Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
16. čer 2009

Nojo, jsou to poserové 😀 přítel by mi taky nic nepíchnul, on je hned bledej, jakmile mu berou krev.

aktaka
16. čer 2009

to manželovi nevadí, on je jako hrdina, ale má pocit, že by mi tím způsobil nějakou bolest, tak to nepřenese přes srdce 🙂

siki26
16. čer 2009

Tak to je zase hezkýýýý 🙂 No jo, tak jsi to opět musela zvládnout sama a bez problémů ne? Já můžu o sobě říct, že jsem v tom profík
😀

aktaka
16. čer 2009

no to věřím
já doufám, že než dojdeme k ivf a budu taky profím, že stihnu otěhotnět 😀

dneska je divný den. v noci jsem blbě spala, pořád jsem se budila, zdály se mi divné sny, tak teď bych potřebovala kafe nitrožilně

siki26
16. čer 2009

to je tou neustálou změnou počasí. Mě zase v noci vzbudil vítr, musela jsem všude pozavírat okna. Dneska tady přežívám jen díky tomu, že jdu ve 13h pryč a už se nemusím vracet.

aktaka
16. čer 2009

ty se máš, závidím
ale já zase přijdu pozdě zítra, přijdou nám dodělat ten odpad. bohužel se mi to zrovna teď moc nehodí, mám docela práce 🙄

siki26
16. čer 2009

Tak to já naopak už mám vše hotovo (tento měsíc docela brzy), takže mi to vůbec nevadí 😀

a co že vám ten odpad tak blbne?

aktaka
16. čer 2009

ty se máš, já už chci mít taky hotovo

no to nevíme, ale pravděpodobně tam zůstal nějaký sajrajt ze stavby, ten půlrok, co tam bydlíme, se to pomalu zanášelo, ať to teď vyvrcholilo 😒
blbé je, jak nám to včera vyteklo, tak máme zespodu nabobtnalé dveře, což nám ale nikdo neuradí, protože jim nedokážeme, že ten ucpaný odpad byla chyba stavby. oni mám budou argumentovat, že jsme si tam mohli něco hodit 🙄

siki26
16. čer 2009

no to je jasný. Moje kamarádka taky bydlí asi rok v novostavbě, začala jim v chodbičce praskat omítka a taky to s nimi nikdo neřeší, musí si to opravit sami na vlastní náklady 😠 a to za ty novostavby chtějí nehorázné peníze, zmetci. 😠 😠

aktaka
16. čer 2009

praskání omítky je prý normální, ale nám slíbili, že ty opravy bude hradit zhotovitel, tak jsem zvědavá, až to po nich začneme chtít...

a to nás teď čeká ještě komplet osekání omítky z jedné stěny, když to byla ještě stavba a nebyla dodělaná střecha, tak jim tam zateklo, ale ti chytráci nebyli schopní otevřít okna, aby to mohlo rychle vyschnout. takže teď se nám celá ta omítka odchlípla od cihel. podle mě by do toho stačilo klepnout kladívkem a poletí celá. a to by člověk řekl jaká to není radost, pořídit si nové bydlení

siki26
16. čer 2009

To teda jo, to je na pytel 😠 U nás v letňanech tenkrát přitom šíleným větru zase z nástaveb, který zrovna dodělali odletěla střecha, což je taky mazec 😝

Tak já se pomalu budu chystat, držím palce ať vám ten odpad dají zítra do kupy. Tak zatím papa a přežij to v práci bez úhony 😉

aktaka
16. čer 2009

držím moc pěsti, ať slyšíš konečně nějaký rozhodný verdikt!!
zítra ráno z domu kuknu, jak jsi dopadla
papa

aktaka
16. čer 2009

nejste tu někdo?

aktaka
17. čer 2009

hola hola

tak Siki čekám nějaké pozitivní zprávy! 🙂

a jinak taky čekám na instalatéry, doufám, že přijdou brzy

baraf
17. čer 2009

ahojky,

soni-taky díky za přivítání.. a ty dva týdny utečou....

akty-jak se cítíš, dobrý? a s tím odpadem je to teda dobrý.... já bydlela nějakou dobu na černým mostě v novém bytě -státním, a po pár měsících jsem zjistila,že mám plíseň v nové vest.skříni. přišlo se na to, že netěsnilo kolem vany a jak tam zatejkala voda, tak plesnivěla zeď a od toho ta skříň. nechtěli to opravit, ale opravili.... potom jsme měli ještě plíseň v předsíni a tam zas přišli na to, že stoupačky v kuchyni jsou rozpojený... takže je to fakt všude-práce odvedená fušersky a z toho jen problémy.... tak to zkuste s těma dveřma,třeba to půjde uplatnit-zeptej se instalatérů,čím to bylo...

siki-tak jak?

mějte krásný den, možná se za vámi ještě podívám, ale už musím, náš rošťák si mě žádá
😉

aktaka
17. čer 2009

no tak holky je to v prdeli, instalatéři na nic nepřišli. strčili tam 20m péra a nic, šlo to hladce, ale pořád to neodtéká, resp. teď už je to ucpané úplně
další postup je poslat tam nějaké tlakové cosi, ale to asi nebude hned, takže asi půjdeme bydlet někam na hotel. to je strašné fakt, mám nervy krapet na pochodu 🙄 😖

baraf
17. čer 2009

akty-tak to je teda na prd..... jak to,že to nemůžou udělat hned???? to si říkaj řemeslníci? nenervuj se, tím ubližuješ akorát sobě...

siki26
17. čer 2009

ahoj holky! Tak se dnes také hlásím 🙂
Akty, tak to je mazec 😠 není možné, aby na nic nepřišli, když je odpad na pytel. něco tam přeci musí být špatně. Baraf má pravdu, nenervuj se, teď se musíš snažit být v pohodě. Ono se to nakonec nějak vyřeší...
Včera jsem byla na tom utz u Turkové, taky mě bolel ☹ Ale jinak to dopadlo dobře a v pátek juhůůůů na odběr. Jsem ráda, že budu mít před sebou 2 volné dny, protože po prvním odběru mě pěkně bolelo břicho a to bych to v práci asi nevydržela.

aktaka
17. čer 2009

nemůžou to udělat hned, pže s sebou nemají ten stroj
teď přišli znovu, že to zkusí ještě z venkovní šachty, tak snad to přinese ovoce

Siki, no super!!
ale turková je ras, co?

Baruš, ty jsi ještě doma na mateřské s prckem?

baraf
17. čer 2009

siki-super!!!!!! já taky tenkrát byla v pátek a bylo super,že pak byl víkend.....

akty-tak snad to zvládnou opravit... a jinak jsem doma už bez mateřské, zvolila jsem si ji na tři roky a to už Lukymu bylo v dubnu (naivně jsem si myslela,že školka bude) ... navíc jsem přišla o práci. ale tím,že zatím nechodí do školky práci nehledám a jsem doma. až bude Lukáš chodit do školky,tak to teprve budu řešit.... a manžel je pořád služebně pryč, takže to stejně vypadá ta na půl úvazek...

siki26
17. čer 2009

Děkuju. doufám, že se dobře oplodní a budou mi mít co zavést...

Tak držím palce, aby problém našli a vyřešili.

aktaka
17. čer 2009

holkyyyyyyyyyy odpad spravený!!!!!!!!!!!!!
mně spadl tááááááááááááákový kámen ze srdce!!

Siki a řekla ti, kolik jich máš a jak velké?

Baruš, tak to máš dobré, že můžeš být doma, co já bych za to dala. práci mám na dvě věci 🙄

baraf
17. čer 2009

akty,tak to je super, že to máte spravený..... jo, je to dobrý, manža má dobrou práci (ťuk,ťuk, musím zaklepat), takže to není až tak velký problém. A co děláš ty?

siki26
17. čer 2009

Tak to je super, Akty, zase o starost míň viď? Tak se zase můžeš soustředit jen na mimíska 😉

Baruš, tak to máš opravdu dobrý, že můžeš být doma a manža to finančně zvládne sám. U nás to tak není, takže já budu muset co nejdříve do práce. Ale nebude se mi chtít, to je jasný.

Mám prý 10 folíků správné velikosti. minule jsem jich měla 14 a z toho 7 kvalitních vajíček. tak doufám, že z těch 10 jich taky vytáhnou co nejvíc.

aktaka
17. čer 2009

tak já už makám jak šroubek

Baruš, já jsem účetní

Siki, super úroda, to je tak úplně akorát, aby jich bylo dost a správně kvalitní 😉

siki26
17. čer 2009

jj, taky doufám 😀

právě jsem si dala u Hájka zmrzku a seděly jsme s kolegyní ve Františkánské zahradě. Na sluníčku je tak hezky...

Jo a ani nevím, jestli jsem se pochlubila, ale štítnou žlázu mám zase v normálu. Ta si opravdu dělá co chce 🙂

aktaka
17. čer 2009

ty jsi dnes samá dobrá zpráva 🙂 ale to je dobře, teď už tomu otěhu vůbec nic nebrání

já taky uvažuji, že si k hájkovi zajdu, ale zatím odolávám

siki26
17. čer 2009

tak to já jsem slabá, neodolala jsem 🙂 Ale hned je mi líp jak na srdci, tak na duši, takže vřele doporučuji 😉

Hlavně, aby byla dobrá zprávička ta úplně nejdůležitější a to // 🙂 To bude zase čekání, uf 😝

A jak se cítíš ty?

aktaka
17. čer 2009

já si nakonec zaběhla jen pro ledňáčka, to mám blíž 🙂

musíš věřit, že bude

cítím se naprosto normálně, netěhotně. ale na to je stejně ještě brzy

siki26
17. čer 2009

to asi jo. čekání nás holt nemine ani jednu 😒

večer si mám píchnout ten ovitrelle nebo jak se to píše. Jsem srabík, jdu za mamčou, aby mi to píchla. Bydlí 2min odemě, takže super. No asi bych to zvládla, ale jistota je jistota

😅