Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
4. srp 2009

eli-taky se strašně špatně seznamuju,takže takový výlet by mi naháněl trochu husí kůžil...ale zase když to má pomoct, tak se to přežije,viď?

siki26
4. srp 2009

holky, podle mě jde jen o první pocity. Myslím, že tím, že tam budou na tom všichni stejně (myslím tím, že nebudou nikoho znát), tak to bude jednodušší. Vůbec bych si tím nelámala hlavu.

elana
4. srp 2009

Baruš, přesně stejně na to koukám taky🙂

Navíc se rýsuje, že čistě teoreticky zatím bych se mohla domluvit s jednou holčinou tady na MK (sice se neznáme, ale tuhle jsme si právě psaly, že obavy máme podobný a vychází nám to plus mínus nastejno)...tak uvidíme. To by bylo nejlepší.

Siki, asi máš pravdu. A oni prý i na pokoj vybírají podobný věk a podobný příběh, aby si holky byly bližší a líp se podpořily.

siki26
4. srp 2009

Tak to je super, tak ono to nebude tak horký 😉 Budou k seznámení úplně ideální podmínky - co víc si přát 🙂 Jak jsem řekla, já bych jela hned...

baraf
4. srp 2009

tak jsem lukyho nechala u babičky i spát a půjdu si lehnout.... fakt je mi na nic.

eli-já když šla na stř.školu či do nový práce, tak mi z toho bylo už dopředu špatně. ale v těch lázních to asi fakt vyřešej,aby bylo dobré klima pro seznamování

danda78
4. srp 2009

ahoj tak díky za uklidnění.....kéž by jste měly pravdu. Minule jsem měla to samé, večer nafouklé břicho a ráno ok, ale to byl ten náběh na OHSS a bylo to po injekcích, teď se mi to začalo dělat samo, protože kromě toho Crinone jsem nic nebrala ani neberu... Siki,Elana a Baraf vy jste to měly taky tak s tím břichem nebo dle čeho usuzujete že je to to správné bolení??????
Elana, taky jsem po 2.neúspěšném IVF + ICSI chtěla jet do lázní, ale doktor mi to nechtěl napsat, i když prý na to máš nárok po každém IVF 😠 a tak mi přítel loni v létě koupil pejska a mám co dělat.... 🙂 🙂 🙂 🙂 Ale jinak ty lázně určitě budou ok, odpočneš si a nabereš sílu na další vlnu..
Dnes jsem si už koupila těhu testy 😉 😉 😉 😉 😉 sice jen ty nejlevnější, gs mamatest za 29,-Kč a jsou v něm 2!!!! Tak jsem si rovnou vzala 3 balení, takže mám zásobu a může začít testovací mánie... bojím,,,,,bojím.......
Ráda bych ale alespoň ještě 2-3 dny vydržela, nebo kdy jste začaly testovat vy??? zítra budu 9.den od ET.díky.

baraf
4. srp 2009

dando-mamatest je dobrej, teda já s ním mám nejlepší zkušenosti a spousta holek taky.... já testovala až 13. den od ET.... a jinak, mě bolelo břicho jak před ms, ale chodila jsem pořád čurat a večer jsem ho taky měla nafouklý. tak držím moc pěstičky.

elana
4. srp 2009

Dani, mě břicho nebolelo, ani jsem ho neměla nafouklý...jen mě v něm píchalo (dole v podbřišku) a v noci mě někdy vzbudila křeč jako na MS, ale hned přešla. Takže krásný těhu příznaky-ale přitom těhu v děloze nebylo, bylo to mimoděložní 😅 tělo je holt nevyzpytatelný.

Mě doktor lázně napsal hned, prý mi pomůžou. A u mě nejde jen o ducha, ale opravdu i o tělo-nevím jestli jsi to četla, ale mě ten mimoň praskl, málem jsem umřela a tak mám velikou jizvu, jsem po klasické břišní operaci. Takže teď otěhu stejně nesmím, aspoň do listopadu.

Mamatest jsou sice levný, ale parádní...prakticky nikdy neukazujou falešně pozitivní. Jinak já testovala právě ten 9.DPET a čárečka už tam byla, slaboulinká sice, ale byla. za dva dny už pak byla pěkná.

danda78
4. srp 2009

Elana, tak to promiň, to jsem nevěděla,........ hlavně že jsi relativně v pořádku, tak si odpočneš, načerpáš sílu a i tělo se trošku vzpamatuje... a na podzim nebo v zimě se do toho vrhnete znovu.. Alespoň víš že můžeš otěhotnět. Říkají, že když už 1x tělo bylo těhotné, pak je to snažší....
Já za celou dobu co se snažíme - skoro 5 let jsem ani jednou těhu nebyla a nikdy jsem neviděla ty //. Tak snad jsem tentokrát nakoupila správné těhu testy 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Já vím, každá má ty příznaky jiné a něco jiného znamenají, ale vždy když se blíží den D, začnu stresovat....... Břivcho mě zatím nebolí, jen ty prsa, občas píchne v podbřišku, ale taky to není tak jak psala Elana,a na záchod to chodím skoro pořád a min.1x za noc a pak hned v 6 ráno musím znovu......a večer to nafouknutí, tak snad to bude ok...

danda78
4. srp 2009

jo ještě se mi občas zatočí hlava,ale to přisuzuju nedostatku pití a ode dneška mám takovou divnou kovovou chuť v puse 😒 😒 😒 😒 asi už z toho blbnu 😠 😠 😠 😠

baraf
4. srp 2009

dani-tak když nevydržíš, tak zkus zejtra testnout, čárka už by tam být mohla. kdy máš dostat MS?

elana
4. srp 2009

Dani, nic se neděje, je to za mnou...musím hledět dopředu. A máš pravdu, aspoň vím, že to jde a prostě to chce "jen" čas. Však já si ty // náležitě hýčkám🙂, mám je schovaný a až se rozhoupu, založím si albíčko a dám je tam. Když už jsem se nedopracovala dál, než k nim, tak si jich musím vážit🙂

Příznaky máš ukázkový, to, co popisuješ, pokud jsi těhu, tak dělá hcg-takže zítra už by se určitě druhá čárka ukázat měla, i kdyby byla pidimidi. A o víkendu natuty. Jsi dobrá, že to vydržíš🙂 Já mít příznaky, tak testuju rozhodně.

danda78
4. srp 2009

menzes mám dostat ve čtvrtek, ale já většinou mívám cyklus delší, tak 30-32 dní, tak spíš o víkendu.... ráda bych vydržela, alespoň do pátku, soboty s TT ať mě pak neuklidňujete, že to bylo moc brzy,ještě se nemusela ukázat..... 😒 😒 😒 to už mám taky za sebou. Ale teď když už je mám doma, láká to víc....... Uvidím, snad v pátek...

baraf
4. srp 2009

dani-tak jsem zvědavá,jestli vydržíš. já měla test doma taky a vždy,když jsem šla kolem něj, držela jsem si obě ruce a zavírala oči 😀

elana
4. srp 2009

Dani, tak uvidíš. Já chtěla vydržet do 10.dpET, ale blbě jsem to spočítala a ono bylo teprv 9. 😅 no ale byla tam😀 a to jsem příznaky neměla-ba naopak, byla jsem skálopevně přesvědčená, že to nevyšlo, protože takový zázrak bych na sobě přece poznat musela 😉 😝

danda78
4. srp 2009

tak to bude asi podobné 😀 😀 😀 😀 ale alespoň do toho pátku to už zvládnu, vždyť už to je jen 1 den 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

elana
4. srp 2009

Dani, do pátku jsou to ještě 2 dny😀😀...jé, kéž by už byl 😝

aktaka
4. srp 2009

ahoooooooj

počítám, že tu jsem zase sama....

Siki, to je můj nesplněný sen, vybírat jména sama, my se doma určitě jednou porveme 😀

jsme se dnes zničila na kole, musím si to užít, jelikož jsem se vrátila z caru s verdiktem - ivf v září
chtěla jsem to posunout až na ten říjen (kvůli dovolené), jenže už by to bylo fakt na knap, aby nám nepropadla ta žádost, tak to nebudu riskovat
jinak krátký protokol a píchat si budu gonal

baraf
5. srp 2009

dobré ráno holky,

akty-však si zvládneš injekce píchat i na dovolený. já taky jezdila tenkrát s balíčkem a ledničkou do auta 😀

dani-co ty, vydržela jsi nebo testovala?

siki -a co nevolnosti, dobrý?

mě je teda blivno, asi nějaká viroza, celý tělo mě bolí a v krku mám asi žiletky. ale teplotu nemám...

siki26
5. srp 2009

Dobré ráno holky,

Dando, já testovala den po tom, co měla přijít ms a vycházelo to už 8.den po ET a byly tam // už dost silné 😉 Obdivuju tě, že to tak dlouho vydržíš, já už bych testovala 😅

Akty, stejně to tak dopadne, vyplňovat papíry do porodnice budu stejně já, takže to zůstane na mně 😅 Třeba budu nakonec raději, protože Stanislava bych vážně nezkousla.
Gonal je super, taky jsem si ho píchala. Je to bez problémů. Jen pozor na dávkování. V albíčku mám popsaný omyl, který se mi stal s dvojitou dávkou Gonalu 😅 Já jen měla dlouhý protokol.

Baruš, nevolnosti celkem ujdou. Vždycky když je mi špatně, tak si dám něco dobrýho a na chvilku to přejde. Jestli to takhle půjde dál, tak budu za chvilku jak koule 😀 Zítra jdu na utz ke své gyndařce, tak jsem zvědavá, jak jsme pokročili.

danda78
5. srp 2009

ahoj holky,
díky že na mě myslíte, ale zatím jsem vydržela. Menzes mám dostat až v pátek nebo o víkendu, takže dřív to ani nemá cenu testovat, ale až to udělám, dám vám vědět, nebojte....
😉 😉 😉 😉 počítám tak ten pátek, sobota.... 🙂 🙂 🙂
Jinak mně je opět ok, břicho splasklé jako každé ráno, jen ty prsa pořád bolí. Nevím čím to je, ale navečer mi bývá hůř než ráno. Jestli to je tím, že už vůbec neležím a večer už je tělo unavenější po celém dni...
Dnes jdu na broušení nehtíků, do práce udělat nějaké papíry a s pejskem. Jinak budu asi lenošit a nakukovat, tak pište !!!!!!
Hezký den.

siki26
5. srp 2009

Dando, ty tvoje příznaky jsou vážně optimistické 😵 To by byla paráda. Aspoň bych tu nebyla sama a zkrátila bys mi to čekání než se k nám přidají i ostatní 🙂 Tak moc držím palečky a pak dej určitě vědět

baraf
5. srp 2009

dani-¨jsem na tebe moc zvědavá, ty příznaky jsou fak nadějný.....myslím na tebe a dej vědět. a jsi teda dobrá,žes netestovala 😉

baraf
5. srp 2009

siki-já jedla v noci banán, aby mi nebylo zle. a ráno, než jsem vylezla z postele, měla jsem na nočním stolku piškoty nebo něco a musela jsem to snist....

siki26
5. srp 2009

Baruš, tak to mně je ráno celkem dobře, jen při čištění zubů se mi zvedá žaludek. Většinou to začne v práci kolem 9h kdy si dám první jídlo k snídani. Většinou jogurt, tak jsem přemýšlela, jestli mi není špatně po něm 😅 A pak během dne průběžně. Dost často pak večer, když si lehnu na bok. To se musím otočit na záda, ale na to nejsem zvyklá, tak to moc dlouho nevydržím. A na břicho už vůbec nelehám, i když to byla jedna z mých oblíbených pozic 😠

baraf
5. srp 2009

já taky nespala na břiše(teda snažila jsem se,protože taky tak nejradši spím 🙂 ) na zádech se mi taky moc dobře nespí.... 😀 tak zkus snídat něco jinýho... nebo možná je ti špatně,že snídáš až v práci, co něco malýho ráno doma?

siki26
5. srp 2009

No už jsem o tom taky přemýšlela, ale já ráno nějak nestíhám 😅 To bych si musela přivstat a na to jsem moc líná 😀 No uvidíme, začnu vyřazením jogurtu a snad se mi uleví. Ale na druhou stranu mám aspoň malou jistotu, že je snad všechno v pořádku, když je mi špatně 🙂 Slabá útěcha, ale aspoň nějaká.

baraf
5. srp 2009

siki-já taky čekala na každej utz jak na smilování..... luky se málo hejbal 😀 a když jsem chodila na předpor.kurzy, tak jsem sebou flákla před nemocnicí a to jsem měla strach....ale byly jsme zrovna na obhlídce sálu, tak hned jsem vyzkoušela monitor 😉 a byla jsem klidná.
a s tím vstáváním jsme na tom asi stejně 🙂

siki26
5. srp 2009

Baruš, až začnou mimísci kopat, tak budu taky klidnější, ale teď opravdu nevíš, co se v tobě děje. Hlavně myslet pozitivně a spoléhat na svůj šestý smysl, že je vše v pořádku🙂
právě přemýšlím, že bych začala chodit na nějaká těhotenská cvičení. jen nevím, jestli je to po IVF vhodné...není to třeba moc rizikové?

baraf
5. srp 2009

zkus se zítra zeptat dr.-myslím,že pokud se budeš cítit dobře , tak to povolí.musí zvážit všechny okolnosti, jako důvody a průběh ivf a tak.... a taky,jestli jsi před tím byla zvyklá na pohyb. na všech těhle cvičeních stejně povětšinou chtějí potvrzení od dr. že můžeš cvičit.