Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

puckal
6. zář 2011

@pavlinka83 ahojky, já jsem také měla jít na laparku s hysteroskopií, tam mě poslal můj Dr. ale já to zrušila. V Iscare na tom netrvají a jsou i jiné metody jak zjistit průchodnost bez narkozy, kterou ted nechci. Tak jsme se dohodly na 2IUI a potom IVF, ale kdyby jsem já měla normálně ovulku a manža svoje chlapíky OK tak bych využila možnosti IUI určitě vícekrát. Ty prášky beru i bez toho že jdu na IUI a jen uměle přidávají hormony, který nám chybí.....

pavlinka83
6. zář 2011

@puckal A zjištovali ti teda nějak průchodnost vejcovodů? Přeci je blbost dělat IUI bez toho, můžeš tam mít nějaké srůsty a pak je IUI k ničemu. A byla jsi v ISCARE už víckrát, jestli chodíš pořád ke stejnému dr. nebo po každé k někomu jinému? Já tam byla zatim jenom jednou.

mv
6. zář 2011

@puckal pokud máš možnost před tím vším kolem IVF jít na hystero a laparku,tak vůbec neváhej a jdi...
To samé, jako všechny možné vyšetření.Já byla na vyšetření průchodnosti na HSG a byla to taková bolest,co jsem v životě nezažila a už nikdy bych znovu na to nešla.Při laparce a hystero pak vidí třeba i možnou endošku a jiné...
A bez vyšetření průchodnosti dělat IUI nemá cenu.Bohužel tohle v CARu moc neřešej,na IUI pošlou snad každou a průchodnost, neprůchodnost,nezájem...

pajinkaa28
6. zář 2011

@pavlinka83 Jo tak,na každého to přeci jenom působí jinak.Utroš se bere i při jiných problémech.Hormony hold nejsou nic dobrého.

pajinkaa28
6. zář 2011

@mv Ahojky,děkujem za další radu do budoucna 😉

puckal
6. zář 2011

@mv před IVF do toho půjdu-laparka a hyster., ale ted prostě ne, nevidím k tomu důvod, ani v CARu. Radči jsem pro průchodnost HSG, jsem prot narkoze, když´mě nic neohrožuje na životě......
@pavlinka83- chodím ke stejné, padla mi do oka a mám na ní dobré reference z Apolináře 😉 Když se objednávám tak můžeš říct ke komu chceš

Jinak nakonec z IUI ted sešlo, clostil jsem vysadila, manžu jsem odvezla včera do motola 😔

pavlinka83
7. zář 2011

@puckal Tak to je mi líto,že z toho sešlo, hlavně ať je manža v pořádku. 😉

danda78
8. zář 2011

ahoj holky,
byli jsme taky na srazíku,bylo to fajn...
sešlo se nás tam celkem dost, bylo krásné počasí,tak jsme si to užili.
dokonce s námi asi 15min. mluvil i Mrázek, říkal nám co nového a jak se máme my + jsem se s ním já a malý vyfotila..
@mishi -nebyli jste tam taky??? když jsme parkovali auto, tak jsme málem narazili do někoho,kdo měl černého x-landera kočárek a podobou mi byl povědomý... nebyli jste to vy???
@lenka - jinak taky přeji ať je UTZ úspěšný...

pajinkaa28
8. zář 2011

Ahojky holky,
mě to tak mrzí že jsme tam nebyly ☹ Budete někdo dávat fotečky? Snad příští rok.

baraf
9. zář 2011

ahoj,

srazík byl fakt super, Luky si to náležitě užil a i Filípkovi se velmi líbila hudební produkce Kašpárka v rohlíku.

danda78
9. zář 2011

my si koupili i jejich cd - tak to malému budu pouštět..
jinak to bylo opravdu fajn.

danda78
12. zář 2011

posílám pár nejnovějších fotek malého, některé jsou i ze setkání...

pajinkaa28
13. zář 2011

@danda78 Ahojky,no ten je úžasný 😉

biris
14. zář 2011

holky chtěla jsem se zeptat kolik jste dopláceli při stimulaci Merionalem?Díky

biris
15. zář 2011

doufám že jste některá merionalem stimulovali,tak jsem chtěla poprosit kolik jste doppláceli.Poprvé jsem mněla menopur a pak gonal ten byl o něco dražší a teď mi doktorka navrhla merional tak se chci zeptat jestli to výjde tak nějak nastejno nebo na kolik?Moc děkuju doktorky jsem se zapoměla zeptat když mi řekla nejdřív že ivf pro mně je možné leda s dárkyní vajíčka.Což mi vyrazilo dech po dvou neúspěšných ivf!!!Ale pak po ultrazvuku že mám vajíček i normální cestou dost tak že to skusí merionalem a s konbinací kortikoidů.

danda78
16. zář 2011

@biris - já ti neporadím,ani ho neznám...
stimulovala jsem puregonem, pak menopurem a nakonec gonalem - a ten byl úspěšný....

biris
16. zář 2011

@danda78 děkuju,já jen zjišťuju kolik ty léky budou stát,seš moc hodná

pajinkaa28
18. zář 2011

@biris Ahojky,zkus kouknout na tohle,třeba vyhledáš i víc informací 🙂
http://www.lekari-online.cz/lecba-neplodnosti/d...

biris
18. zář 2011

@pajinkaa28 děkuju koukala jsem tam a dočetla že za ten merional by se vůbec nemělo doplácet,tak to mi to doktorka napsala že ví že to u mně nemá cenu.Tak aby mně to asi tolik nestálo!Tak jsem na to zvědavá!

pajinkaa28
19. zář 2011

@biris Nemáš zač,tak třeba zrovna tento zabere.Držíme pěsti 🙂

dvojcata2
22. zář 2011

Ahojky děvčátka zdravím po dlouhé době z Liberce tak jse blížím k 30 týdnu strašně to utíká ještě makám ale už budu končit a trochu si užiju těhulkování.Doufám že příští rok se sejdem na srazu .Jinak čekám Kubíka ted mně zrovna pěkně kope.Tak zatím ahojky 🙂 🙂 🙂

danda78
22. zář 2011

@dvojcata -tak to je paráda,jen tak dále...opatruj se.

pajinkaa28
23. zář 2011

@dvojcata2 Krásné zprávičky 🙂

jika10
3. říj 2011

Ahoj holky, muzu se k Vam pridat, taky zaciname chodit do ISCARE a uz mame poslanou zadost ke schvaleni na IVF. Jen vubec nevim co me ceka a mela jsem z toho o vikendu krapet deprese. Ale snad to bude OK a dockame se i my po dvou letech vytouzeneho miminka 😉

puckal
3. říj 2011

@jika10 ahojky, známe se z clostíkové diskuze 🙂 Já tam také chodím, ale zkusíme první IUI, až potom IVF. I když jsem změnila názor, že jen jednou IUI a potom už IVF. U nás je problém u mě ovu a manža také trochu.

jika10
3. říj 2011

@puckal Jo jo, koukala jsem ze se zname. Jak je ten svet malej .... Ja ani nevim, kde je u nas problem, protoze clostika uz nejakou dobu neberu a mam pocit, ze ovu chodi. Jen se nam proste 2 roky nedari 😠 Tak at se taky brzicko dockate vytouzeneho mimiska. A treba se tam nekdy potkame 😉

puckal
3. říj 2011

@jika10 a proč teda rovnou IVF? Proč nezkusíte IUI?

jika10
3. říj 2011

@puckal No nevim, mam to na doporuceni mojeho gyndare, on totiz s ISCARE spolupracuje. Dokonce na vsechny ultrazvuky a konzultace budu chodit k mymu gyndari

jika10
3. říj 2011

@puckal No a nebo to mozna to doporucil kvuli memu veku a zdravotnimu omezeni

puckal
4. říj 2011

@jika10 asi Dr. k tomu důvod má, jen mě zajímal 😅 Tak budu držet palce at vám to vyjde hned 😉