Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
23. čer 2009

Akty, seš morbidní sadista😀😀 ale mě to taky zajímá. Jako blbý, no, ale když by to bylo jen na kůži, jak je sešitá a stažená, tak mi to nevadí, hlavně aby to nepronikalo i do hloubky.

Siki, přesně tak🙂 a uvidíme, co nám poví Sonička, jaká doba je jí blízká🙂

aktaka
23. čer 2009

Sonička nám sem zase večer houkne, když už tu nikdo nebude 😀

El, jsem sadistka, děsná 😀
já třeba mám blbě citlivou tvář od doby, co mi vyndavali na té straně osmičku. asi mi tam pochroumali nějaký nervík...

náhodou holky, já jsem za mlada chtěla jít dělat soudní lékařství. pak mi tak nějak došlo, že nebudu pitvat jen pár hodin tuhé mrtvolky, ale třeba i pár týdnů a měsíců se rozkládající páchnoucí, tak jsem si to rozmyslela 😅

elana
23. čer 2009

Sonička sovička z nás má asi strach🙂 A teď se bude bát ještě víc🙂

Hele, já doma taky vyštrachala učebnici Soudního lékařství a dost dlouho ji měla na nočním stolku😀

aktaka
23. čer 2009

no vidíš
hele nepustíme se do toho na stará kolena? 😀

aktaka
23. čer 2009

Sona z nás bude asi škytat. a dostaneme sprdunk, že jí pomlouváme 😅 😀

elana
23. čer 2009

Bysme mohly, viď. Kdopak nám bude dodávat mrtvoly? Žeby Jindřich VIII.?😀

A odpudily jsme i Siki🙂 Nojo, jemnocitná matka, měly bysme ji šetřit 😝

siki26
23. čer 2009

nene, neodpudili, jen jsem musela něco vyřešit s O2 ten jejich hlasový systém mě fakt ničí 😠 Složitější už to mít nemůžou...

Tak pitvat - to není nic pro mě 😝 ještě, že u nás na školách nejsou takové ty pitvy, co zkoumáte, co že to vlastně ta žába uvnitř břicha má, fuj tajbl 😝

aktaka
23. čer 2009

heleď, mrtvol je všude dost, to je zboží, které nikdy nedojde, to by mohl být výnosný job 😀 😀

no ale pitvat žábu, to by mě asi taky neba, by mi toho zvířátka bylo líto, fňuk 😢

elana
23. čer 2009

Siki, to je fakt, hlasový systémy dokážou zvednout mandle🙂 A co teprv provolat se k operátorovi, to je žůžo🙂

Já i zvířátko, když neni nic lepšího🙂 teda k pitvě samozřejmě.

Jdu se natáhnout, zatím papa.

siki26
23. čer 2009

papa El 😉

no opravdu nevím, jestli pitvání by byl zrovna džob pro mě 😝 asi ne, nějak na to nemám žaludek 😅

aktaka
23. čer 2009

El dobrou 🙂

Sik, nic si z toho nedělej, vymyslíme pro tebe něco jiného... co by tě tak bavilo?

siki26
23. čer 2009

no já ti ani nevím....možná pohřební ústav, vy budete pitvat a já to zahrabu 😀

Teda fuj, to je téma 😅

aktaka
23. čer 2009

no mě napadlo, jestli bys třeba nechtěla vázat smuteční vazby, že jako bys zůstala v oboru 😀 😀

máme trochu pohřební téma, to je fakt 😀

siki26
23. čer 2009

to to myslím už tady padlo, na to vázání nemám nějak fantazii, takže rozčilovat pozůstalý, no nevím, jestli je to zrovna dobrý nápad 😀 Nechám si to projít hlavou 🙂

aktaka
23. čer 2009

co ty víš, třeba máš fantazii právě na smuteční vazby 😀

já si to jdu hodit, v práci se mi sere, co může, musím dnes dodělat závěrku, ale mám toho ještě tak na týden. ani tady dnes nemůžu být moc dlouho ☹

siki26
23. čer 2009

to věřím, já jsem tu taky dnes naposledy, tak doháním co se dá a nebaví mě to 😠 Naštěstí tu není šéf, tak je aspoň klid 🙂 A kam ženeš?

baraf
23. čer 2009

ahoj holky, zdravím v tom hnusném počasí....

Siki- super zpráva, pět bojovníčků, tak držím palečky..

Akty-špinění nic opravdu znamenat nemusí-já taky špinila před oběma těhu

Eli-omlouvám se, jsem tu nová, tak nevím,co přesně tě potkalo (asi mimoděl.těhu?), já po císaří taky měla necitlivou kůži na břiše a to dost dlouho, toho bych se nebála.... a dovolenou v Alpách závidím, taky jezdíme,mám to tam moc ráda

jinak mám Lukyho marodnýho, šíleně chrchlá,tak jsem s ním byla u mudry, dostal nějakej sirup,tak snad pomůže.

přeju všem krásný zbytek dne

aktaka
23. čer 2009

musím jet k našim, jedou příští týden na dovolenou a mamča chtěla s něčím pomoc nebo poradit nebo nevím už 😀

ahoj Baruš!

chudák malý, tak snad se z toho brzy dostane! te´d to asi řádí, spousta lidí kolem je marodných...

siki26
23. čer 2009

Ahoj Baruš! teda ta nemoc je hrozně vlezlá co? tak ať je brzy v pořádku. Jinak děkuju, snad se mimísci budou snažit až do konce 🙂

Akty, já čekám zase mamču ve čt, prý mě chce zkontrolovat 😅

aktaka
23. čer 2009

Sik a mamča je doktorka?

já právě jezdím taky normálně k našim ve čtvrtek, ale teď jdeme na depešáky, juchůůů
doufám, že nebude pršet, je to venku 😖

elana
23. čer 2009

Ahoj, tak jsem zas vylezla z nory, jen jsem vypla myčku a zapla pračku, ale už mám prsty studený, fuj 😝

Báro ahoj, my se neznáme...přesně tak, po úspěšném 1.IVF v Iscaru letos v květnu, mě v červnu potkalo mimoděložní, bohužel to prasklo, vůbec jsem netušila, že to není v děloze (krev byla ukázková, ani v CARu nikoho nenapadlo mě to znova kontrolovat), takže jsem po normální operaci. Děkuju za info o tom břiše, je to poprvé, co to slyším, ale jsem ráda, že je to teda v pořádku.

Jinak já jedu k našim zítra🙂, jsem takový mamánek, budu tam do pátku, to mě hodí zpátky a musím balit.

siki26
23. čer 2009

Akty, mamča je sestřička na interně. "zkontrolovat" znamená dát kafčo a pokecat 😀 Mám ráda tyhle chvíle s mamčou. Docela mi chybí, když teď už u našich nebydlím, tak jsem ráda, že přijde. Hlavně si myslím, že se budu doma nudit 😒
Konečně ses dočkala, depešáci čekají, tak si to užij 😉

eli, tak to já zapla pračku ráno a až přijdu domů, tak mě čeká zvesela věšení (prádla samozřejmě) a pračka druhá. Mně přijde, že jeden den mám koš na špinavé prádlo prázdný a druhý den zase přetéká 😠 Nevím, kde to pořád bereme...

aktaka
23. čer 2009

tak jsme mamánky všechny koukám 😀

já to mám úplně stejně s tím prádlem. peru tedy většinou jen o víkendu, ale včera už byl koš plný. občas podezřívám manžela, že mi tam hází čisté oblečení, čistě preventivně, abych nevyšla z pracího cviku 😀

siki26
23. čer 2009

Tak to já skřípu zubama, když vyžehlím tričko, přítel si ho hned vezme na sebe a večer ho hází do špinavého prádla. To si pak říkám, jestli to nemám vyndat složit a dát mu ho zpátky do skříně, jak že je čisté. Podle mě by na to ani nepřišel 😀

elana
23. čer 2009

Já jsem dřív prala kontinuálně, jak se mi to zdálo, ale pak jsem usoudila, že je mnohem lepší vyprat celý koš zaráz v sobotu, jednu pračku za druhou...a potom si určit otravný žehlicí večer...ale zas je "nadlouho" klid 😝

No, ale dneska peru jen prostěradlo a hodila jsem k tomu asi dva stejněbarevný ručníky, stejně nesmím prádlo věšet a navíc jsem si říkala, že to nechám až po dovče a seperu to všechno zaráz.

aktaka
23. čer 2009

El, tak to dělám já, všechno najednou a pak v neděli večer u tv žehlím, ale je to záhul, u toho stojím třeba tři hodiny 😖

siki26
23. čer 2009

jo to mě pak pekelně bolí nohy, jak po hodinovém fitnessu 😝

elana
23. čer 2009

To jo, žehlení je průda, pže se u toho stojí a tak, na druhou stranu, je to jedna z mála domácích prací, která je voňavá a hlavně taková efektivní, prostě je to vidět🙂

Naštěstí nemám pračku v koupelně, ale v "kamrlíku", taková maličká místnůsečka, víc než koš a ta prajda se tam nevejde, ale jsou tam šoupačky, takže prostě ten binčík, i když koš přetéká vidět není.

siki26
23. čer 2009

teda holky, já už začínám být sem tam nervózní 😅 teda vždy když si vzpomenu na zítřek. a když si představím to čekání až do 13h... 😝 Jak se znám, tak budu vzhůru už v 6h 😠

aktaka
23. čer 2009

žehlení je jediná domácí práce, která mi nijak nevadí, rozhodně 10x raději vyžehlím než abych vysávala