Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
19. říj 2009

Ajscha, mně bude v listopadu 27, jsem z Prahy, 1.IVF bylo neúspěšné (Repromeda v Brně) a 2.IVF úspěšné v Iscare v Praze (čekáme 2 broučky). U nás bylo také hned jasné, že jinou šanci otěhotnět nemáme, jen přes umělé oplodnění (přítel je na vozíčku, takže musel absolvovat MESE).
Toť moje představení 😀

elana
19. říj 2009

Siki, Ty jsi už Střelec nebo ještě Štír? 😉

siki26
19. říj 2009

Ještě štír 🙂 Jsem začátkem listopadu.

elana
19. říj 2009

Aha, tak to jo. Já jsem koncem😀

siki26
19. říj 2009

Takže budeme obě brzy slavit 🙂 No já to moc neslavím, nejsem takový ten tip, co uspořádá oslavu a pozve spousty kamarádů. Nejsem ráda středem pozornosti, proto možná mám i hrůzu ze svatby. Já bych se nejdřív potřebovala pořádně ožrat, aby mi pak bylo všechno jedno 😀

elana
19. říj 2009

No já vůbec nemám moc důvod slavit😀

Jé, ale to bys byla nádherná nevěsta...nalámaná😀...ulička by Ti byla malá 😎 Naštěstí dneska už nikdo nečeká nějakou velkou svatbu, ty doby jsou dávno pryč 😉

siki26
19. říj 2009

Neříkej dvakrát, přítel má snad 200kamarádů, které tam samozřejmě chce, už i proto se do vdávání nehrnu 😔 Taky bych raději něco malého, nenápadného...
A kdybych se neudržela na nohách, tak mám výhodu, že přítel sedí, no tak bych se také posadila 😀 to bych si pak mohla být jistější, že někde nehodím tlamu.

elana
19. říj 2009

No, já myslím že se nějak domluvíte ještě 😉 když ví, že z toho máš fobii, tak určitě neni problém udělat svatbu maličkou a potom to pořádně rozjet s 200 kámošema😀 Ty budeš stejně dávno kojit, chovat, vozit a na nějaký veselení příštích pár let moc nebude čas🙂

To je pravda, můžeš si mu sednout na klín, když se moc setneš..byli byste originální pár😀

siki26
19. říj 2009

Když s Honzou je to prostě těžký, on ani neumí dělat kompromisy (to už jsem tu ale nejspíš psala 😅 ). Buď je mu všechno jedno nebo to bude tak, jak chce on (viz jméno pro chlapečka) ☹ Někdy mi to už opravdu leze krkem. No ale stěžovat si nebudu...Prostě ho chytnu pod krkem a bude 😀

elana
19. říj 2009

Siki, přesně tak😀 Až Ti poleze krkem, tak ho spolkni, však ono mu v žaludku začne být horko a rád vyleze 😅

Ne, já Tě chápu...tohle neni příjemný. Ale však Vy se nějak sešramotíte dohromady, to nemám strach 😵

siki26
19. říj 2009

jj, snad jo 🙂

El, teď jsem trošku mimo, ty už jsi doma nebo kdy končíš s lázňováním?

ajscha
19. říj 2009

Tesi me 😀
Taky předpokládám, že se bude něco dít až v novém roce, uvidíme. Nevím, zda budu muset podstoupit laparo, když je diagnoza jasná, ale to nechávám doktorům 🙂 . Spíš předpokládám zdržení s nahazováním MS, po letech HA to trochu flinka - sice se každý měsíc cosi objeví, ale pravidelnou MS bych to rozhodně nenazývala 😅 .
Ja jsem byk, ale podle jednoho odbornika "byk krisly beranem" - nic palicatejsiho pry uz neexistuje 😀

siki26
19. říj 2009

Ajscha, uvidíš, každopádně já v Iscare věřím, tak určitě pomůžou i vám ke krásnému ať už vánočnímu nebo povánočnímu dárečku 😉
Jo tak to já znám i paličatého raka (přítel). Nevím, jestli tuto vlastnost mají raci v horoskopu, ale někdy přemýšlím, jestli si v porodnici nespletli jeho měsíc narození 😀

elana
19. říj 2009

Ajscho, s laparo spíš nepočítej, když máte špatný spg, tak IUI nepřichází v úvahu, tudíž dobrá průchodnost je Vám i tak celkem nanic. My žádný moc špatný nemáme (tak lehce, ale kdo dnes má super hodnoty) a dr. mi ji nedoporučil (já na ni teda stejně šla, ale to bylo složitější).

Paličatý rak?😀 tak to je dobrý🙂 já měla vždy za to, že raci jsou takové jemné oduševnělé povahy😀 Je vidět, že jich moc neznám 😝

siki26
19. říj 2009

No kéž by byli...Jsou mnohem složitější než to mají vepsáno ve hvězdách. Je ale můj, takového jsem si ho vybrala, tak holt se s tím musím nějak vyrovnat, i když to bude znamenat nějakou tu hádku 😀

elana
19. říj 2009

Siki, ještě jak ses ptala, pořád jsem v lázních, domů jedu už tento víkend 😵 moc se těším. Je to tu fajn, ale už dlouhý a těším se na svý pohodlí a klid (a na manžela, byt, medvědy, kocoury a ták😀)

Přesně jak říkáš, však ono nás je taky kolikrát dost...i když máme sklony si myslet, že jsme jen nepochopené...ale že jsme často skutečně k nepochopení, to už nevidíme 😉

Jdu s Len na kávu, tak zatím ahoj a kdybysme se už neviděly, tak hezký večer🙂

siki26
19. říj 2009

Tak si to holky lázeňský užijte 🙂

ajscha
19. říj 2009

Musím příznat, že na horoskopy nevěřím, ale ty základní charakteristiky jednotlivých znamení asi nejsou úplně mimo, docela sedí a kupodivu jsou hodně podobná i od všech autorů, takže něco na tom bude. A hlavně znám pár zářných příkladů, kterých se člověk nemusel ani ptát, co jsou za znamení.

siki26
19. říj 2009

😀 Jo, někteří to mají prostě napsáno na čele 🙂 Jinak já na horoskopy taky nevěřím. Neříkám, že jsem si nikdy žádný nepřečetla, ale váhu jsem jim opravdu nepřikládala.
Ajscha, nějak jsem to asi přeskočila, ale to bude tvoje 1.IVF???

ajscha
19. říj 2009

Ano, to bude 1.IVF.
Tak přeji pěkné odpoledne a pro dnešek mizím z práce, tudíž i od "stroje" (PC).

jitule
19. říj 2009

Ahoj Ajscho, taky se pridavam k privitani, ikdyz ja jsem tu taky kratce v te diskuzi. Ted jsem po 1.IVF, ve stredu se dozvim vysledky, dnes jsem ale testila a vysledek negativni :( Jinak u nas taky neni jina sance nez IVF, duvod zatim nechci prozrazovat 🙂

Elana: za cca dva tydny mi bude 29 manzelovi je 40 a nechci slyset, zadne reci, ze mam jeste casu dost 🙂)) haha

Siki: tak to jsme dve Stirice, kdy v listopadu jsi? Ja sesteho 🙂

Aktaka: no ja si radsi uz nedelam nadeje zadne, ja to proste nejak tusila od zacatku a hlavne ty jsi prece testovala 10ty den po Opu a uz si tam mela prouzek... No ale tak uvidime co reknou doktori ve stredu. Ale i tak dekuji 🙂

katrin32
19. říj 2009

Ahoj holky, dnešní krev potvrdila 0 😢 😢 😢 😢

sonka.77
19. říj 2009

Katrin, moc moc moc mě to mrzí! Vyplakej se a vypovídej, vím jaké to je a posílám ti velký pohlazení. Příště to bude lepší, věř tomu. 🙂 🙂 🙂

Vítám Ajschu, já mám za sebou 1. IVF v červenci, neúspěšné, na další asi v únoru, březnu. Jsem beránek říznutý býkem, tak to jsme na tom podobně. 😀

Jituš, držím ještě palce na krev, vím, že nejsi optimistka, ale dokud to není černé na bílém, tak se prostě doufá. 🙂

Mě teda Utrouš MS zastavil. Přišla až po vysazení.

baraf
20. říj 2009

ahoj holky,přeju hezký den,

Ajscho-vítám tě tady. já jsem teda ta šťastná, které 1.IVF vyšlo. máme doma tříapůlletýho školkáčka Lukáška. KETík teda (ne)vyšel, skončil potratem. tak se po novém roce chystáme na další, máme ještě tři embryjka. Taky nemáme jinou možnost,než IVF.

Kat-je mi to líto. tak držím palečky do dalšího bojování.

El-teda tak krásně psát o znamení raka 😀 jak to hezky hřeje.....

včera na mě skočila nějaká viroza, udělalo se mi zle během chvilky, jak když na mě někdo hodí deku. Lukyho jsem odvezla do školky a já půjdu odpočívat 😎

katrin32
20. říj 2009

Ahoj holky, dík za podporu. Je fajn, že se tu člověk může vypovídat 🙂

elana
20. říj 2009

Dobré ráno🙂

Baru, Ty jsi ráček dráček?🙂

Jituš, ode mě určitě nic o čase neuslyšíš, kdyby Ti bylo 22, tak snad🙂

Katrin, já se omlouvám, ale prosímtě zapomněla jsem, kolik je Tobě😀 (aby Ti nebylo těch 22 😝 )

Vidím, že po novém roce se to tu pěkně rozjede, to aby si porodnice na září/říjen/listopad 2010 rezervovaly pokoje😀

katrin32
20. říj 2009

Elana, jo to kdyby mi bylo, to bych byla happy, je mi 33.

jitule
20. říj 2009

Dobre rano, tak jsem dnes zase testila 12/13 den po OPU a nic a jeste ke vsemu se mi dostavila MS 😢 Takze uz neverim ani te krvi moc ...

Katrin: je mi to lito, asi se dozvim zitra stejny vysledek. Mela jsi taky jen jedno vajicko?

elana
20. říj 2009

Jituš, tak je aspoň víceméně "rozhodnuto"...počkáte než se srovnáte a půjdete do toho znova, jak říkám, rozhodně zač. dalšího roku nebudeš sama 😉

Katrin, my se Sonkou Tě zdatně stíháme, jsme tu ty moudré 😉

baraf
20. říj 2009

Jitul-taky je mi to líto. tak hodně sil a př. rok tu opravdu nebudeš sama

El-ano ano jsem dráček 😀 a taky žádná mladice,je mi 32