Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

mishi
29. lis 2010

@pajinkaa28 taky netrpelive cekam, az se ohlasis, testik mas jiste za sebou z ranni moci. i kdyz si myslim, ze je brzy, kdyz jsi byla na ET minulou osobotu? preju hodne stesti, at tam jsou, at dnes nebo v pristich dnech!!

pajinkaa28
29. lis 2010

Ahoj holky!
Jsem tu.
Tak jsem zkoušela testík a když jsem se na něj asi po 5 min. koukla,tak nic,jen 1 čárka,ale nevyhodila jsem ho.
Nedalo mi to a asi za hoďku jsem se na něj koukla znovu u okna a je tam slaboulinká nepatrná 2 čárka,buď tam opravdu je nebo je to má halucinace a nebo je to kaz na testu,mám jen nějaký obyč test z Tesca,asi si koupím Mamatest a navečír bych ho zkusila.Teď nevím co mám dělat,jestli počkat do pátku,nebo jít dnes na pracák,jsem docela v pr....
Mějte se hezky.Dám vědět.Pa pa pa

mishi
29. lis 2010

@pajinkaa28 kaz na testu to asi nebude, doporucuji nakoupit nekolik testu, tzreba zn. mama jak pises a testit kazdy den rano a uvidis, jestli tam barva bude pribyvat a bude i vysledek citelnejsi driv nez po 5min.
osobne si myslim, ze sance tu je, ja tam take nejdriv videla nejakyho ducha, stepan tam nevidel nic a neveril mi. ale vsugerovani druhe carky taky u nekoho funguje🙂)
drz se a zkus to az zitra rano, vecer tam bude mala koncentrace hcg a budes zklamana zbytecne, ze vyjde negativne.
to jen me rady, sama udelas, jak uznas za vhodne🙂)

drzim pesti paji

mishi
29. lis 2010

@pajinkaa28 a na pracaku uz mas domluveny nejaky termin na dnes? a proc zrovna cekat do patku? to jdes do iscare na krevni testy?

pajinkaa28
29. lis 2010

@mishi Děkuji,Mamatest je určo lepší než tento a hlavně ho kupuje snad nejvíce lidí,tak se pořád obnovuje.Buhví jak dlouho tento ležel v regále 😀
Mám ještě jeden,tak ho mužu odzkoušet ještě dnes a zítra už ten nový 😉

pajinkaa28
29. lis 2010

@mishi Dneska bych šla na pracák uplně poprvé,od výpovědi jsem tam ještě nebyla.
Ano,v pátek jedem do Iscaru,tak právě nevím.

aktaka
29. lis 2010

ahoj ve spolek
@pajinkaa28 já být tebou, tak se na to vyprdu a zkusím to za pár dní, ať máš jasné // 🙂 ale já jsem já, chápu, že někdo to potřebuje sledovat 😉 držím moc pěsti!

danda78
29. lis 2010

ahoj holky...
hlásím,že jsem stále celá,ale možná se trošku začíná něco dít..
večer mě bolelo břicho, stydká kost a dnes od rána mám pocit,jako by mi po kouskách odcházela hlenová zátka... vím,že to ještě nic neznamená,ale třeba se to už pomalu chystá...
přítel se vrací z cest už dnes,tak by to i šlo.. i když navečer má domluvený ještě trénink v boxu a pak fotbal u nás doma s kámošem v tv.. 🙂 🙂 🙂 🙂
já jsem dnes ve městě vyřídila co jsem potřebovala - byla jsem na radnici ověřit podpis na smlouvě, nechala jsem si ověřit i plnou moc,aby za mě mohl kdyžtak jednat a podepisovat přítel...
pak jsem byla na nákupu, v drogerce, pro benzín, v autodoplňcích pro nové přední stěrače....a te´d už jsem doma...
u nás od noci chumelí,tak už je pěkně nasněženo..a taky mi to pěkně klouzalo autem..
teď už půjdu jen s pesanem ven a pak budu doma -asi žehlit, mám tady ještě pár kousků..
doteď jsem ještě pouklízela, vytírala, vysávala, drhla koupelnu a wc... tak mám jakžtakž hotovo..
jdu si vás dočíst..
d.

danda78
29. lis 2010

paji taky jsem to tak měla jako ty...
ET jsem měla v sobotu a poprvé testila další pondělí...a byla tam opravdu slabá čárka, jen takový duch... ale další dny začínala pomaloučku sílit...
dnes už bych test taky nedělala, budeš to mít zředěné, počkej si na ráno...
a kup si mamatesty ty jsou asi opravdu nejlepší..
ale myslím si,že to je na dobré cestě....budu na tebe mooooc myslet...
ať // sílí a hcg v pátek bude dobré...
mishi - no tak uvidíme zda do středy vydržím... už je mi to tak vcelku jedno,ale možná že datum 1.12. nebo 2.12. by se mi líbilo víc než listopadové,ale to bych si už asi moc vybírala co?? jsem rádaa,že to malý dotáhl takhle daleko a teď už může vykouknout kdykoliv...
ale je fakt,že cesty u nás teď nic moc...no ale přítel nebo sanitka by mě tam snad odvezli,kdyby bylo třeba..
pěkné odpolko
nakouknu ještě navečer.
d.

madlinka
29. lis 2010

😀 Pajinko myslím že ten kaz na testu bude miminko

pajinkaa28
29. lis 2010

Ahojky holky!
Jen nakukuji,tak halucinace nemám,manža jí vidí taky a to je co říct u chlapa.
@madlinka To by byla paráda. 😉

danda78
29. lis 2010

tak zítra dej vědět pajinkooo - jak to vypadá,ale myslím si,že je to tam.......
a hoď nám sem foto testíku, zda ji taky uvídíme...

madlinka
29. lis 2010

Ojéééé, Pajinko tak to je asi jasný, to bude malá Kazi 😀 😀 😀 😀

madlinka
29. lis 2010

Paji a kdy děláš další test??????

pajinkaa28
29. lis 2010

Já jsem chtěla udělat fotečku,tedy jestli to foťák zachytí,ale mám vybité baterky a jak na potvoru nemužu najít nabíječku.
Testík budu dělat ráno,musím si pro něj skočit do lékárny,manža mi sice koupil,ale ne mamatest a ještě mu prodala jen s citlivostí 10.

baraf
30. lis 2010

Páji, tak tfuj,tfuj, tfuj....
mamatesty jsou dobrý, já vlastně zkoušela taky nejvíc ten.

mishi
30. lis 2010

@pajinkaa28 to by bylo super, kdyby to doopravdy vyslo, to by byl krasny darecek pod stromecek!!
drzim pesti a urcite dej zas ebrzy vedet, jak to vypada

mishi
30. lis 2010

jsem zvedava, jestli se sem dnes prihlasi danda a co je u ni noveho, zda se naaahodou nerozebehly kontrakce pres noc🙂)

jsem ted sama doma, odpocivam a budu zase neco zehlit z te hromady pro alzbetku. vcera jsem ji koupila prvni pampers🙂) takze do porodnice mam ai fakt vse, jen to nemam v tasce🙂) no snad mam jeste cas🙂)

odpo mi stepa slibil spolecne nakupovani nejakych darku. teda fakt lehce, z chuze me boli bricho, tak budu v obchodaku furt posedavat🙂
zitra mam kontrolu alzbetky - jupiii - pak jeste pro vysledky z krve a moci zapsat do prukazky u prakticke lekarky, kolem 13h asi budu vyzvedavt neter z druziny a stravi u nas cas do 17, kdy ji vyzvedne svagroiva, tak ji musim nachystat nejakou zabavu.
a ve ctvrtek jedu do ltm, mam tam v patek sraz se spoluzackama z gymplu + jejich ditka, v sobotu zopet do prahy.

danda78
30. lis 2010

ahoj
tak se hlásím,aby jste si nemyslely kde jsem...
noc klidná, jen na záchodě jsem byla asi 3x,klasika...
břicho mně teda dost v noci tvrdlo,ale do rána dobré..
teď jsem se vrátila z města - byla jsem se psem pěšky na provozovně, pak v bance, ve svítidlech - opět mi nedovezli světlo které už mám měsíc objednané do ložnice,tak asi zase až za 14 dnů..., v knize koupit knížku pro přítele - no spíš pro sebe - prostřeno bez servítků - od Pohlreicha,ale dám ji příteli k narozkám příští týden...no a pak ještě na nákupu.. šly jsme pěšky, tak jsme ušly asi 5km min. a teď obědvám..
pe¨jsek už leží a chrápe..
já dnes už budu asi taky doma,jen nějaká vycházka..
zítra na 9hod. mám tu kontrolu, už poslední,tak uvidím co mi řekne a na kdy mi to naplánuje....
stále doufám,že to přijde samo a nebudou to muset vyvolávat...

danda78
30. lis 2010

mishi - tak to máš pěkné plány, ať něco pokoupíte a s holkama si to užij............až se vrátíš, bude snad už malý na světě..
a kde máme dneska pajinku - že by vykupovala všechny lékárny s mamatestama??? držím pěsti,ať tam zase je a sílí...

pajinkaa28
30. lis 2010

Ahojky holky!
Tak jsem se sem konečně dostala.
Dneska byl manža v lékárně a tam mu tvrdila,že se Mamatesty s citlivostí 25 už nevyrábějí a že je novinka s citlivostí 10 a že je to prý stejné,ale ten jsem nezkoušela.
Tak mi v jiné lékárně sehnal test s citlivostí 20 a tam není vubec nic vydět.Už na to asi prdím a nechám to na pátek,až mi udělají testy v Iscaru.Na pracáku jsem taky nebyla,asi pořád doufám v nějakou naději.Jinak bych to měla ve čtvrtek dostat,tak uvidím.
Prsa mám nateklá a vždycky skoro týden před menzes jsem měla bolesti a teď vubec nic necítím a to by měla za 2 dny dorazit.
Taky jsem zvědavá na Dandu,jestli už se u ní něco děje,nebo ne,ale už je dost hodin a to už by se asi přihlásila. 🙂
@mishi Tak ať dobře pokoupíte a těším se na nové zprávičky,jak se berušce daří,ale určitě dobře.Já jsem taky asi od 32tt měla takové problémy,mě tedy často tvrdlo bříško,když jsem hodně chodila.Srazík si taky užij 😉
Mějte se hezky.Pa pa pa

pajinkaa28
30. lis 2010

@danda78 No vidíš a zrovna jsem Tě tu pomlouvala 😀

danda78
30. lis 2010

pajinko - bylo by lepší koupit stejné testy od jedné značky a se stejnou citlivostí,ať pořád nezkoušíš něco nového a je to více objektivní..
já bych to tedy do pátku až do krve nevydržela... a stále věřím,že tam něco bude... neboj..
mishi -tak zítra po kontrole si obě napíšeme jak jsme na tom, ok??
těším se na nové info.

danda78
30. lis 2010

holky -taky jsem si říkala co kdyby mě to náhodou chytlo po cestě nebo odtekla plodovka,to bych asi ¨měla pěkně mokré kalhoty a udělala divadlo pro kolemjdoucí...ale naštěstí ok.
ztíra na tu kontrolu jedu taky ještě do 20km vzdáleného města autem ,sama... tak to musím nějak vydržet...
no jsem zvědavá kdy to na mě jako přijde a zda to vůbec poznám...
zatím se stále nic neděje a na to ,že mám za 2dny termín, je mi podezřele dobře...

pajinkaa28
30. lis 2010

@danda78 To by bylo,kdyby Tě to chytlo při cestě,to znám jen z televize,takové případy 😀
Plodovka prý většinou praskne v klidu a to většinou v noci,ale člověk nikdy neví.
Jsem zvědavá co nám zítra po kontrole napíšeš 😉

mishi
30. lis 2010

sice jedu k rodicum, ale maji internet, takze vas budu cist a sledovat aktualni novinky u paji a dandy🙂))

paji - jak radi danda - idelani koupit nekolik testu od 1 znacky. ja bych do patku nevydrzela a jak jsem psala, testila bych kazdy den, protoze bych byla neskutecne zvedava.menses nebo krev v iscare ti to rozlousknou, uz jen 3 dny

dando - porod urcite poznas, bud ti praskne ta plodovka (jestli ta hlenova zatka je uz pryc, jak jsi psala), zacnes mit mozna bolesti do zad, nebo rovnou mensi kontrakce. jestli ti doted bylo dobre, tak ten porod se bude lisit.

tak jsme po vanocnim nakupu, mame vsechno!!! jsem fakt rada, ze to mam z krku. bylo to pro me narocny, skoro celou dobu me bpobolivalo nejakym zpusobem bricho, tak jsem se jen sunula jak hlemyzd a stepa nosil tasky s darky. za 3h jsme to zvladli. i s prestavkama. kdybych to nechala za 2 tydny, tak uz bych to nedala.

vlastne chybi jen darky pro nas dva navzajem🙂

mishi
30. lis 2010

@danda78 ja se zitra vratim od hulverta tak v pul 1 a hned budu muset za tou neteri do druziny (pokud si to dnes se svagrovou potvrdime), takze bych se ozvala s novinkama asi az navecer, uvidim.
jsem moc zvedava, co ti reknou a navrhnou postup.

zkus udelat vse pro to, aby ti nevyvolavali, slysela jsemm, ze to neni nic moc, ze to vice boli a trva to delsi dobu. zkus teplou koupel a malinik!!!

mishi
30. lis 2010

@pajinkaa28 moje nejblizsi kamaradka byla asi 3 dny po terminu, v sobotu dopo jeste na monitzoru a nic a vecer, kdyz sli z kina do tesca pro kachnu, ze si udelaji v nedeli k obedu, tak ji praskla v obchode voda a teklo ji to po nohou, bylo leto 8.8. letos, takze nejenom ve filmu. nastesti byla s manzelem a ne sama. ja bych zpanikarila.
kdyz odetece plodovka, tak se do 2hod ma zajet do porodnice

mishi
30. lis 2010

@pajinkaa28 a emca se narodila stejne az za 24hod a cisarem, protze se otevrela na 8cm a dal ani tuk

danda78
30. lis 2010

ahoj
tak jsem se prospala 2 hodinky....paráda..
přítel vzal pesana ven, šli ještě s kámošem běhat, tak jsem měla klid... ještě nejsou ani doma a už je tam tma...
ti příjdou vyřízení asi všichni..
a to večer ještě chtěl jít na trénink do posilovny boxovat, to jsem teda zvědavá..
dnes mi dávají finále pořadu na nože,tak chci koukat..
a pak už by to šlo rodit..
ale nejdříve s zítřejším datumem..