Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
24. čer 2009

Ahoj Soni 😵

Zrovna jsem na odchodu směr postel...ale probíráme samý blbiny😀

A držíme palce Siki, už hodinu je těhotná 😉

aktaka
24. čer 2009

ježíš, doufám, že jsem to tomu nešťastníkovi nepřivolala 😨 😅

třeba to byla jen náhoda, že jsi tak reagovala a příště by to mohlo být lepší... ale těžko říct, to člověk nezjistí, pokud nezkusí...

sonka.77
24. čer 2009

No jó, Siky je těhule! Tak to držím moc a moc palce! 🙂

Jinak pro účely statistiky, Přemyslovce žeru, s maminkou mám super vztah a snažím se nežehlit. 🙂 🙂 🙂

aktaka
24. čer 2009

ahoj Soni
všechno si píšu, je to dobrý, zapadla jsi 😀

a co u tebe nového?

sonka.77
24. čer 2009

obchází tu šéfka ☹

aktaka
24. čer 2009

musíš jí zahnat, kšá kšááááá 😀

baraf
24. čer 2009

ahojky,byla jsem na oooobr nákupu (už jsme mohli dát na lednici ceduli "k pronájmu" 😀 ), tak si uvařím kafíčko a trošku si odpočinu...

akty-jo,jo dám si fotku i něco do albíčka, ale pořád teď píšu z noťasu a fotky mám ve velkém PC
a teda tvoje včerejší cesta z práce, to sis užila.... a už máš aspoň uzávěrku hotovou? a ještě špiníš?

eli-Lukymu byly teď v dubnu 3. mám ho z ISCARE a na první pokus... teď po druhý jsem byla na KETu a v 6tt jsem potratila...

aktaka
24. čer 2009

nechtěla bys nakoupit i k nám? 🙂 já bytostně nesnáším nákupy jídla 😒

uzávěrku nemám, vždycky něco vyřeším a vyplave na povrch něco dalšího, už jsem z toho celkem otrávená 🙄
špiním pořád, ale tak jen trochu. ale je pravda, že celý den sedím na prdeli, tak uvidíme, co bude, až se trochu rozhýbu

sonka.77
24. čer 2009

Holky, tak jsem šéfku nezaplašila, naopak měly jsme teď dvě hodiny jednání. Mám já to ale smůlu. ☹ No tak zas jindy, teď frčím dom. Pa pa

aktaka
24. čer 2009

Soni, musíš si jí vychovat, takhle by to nešlo 😀

tak se měj, snad se tu potkáme víc někdy večer, papa

baraf
24. čer 2009

akty-nápodobně, přijela jsem zhnusená až hrůůůůza. tyhle nákupy nesnáším. ale byla jsem sama,tak to šlo rychle 😀 musela jsem 2x, páč tu máme v sobotu akcičku (bože dej, ať je hezky) a tak jsem měla plný košík pití a zbytek potravin jsem musela vzít v druhém kole. ale jezdím tak jednou za tři týdny, tak to jde.

soni-ty šéfky nemají trochu pochopení pro odpočinek a pokec,co 🙂

siki26
24. čer 2009

ahoj holky, celé odpo mi nešel koník a koukám, že opravdu jen mně, protože vy jste to tu pěkně rozjely 😀 to je správný...

hlásím, že mám v sobě 2 podle embrioložky výstavní embrijka, tak doufám, že jsou opravdu tak výstavní. Byl to opravdu zážitek. celou dobu mi Prjaničniková ukazovala vše na utz a celé mi to popisovala. Sice jsem jí nerozuměla ani slovo, ale na všechno jsem kývala 😅 A nejspíš to stačilo 🙂 Jinak jestli ty 3 otatní zamrazí se uvidí až zítra, jsou mimísci trošku pomalejší ☹

baraf
24. čer 2009

siki-tak super!!!!! i já jsem to tak měla,celé s popisem, to před 4 lety nebylo 😀 tak pěkně odpočívej....

siki26
24. čer 2009

ahoj baruš, děkuju 😉 právě jsem do sebe naládovala půlku melouna, tak záchod je můj druhý domov 😀 Jinak až na sem tam bolest vaječníků se cítím moc dobře. Nechci se k tomu moc upínat, abych pak nebyla o to víc zklamaná, ale věřím, to je jasný 😉 A tvůj klučina je důkazem toho, že to jde 😉

baraf
24. čer 2009

to víš, že to jde. vaječníky bolej, to je jasný... jak mě bolely.... ale já měla skoro hyperstimulák, nemohla jsem si ani sednout, jak to bolelo. tak na sebe dávejte pozor,jo?

siki26
24. čer 2009

jj, určitě, teď nejen na sebe, ale na 3 😉

baraf
24. čer 2009

no samo,že na tři... dvojčátka jsou super,ne? moji sourozenci jsou dvojčata.... ale mě to občas super nepřišlo, páč když se proti mě spojili (jsou mladší) tak to bylo peklo

aktaka
25. čer 2009

dobré ránko

Siki, super! drž plod a opatruj se!! 🙂

baraf
25. čer 2009

ahoj holky, jak se dneska máte?

aktaka
25. čer 2009

já se mám černě, juchůůů (rozuměj, jdeme večer na depeche mode 🙂 )

co ty, Baruš, jak to jde?

siki26
25. čer 2009

ahojky, holky mě tak bolí záda 😠

Akty, tak už aby byl večer a mohla jsi vyrazit viď? 🙂

Baruš, chtěla bych dvojčátka. Jednou by jsme stejně chtěli druhé miminko, tak proč ne hned najednou že?

baraf
25. čer 2009

siki, tak držím palečky,ať se dočkáš. já vždycky chtěla 3 děti a teď jsem ráda za Lukyho... kdyžtak to holt pořeším třeba adopcí. nechci,aby tu byl Luky jednou sám.mít sourozence je pro mě fajn.

akty-tak si to užij. a jinak jsem se dokopala k žehlení, tak musím jít.zatím papa

aktaka
25. čer 2009

Sik, buď v klidu, to se mimouši tak zahryzávají, že se ti to odrazilo do zad 🙂

upřímně, šla bych raději do postele 😅 mám toho tento týden až nad hlavu, pozdě chodím spát, bzry vstávám.. snad tam večer neusnu 😀

aktaka
25. čer 2009

jinak moje tělo se mnou hraje nějakou hru, jejíž pravidla tak úplně nechápu. pořád špiním, ráno už to bylo docela dost, tak jsem si říkala, že ms se rozjede, ale teď se to zase zmírnilo. takhle už je to druhý den, nahoru dolů....

Sik a kromě zad a sem tam vaječníků se cítíš v pohodě?

siki26
25. čer 2009

akty, to je divný, to bych fakt možná připisovala tomu zahnizďování...to by tak odpovídalo ne?

jj, jinak se cítím dobře, tak snad to bude v poho. Raději nebudu myslet na nic pesimistického, ještě bych si to přivolala... 🙂

aktaka
25. čer 2009

no časově by to odpovídalo, začalo to 8dpo, což je na ms trochu brzy, ale tím, že to přeci jen trochu sílí, tak tomu moc nevěřím

jasně, vůbec raději nemysli 😀
ne, ale fakt, nemá cenu si připouštět něco špatného, akorát to člověka vystresuje. není důvod, proč by to nemělo vyjít. první zkušební pokus už máš za sebou, jsi v pořádku, zdravá, takže teď to vyjde, to je tutovka 🙂

siki26
25. čer 2009

děkuju, taky v to doufám 😉 Jdu si udělat čajdu a na chvilku si lehnout k TV, trošku toho odpočinku ti pošlu ju?
Tak si to večer moc užij, papa

aktaka
25. čer 2009

no to budeš moc hodná, hned mi bude lépe, když budu vědět, že na mě natažená u tv myslíš 😀

tak odpočívej pořádně a neflákej to 🙂
papa

katrin32
25. čer 2009

Ahoj, holky, dneska jsem byla u té rusky, ale řeknu Vám, že moc sympatií u mě nevyvolala 😒

aktaka
25. čer 2009

ahoj Kat
však ona taky není nijaký zázrak 🙂 ale nebolí mě od ní utz, takže na nějaké měření folíků k ní klidně zajdu. jinak mi z těch, u koho jsem byla, byl nejvíc sympatický hulvert. a samozřejmě langerová, ale ta už tam bohužel není