Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

madlinka
14. únor 2010

Akty super, na fotečky se moc těším!!!!!

baraf
14. únor 2010

jůůůů, Akty,krásný fotečky! 😉

aktaka
14. únor 2010

po kom ta holka je,to fakt netusim,ja se od toho distancuji 😀

ajscha
15. únor 2010

Akty, pěkné fotky a asi veselý zážitek při přemlouvání slečny 😀
Lentilko, přidávám se k názoru holek - OPU nebolí, na pokoji jsme byly 4 holky a bylo tam docela veselo, před se člověk nervovat ani nestihne, sotva se převleče - první už jdou na řadu, jde to po 20-ti minutách, a tím, že je tam moc příjemný personál i lékaři přímo OPU provádějící, musím říct, že byli všichni moc milí, laskaví, vůbec není čeho se bát, a ty 2 hodinky po tom už jsme propovídaly s holkama na pokoji a prosmskovali s miláčky v kavárně, takže to opravdu nebyl žádný ošklivý zážitek, spíš moc pěkný - člověk už se nemůže dočkat až přijde embryolog říct, kolik bylo vajíček a co bude dál.

madlinka
15. únor 2010

Akty fotečky jsou super!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

aktaka
15. únor 2010

ahoj ve spolek 🙂

díky za chválu naší slečny. měli jsme štěstí, to bylo fakt asi 20 vteřin, kdy se umoudřila a ukázala se v plné kráse, jinak jsme opravdu viděli jen ty nohy a sem tam vykukující nos nebo oko 🙂

jinak k tomu opu, já jsem měla asi smůlu na spolutrpitelky na pokoji 🙂 jedna měla 3 vajíčka, druhá dvě a to ještě nic moc kvality, a já tam se svými třinácti áčkovými. bylo mi jich hrozně líto a rozhodně se ani nedna nechtěla moc vykecávat. a mě bylo zase blbé začít tam něco kvákat, protože jsem na rozdíl od nich měla dobrou náladu, že je taková úroda. s tou s třemi vajuchy jsem se pak ale potkala na ET, říkala, že mají dvě dobrá embrya, dotáhly to na blastocysty, tak doufám, že jí to dobře dopadlo

madlinka
15. únor 2010

Koukám že jste si OPU všechny náramně užily 😀 😀 😀 ...... já moc nepokecala se spoluležícíma neb jsme bolestí nemohla ani mluvit a když jsme odcházela tak jsem brečela ...... a miminkům jsem přísahala že až se naroděj tak dostanou za to hned na prdelky 😀 .... i když oni za ten OHSS as nemohou 😉

baraf
16. únor 2010

ahoj všem!

ad můj zážiete z OPU-nikdo nemluvil, nálada ponurá, no bodejť ne,nikdo nevěděl do čeho jde. mě navíc bylo pěkně zle, tak jsem se ani nesnažila....

El-pokud se tu ukážeš 😀 tak speciálně pro tebe... Luky měl zas včera perlivou náladu.... povídá manžovi: "táto, jsi děda" a když to po něm chtěl taťka vysvětlit jako proč je děda 😀 tak mu povídá "protože jsi chlap a starej" no já šla do kolen.

madlinka
16. únor 2010

Barů tak to je fakt mazák 😀 😀 😀

elana
16. únor 2010

Báro😀😀 já mu fakt fandim😀 připomeň mi, co tenkrát řekl dědovi s tím důchodem? 😝

lentilka81
16. únor 2010

Ahojky, holky moc děkuju za vaše zkušenosti 😉 ...možná bych se měla začít těšit 😀

Baru to je řízek 😀 😀 😀 ...asi máte doma veselo, co?

baraf
16. únor 2010

El-že bude s dědou smrdět v důchodu 😀

Lentilko-veselo doma máme, to je fakt

holky, dnes jsem byla v OC Smíchov v tý kavárně,co jsme spolu seděly na srazíku.... můžu vám říct, že tenkrát,se Luky choval klidně a slušně, ovšem dnes tam v tý narvaný kavárně neustále lítal, pak si hrál na obchod a tak.... ale je fakt, že džus teda nevylil 😉

aktaka
17. únor 2010

ahoj ve spolek

Baru, ten tvůj Luky, to je fakt řízek 😀 škoda, že ten náš synovec nemluví, my si takových mouder vůbec neužijeme 🙂

baraf
17. únor 2010

Akty-však počkej, za chvíli si užiješ moudra od vaší slečny 😀 😝

aktaka
17. únor 2010

Baruš, když jsi byla s Lukym na ogtt, brali ti krev na lačno, po hodině a pak znovu po dvou? mně jí brali jen na lačno a po dvou hodinách, výsledek dobrý, tak jsem to dál neřešila. včera ale přišel manžel s rozumem od kolegyně, která je ve stejném tt jak já. jí dělali ty tři odběry a zjistili jí cukrovku. akorát, kdyby neměla ten prostřední, po hodině, tak jí nezjistí nic, protože ten po dvou hodinách už měla zase v normě. takže mě to trochu vyplašilo, že bych jí vlastně kllidně mohla mít
jinak ty hraniční hodnoty jsou 5,5 - 8,8 - 7,7 (na lačno/po hodině/po dvou hodinách)
já měla na lačno 4,3 a po dvou hodinách 3,8. tak si říkám, že to snad je dost nízké, abych se nemusela bát. co jsem vysledovala, tak většinou ženské po těch dvou hodinách mívají někde kolem 6.

aktaka
17. únor 2010

já doufám, že to zase tak za chvíli nebude, že nějakou dobu bude maličké miminko 🙂 no ale nedělám si planné naděje, letí to jak blázen

baraf
17. únor 2010

Akty-dělali mi odběr na lačno, pak jsem vypila ten hnus a pak mi brali odběr ještě 2x. hodnoty si nepamatuju... ale cukrovku jsem neměla. a navíc, někde se ty odběry vůbec nedělaj.....

zrovna včera jsem se s kámoškou bavila, jak mi to s Lukym uteklo, ty jo už mu budou 4..... je už de facto samostatná jednotka... (ale je fakt,že on chtěl všechno dělat sám snad vždycky...)

aktaka
17. únor 2010

asi si zavolám ke své mudře a uvidíme, co mi řekne

letí to hrozně, když si vezmu jen ty tři roky snah o prcka, tak mi to teď přijde jak mávnutím proutkem. a s dětmi je to pak ještě horší

buď ráda, že je samostatný. i když chápu, když třeba chvátáš, tak "já chci já sám" akorát naštve 🙂

baraf
17. únor 2010

Akty-neřeš to, v tý laborce vědí, co dělaj. fakt to dělaj u každýho jinak.
jo, jsem ráda, že je samostatnej, chtěla jsem říct, že už to není to moje miminko 😉

aktaka
17. únor 2010

proto jsou ještě ty druhé a další děti, abych měly ty svoje miminka 🙂

madlinka
17. únor 2010

Holky kdy se chodí na tu cukrovku???

baraf
17. únor 2010

Madli-někdy po 20tt,ale nevím přesně. jen vím, že tenkrát byl děsnej mráz 😀

aktaka
17. únor 2010

Madli,mezi 24 a 28tt

garp776
18. únor 2010

ahoj holky,

mohla bych poprosit o radu? Taky chodím do Iscare, mám po IUI a mám brát gel crinone, brala jsem ho jen prvních 10 dní, pak ho vysadila, jelikož mi bylo docela šoufl. Dnes jsem 13DPO gel třetí den neberu a je mi stále trochu zle..včera jsem zkusila test, bohužel negativní. Měl jste někdo, také bo crinone pocity na zvrac.., oddálil vám MS?

díky moc

baraf
18. únor 2010

Garp- a radila si se s dr ?

garp776
18. únor 2010

..neradila, zítra tam půjdu, aby mi na další cyklus předepsala clostil, tahle IUI byla v nativu, tak chci zvýšit šance.. Já jsem teoreticky v pořádku, IUI mám s dárcem, jelikož nemáme vlastní spermijky..

sonka.77
18. únor 2010

Ahoj holky!

Akti, neřeš to, určitě cukrovku nemáš, hodnoty máš úplně výborné. 🙂 Takže fakt holčička? Já tam toho kluka neprotlačím a neprotlačím. 😀

U mě bylo OPU naprosto v pohodě, jako by se nic nestalo. Jen třetí den mě docela dost bolelo břicho, že jsem se bála, že bude OHSS, ale druhý den ráno vše v pohodě.

Garp, já Crinone nebrala, jen Utrouš a po něm mi bylo blbě, jen když jsem ho polykala. A utrouš mi MS oddálil, v podstatě až do doby než jsem ho vysadila.

Holky, tak mám za sebou první pořádné sezení s psycholožkou, dosud jsem jen cvičila tu relaxaci no a musím říct, že se to celkem vrbí. Jdu znova za 14 dní, ale už teď mám zamotanou hlavu a je možný, že už směřujeme k problému proč nemůžu otěhotnět. Jen netuším, jestli vyřešení tohohle problému z minulosti mi otěhulit pomůže, ale kdo ví. Každopádně jsem znovu hodně ráda, že jsem psycholožku vyhledala.

baraf
18. únor 2010

Soni-tak uvidíš.... a je dobrý,že máš z tý psycholožky dobrej pocit. tak to musí klapnout!

Mě bylo po utrouši taky parádně blbě....

aktaka
18. únor 2010

čau ženy 🙂

Garp, já jsem brala crinone, ale blbě mi po něm nebylo. jen poprvé po iui hrozně svědění a pálení, že jsem ho i vysadila dřív. pak jsem ho brala až po ivf a to už mi vůbec nevadil. jinak ms mi pozdržel tak o dva tři dny

Soni, nene, žádný kluk nebude 🙂
s tou cukrovkou, já nechci nějak plašit, kdyby to mělo ohrozit jen mě, tak na to peču, ale protože to může být nebezpečné i pro malou, tak mi to hlodá

super s tou psychložkou, že z toho máš dobrý pocit 🙂 myslíš tedy, že nějaký psychický blok nebo problém mohl způsobit to ucpání vejcovodů? že by se třeba pod nějakým stresem smrskly? no bylo by dobré, kdybys to teď s její pomocí odblokla, a pak otěhotněla přirozeně 🙂

garp776
18. únor 2010

aktaka: díky moc, jen ještě jeden dotaz, ty jsi ho vysadila při prvním IUI? a kolikátý DPO? pak ti přišla mrška až 3 dny po jejím obvyklém termínu?(netestila si?)