Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
12. srp 2009

Holky diky

Soni,ja bych cas mela,ale spis odpoledne

siki26
12. srp 2009

jééé, já bych strašně ráda dala nějaký srazík, ale nejdřív můžu až v 18h. To je asi pozdě co? ☹

baraf
12. srp 2009

ahojky,

já dnes vyfásla u mudry antibiotika..... celou noc jsem kašlala a bolí mě v krku. takže srazík nevím,nevím...ale v pondělí bych měla ty atb dobrat,tak uvidíme, jak mi bude. a přizpůsobím se.....

elana
12. srp 2009

Ahojky🙂

Tyjo, jestli Vás bude na srazík tolik...tak snad bych se i přidala...mohla bych ale až odpo, vzala bych si půlden dovolený 😉

Baruš, no pěkně jsi dopadla...asi Ti to slezlo na průdušky, viď☹ tak snad ATB zaberou.

Dandi, to nevadí, že jsi rozpoutala diskuzi o penězích, bohužel i to k tomu patří. Tohle mě mrzí, že na všechny fetky, živly a příšery peníze jsou...ale když člověk touží po dítěti, notabene dalším pracantovi na ty úředníky, který taky jednou budou v důchodu...tak mu hází klacky pod nohy. Jako když asi před rokem frčela ta hrozná fáma, že se uvažuje pouze o jednom hrazeném IVF pokusu 😒

Akty, klinické centrum😀 Ty jsi chytrá🙂......budu to používat taky. Schválně se budu hrbit, aby by moje jedničky ze sebe udělaly nulky a můžou si myslet, že jdu na plastiku🙂

Ad předoperační, mě neřekli nic, kdy...myslím že když neni zbytí, tak i při MS se to dá, zas tolik to hodnoty neovlivní, aby spadly do nějakých hrozně patologických hodnot. Co se týče moči, tak blbý...ale pro tu chvilku to vyřeší sprcha a tampon, ne? 😉

baraf
12. srp 2009

eli-jo,jo na průdušky, noc teda pro mě byla za trest......

ad srazík-mě se odpol.hodí, je mi fakt jedno,jestli dopo.nebo odpol. a kde? soni, ty jsi hlavní organizátorkou 😀 tak dej tip.

siki26
12. srp 2009

Tak holky hezký večer, já jdu se sestřenkou na pokec. Doufám, že se ten srazík nějak domluví 🙂

elana
12. srp 2009

Siki ahoj🙂

Báro, no, to je hrozný. Dneska v busu taky pani strašně kašlala, úplně mě to bolelo za ni. Je toho asi všude plno, tohle teplý vlhký prostředí je pro bacouše ideál.

Já taky doufám, že se domluví, když už jsem víceméně rozhodnutá přijet😀

baraf
12. srp 2009

eli-já už atb neměla ani nepamatuju,takže doufám,že fakt rychle zaberou.... a hlavně,že to nechytne lukyn.

taky doufám,že se domluvíme.... 😀

elana
12. srp 2009

Já bych se potřebovala domluvit rychle, páč nechci jet vlakem ani obyč. busem, ale s SA a tam bych potřebovala včas zarezervovat lístky🙂 Jinak jsem koukala na jízdní řád, v Pze můžu být ve dvě...a zpátky mi to jede v sedm.

sonka.77
12. srp 2009

Ahojky, jsem tu, jdu vás přečíst. 🙂

sonka.77
12. srp 2009

Jé tak to je super, že všechny můžete, tak teda odpolko, já mám jen jedno omezení, může se stát, že budu muset být do sedmi doma, ještě to ale nevím jistě. Siki, tebe bych teda asi nestihla, ale tak holt by ses viděla s ostatníma holkama. Já pojedu nakupovat do Letňan, kde bych taky nechala auto a pak dorazím kamkoliv do Prahy. Moc to tam neznám, chtělo by to nějakou prima hospůdku. Nebo teda pokud bude Bára s Lukym, tak cukrošku nebo jít na procházku do parku nebo cokoliv co nás napadne.

sonka.77
12. srp 2009

Eli, já myslím, že to můžeš klidně zamluvit, já tam na tu druhou určitě budu. 🙂

anevin
12. srp 2009

Ahoj
Ráda bych se k vám přidala,absolvovala jsem ted v iscare 2 ivf ale všechny vajčka mi zamrazily kvůli riziku ohss.Zítra jedu na kontrolu jestli se rozjel nebo ne.

anevin
12. srp 2009

Máte prosím někdo zkušenost s ohss

baraf
12. srp 2009

soni-do letňan to mám kousek a taky tam plánuju jet v pondělí-Lukymu pro bundu 😉 ale pro ostatní holky by to asi bylo z ruky,co?
tak zkuste ostatní navrhnout něco?

anevín-vítám tě. já s tím teda přímo zkušenost nemám, jen jsem měla hodně vajíček a pak v těhotenství nějaký problémy a v porodce mi tenkrát řekli,že to mohl být počínající ohss....ale potvrzený to nemám,tak neporadím. a přidat se k nám určitě můžeš... 😉

sonka.77
12. srp 2009

Ahoj anevin, vítej mezi nás! Jak jsi dlouho po OPU? Věřím, že je to nepříjemné, ale zamraženo máte, chvilku si počkáš, ale pak ti embryjka dají. Držím palce, aby to nakonec ten OHSS nebyl a nebo jen lehký. Jaké jsi měla/máš obtíže?

Báro, super, tak my bysme se mohly sejít v Letňanech a buď ostatní dorazí tam a nebo se sejdeme jinde. Mám v Praze kámošku, tak se jí zkusím zeptat na nějakou příjemnou cukrárnu.

sonka.77
12. srp 2009

Já zkušenost s OHSS nemám, tak neporadím, ale záleží na závažnosti. Lehký se dá zvládnout pitím a jezením hlavně bílkovin.

baraf
12. srp 2009

já jsem původem z prahy,tak popřemýšlím. třeba daj holky ještě nějakej tip.... záleží na tom,kde bychom se chtěly sejít.....

baraf
12. srp 2009

jo a luky chodí rád i do hospody.... to by ale chtělo dětský koutek 😀

anevin
12. srp 2009

Opu jsem měla v pondělí a 53 foliklů a z toho 28 vajček,zatím máme oplozeno 18.Ale bolesti břicha mam šílený,tak jsem zvědavá co mi řekne na kontrole.Při 1 ivf jsem měla jen jedno vajčko.Snažím se hodně pít,ale už mi to taky leze ušima.Jinak jsem z Chebu a je mi 26 let.

sonka.77
13. srp 2009

Anevin, to snad není možný, fakt 53??? To jsem teda ještě neslyšela, já myslela, že nejvíc mají holky tak 30. 😀 No jsi rekordmanka, ale nedivím se teda tomu podezření na OHSS. Věřím, že budete mít spoustu a spoustu kvalitních mražáčků a za nějaký ten týden si pro ně půjdeš. 🙂

Čím jsi stimulovala při prvním IVF a čím teď? Takový rozdíl. Já měla při prvním osm vajíček/pět embryí, ale všechny C kvality. Nic se neujalo ani nezbylo na zamražení.

sonka.77
13. srp 2009

Holky a teď ještě ke srazu, Eli potřebuje dneska koupit ty jízdenky, tak si musíme potvrdit kdo 100% přijede. Přesné místo ještě domluvíme, to je to poslední.

Takže: já jedu určitě, Eli teda taky, Báro tebe můžu taky počítat? Akti co ty? Siki, vím, že bys přijela, ale po té šesté už asi mě a Eli nezastihneš. Tak jestli Bára a Akta budou moct po té šesté.

Holky napište co nedřív, pošlu vám do IP svůj mobil. 🙂

sonka.77
13. srp 2009

Tak Akta určitě jede. 🙂

aktaka
13. srp 2009

Cau holky
Anevin vitej. Tedy urodicku mas slusnou! Snad bude vse v pohode a ten hyperstimulak se nerozjede.

Soni,ja proti letnanum nic nemam,mam to z tama kousek domu,ale myslim,ze pro ostatni to asi bude komplikovanejsi. Tam se z metra da jet jen tim tesco busem... Asi to necham na vasem rozhodnuti,ja pracuji v centru,letnany mam blizko domu,takze tyto dve destinace mi vyhovuji 🙂

aktaka
13. srp 2009

A zas bych mela jeden dotaz 🙂 kdo jste byly po et na pn,davaji nejake vychazky?

siki26
13. srp 2009

Dobré ráno holky, Letňany jsou super, já tam bydlím 😀 A v Tescu je super kavárnička se skvělou zmrzlinou, chodíme tam docela často. Myslím, že bych se mohla z práce trhnout dřív a přijela bych třeba na 16:30, ale dřív opravdu nemůžu ☹

akty, neschopenku jsem měla, nebyly u toho vycházky, ale na gynekologický či těhotenský problémy stejně kontroly většinou nechodí, takže si myslím, že se nemusíš bát na nějakou vycházku sem tam jít.

vítám tě, anevim...Teda ty jsi snesla vajíček 🙂 Tak hlavně, aby bylo všechno v pořádku a mohly je do tebe co nejdříve pěkně usadit 🙂 S OHSS naštěstí zkušenosti nemám.

baraf
13. srp 2009

ahojky,tak koukám,že letňany zatím vedou... pro mě super.

siki, kterou kavárničku myslíš? a půl pátá je dobrá, to tam ještě snad luky vydrží 😀 venku je hřiště,tak kdyžtak půjdem chvilku tam.....
anevin-teda tolik vajíček, já jich měla tuším 29 a to už jsem byla na pokoji za exota 😀
akty, já vycházky měla, musíš si o ně říct.

siki26
13. srp 2009

Baruš, myslím tu vedle pizzerie v průchodu dole u fontány...Jak se jmenuje to přesně nevím. Naproti je nějakej skate krámek.

baraf
13. srp 2009

joooooo,tam taky chodíme a dost často 😀 ta je dobrá. tam to luky zná 😉

siki26
13. srp 2009

Tak kdyby holky neměly nic proti, tak můžeme klíďo tam 🙂