Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

madlinka
26. led 2010

Barů jasně že bylo brzo.........holčina z diskuze s rodinky měla po KETu test pozitivní dokonce až 19 den .... a má z něj krásnýho Jiříka 😉

baraf
26. led 2010

no já uvidím v tu sobotu......jestli to vydržím.mě zas mate,že spousta holek už má test pozitivní třeba 8.den...... jako třeba ty 😀

madlinka
26. led 2010

Barů a volala jsi do Iscaru? Já jak tenkrát začala špinit, tak jsem v panice tam volala a sestra mi řekla že to je v poho, ale jak by to byla krev tak mam zavolat a musel by mě vidět doktor.......

baraf
26. led 2010

nevolala,minule mi řekli, že mám být v klidu.....že tam stejně nic neuvidí

baraf
26. led 2010

Madli-tak mi to nakonec nedalo... zítra mám přijet na krev, tak uvidíme

elana
26. led 2010

Ahoj, omlouvám se Baruš, že jsem Ti včera utekla z rozpovídané diskuze, ale přišel (bez ohlášení, jak já to nesnáším 🙄 ) švára a jali se tu cosi instalovat s manžou.

Zítra hodně štěstí 😉

baraf
26. led 2010

El-to nic, to je v pohodě... neohlášené návštěvy já znám 😠 když jsme ještě bydleli u tchánovců, tak v osm večer lezu z koupelny (byli jsme doma sami, tchánovci na dovče 😀 ) která je proti vchod.dveřím a ve dveřích švára s jakýmsi kamarádem,že tam jdou tchánovi něco opravit 😠 málem mě šlehlo

a díky moc. jsem teda nervozní jak blázen

elana
26. led 2010

No, to je taky bezva🙂...kdepak, neříkám, že jsem nějaký lumen, ale jsou prostě věci, co bych neudělala. A snažím se řídit tím, že co sama nemám ráda, nedělám druhým 😔

Jo, to se Ti vůbec nedivím, že jsi nervozní...tak či tak, zítra bude jasno.

baraf
26. led 2010

tak,tak a nečekaný návštěvy - to je teda věc, kterou opravdu nesnáším 😠

jo,jo zítřek rozhodne... navíc mě začíná pálit v nose, no doufám, že na mě nic neskočí

elana
26. led 2010

Já taky ne. Já se přiznám, že teda moc nemusím návštěvy obecně...brzo mě přestanou bavit a začnu mít dojem, že mi moc lezou do soukromí, proto když už, tak na ně radši chodím (nežeby vyjídat😀, ale prostě mám pod kontrolou konec návštěvy 😝 ).

No, to je prima. Tak hlavně abys nebyla nemocná, zrovna teď. Kor jestli (a já v to furt doufám) jsi těhu.

baraf
26. led 2010

já mám ráda ty návštěvy, který vědí, kdy jít domů..... chodí k nám sousedi a ty to teda nevědí... navíc u nás minule vypili snad všechno,co tu bylo 😠 prostě, jak mi někdo nabídne druhý kafe, jdu domů 😀

elana
26. led 2010

Hehe, to je super, druhý kafe😀

Ale jo, máš pravdu 😝 I když hrozí nebezpečí, že jsou typy, co to nepochopí, kafe si daj...a pak by tu vysedávaly ještě do tří do rána😅

baraf
26. led 2010

však já to druhý kafe taky vařím menší 😝 onehdá tu sousedi vysedávali buhví do kdy, já už zívala (nevychovaně) a uklízela nádobí ze stolu a nic.... 😠

elana
26. led 2010

😀 tak to je fakt drsný 😝 no a nejhorší je, že když nezabere toto, tak už asi nic...protože sebrat se a natvrdku jít spát, to by byla asi konečná 😅

baraf
26. led 2010

no to jo, myslím,že pak by mě pomluvila celá ves.... a to jsem minule nedělala ani nic moc k pohoštění,frkla jsem na stůl nějaký oříšky a taaaak, nakonec jsem jejich kloučkovi (chodí s Lukym do školky) udělala večeři,když jsem dávala jíst Lukymu...

elana
26. led 2010

Hm, to je fakt hloupý 😒 Nejde o to jídlo a o tu péči...ale o princip prostě.

baraf
26. led 2010

to víš,že mi nešlo o kus chleba a šunky....nejsem lakomá 😀 no nic, dost už o návštěvách 🙂 za chvilku musím pro toho rošťáka... tak třeba tu ještě budeš...

elana
26. led 2010

Jasný. Čekám na manžu a půjdem do planetária na přednášku, ale do tý doby tu jsem.

měj se hezky a nespadněte, klouže to tam 🙄

baraf
26. led 2010

tak jo, za chvilku jsem zpátky, snad. jestli ten pacholek bude chtít jít domů 😀

aktaka
26. led 2010

čau holky

nějak nestíhám, jsem se zaměstnala gruntováním a úřadováním

Siki je nezvěstná koukám. tak snad jsou všichni v pořádku

Baruš, jak to s tebou vypadá? doufám, že nepropadáš depresi. já jsem se za tebe rozhodla, že to špinění je jen ten jeden vzdalý bojovník, druhý se má čile k světu, tak mi to nekaž nějakou chmurnou náladou 😎 😵
jinak mně v caru ad špinění tak řekli, že jako zavolat můžu, pokud to přijde, ale že sami s tím nic stejně neudělají...

jinak u mě nic nového, malá se má poslední dobou nějak k světu. nebo už je jí tam víc těsno, tak to víc cítím. jo a manžel se pomátl a máme objednanou růžovou autosedačku, tak snad jí nenaroste pindík 😀

baraf
26. led 2010

tak jsem zde.. ten lotr zas nechtěl domů.

Akty- óóó´, jak bude klučíkovi slušet růžová autosedačka 😀 jinak u mě s náladou střídavě. chvilku jako dobrý a chvilku se mi chce brečet. no uvidíme zítra.....

El-planetárium,jo? tak si to hezky užijte

elana
26. led 2010

Baru, to má takovouhle výdrž ve školce?🙂

Akty, to je dobrý😀, tak snad už se holčička nepřeklučí🙂

Já si vůbec nevšimla, že jste tu obě 😒

baraf
26. led 2010

El-jo,jo výdrž, to on tam má. moc se mu tam líbí...a já jsem ráda,aspoň nemusím řešit nějaký scény 😉

elana
26. led 2010

To je fakt🙂, lepší když ho chvíli přemlouváš k cestě domů, než aby na Tobě ráno visel a bečel, že nechce tam 😝

baraf
26. led 2010

nooo,to by mě tak ještě chybělo. dělají v tý školce s nima spouuustu věcí. a hlavně, do ničho je nenutěj. když nechce třeba malovat, tak nemusí a tak. jen kdyby jim trošku líp vařili

elana
26. led 2010

Mně se to líbí na těch fotkách, dlouho jsem myslela, že jak je focenej v tý koupelně, tak je to u Vás doma, pak jsem si všimla, že to byste museli mít asi 7 dětí😀 podle těch kelímků na kartáčky, tak jsem usoudila, že to bude školka, ale je to fakt moc pěkný.

baraf
26. led 2010

😀 teď jsi mě pobavila s tou koupelnou.... tý jo,tolik dětí??? no nevím,jestli bych to zvládla...

a slibuju,že přidám nějaký novější fotečky

elana
26. led 2010

Přidej, to bude prima. Včera jsem zas koukala, mně se ten Váš klučík hrozně líbí, má takový kulišácký oči 😅

baraf
26. led 2010

kulišácký oči,to on má. a hlavně se podle nich chová... ale je to kluk,tak se to dá čekat, že.. 😀

elana
26. led 2010

Jasný, lepší než nějakýho bobánka ufňukanýho🙂