Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

mishi
25. lis 2010

@danda78 jeee, ty si kazdym dnes strihas metr🙂)) dnes 7, zitra 6, pozitri 5🙂))

no ty jsi toho dnes stihla, nejsi nahodou naklonovana?🙂))

ale abych te aspon trochu dohonila, nechala jsem se tebou inspirovat, popisu dnesni den "cestovani po praze"
- klinika EKG, pak marks spencer na vaclavaku (novy oblek pro stepana - zitra ma dulezity pohovor v me bance🙂), pak do dejvic do japa shopu pro chybejici ingeridence na sushi (v sobotu vecer mame prijdou pratel), obed v potrefene huse, pak zpet na prahu 9 vysocany do detskeho raje vyzvednout naskladnenou objednavku pro alzbetku (matrace, cest.postylka,lahvicky,pliny,....), cesta na cerny most - bata - stepa boty k obleku, sconto - doobjednat 2 police do kuchynske linky (vyuziju vice prostoru), cesta k nam do cakovic a do globusu pro nakup jidla. tedy ncelkem na 8 mistech. ted vynadavm veci z pracky - dalsi hadriky pro beth, az bude vetsi (zase aukro z anglie🙂), deky fleece,mantinel,stepovy kosile na pohovory,...

zizra uz budu vice doma, jelikoz v nedeli zacina advent, zacnu tvorit - venec na stul, mozna zacnu v nedeli pect nejake to cukrovi, letos asi jen pernicky a vanilkove rohlicky, 6 druhu jako minule roky nedam ani nahodou, stejne to nejime a dostane od obou maminek🙂 a uz se mi blizi 10kg, takze sladkymu se budu vyhybat🙂

mishi
25. lis 2010

@danda78 no a me dnes naskocil 34tt, ctvrtek mam vzdy tyden+0 den

pajinkaa28
25. lis 2010

@danda78 Téééda,Ty to válíš,takové práce,jseš šikulka.U mě se tedy každý divil,že jsem ke konci tak aktivní 😀
A to skoro všude člověk čte,že děti po ivf se rodí předčasně.Drž se,myslíme na Tebe 😉

pajinkaa28
25. lis 2010

@mishi Ty jsi taky měla pěkně nabitý den,alespoň Ti to bude utíkat. 😉
Jinak je fajn,že se mají mimíska dobře 🙂

pajinkaa28
25. lis 2010

Koukám že mi to neodeslalo vzkazík,co jsem psala předtím.
Tak znovu 🙂
U mě zatím žádné změny.Snad jen to,že trošičku víc cítím bříško a pořád běhám na wc.Všechno se asi teprve dostaví,snad to bude pozitivní 😉

danda78
25. lis 2010

mishi - tak to jsi měla dnes taky perný den...
já mám zařizování ještě i zítra, a to možná víc než dnes a pak už snad budu mít chvilku klid...
takže zítra večer už by to šlo..
pajinko - běhání na záchod je dobré znamení,věřím,že to vyjde...
napiš až budeš testovat, budu na tebe moc myslet...

pajinkaa28
25. lis 2010

Testík budu zkoušet až v pondělí,to čekání je nekonečné,bych testovala denně 😀 už ode dneška

baraf
26. lis 2010

@pajinkaa28 ještě vydrž s testíkem! ale chápu ty nervy 😉 držím palce
@danda78 tak už se ti to blíží, tak rychlý a bezproblémový porod!
@mishi já jsem dnes vždy týden + 0, dneska teda 30+0 ....

danda78
26. lis 2010

ahoj holky....
tak se jen hlásím..
vše při starém,noc dobrá, na záchodě 2x a ráno jako ¨každé jiné
vyřizujeme stále papíry k té hypotéce,tak jsem tady něco připravovala a za chvíli půjdu ven s pesanem..
pak asi do města na nákup a něco vyřídit
paji - na pondělí ti budu mooooc držet pěstičky,ať to tam je a uvidíš //
baraf - taky už se ti to pomaličku blíží, letí to hrozně..
tak holky pěkný den všem a já se ukážu navečer..
d.

madlinka
26. lis 2010

Holky vám ty tt naskakujou 😕 , to je rychlost.......už se těším na všechny ty přírůstky 😀

Paji a taky se těším na tvoje // 😉 😀

danda78
26. lis 2010

ahoj
tak jsem zpátky..
vypadá to,že bych ještě min.do pondělí neměla rodit,protože jsem ve městě toho moc nevyřídila - kojo podprdu neměli, knížku od pohlreicha pro přítele taky ne, v drogerce dokonce ani make-up co používám..světlo do ložnice už mám objednané skoro 4 týdny a snad taky dorazí v pondělí a ještě bych měla jít v pondělí podepsat smlouvu o převodu práv a povinností na byt - v této bance chtějí notářsky ověřený podpis......
tak nevím..
ale přítel jede v pondělí do Prahy, nevím ještě, kdy se bude vracet...tak uvidíme..
včera mi oznámil,že na příští pátek už si zamluvil hospodu kde bude slavit narození malého, tak do té doby musím porodit...
no to mám teda radost, bude tam mít min. 30 lidí a když my máme stále zavřeno, musí jinam..
tak jemu ty jeho plány určitě vyjdou..
takže se mnou tento víkend na rození asi nepočítejte..

danda78
26. lis 2010

tak u mně žádná změna, pohodička, byla jsem na nákupu, teď se psem venku skoro hodinu, nic mě nebolí, žádní poslíčci...
od přítele jsem se ale dozvěděla,že má na příští pátek už zamluvenou hospodu na chlastačku,tak bych do toho 3.12. tedy asi měla porodit nebo co????
no,má to dobře vymyšlené....
uvidíme,zda ho mimi poslechne.
ale jako sice v pondělí mám ještě nějaké vyřizování a ve středu kontrolu,ale už by mi taky nevadilo,kdybych to nestihla..

mishi
26. lis 2010

dando - hezky to mas naplanovane s tim pondelim: 😀 ) tak ti preju, aby to bylo az v utery nebo stredu. nebo ze by na just naschval az po pristim vikendu, aby si budouci tatka uvedomil, ze ty jsi ted na prvnim miste v dulezitosti 😵

ze stepy vypadlo, ze v prosinci a lednu omezi alkohol v hospach, ayb mohl ridit a byt mi po ruce. no to jsem anej zvedava, jetsli to mysli vazne 😲

mishi
26. lis 2010

@danda78 ja si nejak myslim, ze budes trochu prenaset a vidim to na 5.12. 😀

danda78
26. lis 2010

mishi -ten můj nebyl nikde už tak min. 2 měsíce,tak mimčo zapít musí..
ale že si to naplánuje ještě předtím než se narodí,to jsem teda nečekala..
a přenášet do 5.12.nevím jestli mě nechají, kvůli té těhu cukrovce co jsem měla asi ne...
a jinak datum 5.12. by se líbilo známému, narodil se v ten den a slaví letos 40,tak by byl nadšený..
zítra tj.27.11. slaví 3 naši známí, 28.11. neteř, 1.12. kamarádka, 2.12. přítelův brácha...tak které datum si vybere ten náš brouček???

baraf
26. lis 2010

@mishi @danda78 manžel, když zapíjel Lukyho, tak to dopadlo 😀 účet jsem schovala....ale to se musí, to jinak nejde. když byl za mnou druhej den v porodnici, poslala jsem ho domů, byl chudák úplně vyřízenej...

danda78
27. lis 2010

ahoj...
jen hlásím,že jsem stále celá..
dopolko jsem vařila, byla na procházce se psem,tady napad¨l sníh a svítí sluníčko,tak je to fajn..
teď jsme vykoupali pejska, trošku jsem tady uklidila, dala si vanu a teď budu relaxovat...
tak uvidím zda se něco pohne, vyzkoušeli jsme snad vše..
večer nakouknu a teď si vás dočtu.
pěkný slunečný den.
d.

danda78
27. lis 2010

tak se hlásím...
odpoledne jsem vyzdobila byteček už na vánoce, jen tak decentně, ztíra mi dá tchýně adventní věnec, který dnes dělala...
vykoupali jsme psa..
pak jsme šli výjimečně všichni na procházku asi na hodinu, kouknout do provozovny co tam dnes řemeslníci udělali a teď jel přítel s kamarádem za svým bráchou, slaví dnes narozky,tak mu jeli popřát a kouknout...
takže jsem te´d doma sama, vlastně se psem..

danda78
27. lis 2010

tak co myslíte že jsem teď dělala??
volal kamarád,že je na srazu ze základky a polil tam nějakou spolužačku pivem,jestli bychom ji nevzali domů se převléct...
můj přítel zrovna dnes pryč, asi po 2 měsících,tak jsem jela já..
takže obléct, už jsem byla v pyžamu, mokré vlasy protože jsem si je myla...
venku odmést auto,dnes jsem s ním nikde nebyla a vyrazila jsem do 12km vzdálené vesnice, kde měli ten slučák.. venku mlha jako prase, silnice nic moc...
pro ně, pak s tou paní do další vesnice asi 7km daleko, zase je zavést zpátky a domů...
takže jsem tím strávila skoro 1,5hod. ale hlavně že jsem už doma a vše ok..
přítel doma ještě není tak asi slaví společně s bráchou..
tak dnes už asi zase nepojedeme, nevypadá to..
přeji pěkný večer všem..
nakouknu zítra asi dopolko nebo pak až kolem 3-4
d.

pajinkaa28
27. lis 2010

Ahojky holky!
U nás taky trochu zasněžilo,ale už se těším až zasněží pořádně a vypustím do toho našeho raráška.
Jinak u mě žádné převratné změny,až na to že jsem hrozně unavená,dneska co jsem vstala,tak bych zase spala.
A ještě to,že se mi na prsou udělaly fialové fleky.
My jsme taky měli sraz ze základky,v pátek,ale mě se to netýkalo.
Mějte se hezky a užijte neděli.Pa pa

danda78
27. lis 2010

tak koukám,že si tady dnes povídám jen ssama se sebou..
tak jdu něco dělat...
ukážu se zase zítra..

danda78
27. lis 2010

a alespoň pajinka se dnes objevila..
přeji ti,ať to je to pravé a příznaky nasvědčují jen //...
dej pak určitě vědět..
d.

danda78
28. lis 2010

ahoj
tak hlásím další klidnou noc...
přítel přišel domů asi v půl jedné,tak to šlo..akorát teď ráno mu je trošku blbě, vypil prý 2 piva, 2kapky a víno tak už jsem mu dávala brufen...
ale ve 12 má trénink na box tak tam ho rozproudí..
já byla na záchodě asi 3x ale jinak nic mimořádného..
teď teprve snídám,i když jsem vstávala už v 8,četla jsem si..
dnes jdeme na oběd ke tchýni tak mám lehárko..
akorát zase něco peru a trošku tady uklidím..
venku je pěkná zima,ale nachumeleno,tak půjdu se psem pěšourem k nim 2km a pak zase zpátky..
jinak budeme dnes asi relaxovat..
a večer koukat na finále česko-slovensko má talent...
d.

pajinkaa28
28. lis 2010

Ahojky všem!
Tak dnes po obídku vyrazíme na malou prochajdu,už se těším až zas vylezu na vzduch.
Ještě před tím si chci upéct pár rohlíčků,nebudu to přehánět. 😉 a pak asi jen linecká kolečka.
Zítra zkusím ten testík,tak jsem zvědavá.
Jak mi tu předtím Baraf psala,že mám vydržet,že jsou to nervy,to asi nejsou nervy,ale strašná zvědavost,uplně šílená. 😀
A dočkala jsem se,dnešek nějak přežijem a zítra se snad něco ukáže,pokud nebude brzy.
Mějte se hezky a já k večeru nakouknu. 🙂

pajinkaa28
28. lis 2010

@danda78 Týýýý jo,broučkovy se u maminky líbí,tak co mu tam chybí,má tam teploučko,napapat dostane,tak se nemužeme divit,že se mu nechce na svět 😉
Si myslím,že po neděli už se rozhodne 😉

danda78
28. lis 2010

ahoj pajinkoo - tak doufám,že máš pravdu...
že už se malý brzo umoudří a bude chtít vykouknout..
jen teda zítra by se mi to hodilo až večer nebo raději v úterý nejdřív, protože já mám hodně vyřizování ještě a přítel jede do Prahy a přijede až večer domů...........
tobě přeji na zítra,ať tam najdeš // a ať jen sílí...
znám ten pocit,kdy to už nemůžeš vydržet,ale věřím,že to bude ono..

madlinka
28. lis 2010

Zítra budu netrpělivě očekávat // 😉¨

Dandy tak snad to prcek pochopí kdy má vylézt 😀

danda78
28. lis 2010

paji napiš nám co nejdřív to půjde..
budu zítra nakukovat jak jsi dopadla,ale stále věřím,že tam // budou..
d.,

pajinkaa28
28. lis 2010

Ahojky holky!
Děkuji Vám za podporu,snad nebude ještě brzy,mohl by vyjít negativně,tak uvidíme.Už mám připravený kelímek s testíkem 🙂
Prochajdu jsme trochu protahly,byly jsme venku 2 hoďky 😉
Rohlíčky jsem taky nepekla,jsem se najedla a začal mě bolet žaludek,tak jsem to odložila,snad se k tomu dostanu zítra 🙂
Mějte se hezky a dobrou noc.

mishi
29. lis 2010

@danda78 tak snad jsi jeste cela🙂 i kvuli tomu snezeni by bylo vhodne zacit rodit ve stredu a pozdeji, az bude lepsi doprava a pritel doma z cest. no a vlastne dnes jsi chtela zarrizovat jeste po meste. myslim na tebe!! a drzim pesti, at to zvladnes bez komplikaci a probehne to cele hladce 😅