Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
24. črc 2013

@sonka.77 no tak to je skvělý 😵 , jsem ráda, že jste to stihli a do porodnice pojedete hezky jako úplná rodina. Tak pěkně připravujte, ať máte na co vzpomínat jen a jen v dobrém. PS: dobrej datum. My se brali 9.7. , tak se mi Vaše svatba bude dobře pamatovat😀

baraf
24. črc 2013

@mishi vy si teda "uzivate" drzim palce,at to Vali nechyti a Bety je co nejdrive zdrava.
Foteck moc pekna🙂

@sonka.77 to je super!drzim palce,at vam to vsechno vyjde,jak si prejete.mooooc ti (vam) to preju

Jinak ahoj vsem,zdravime od more🙂 kluci jsou nalozeny bud ve vode nebo u zmrzliny🙂 ale malem jsme neodjeli,Trpaslicek mel horecku,takze pohotovost,tam ze ma zarudlej krk a cekalo se do druheho dne,jestli to nebude angina.nakonec se nepotvrdila,ale mame s sebou pro jistotu atb,kdyby naaaahodou.
Pocasi je tu krasny ale more teda trosku studeny...

elana
24. črc 2013

@baraf Baruš a kde jste?

baraf
24. črc 2013

V chorvatsku na ostrove Krk...

elana
25. črc 2013

@baraf tak si užívejte a mějte se krásně 😉

meyryen
25. črc 2013

Ahoj holky, s dovolením Vám zabrousím do diskuze. Nemáte některá zkušenost s cvičením Mojžíšové u asistentky Babičkové? Působí v ISCARE. Díky moc za Vaše postřehy.

mishi
26. črc 2013

@sonka.77 vau, hodne stesti, at vam vse klapne podle planu, at se nehadate kvuli malichernostem🙂)) a zkusis si to jeste v tom vysokem stupni tehotenstvi uzit, uz by nemelo byt horko v zari.

mishi
26. črc 2013

@baraf krasnou dovolenou! a at trpaslicek tu anginu nechytne! ve zdravi si to uzijte, tise zavidim.....snad pristi rok nekam vyrazime...bebe mela 6 dni teploty, fakt hruza. vcera mela uz crp 8, takze atb zabiraji a nemusi se menit. v utery jedu na dalsi kontrolu. aby toho nebylo malo, ve stredu mela vali trochu sliznice s krvi ve stolici, takze jsem okamzite jela k mudr, no pry ji praskla jn nejaka zilka v konecniku, druhy den to bylo uz dobry. a ja jsem zacala vcera necekane vic krvacet, uz to citeni skoro odeuznelo, tak me to prekvapilo, do toho sekrece z prsu (mam ukoncenou laktaci hned po porodu), takze prijela mama z mimoprahy, hlidala bety a ja jela do centra s vali. hulvert mne uklidnil, ze vsechno je normalni a mam na to narok v sestinedeli....bety mela ůeky na teplotu naosledy vcera v 15h, tak se drzi... tuk tuk, snad se uz horecky nevrati, to by me srazilo....

mishi
26. črc 2013

@baraf jeee, na krku v basce byla kamaradka z 2 malyma detma na konci cervna a do more nesli, jak bylo studeny....holt je to moc na severu, tam je to nejiste s teplotami

mishi
26. črc 2013

@meyryen babickova je pry uzasna!!! urcite ji zkus!! moje kamaradka - mimodelozne teho, ztrata vejcovodu, druhy vejcovod nesedi na delohu, navic deloha spatne vyvinuta, mala a spatny tvar, bolestive menstruace, dite bude moci miz jen z IVF - tak ta k ni chodila a poctive cvicela kazdy den pres rok a vsechno se zlepsilo. kdybych mela gynekologicke problemy, urcite bych se k ni objednala.

meyryen
26. črc 2013

@mishi Ufff přes rok.....mně bylo doporčeno před třetím IVF zkusit jako jednu z možností, tak uvidíme....

baraf
26. črc 2013

@mishi tak halvne,ze uz je bety lip,trpaslicek mel anginu 2x a taky pokazdy horecky ke 40 a nesly srazet,hruuuza.
More uz se ohralo,navic tem nasim kachnam to vuuuubec nevadi,ze bylo studenejsi.
Trpaslicek mival taky krev ve stolici,museli jsme zmenit mliko na mliko pro alergiky na mlecnou bilkovinu a byl klidek.on k tomu teda navic mel prujem a ukrutne ho bolelo brisko. Tak snad to byla u val jen vJimecna zalezitost.

kaijko
26. črc 2013

@mishi Miso, mala je kraaaasnaaa!!! Snad se brzy vsuchni u Vas doma daji do poradku a nemic se nevrati 😉 Musi to byt makacka se dvema prckama ..
Jdu k Hulvertovi myslim 7. Jirik mu chce pysne ukazat malou 😉 Laura nam neuveritelne rychle roste, nejak ji nestiham 😨

kaijko
26. črc 2013

@sonka.77 juu, svatbicka 😉 Budes krasnactehu nevesta 😉 Doufam, ze se pochlubis s foteckou 😉

clarinula
29. črc 2013

Dobrý den,
jmenuji se Klára Tomešová a studuji v Praze porodní asistenci. Tento rok mě čekají státní zkoušky a také psaní bakalářské práce. Jako téma mám vývoj asistované reprodukce. Proto bych se chtěla obrátit na Vás a poprosit o pomoc s vyplněním dotazníku. Je jedno, kdy jste podstoupily IVF. Dotazník ještě nemám úplně připravený, ale byla bych ráda, kdyby se některé z Vás ozvaly a můj mail a dohodli se na případné spolupráci. Děkuji předem za pomoc Klara.Tomesova@seznam.cz

aktaka
31. črc 2013

@mishi Moooc gratuluju k Valerii, ať krásně roste a dělá vám jen radost 🙂

@sonka.77 tedy Soni, máš můj obdiv, já se teď už zvládám leda válet 😅 krásně si ten svůj den užijte a ať vám to klapne, hlavně v tom společném životě 😵

suvik
16. srp 2013

Ahojky, několik let jsme s manželem docházeli do ARTu v ČB, ačkoliv jsme oba zdraví, miminko se nám nepodařilo. Rozhodla jsme se změnit CAR, zvolila jsem Prahu, ale vybrat správné centrum není jednoduché. Třeba je správná volba Iscare, nevím. Preferuji ochotu, vstřícnost, profesionalitu, empatii, roli hrají i finance. Děkuji za zprostředkování vašich zkušeností.

sonka.77
16. srp 2013

@suvik Mě se sice miminko v Iscare za dva pokusy IVF nepovedlo, ale co se týká ochoty, vstřícnosti a profesionality, můžu vřele doporučit. Cenově je ale asi trošku dražší než jinde, i když už to nemám v hlavě, byla jsem tam na těch dvou pokusech v roce 2009 a 2010.

suvik
16. srp 2013

děkuji za Tvojí zkušenost 🙂....takže státní (Apolinář, Podolí) jsou levnější?

jika10
16. srp 2013

@suvik Ahoj, z Iscaru mame nasi malou skoro 7-mi mesicni cacorku. Opravdu tam byli vsichni vstricni, mily, ochotni. Fakt super. Jinak cenove to vyjde asi tak - prvni pokus nas vysel na 16.000,- Kc (ICSI, katetr na zavedeni vajicek, prodlouzena kultivace, mrazeni), vsechny leky jsem mela na pojistovnu. Z toho se nam mimi nepovedlo, ale sli jsme na KET a ten nas vysel na 10.000,- kc, ale to bylo tim, ze jsem si vymyslela asistovany hatching, kdyby byl ket bez toho, tak by byl asi za 4tis. No a z toho KETiku mame nasi malou cacorku. Byla jsem tam v kvetnu 2012. A v kvetnu 2014 se tam chystame pro druhatko 😉

jika10
16. srp 2013

@meyryen K pani Babickove jsem chodila loni nez jsem otehotnela a i kdyz jsem otehotnela. Je to moc sympaticka a mila pani a ja si s ni rozumnela. Takze za me muzu doporucit

kaijko
16. srp 2013

@suvik Ahojky, my máme z Iscaru holčičku na první pokus 🙂 Byla jsem tam moc spokojená. Ale někdy se můžou v caru "rozkrájet" a prostě to nejde ☹ Je to o štěstí a pak o velké smůle, jak tvrdí můj gynekolog 🙂
A co se týče financí nás vyšel jeden pokus i se zamrazením na 16tis.
A Podolí bych řekla, že není o tak moc levnější. Spíš Apolinář. Tam platíš minimum. Ale i díky tomu tam jsou velké čekací lhůty na konzultace..
Přeji hodně štěstíčka 🙂

pavlinka83
16. srp 2013

@suvik My máme z Iscaru na první pokus mimčo a ten náš kluk nás vyšel na 20 000,- 🙂 Sestřičky jsou všechny moc příjemný a setkala jsem se tam se dvěma doktorkami a v pohodě,takže můžu doporučit.

suvik
16. srp 2013

děkuju vám, holky 🙂

kaijko
16. srp 2013

@pavlinka83 to zní divně "Nás vyšel/a " 😀 Ale je to tak 😵

elana
17. srp 2013

@suvik my jsme do Iscaru chodili taky v r. 2009, takže už ceny v hlavě nemám a nejspíš to bude taky už trošku někde jinde, pak jsme chodili do Pronatalu v ČB (koukám že jsi z JH, o tom Pronatalu Repro jste neuvažovali? Můžu Ti napsat zkušenosti, ale spíš kdyžtak do IP jestli budeš mít zájem. Nám se zadařilo v r. 2010 nakonec tam, druhé miminko jsme si už udělali doma pod peřinou ). Ale nicméně pokud "trváš" na Praze, tak z těch soukromých je Iscare určitě dobrá volba, profesionalita a vstřícnost jim tam fakt nechybí. Apolinář je fakt levný (kamarádka tam v r. 2009 absolvovala IVF za 30kč!!-doplatek za recept na Utrouš) a mají taky skvělé výsledky, navzdory poněkud nekonvenčním postupům (např. ICSI se dělá jen ve skutečně odůvodněných případech-tj. prokázaný mužský faktor sterility, Utrogestan se po ET dává pouze do pozitivního testu, pak se vysadí, všude jinde se bere celý I. trimestr). Ale jsou tam dlouhé čekačky.

musilka
25. srp 2013

Dobrý den, moc prosím o Vaše zkušenosti s ISCARE v Praze. Prošla jsem si dvěma pokusy IVF v Pronatalu a chci na poslední pokus změnit CAR. V pronatalu jsme při tom druhým IVF a následn teď po KETu nebyli moc spokojení. CHceme proto zkusit jiné centrum a teĎ se rozhodjuji mezi ISCAREm a GENNETem .... děkuji za Vaše názory 😉

aktaka
26. srp 2013

@musilka já jsem na začátku taky volila mezi Gennetem a Iscare a moje dr mi doporučila jednoznačně Iscare. Samozřejmě nelituji, z jednoho ivf máme tříletou holku a druhou na cestě. A myslím, že tu není nikdo, kdo by ti Iscare pohanil 🙂 Pokud by ses ale přeci jen rozhodla pro Gennet, doporučuji objednávat se k dr Langerová, ta tam odešla právě z Iscare a je naprosto bezvadná.

aktaka
26. srp 2013

holky, tady je nějak mrtvo! 🙂 doufám, že vás dětičky nezlobí, miminka prospívají a pupky utěšeně rostou 🙂
u nás všechno v normě, jen se teď psychicky chystám, že už bych se měla začít chystat 😅 nějak to moc utíká a to kdo ví, kdy se pohrne na svět tahle slečna, snad ne dřív než Sára, ať vydrží aspoň zase do toho 36tt

musilka
26. srp 2013

@aktaka děkuji tak to jsem se rozhodla správně a dnes jsem se objednala do iscare 🙂 k MUDr. Kubínové. Jedeme tam v pátek příští týden. Tak snad mi do té doby vyřídí pronatal opis z dokumentace. Já mám právě z 1. IVF z druhého KETu také holčičku ale už se zas rok a půl pokoušíme o druhé a zatím marný boj.... a druhé IVF v čudu. Takže teĎ už jen třetí šance... Do samoplátcovství z finančních důvodů nemůžu jít.
Můžu se ještě zeptat jak to tam cca dlouho trvá od první konzultace k IVF ?