Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

madlinka
8. črc 2010

Barů přesně tak, to by se z toho člověk pos...... 😠 ....... od 26tt mě straší že budou předčasně a pak toto 😨

baraf
8. črc 2010

madli-buď ráda, aspoň budou broučkové O.K.

danda78
8. črc 2010

ahoj
baru byli jsme v Mladých Bukách, je u toho hned golf a hotel.... trošku snobárna na mě,ale co, nikam jinam se letos nepodíváme,tak co....
ale bylo tam krásně..
tady je dnes pěkné vedro, byla jsem teď s pesanem přes hodinu venku, te´d právě obědvám a peru ještě 2 rpačky z Krkonoš a pak půjdeme asi zase ven k rybníkům,ať alespoň pejsek se vykoupe...
madli, neboj, do srpna to snad nebude,ale tak 14 dní možná jo..

baraf
8. črc 2010

Dandi.díky a nemáš odkaz na ten hotel? chceme jet do nějakýho takovýho s Lukym, až bude moct a v Bukách je hezky

danda78
8. črc 2010

zadej si na internetu - mladé buky, grund hotel a hned ti to vyjede....
bylo tam opravdu krásně ale spíš je to pro ty, co hrají golf, že to mají v ceně ubytování a využijí to tam..

baraf
8. črc 2010

Dando-díky moc!

madlinka
8. črc 2010

Barů však já jsem ráda, děkuju za každej den kdy nabíraj deka a sílu....

baraf
8. črc 2010

Madli-však já vím... to každej, jen chápu,že už je to únavný. už máš všechno nachystáno?

madlinka
8. črc 2010

Barů na mimi mám vše, už mám dokonce i týden povlečené postýlky, zastlala jsem to přehozama ať se na to zatím nepráší. A tašku do porodky mam zbalenou už dva měsíce 😀

baraf
8. črc 2010

Madli-no tak to budeš přenášet.... 😅 já neměla nic a Luky to vzal hopem 😉

pajinkaa28
9. črc 2010

Ahojky holky!
Přišla jsem Vás pozdravit a popřát krásný den. 😉
Madli drž a nepouštěj,ani násilim 😎 Dej jim ještě pár dní

sonka.77
9. črc 2010

Ahoj Páji, také Ti přeju krásný den a myslím, že krásný bude, je pátek, léto a nádherné počasí!!! 🙂

baraf
9. črc 2010

ahoj,

i já všem přeju krásnej den a taky víkend. já si ho teda moc neužiju, ale já si to vynahradím jindy... ¨

kluky mám pořád v nemocnici, v pondělí další rentgen a pak se uvidí, už aby byli doma!

madlinka
9. črc 2010

Taky přeju krásný víkend.....ale jak pro koho......já na ty teploty venku asi umřu ☹

baraf
9. črc 2010

Madli-hezky se schovej a nevylejzej. dej si zmrzku a nějakej dobrej nealko koktejl a nech se obskakovat

aktaka
9. črc 2010

ahoj holky

Madli, no vidíš to, ty budeš prcky ještě v srpnu vyhánět 🙂

jinak my jsme u manželovo rodičů, trpím jako hus. Milion chytrých rad, pořád mi někdo bere dítě, děs prostě. Jediné, co je super, že tu malá spí každý den do osmi, doma vstává v šest

Soni, ptala ses na pokroky. Takže Sára zvládá pást hříbata, když má náladu, tak se přetáčí z břicha na záda a konečně se směje, na to jsme si počkali až do desátého týdne. Teď když je dobře vyspalá, řehní se na celé kolo 🙂

sonka.77
9. črc 2010

Akti ahoj! Jé tak to je super, že se řehní. 🙂 Není nic krásnějšího než když se mimi směje na celý kolo. 😀
U tchánovců to vydrž, co naděláš, každý chce nějak přispět a je toho moc najednou. Jak dlouho tam ještě budete?

aktaka
9. črc 2010

Soni až do neděle. snažím se to vypouštět co to dá, ale někdy je to fakt fuška. no musím se obrnit, přeci jen se ještě párkrát pojedeme 😀

madlinka
9. črc 2010

Akty tak to držím palce ať to zmáknete, tohleto znám, je mi tě líto...... 😒

pajinkaa28
9. črc 2010

Ahojky holky! Tak jsme dneska začli s manžou papkat vitamínky.Třeba se poštěstí a do dalšího ivf otěhulkuju,ale to by byl asi velký zázrak.
Akti,taky jsem se nemohla dočkat prvního úsměvu a když se na nás tenkrát prvně usmál,tak jsme z toho byly vyplácaní,ale je to krásné.Hlavně at' Vám prospívá. 😉
Madli,šetři se a hlavně bud' v pohodě. 😎

madlinka
10. črc 2010

Holky musím se podělit o úžasnou věc, jedna holčina z diskuze na rodině.cz včera porodila po ivf trojčátka........donosila je do 33+1 což je naprosto úžasný, má dvě holčičky 1,90 kg a 2,40 kg a chlapečka 1,20 kg .........

baraf
10. črc 2010

Madli-to je hezký! hlavně hodně zdraví trojčátkům a mamince!

pajinkaa28
10. črc 2010

Jééé,to je krásný,hned trojnásobná radost.Přeji hlavně zdravíčko 🙂

danda78
10. črc 2010

ahoj
všem přeji krásný sluníčkový víkend..
my byli dnes na zahradě u babičky na obědě a pak jsme jeli vykoupat pejska do rybníku.....
teď doma odpočíváme a lenošíme, večer mám schůzku s účetní a pak jdu do práce,tak bude veselo...
včera večer jsem tam nakonec taky šla, holčině co tam měla být bylo špatně,tak jsem to vzala za ni, byla jsem tam od 19-0.00 ale dalo se to,jen mě bolely nohy,když jsem přišla domů...
mimi se pořád nehlásí, začínám být trošku nervózní, už jsme v 20tt,ale snad se do kontroly umoudří a dá o sobě vědět....
přeji krásný víkend, zítra se možná ještě ukážu,ale až večer...
madli, to je super zpráva,to je šikula s trojčátkama a takhle dlouho vydržela, ale koukni na sebe, taky už to máš super...
paji tak přeji ať vitaminky pomůžou a hlavně a´t jste v pohodě a těšíte se na další IVF,pak to určitě vyjde...
d.

baraf
10. črc 2010

Dandi-nebooj,dá o sobě vědět 😉 počkej,až tě ke konci bude kopat do žeber 🙂

aktaka
12. črc 2010

ahoj holky
tak jsme ve zdraví přežili návštěvu u tchánstva včetně svatby. Sára byla nejhodnější miminko, všichni z ní byli paf 🙂 Je pravda, že celkově tam byla hodná a hrozně dobře spala, tak aspoň nějaká světlá chvilka

@danda78 já cítila Sáru až od 20tt. Resp ono to bylo už dřív, ale nepoznala jsem to 😅 až v tom dvacátém nešly za nic zaměnit a to jsem si uvědomila, že je už asi týden cítím

danda78
12. črc 2010

díky za uklidnění holky,ale já už v tom 20tt jsem..... 😉 😉 😉 😉
a pořád nic.. ale ono to snad každým dnem přijde..
dnes jsem měla lítání, vyřizování, nákup a teď jsem přišla domů a jsem ko..
teprve obědvám, pak si chvilku odpočnu a půjdu s pesanem zase na procházku a plavat..
tak pěkné tropické odpolko všem.
d.

jitule
12. črc 2010

Ahoj snazilky/tehulky/maminy, vubec nevim ci si na mne vzpomenete, mozna Aktaka, Siki - pokud sem jeste chodi. Chodila jsem sem, ptz jsme byli registrovani v Iscaru v Praze po xx operacich endometriozy, etc a 5 letech zkouseni no a jak se situace zmenila. Prvni pokus jsme meli jak vite koncem zari s tim, ze mi nasli jen jedno vajicko, pokud nevysel, s manzelem nas to bohuzel neposilnilo a do konce roku to melo rychli spad a uz od ledna jsem rozvedena, s tim ze mne manzel opoustel z hlaskou: Good luck s hledáním chlapa, co bude chtit neplodnou zenskou. Coz byla velka rana, ale po par mesicich jsem se oklepala, i diky memu novemu pritely a svete div se, tyden pred planovanou operaci jsme zjistili, ze jsem tehotna. Prirozenou cestou. No chapete to. Sice jsem od pule cervna lezim doma a budu asi cele tehotenstvi a tedy cele tohle vedro, ale stoji to za to. Mam jen strach a kazdou noc nocni mury, jelikoz jsem mela v dobe kdy jsem jeste nevedela ze jsem tehule nehodu u ktere jsem se trochu polamala a delali mi nekolik rentgenu, brala jsem dost leku proti bolesti, etc. Ale snad to bude v poradku. V patek jsme poprve videli srdicko a je to krasa. Jsem nyni v 7tt + 6, tak si jeste odpikat 1.trimestr a pak uz snad bude klid. Tak jsem se s vami chtela podelit o svou radost, protoze rodine to zatim radsi nerikame v tom 1.trimestru a taky trochu omluva, ze jsem se tak odmlcela tenkrat, ale asi chapete okolnosti.
Preji vsem snazilkam spoustu stesti a v IScaru jsou porad ti nejlepsi. A nam tehulkam at to zvladneme az do uspesneho konce.
Krasny den. 😉

baraf
12. črc 2010

JItule-téda, to je super zprávička.... hm, asi nebyla chyba jen v Tobě, že? a ex, ať se chytne za rypák. moc Ti to přeju a přeju jen vše dobré.

jitule
12. črc 2010

Baraf, diky moc. No klinicky to byl problem u mne, ex mel vyborne naboje, ale proste to nebyl ten pravy 🙂 a az mne potka s pupkem tak bude litovat.