Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
24. dub 2010

cau babky,jak se vede? 🙂 porod fakt mazec,ja byla v pet jeste s kamoskou v praze na kafi. takovy bych prala kazde

baraf
24. dub 2010

chichi, nazdar mamino! jak je,holky? dobrý? co malá? to je otázek,co...

aktaka
24. dub 2010

ja celkem v pohode. jedina komplikace,ze se nechtela odloucit placenta,tak me museli uspat. Sare kolisa teplota,tak ji musi nahrivat,jinak je v poradku a odpoledne mi ji snad daji na pokoj

baraf
24. dub 2010

Luky byl taky v teplíčku,ale jinak dobrý, to jsou ty mrňousci,no... tak hlavě, že je jinak O.K. Říkala jsem Lukymu, že už máš miminko, tak se ptal, kdy ho uvidí 😀 uklidnila jsem ho,že si chvilku počká, že prázdniny jsou daleko. 😉 a měli pro tebe v porodce v pohodě místo?

sonka.77
24. dub 2010

Co děláš na internetu mamino? 😀 Takhle to dopadá, když někdo nemá přichystanou tašku, chodí těsně před porodem na kafča a na příjmu se hlasitě směje! 😀 😀 😀

Teda Akti, dík za tu sms, moc vám gratuluju a přeju jen to nej nej nej. To je dneska krásný den, ách. 🙂

sonka.77
24. dub 2010

Akti, tak přidej nějaké další detaily. Jak to bylo s odjezdem do porodky? Co tatínek? Jak malá vypadá? Piš, piš piš. 🙂

baraf
24. dub 2010

Soni-ty tetko zvědavá 😀

sonka.77
24. dub 2010

Garpíku, neřeš to, mimísky máš, tak si je pěkně hýčkej a opatruj a nic okolo neřeš. Už je to úplně zbytečné a jenom se budeš zabývat věcma, které teď nejsou podstatné. Snaž se myslet na hezké věci, ne co, proč a jak. 🙂

sonka.77
24. dub 2010

Baruš, no co, já ještě nikdy nerodila, tak co mi neřeknete, to nevím. 🙂

baraf
24. dub 2010

Soni-já jo, ale císařem, takže o normálním porodu vím taky kulový 😀 ale předpor.kurz jsem absolvovala 😉 😎

sonka.77
24. dub 2010

Baruš a tys to věděla jo, že Akti už bude rodit? 🙂 Ona tě vlastně dokonce i předběhla, že?

baraf
24. dub 2010

ne,nevěděla.... jen jsem tipovala. jo,jo předběhla, Luky je o tři dny později 😉

sonka.77
24. dub 2010

Tak to já teda myslela, že nám ještě aspoň týdn vydrží, ale já o tom vím kulový. 🙂

Ale je sranda, jak jsi Aktince od začátku říkala, že porodit se dá i 36+3 a ono šup a je to tu. 🙂

madlinka
24. dub 2010

Akty jééééééééé gratulujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů!!!!!!!!
Ať se vám holky daří!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To teda byla rychlovka.......... 😀 😀 😀

baraf
24. dub 2010

však jsem jí taky včera říkala, že o víkendu už určitě malovat nebude 😀 😀 😀

lentilka81
24. dub 2010

Ahoj holky 🙂

Akti moc gratuluji k holčičce! 😵 😵 😵 😵 😵

aktaka
24. dub 2010

holky na podrobnejsi popis si budete muset pockat az budu doma,cvakat to na mobilu je za trest. malovani neni jedine,co se nestihlo 🙂

baraf
25. dub 2010

hezkej den!

Akty-neboooj,my si počkáme. a už máš Sáru u sebe?

aktaka
25. dub 2010

ahoj. dnes uz mam malou u sebe,jen ji porad hlidaji teplotu a nosim ji na prikrmy,aby jeste vic nehubla. v noci se poprve prisala,ale nema silu tahat,tak mliko zatim nemam. snad se jeste udela

baraf
25. dub 2010

Luky byl taky línej pít,.... to je tím, jak je mrňavá..... však to bude dobrý.pa a pohlaď ji za mě a Lukáška

danda78
25. dub 2010

ahoj holky,
jen jsem nakoukla po náročném víkendu a koukám jako blázen co je to tady za novinky...
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
akty moc gratuluju a sárince přeji jen to nej, to teda byla rychlovka, takovou by si asi přála každá prvorodička....
já jsem ko, před chvílí jsme dorazili domů,tak dnes už budu jen odpočívat..
jinak u nás víkend náročný, včera vaření,praní, odpoledne golf - já jen procházkou, pak fotbal,večer do práce...
dnes do práce dělat papíry, na oběd ke tchyňce, hraní na zahradě se psem asi 2 hodiny, pak procházkou asi 5km s pesanem a s babičkou a dědou na zahradu...takže pes i já jsme dnes už ko....
přeji pěkný večer, zítra nakouknu..
d.

ajscha
26. dub 2010

Ahoj kočky,
Akti, moc gratuluju, hlavně ať jste obě zdravé a malá krásně roste 🙂 🙂 🙂 To je super, že jsi to měla tak rychlé.
Tak já pokračuju sněhobílem, takže zítra jedu na ofic testy, ale budou bohužel negativní. Je to na pytlík, už jsem to oplakala, na jednu stranu vím, že pravděpodobnost, že to vyjde na poprvé, je malá, ale přesto je to člověku moc moc líto.
Holky, po KETu se taky na další čeká 3 cykly?

baraf
26. dub 2010

ahoj všem!

Dandi-šetři se trošku 😉 ale je fakt, že zas nemáš čas myslet na to, co by, kdy by..... co?

Ajschi-co napsat.... snad jen, drž se holka..

danda78
26. dub 2010

ahoj holky,
dnes mám více odpočinkový den než ty předešlé,ráno jsem teda byla v práci, pak oběd, teď peru a vysávám,ještě musím do banky zanést nějakou fakturu, a pak už si půjdu dnes lehnout a odpočívat...možná i spát 😉 😉 😉
baraf, je to tak jak píšeš, alespoň nemám čas tolik myslet na to,co vše by se mohlo stát, samozřejmě nedělám nic co by miminku vědomě ubližovalo,ale ani se nijak nešetřím a rozhodně jen neležím... je mi dobře, cítím se ok, tak snad to je i ku prospěchu miminka...
ajscho, je mi to moc líto, pobreč si, zanadávej a po čase se oklepeš a budeš mít chuť jít zase dál.
dnes jsem se vážila, tak už mám asi o 1-1,5kg víc než před těhu... a to zítra začínám teprve 9tt..
přitom moc nejím,protože nemám moc na nic chuť,maximálně jogurty, zmrzlinu, zeleninu, ovoce...
no co, snad to tak nebude co 14 dnů tolik přibírat..
pěkné odpoledne, navečer se ještě ukážu..
d.

elana
26. dub 2010

Ahoj🙂

Krásná zpráva od Akty, moooc gratuluju k Sáře, sice si pospíšila, ale holt ji vytáhlo sluníčko🙂

Ajscho, to mě mrzí...ale nějaký ten neúspěch máme téměř každá za sebou, tak ono opravdu bude líp. Po KETu (zvlášť jestli byl v přirozeném cyklu) se nemusí čekat 3 měsíce, to jen po stimulce, kdy je třeba, aby si odpočaly vaječníky.

baraf
27. dub 2010

ahoooj,

jak se dneska, holky, máte?
já mám Lukyho doma, bo ještě kašle (nenávídím kamarádky, co lezou na návštěvu a z jejichž dětí lítaj zelený nudle 😠 ) ale snad už půjde v týdnu do školky.

ajscha
27. dub 2010

Ahoj,
dneska jsem byla na ofic. testu, domlouvala jsem se se sestřičkou, že nemusím čekat, takže jenom teď počkám na MS po vysazení léků a objednám se k Anušce, abysme hned šli do dalšího kola. Je mi smutno, ale lítost nikam nevede, takže co nejrychleji hrr na další kolo, do další šance, ať máme aspoň další naději.

baraf
27. dub 2010

Ajschi-máš k tomu správný přístup. půjdeš na další KETík nebo celý IVF?

garp776
27. dub 2010

ahoj holky,

ajscha..kéž kdybych k mým neúspěchům přistupovala tak dobře jako ty..držím palce na další(poslední) KET.
já měla hrozný víkend, místo abych se trochu šetřila po ET, tak jsem se šíleně pohádala s přítelovým bratrem a otcem, sbalila kufr a odjela se vybrečet do kanclu..ještě dnes jsme se s mm pohádali.Takže nevím, nevím jak budu 1IVF úspěšná 😒
Jen malý dotaz, kdy jste se dozvěděly, jestli máte nebo nemáte mrazáčky? V pátek při ET mi to zatím nebyli schopni říct. mám si tam zavolat?

baraf
27. dub 2010

Garp-tak si tam zavolej.... je blbý, že se hádáte, ale ty jsi pod vlivem spousty hormonů,měli by tě chápat 😀