Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

jitule
10. zář 2009

Ahojte, tak jak se vsechny dneska mate? Ja jsem si dneska na tabuli na lednici napsala velkym pismem poctive bastit Kyselinu Listovou a Letrox, protoze ja ty prasky proste nemam v hlave a vzdycky si vzpomenu jendou za tri dny. No a stale cekam na M aby se to mohlo rozbehnout. Jinak klasicky hekticky den v praci 🙂

A co vy?

jitule
10. zář 2009

Holky, ještě dotaz, co je to ten "OHSS" jen že o tom hodně čtu a slyším, ale vysvětlení toho neznám 😀

aktaka
11. zář 2009

Cau kocky
hezky den vsem
mne zase nalada dnes stoupla,tak porad verim,akorat netestim 😀

Jitus,ohss je ovarionalni hyperstimulacni syndrom,kdy telo prehnane reaguje na stimulaci,vytvari se moc folikulu,zvetsuji se vajecniky,v brise se muze hromadit volna tekutina. Jsou ruzna stadia zavaznosti,pri nejhorsim muzou selhavat i organy. Propuknout muze uz behem stimulace,po odberu vajicek (muj pripad) nebo po transferu (to byva nasledek uhnizdeni embrya)

baraf
11. zář 2009

ahoj akty,

tak to je dobře,že máš lepší náladu. přiznám se, že jsem zapínala PC hlavně kvůli Tobě, jestli jsi testovala nebo vydržela 😉

zdravím i ostatní, přeju krásný den!

aktaka
11. zář 2009

Tedy Barus,to kdybych vedela,tak snad i testuju 🙂

ja bych uz hrozne chtela vedet jak na tom jsem,ale stejne moc se bojim toho snehobila ☹

siki26
11. zář 2009

Ahoj holky,

jitu neboj, to nejhorší stádium OHSS se moc nevyskytuje, protože doktoři na to přijdou dřív než to pořádně propukne 😉

akty, tak to slyším ráda, že konečně mluvíš zase pozitivně. Říkala jsem, že je to chvilkové a že to přejde. A co příznaky, vrátily se? Taky jsem byla zvědavá, jestli jsi testovala nebo ne 🙂

Baruš, to tak většinou bývá, že děti, jakmile se dostanou mezi svoje vrstevníky, tak od nich hned něco chytnou. ale rýma je ještě v pohodě. Tak držím palce, ať je Lukyn co nejdříve zase v pořádku 🙂

dneska jsem zhřešila. Ráno jsem přišla v práci do kuchyňky a tam tak krásně vonělo kafe, že jsem si musela taky dát 😅 vím, že 1 denně nevadí, ale stejně se kofeinu snažím vyhýbat. Dnes se mi to nepodařilo 😀

baraf
11. zář 2009

Akty-nenervuj se, ať nemáš nervní miminko(a). tak víš co? zítra ráno si pustím PC jen kvůli Tobě..... 😀

Siki-prosím Tě, to kafe vůbec nevadí. já jsem slyšela spoustu názorů,že bys nesměla kávu pít už před těhu,aby se tělo vyčistilo.takže žádnej prohřešek 😀 a jinak jsem tak trochu počítala s tím,že by mohl Luky být nemocnej (nebo nastydlej), tak jsem se ani nehrnula do práce.... to by byl gól, v pondělí bych nastoupila a v pátek zůstala doma 😉

Jitu-tak pořádně ber prášky 😉 já občas taky zapomenu, když něco beru 😀

aktaka
11. zář 2009

tak jsem se konečně dostala na chvíli k pc, muž pracuje z domu, tek je to těžší

Siki, já ani nevím, co mám všechno brát za příznaky 😅 prsa zase trochu bolí, sem tam mě pěkně natáhne, teď zrovna mám docela žaludek na vodě
jo a už tři dny mě trápí hrozné návaly horka, tak asi nejsem těhotná, ale v přechodu 😀

Baruš, nesnaž se mě vyhecovat 😀

baraf
11. zář 2009

Ale Akty, za co mě máš 😀 já Tě ale přeci vůbec,ale vůůůůůbec (ne)chci vyhecovat 😎

aktaka
11. zář 2009

jj, odhalila jsem tě správně, kuješ si tam pikle sama se svým počítačem, to moc dobře vím 😀

siki26
11. zář 2009

Akty, tak super, příznaky jsou zpátky. a návaly horka to moc dobře znám 😀
Přidávám se k Baruš, myslím, že už je to jasný, // tam určitě jsou, ale taky tě nehecuju.... 😎

aktaka
11. zář 2009

Siki, taky jsi měla návaly?

siki26
11. zář 2009

Jo, min 2x za den, takže to je dobré znamení. Ty máš úplně stejné příznaky jako já 😉

baraf
11. zář 2009

nene, já žádný pikle nekuju.... 😝 já vařím bramboračku a brambory na salát 😀 a jak píše Siki, je to jasný! mě už letos pár odhadů vyšlo. (ale první ve sportce to nebyla...)

aktaka
11. zář 2009

no holky, musím vám ale říct, že čím víc "příznaků" pozoruji, tím víc se bojím. nechci se ukolébat myšlenkou, že to klaplo a vidět to sněhobílo, to by bylo hrozné 😖

baraf
11. zář 2009

tak se nekolíbej 😀 a......
já nic neříkám, já tu vařím 😀

aktaka
11. zář 2009

a já taky vařím, takže nemůžu testovat. jsem poloviční chlap, nezvládnu dvě věci najednou 😀

baraf
11. zář 2009

tak to abys vařila celej víkend 😀

siki26
11. zář 2009

Tak fajn, tak mi vydržíme, ale jen do zítra. zítra až se večer přihlásím, tak ať na mě čeká dobrá zprávička 😀 nebo se neznám.... 😠

aktaka
11. zář 2009

tak jinak, tak to nějak zařiďte, ať tam určitě jsou // a slibuju, že tutově testnu 😀

baraf
11. zář 2009

to už je ale dávno zařízený,no ne?

siki26
11. zář 2009

Akty, to už je dávno zařízené 😉

aktaka
11. zář 2009

Jste se hezky shodly 🙂

siki26
11. zář 2009

Aspoň vidíš, že ani jedna nekecáme 😀

baraf
11. zář 2009

to se ví!!!!!

jdu se na chvilku natáhnout. Luky spí (asi je mu fakt zle),tak toho musím využít.tak zatím!

P.S. Akty, ještě vaříš? 😀

aktaka
11. zář 2009

ne, jsem spinkala 🙂

baraf
11. zář 2009

já už jsem taky tu,četla jsem si.
já taky pořád spinkala....

siki26
11. zář 2009

Holky, nedrážděte 😠 Já sedím v práci a hrozně se nudím. Šla bych domů...
Sedím tu s rozepnutým poklopcem, bobísci se nějak mačkaj 😀

aktaka
11. zář 2009

Barus,ja jsem se krasne vyhajala,co ty?
Ale ne,nebudeme Siki zlobit 🙂

Tjo,to ja musim obcas ted taky,rozepinat poklopec,a to tam zdaleka nemam takove kousky 😀

baraf
11. zář 2009

Siki-promiň..... taky jsem seděla s rozepnutýma kalhotama,hlavně v autě