Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

sonka.77
14. led 2010

Misho, my máme taky jasnou diagnózu, ale 1. IVF se bohužel nezdařilo. 🙂 Snad budeme mít teď víc štěstíčka.

baraf
14. led 2010

Soni-díky 😉 v kolik tam zítra jedeš? já k Anušce na 10,40

sonka.77
14. led 2010

Báro, jdu v 9,20. To asi objednávají po 20 minutách?

sonka.77
14. led 2010

Akti, tak holčička, jo? Tak to bude nějaký omyl, všechny u tebe vidíme kluka, tak radši toho růžovýho nekup moc. Bude to kluk. 😀 😀 😀

baraf
14. led 2010

Soni, asi maj 2O min.intervaly..... škoda, to se nepotkáme

ajscha
15. led 2010

Ahoj holky,
Akty - gratuluju k holčičce 🙂
Madli, Siki - super výsledky 🙂
ahoj misho,
My budeme muset stimulku o kousek odložit - musím si napřed nechat přeléčit streptokoka v krku, teď mě zase pozlobil a kdyby mě chtěl zlobit v těhu, tak by to byl průšvih, to za to nestojí, takže my si ještě chvilku počkáme ☹ ☹ ☹

aktaka
15. led 2010

dobré ránko

Misho, nejdelší je čekání na tu první schůzky, pak už to jde všechno jak na drátkách. já měla první v březnu a na konci sprna už jsem byla těhotná 🙂 je tedy fakt, že u nás nebylo co řešit a léčit, všechno vycházelo v pořádku

Soni, nestraš, doktor říkal na 98% 😅 je fakt, že holku tipovala jen jedna jediná kolegyně, a té zrovna se mi ani náhodou nechce přiznat, měla pravdu 🙄 nj, náhoda je blbec prostě 🙂

Ajscho, to nevadí, hlavní je se vyléčit ze všech neduch a pak hurá na těhotnění 🙂

jinak já jsem přežila koncert, ale musím říct, že už bych nikdy v těhu nešla. ne že bych si před tím myslela, že malá z toho bude kdo ví jak odvázaná, ale věřím, že jí to nemohlo nijak ublížit, tak jsem byla v klidu. no ale když tam sebou začala šít o sto šest, tak jsem byla jak na jehlách, dokonce jsem odešla i na záchod a koupit si pití, což bych nikdy dřív neudělala ani omylem 😅 výčitky jsem měla jak sviň, že to chudák musela dvě hodiny přetrpět. snad to na ní nenechalo nějaké následky a nebude neurotik 🙄

madlinka
15. led 2010

Miško já čekala na první konzultaci 2 měsíce, ale je to různý, záležína období jak mají zrovna lidi.........

Akty jaký byli depešáci?????? Záviděla jsem ti........

sonka.77
15. led 2010

Ahoj holky, tak jsem zpět od Anušky a budu mít dlouhý protokol, dost jsem o něm uvažovala, tak jsem ráda. V pondělí mi dojde MS a pak se mám objednat kolem 20 DC a začneme. Ještě mezitím jdu ke svému dr. na cytologii a UTZ, tak doufám, že vše bude v pořádku, abysme mohli jít v klidu do akce.

sonka.77
15. led 2010

Ajscho, tak to snad nebude trvat dlouho to přeléčení. Určitě je lepší to přeléčit a pak v klidu těhulit. 🙂

Akti, no tak uvidíme, pořád tam jsou ta 2%. 😀 Jinak ze všech mých známých se v pohlaví dle UTZ sekli jen v jednom případě, kdy z holčičky udělali kluka. 🙂 Budoucí otec se do porodu všem vychloubal, že umí na poprvé udělat kluka. 😀 😀 😀

baraf
15. led 2010

Ahoj,

i já jsem zpět od Anušky. zvýšila mi dávku estrofemu a uvidíme..... zatím nešpiním, tak držte palečky.

Akty-neboj, nebude neurotik... jo a moje kamarádka taky dle utz čekala holčičku a mají doma Vojtu 😀

Soni-tak bezva,držím palce 😉

elana
15. led 2010

Ahojky🙂

Baruš, tak hezky drž sliznici, ať se mají mimča kam zavrtávat🙂

Soni, tak jste se rozhoupali? Gratuluju...a hodně štěstí 😵

misha1009
15. led 2010

ahoj holky, díky za info, když už čekáme tak dlouho, tak dva měsíce ještě vydržíme. Ve středu se objednáme 🙂. Chtěla jsem se zeptat, jak dlouho jste čekali na schválení pojišťovny? a s čím jste do CARu chodili? my máme špatný spermio, jen 5% živých ☹

elana
15. led 2010

Miši, mně to schválili do 4 týdnů.

Jinak nám se prostě nedařilo, pořádně se ani nevědělo proč (manžel trochu slabší spg, ale nic dramatickýho)...no a nějak jsme tam zbyli🙂

misha1009
15. led 2010

elo, my to nejdřív taky moc neřešili, ale když to nešlo rok, tak jsem to začala řešit s mou dr.
jak dlouho už se snažíte?
všechno zlé je pro něco dobré - tak si říkam, že aspoň víme, kde je problém. Už jsem koupila Profertil, tak třeba nám pomůže... 🙂

elana
15. led 2010

My se snažíme 2,5 roku. V květnu 08 jsem v Iscaru otěhotněla, ale bylo to mimoděložní, tak zas nic 😝

elana
15. led 2010

Kecám 08, loni to bylo, takže 09 😅

misha1009
15. led 2010

tak to je mi líto, ale určitě se zadaří, pozitivní myšlení je základ 🙂. my se snažíme jen něco přes rok, ale i tak už mi to přijde dlouhý, kort když kolem mě všechny těhulí a ani to nechtěly... 😒

elana
15. led 2010

Miško, to už je náš úděl...taky pořád jen někomu koukám na záda a když už jsem si myslela, že teda nebudu...tak prásk a mimoň byl na světě🙂 Co se dá dělat. Jsou na tom lidi hůř.

misha1009
15. led 2010

eli, to máš pravdu. My jsme na začátku, a nevím, jak to bude probíhat, tak jsem trošku "nervozní"... ale srovnávám se s tím, že to nebude sprint, ale spíš maraton... 🙂

elana
15. led 2010

Mišo, to nemusí být...někomu se od první návštěvy CARu do roka podaří, jiný tam tvrdne leta...žádná diagnoza neni tak špatná, aby se nemohl stát zázrak a naopak, žádná neni tak dobrá (ani když vše vypadá nejlíp jak může), aby se pár dítěte prostě ne a nedočkal 😖 ........život je dar, děláme co můžem, ale jak to bude, to moc na nás nezávisí🙂 Ale naproti jít můžem, no né?

misha1009
15. led 2010

🙂 napsalas to moc pěkně. Ještěže jsem tyhle stránky našla, pomáhají mi věřit v pozitivní výsledky 🙂

elana
15. led 2010

To jo, já jsem za ně taky ráda. Sice už trčím ve Snažilkách věčnost a ráda bych se posunula v abecedě dál🙂, ale i tak jsem tu našla strašně moc fajn lidi.

misha1009
15. led 2010

určitě se všechny dočkáme 🙂

siki26
15. led 2010

Ahoj holky,

Baruš, já byla v Iscare dnes cca v 10:30 - viděly jsme se??? Seděla jsem v čekárně až do 11h a čekala na kamarádku. Byla u Mrázka a byla moc spokojená. Jen jsme zapomněly zaplatit za parkování a čekala nás pokuta za oknem 😖

Misho, příte musel podstoupit operaci TESE, aby získali nějaké kvalitní spermie na oplodnění vajíčka. To se naštěstí povedlo. Já jsem v pořádku, takže problém byl pouze u přítele. Je na vozíčku, takže dostat z něj normálně nějaké spermie nelze.

baraf
15. led 2010

Ahojky,

El-díky moc,moc!

Siki-tak jsi to asi byla ty??? jenže já a moje oči a ta paměť... šla jsem od Anušky asi v 10,40. tys měla cosi červeného na sobě?? mě se jen to bříško zdálo nějaký "malý" na dvojčata. já měla pruhovanej svetr.

elana
15. led 2010

Baruš a už jsi dostala progesteron? A termín KETu v pondělí stále platí? Já o víkendu moc nebývám, tak kdybysme se už neviděly, tak ze srdce hodně štěstí, ať se to chytí a hlavně-nepustí-celých 9 měsíců. Kolik máte mrazáčků? A kolik transferujete?

Siki, tak sis zavzpomínala co?🙂 já tam teď přijít, tak mi to přijde, že jsem odtud před chvílí odešla...a Ty už máš takový krásný velký prcky uvnitř.

sonka.77
15. led 2010

Ahoj Eli! Pokecáme? 🙂

elana
15. led 2010

Chvilku jo🙂, až zmizím tak jsem musela, ale teďka můžu.

Koukala jsem, že jste do toho zas praštili🙂, teda v dohledný době praštíte. Čím budeš stimulovat už víš?

sonka.77
15. led 2010

No ještě nevím, Anuška řekla ať se objednám až budu 19-22 DC a že dostanu léky. Věřím jí naprosto, takže mě to ani nezajímá, určitě mi vybere něco dobrého. Od 22 DC začnu stimulovat. 🙂

Však já čekala jen až bude hotovo v práci, vždyť od 1. IVF uběhlo už skoro půl roku.

Eli a vy zatím váháte nebo nechceš říkat kdy půjdete? Klidně neříkej, držím ti palečky i bez přesných informací. 🙂 😉