Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

lucisek1984
6. čer 2016

@michaela_k na každý vajíčko staci jedna mrska, tak uvidíme zítra az budeme volat co nám řeknou

santte
6. čer 2016

@lussinka88 Ahoj, já jsem měla před clostikem cystu, udělala se za 6mesíců. Jak velkou ji máš? na cm? doporučil Ti lékař zvýšit dávky B-komplexu? Mě pichl neco na prasknutí, pak ten b-komplex a nakonec to muselo ven laparkou, až pak jsem se dozvedela, ze to bylo velké cca 4x4cm. Asi by to chtělo vědět jaká je velikost a kde se nachází.... Jinak v ISACRE mám za sebou 3x IUI, více nám ani nedoporučovali, protože při laparce mi zjistili i endometriozu. Když je spermiogram dobrý, tak proč ne, nebolí to a je to v pohodě úspěšnost10%, na to nás upozornovali. Za pokus to stojí! Zjištovali Ti jestli máš průchozí vejcovody? ... kdyby nejaké dotazy píš 🙂

lussinka88
6. čer 2016

@santte byla 37mm na levem vajecniku. Podruhy ji merili a mela 34mm. S MS neodesla, tak mi jeste pichli pregnyl jestli nepraskne, ale jeste tam podle me je. Od ty doby co ji mam me strasne boli prsa, takze podle toho usuzuju 😀 jinak diagnostickou laparku mam zasebou, i pruchodnost. Lecim se na imunu protoze jsem uz 3krat mela zamlkly a z toho jednou mimodelozni takze mi vzali vejcovod. A ted nam pres rok nejde otehotnet pro zmenu vubec. Jinak s tou cystou mi rikala Dr. turkova, ze by mi nasadila antikoncepci a pak by mela prasknout, to jsem odmitla tak jeste je prej moznost punkce jestli nepraskne sama. Tak nevim.

lussinka88
6. čer 2016

@santte jinaaaak gratuluju!!! 😉

micinkapraha
7. čer 2016

@michaela_k ahoj my jsme taky u Bittnera a z sebe můžu říct, že je to PAN doktor, takový ten člověk na úrovni, co ale má trpělivost ti vše vysvětlovat na několikrát 🙂 my jsme prošli komplexním vyšetřením vč. sona, zda třeba za tím není rakovina a jelikož se vše děsivé vyloučilo, začali jsme nejdřív s Profertilem a pak se přidal Tamoxifen... stav se trochu zlepšil ale díky dalším hormonálním rozborům se zjistilo, že má manžel špatnou štítnou žlázu, která na to má taky dost velký vliv, takže na základě testů z IsCare se manžel začal ještě léčit se štítnou žlázou...teď uvidíme až při IVF, jaké jsou aktuální výsledky...

lucisek1984
10. čer 2016

Holky byl s vámi manžel/přítel u transferu,nebo je to v Iscare zakázaný?

petap76
10. čer 2016

@lucisek1984 můj přítel nebyl ani u jediného ze tří transferů. jestli to v ISCARE bohužel netuším. vůbec mě to nenapadlo, že by to šlo, tak jsem to neřešila.

lucisek1984
10. čer 2016

@petap76 ted jsem zjistila že tam nesmí,mě by to ani nenapadlo,jen se mě na to ptaly holky

petap76
10. čer 2016

@lucisek1984 tak to díky. jsem zas o trochu chytřejší. 🙂

lucisek1984
10. čer 2016

@petap76 to víš jsou informace,bez kterých se člověk i obejde. 😉 v některých centrech to právě možný je,v tom našem ne,ale myslím,že to manželovi ani tak vadit nebude 😀

petap76
10. čer 2016

@lucisek1984 já si myslím, že ten můj o to rád také přišel. i tak byl nervozní když čekal venku. ale třeba se pletu. a byl by raději přímo u toho. uvidím tak třeba příště. chci zkusit jiný car než iscare praha kde jsem. jsem na čekací listině do Gennetu na Letné na září tak uvidím. ještě zvažuju Apolináře. nevím nevím. do iscaru jdu ještě na kontrolu tento měsíc, tak uvidím jak to půjde dál.

bakabaka
10. čer 2016

@petap76 Ahoj já jsem v Gennetu Letná a jsou tam bezva. Mám Dr. Jarošová a je skvěla, všechno vysvětlí a sestry jsou milé.

petap76
10. čer 2016

@bakabaka díky za informaci a doufám, že se tam dostanu. 🙂

bakabaka
10. čer 2016

@petap76 neboj já tam volala v březnu s tím, cca až v červnu. Ale pak volali, že se uvolnilo místo a šla jsem hned v dubnu. Teď už jsem doma po včerejším ET

lucisek1984
10. čer 2016

holky prosím jak je to s vyúčtováním a doplatkem,budu platit zítra při Et nebo až podle toho kolik budou mrazit?

bakabaka
10. čer 2016

@lucisek1984 platila jsem hned 10.000 a pokud víš, že budou mrazit, tak i to.

lucisek1984
10. čer 2016

@bakabaka my právě platili zálohu 16tisíc před Opu,a vzhledem k tomu,že jsem měla hodně vajíček tak jsme jich nechali víc oplodnit ICSI takže budeme doplácet ,asi se zítra zeptám přímo na recepci

petap76
10. čer 2016

@bakabaka diky. Doufam. Ted budou prazdniny a i doktori si budou chtit vzit dovolenou. Maji se cca v cervenci ozvat. Tobe at to vyjde. Drzim pesticky.

monrougemerise
14. čer 2016

Ahoj všichni, tak a je to. Jsem objednaná na vstupní konzultaci k primáři Hulvertovi na ISCARE. Tak jsem zvědavá. 😲 🙂
Nevíte někdo, jestli se chodí hned s partnerem nebo ne? Byla jsem tak na nervy, že jsem se nestihla ani zeptat. A platí se to? Díky moc 😉

michaela_k
14. čer 2016

@monrougemerise Ahoooj 🙂 jsem rada ze je tady na zacatku jako my 🙂 byli jsme na vstupní konzultaci oba. Je to lepší, všechno ti vysvětli, udělají ultrazvuk, partnerovi hned spermiogram....Všichni byli moc příjemní a mili. Přeji hodne štěstí ;) dej pak vědět 🙂

monrougemerise
14. čer 2016

@michaela_k Díky moc za přivítání. 🙂 Přítel má právě spermiogram udělaný od mé gynekoložky ve Zlíně a nedopadl moc dobře. ☹ My jsme čerstvě přestěhovaní do Prahy, tak mi rovnou doporučila, ať se objednáme někam do centra IVF. U koho jste byli vy na konzultaci?

michaela_k
14. čer 2016

@monrougemerise byli jsme u MUDr Fruhaufove, moc milá. Tak výsledky urcite vezmete s sebou a tam vám řeknou jestli s tím "materiálem" lze IVF nebo doporučí vyšetření urologa - tak tomu je u nas;) kdy jdete ?

monrougemerise
14. čer 2016

@michaela_k tak jsem zvědavá, jaký bude primář. Výsledky určitě vezmu. 😉 Zatím má předepsaný nějaký vitamíny a zlepšení kvality atd. Jdeme až 27.7., dřív nemá volno.

santte
15. čer 2016

@micinkapraha Ahoj... jak se máš? Jak to jde? jsem na Tebe myslela. Možná budeš mít i po odběru.... pak dej vědět, držím palce. 🙂

micinkapraha
15. čer 2016

@santte Ahojky 🙂 děkuju, že jsi si vzpomněla, jdu zítra na odběr, už jsme trošišišičku nervoooooznííííí 🙂 a co ty? jak se cítíš? 🙂

monrougemerise
15. čer 2016

@micinkapraha To je super! Tak hodně štěstí 😵 🙂

micinkapraha
15. čer 2016

@monrougemerise děkuju 🙂 je to náš 3.pokus, tak už snad... 😉

monrougemerise
15. čer 2016

@micinkapraha Do třetice to určitě vyjde! 😵

karlos12
15. čer 2016

@monrougemerise chodíme oba, pořád a nikomu to nevadilo.I do ordinace na Florenci.Držím pěsti 🙂

monrougemerise
15. čer 2016

@karlos12 Díky moc! Je strašně fajn se o to s někým podělit, kdo to prožívá taky. 😵