Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
4. kvě 2010

tak já to vydržela podvakrát až do 13.dne (a čárka tam byla), jen u toho posledního KETu jsem testovala dřív (a nic tam nebylo)

garp776
4. kvě 2010

ahoj holky,
pokud půjdu v pátek na krev to budu 14 DPET, tak asi ultrazvuk nemá asi ještě smysl, že? Kdy se chodí na první UTZ? Díky moc. A ještě jedna otázka...vyučtování zákroků jste měli kdy? Když jste šli na krev? a když jsem měla 3 embrya metodou ISCI..kolik budu asi platit? Těch 15000,-? (6000 za 1 a 9000 za 2-6?) Díky moc

baraf
4. kvě 2010

garp-na utz se chodí za 3 týdny po krvi..... vyúčtování netuším, před pěti lety mě poslali doplatek poštou. a pokud mi můj selský rozum říká, měla bys platit 9000.... ale jak to je nevím, zeptej se,až půjdeš na krev. držím palce!

biris
4. kvě 2010

Madli co je prosímtě to OHSS?

baraf
4. kvě 2010

biris-to je hyperstimulační syndrom-nežádoucí účinek stimulace.....

biris
4. kvě 2010

baraf-díky to já se budu pořád na něco ptát.

garp776
4. kvě 2010

díky Báro..už by sis mohla u Iscaru otevřít konzultační kancelář.. 🙂 Kdy začneš vlastně stimulovat?

baraf
4. kvě 2010

holky, moc toho neznám, pět let už je dlouho 😀

biris
4. kvě 2010

holky-prosímtě přečetla jsem si na stránkách iscare že bych mněla mít před odběrem vajíček předoperační vyšetření.Mám si ho už vyřídit nebo mi to řekne lékařka když tam jdu 14,4. na zahájení léčby?Říkala jsem že se budu pořád ptát.

baraf
4. kvě 2010

biris-na předop.vyšetření dostaneš v ISCARE papír. musíš ho absolvovat mimo ms,ale dá se to v pohodě zvládnout.....

garp776
4. kvě 2010

biris..předop. vyš. nemá být starší než 7 dní, a moč se nemá brát když je MS

baraf
4. kvě 2010

garp-já myslím, že může být i starší.....ale nechci se hádat

garp776
4. kvě 2010

báro..nevím, taky si nejsem na 100% jistá, ale myslím, že se sestřička o tom zmiňovala..každopádně o no to na to nějak vychází, když se nemá dělat v průběhu ms a pak je za cca 5-7 dní OPU..no nechci si hrát na odborníka..

baraf
4. kvě 2010

garp-však jo, ono to tak opravdu nějak vyjde. .... však oni to biris v ISCARE vysvětlí... a jak se cítíš?

garp776
4. kvě 2010

já zatím dobře, abych pravdu řekla, tak žádné příznaky teda nemám 😕 , kdybych neviděla ráno ty //, tak ani nevim, že se něco děje. Proto se bojím, aby to nebylo to biochemické teh., no musím vydržet do pátku.. Fakt tedy je, že bych si docela vlezla do postele..ale to může být i tím počasím.. A co ty? Kdy startuješ stimulku?

sonka.77
4. kvě 2010

Ahoj holky, tak jsem zpátky od Anušky a mám tašku plnou Gonalu. Dneska začínám s injekcema, tak jsem zvědavá jak mi to půjde. Ještě jsem si do sebe nikdy nic nebodla.

Biris, já mám dlouhý protokol a na předoperačním jsem byla ještě před MS, je to víc v pohodě než to stíhat mezi MS a OPU. Určitě to může být starší než týden. 🙂

Garpíku, ještě jsem ti nestihla pogratulovat! 🙂 Super výsledek, držím palce na krev. 🙂

baraf
4. kvě 2010

Soni-to píchneš, neboj 😀

biris
4. kvě 2010

sonko-ty injekce jsou jen při tom dlouhém protokolu?Mám tam jít 14.4. to ještě před MS,tak to bych si to mněla předtím vyběhat?Našla jsem na ISCARE stránkách tiskopis na to předoperační vyšetření.Já jsem si taky ještě níkdy nic nepíchala tak to by pro mně bylo taky něco!Držím palečky,pro mimčo všechno!Říkala jsem příteli že by mi je musel píchat on!

baraf
4. kvě 2010

biris- já bych počkala na to až co ti řeknou...

biris
4. kvě 2010

Na stránkách ISCARE jsem našla že to vyšetření nemá být starší 3 měsíce a že se má vyběhat před stimulací,tak to si ten formulář budu muset ztáhnout a oběhat si to abych to pak kvůli tomu neposunula.

sonka.77
4. kvě 2010

Báro, to doufám. 😀

Biris, oni ti vše řeknou až tam půjdeš. Neboj mě zatím vždy vše velmi detailně vysvětlili. Oni vědí, co kdy a jak. Jinak injekce jsou při jakémkoliv protokolu. Bez nich IVF nelze. Určitě je spousta holek, kterým to píchal přítel/manžel. Já na to půjdu asi sama, tak nějak to bude asi lepší. 🙂

baraf
4. kvě 2010

biris, to zvládneš i během stimulace.....

sonka.77
4. kvě 2010

Jo ty tři měsíce, tak to je. Biris a ty tam jdeš na první konzultaci, nebo už na zahájení stimulace? A kolikátý den cyklu toho 14.5. budeš?

katrin32
4. kvě 2010

Ahoj holky po dlouhé době, dneska jsem taky byla u Anušky a vyfasovala tašku Puregonu. Sonka, nepotkaly jsme se tam? 😀 😀

sonka.77
4. kvě 2010

Katrin, jé tys tam taky dneska byla?! 🙂 Já byla dopoledne a byla tam jen nějaká slovena, tak asi nepotkaly. Jaký máš protokol?

katrin32
4. kvě 2010

Sonka, já mám taky dlouhý protokol a ode dne si píchám puregon, byla jsem tam tak kolem 9:45 😀 😀 Tak jsem na to svoje 2. ifv zvědavá 🙂

biris
4. kvě 2010

Myslím že jdu už na zahájení stimulace,minulý pátek jsem byla 10 den ms na ultrazvuku a Anuška mi řekla že se mám objednat za 14 až 16 dnů na zahájení že prý to má být před ms nebo že nebude vadit kdybych mněla ms v začátku.Tak jsem z toho vydedukovala že to je stimulace.Na první konzultaci jsem byla 11.3. pak se nám to trochu protáhlo protože přítel bral antibiotika tak šel na spermiogram až 14 dnů po vstupu,nakonec ho má stejně špatnej,ale koupila jsem mu vitamíny E a ZINEK tak doufám že se to zlepší!

sonka.77
4. kvě 2010

Katrin, tak to jsme na tom úplně stejně! No budem se podporovat. 🙂 Já byla v 11 hod.

Holky musím letět. Pa pa. 🙂

biris
4. kvě 2010

baraf-tak jsem si tam napsala na jejich stránky opověděla mi sestra že mi to vše vysvětlí až půjdu toho 14.5. na kontrolu,koukám že jsem pořád psala 14.4.Tak to jsem z toho teda paf,myslela jsem si že tam jdu kvůli zahájení léčby!

baraf
4. kvě 2010

biris-ty jsi v ISCARE ještě nebyla?