Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
5. srp 2009

No právě, že jsem zvyklá byla a dost mi to chybí. Už 2 měsíce necvičím a je to fakt pech. Zítra se poptám...ráda bych pro svoje tělo zase něco udělala. Do bazénu se mi moc nechce kvůli mykózám, tak mi nezbývá než to cvičení...

baraf
5. srp 2009

tak uvidíš zítra. myslím,že ti to povolí....

elana
5. srp 2009

Ahojky🙂

Báro a nemůžeš být těhu? Je plno takových případů, včetně tý chřipky...to nepíšu jako blbý chlácholení, ale prostě příroda je mocná a tělo nevyzpytatelný a nebyla bys první ani poslední (samozřejmě teoreticky-nevím jaký DC jsi, jestli nemá manžel úplně zničenou tkáň varlat atd.).

Dando, kdy jsi měla OPU? MS u IVF se neřídí kalendářem🙂 Držím palce, ať je to tam 😉

Akty, taky Ti ten Tvůj do všeho žvaní? Já si u toho čtení taky říkala, že kdyby jednou muž nechal jména na mě, tak bych se vůbec nezlobila😀

baraf
5. srp 2009

eli-říkali danovi (manža),že se může nějaká živá spermijka objevit,ale v tak mizivým procentu...... tak uvidíme
ms jsem měla dostat 1.8.,ale minulý měsíc jsem taky čekala 10dní..... tak uvidíme. nevím, možná zítra vyrazím do lékárny pro těhu test..... to by teda byl fórek ...... 😀

elana
5. srp 2009

To by byl a mooc krásnej fórek 😵

baraf
5. srp 2009

no, ale moc tomu nevěřím.... 😒

elana
5. srp 2009

To je jasný, těžko tomu věřit...ale za test nic nedáš a bude se Ti na MS čekat líp.

A kdyby tam náááhodou poklad byl, tak je dobrý to vědět, už kvůli lékům, nošení Lukyho a tak.

baraf
5. srp 2009

jsi mě nahlodala, asi zítra vyrazím do lékárny.......

elana
5. srp 2009

To víš že jo...však si pořád říkej, že nic si od toho neslibuješ, jen kdyby náhodou, tak abys mu neublížila 😉

danda78
5. srp 2009

ahoj holky,
elano OPV jsem měla 25.7., ET 27.7. ale embryjko bylo jen 4 buněčné, což odpovídá těm 2dnům kultivace, tak se bojím aby na testu už něco bylo......
vydržím asi do toho pátku, pak se uvidí a můžete mě uklidňovat.........
baraf, zítra si kup testík, tím nic nezkazíš a alespoň budeš vědět na čem jsi.
Za chvíli vyrážím se psem ven, příjdeme až kolem 8, tak pak ještě nakouknu, snad něco málo ještě nakecáte.....

aktaka
5. srp 2009

hola hola

je tu někdo? píočítám, že ne 🙂 já stejně zase jen profičím, musím pro manžela na nádraží

Dando, držím pěst na pořádné dvě tlustice 🙂

Baruš to by bylo super, kdyby tam něco (něco jako truhá /) bylo, mohli bychom tě pak předvádět jako zázrak přírody 🙂

Siki, já jsem na to právě dnes myslela, že mi bude hrozně vadit po ivf, když se nebudu moci pořádně hýbat. nejsem vyloženě žádný akční sportovec, ale nějaký pohyb sem tam provozuji a cítím i teď na sobě, když to chvíli flákám. i na psychiku mi to dost pomáhá

El, můj muž kecá do všeho 😀 úplně úděsné bylo, když jsme zařizovali byt. kolikrát jsme se rafli, to ani nespočítám
a ta jména, to bude mazec, vůbec na žádném se neshodneme. manžel je na tradiční česká, já bych raději něco neokoukaného. ne nic cizího, co se teď všude dává, ale aby se nestalo, že jednou zavolám adame a přiběhne půlka hřiště 😀

jo jinak jak jsem byla teď v tom caru, tak jsem byla u turkové, byla moc příjemná, vtipkovala a kupodivu se mě i ptala jaké chci léky, jesli si připlatím za pero a tak. takže to vypadá, že to asi není tak, že posílají na pojištovnu žádost o léky. nebo možná pošlou na všechny a pak si vyberou 😀

baraf
5. srp 2009

akty-haha, zázrak přírody, jsi mě fakt pobavila 😀
eli-to víš, že si nic neslibuju, takže bych smutná ani nebyla (i když možná trošku jo 😉 )
dani-koupím si testík,ale jak ty to do pátku teda nevydržím 😀

aktaka
5. srp 2009

tjo Baruš, tě tu holky tak vyhecovaly, co? 😅

baraf
5. srp 2009

jo,jo......ale je to jen pro klid.... čekám na ms a pak teprve budu hledat dovolenou 😀 ( a na tu se těším, potřebuju přijít na jiný myšlenky)

danda78
5. srp 2009

ahoj, tak jen nakukuju a nikdo nikde...... 😕 😕 😕 😕 😕 😕
já jsem se před chvílí vrátila z venku, celá vyhládlá, tak si teď tady u PC dávám 2 rohlíky, jogurt, korbáčky a salám..... 😝 😝 😝 😝 ale jinak dobrý, dnes jsem po dlouhé době stoupla na váhu a kupodivu mám snad ještě o 1-2 míň než tak před měsícem, takže pohoda....
už jen zítřek a pak může začít moje testovací mánie - bojím, bojím............. 😉 😉 😉
hezký večer

baraf
5. srp 2009

dani-super kombinace jídla...... 😀 tak hlavně,když ti chutná 😉 a na tvou mánii držím palečky

siki26
6. srp 2009

Dobré ráno holky,

teda Baruš, to by bylo super, kdyby na tebe lezla taková úžasná "choroba" 😀
Baruš, Dando, jsem zvědavá na vaše testíky. Kdyby to šlo, tak vám nařídím, aby jste testovaly už dnes, jsem nedočkavá 😉

Akty, mně dala Turková taky vybrat, ale jelikož jsem na pero reagovala moc dobře už při 1.IvF, tak jsem to neměnila a opět si připlatila. Takže září jo? To je už za rohem 🙂

Dnes jsem měla být v 8:50 na utz u své gyndařky, ale musela k porodu, tak jdu až po čtvrté hodině. Jsem tak nedočkavá, že to snad nevydržím 😅 ale aspoň půjdu dřív z práce.

danda78
6. srp 2009

ahoj holky, tak co myslíte???? Dnes jsem to nevydržela a udělala TT.....Jak jsem předpokládala je tam jen /. Když se na to zaměřím opravdu hodně, vidím tak i takový slabounký stín druhé, který ale vůbec není zbarvený do červena a jde vidět jen pod nějakým úhlem. Tak si říkám, že to je možná na všech testech ne???? Co si tak matně pamatuju, tak myslím, že minule jsem to tak měla taky a nic z toho nebylo. No nic, budu dofat, že během zítřka, nejdýl soboty se začne vybarvovat do červena, pokud ne, nechci slyšet žádné plané naděje a buedu vědět že to je v prd...
Siko držím ti moc pěsti na dnešní utz ať miminka pěkně vidíš a mají se čile k světu....
A co ty Baruš, už jsi taky testila nebo to necháváš na zítřek??
Myslíte že ten crinone mi může brzdit menstruaci nebo na ni nemá vliv???? Já jen že zítra bych to měla dostat, tak abych věděla s čím počítat...
hezký den
kouknu navečer

siki26
6. srp 2009

Ahoj Dando, takže můj nevyslaný příkaz testovat prošel 🙂 Pořád věřím, že je jenom dost brzy, tak snad zítra...Držím palečky. Crinone bohužel ms zpožďuje ☹ Teda aspoň si to myslím, protože holky o tom hodně v diskuzích mluví a ne jinak, než že se zpožďuje.

danda78
6. srp 2009

a co myslíš s těma testama??? je to normální, že na každém z nich i když to je negativní je takový slaboulinký stín druhé čárky nebo ne??? Nechci se chytat zbytečných nadějí, jak jsem řekla, uvidím ještě zítra, nejdýl v sobotu, a pokud to bude pořád stejné, musíme bojovat dál........

siki26
6. srp 2009

No já si myslím, že pokud by to mělo být negativní, tak by tam neměl být ani stínek, ale osobně jsem se s tím nesetkala, já měla první // v životě už dost silný. Uvidíš zítra, pokud by tam měla být, tak bude určitě silnější.

baraf
6. srp 2009

ahojky- i já dnes testovala..............................

a nejsem hříčkou přírody, prostě jen opožděná ms..... doufám, že se moje tělo dá brzo do pořádku

dandi- já nevím, stínek..... zkus to ještě zítra. já teda testovala vždy až ten 13.den,protože říkali,že dřív to vidět není, ale zase siki už testík měla pozitivní....

baraf
6. srp 2009

siki-a tobě držím pakečky na ten utz,ať je všechno v pohodě

baraf
6. srp 2009

ahojky- i já dnes testovala..............................

a nejsem hříčkou přírody, prostě jen opožděná ms..... doufám, že se moje tělo dá brzo do pořádku

dandi- já nevím, stínek..... zkus to ještě zítra. já teda testovala vždy až ten 13.den,protože říkali,že dřív to vidět není, ale zase siki už testík měla pozitivní.... prostě si myslím, jestli to není brzo

baraf
6. srp 2009

tak a teď je to tam 2x, poprvé se to odeslalo necelý........ 😀

siki26
6. srp 2009

Já jsem sice měla už 8.den po ET //, ale mně zaváděli už blastocysty (5-tý den prodloužené kultivace).
No uvidíš Dando zítra...

baraf
6. srp 2009

aha, siki, tak proto, to by totiž odpovídalo.......
pokud tam danda má stínek,tak třeba zítra bude silnější. já to měla taky jako ona, žádná prodl.kultivace, v pátek OPU v pondělí ET. proto jsem testovala až tak "pozdě"

elana
6. srp 2009

Čau holky🙂

Báro, tak co, no...však jsme s tím počítaly....zázrak přírody stejně seš, máš zdravý krásný dítě po 1.IVF:-D tak minimálně tady mezi námi zázračná jsi 😎 aspoň si můžeš dát dvojku červenýho na cévy (a na MS🙂) bez obav.

Dando, neboj, ode mě se planých nadějí nedočkáš...já jsem tuhý realista. Napíšu svoje zkušenosti: ten duch, co popisuješ, tak bývá na některých testech (Seratec, Best), je to v tom místě, co natlačujou tu protilátku proti hcg, se kterou má pak reagovat to skutečné v moči. Ale pokud vím, tak Mamatest toto nedělá, tam jsem nikdy nic nezahlídla (a že jsem špehoun a koukala dokonale a mockrát)...takže osobně doporučuju testnout určitě z ranní moči a klidně zítra, hcg se zdvojnásobuje obden, takže jestli to není stín, tak už se začne pomaličku vybarvovat (i když tlustici nečekej). Jinak Crinone někomu MS nezadrží, jinému ano, stejně jak Utroš...je to indivindi.

Akty, jsem ráda, že se tu tak často scházíme online😀

Kde máme Soňku? 😕

baraf
6. srp 2009

eli-díky 😉 a červený si dám...

já taky dnes testovala mamatestem a tam opravdu žádnej duch není.....

elana
6. srp 2009

Jen si dej🙂 co chřipka, už je Ti líp?