Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
12. říj 2009

Baruš, Lukáš a Matyáš, to je super 🙂

baraf
12. říj 2009

no právě, že se mi to k sobě líbí....

u holčičky jsem měla vybranou Moniku. chtěla bych Kateřinu, ale to je švagrovka.... ještě se mi líbí třeba Andulka, ale ta by mi doma neprošla.navíc jsme vybírali jména, který neobsahujou "r,ř" (až na tu Kateřinu),prže manža ráčkuje (tak trochu)a bojím,se aby to nebylo dědičný.stačí,že máme ř v příjmení... to by se mi asi "dcera" poděkovala

aktaka
12. říj 2009

Baruš, kateřinu jednoznačně schvaluji 🙂

já nevím, ale já si myslím, že ráčkování jde odnaučit, akorát se o to musí někdo postarat. já jsem taky chodila na logopedii, nešlo mi "r", rok mě tam "mučili", ale povedlo se 🙂

baraf
12. říj 2009

Akty-tak třeba to ještě pozměním.... 😀

baraf
12. říj 2009

tady teď brouzdám po netu a hledám nějakou inspiraci na ty botičky, to zas bude darda...

aktaka
12. říj 2009

není to sranda kupovat dětské boty, co?

baraf
12. říj 2009

to teda není.... první botičky, pokud nepočítám capáčky stály 600-měly certifikát, že jsou zdravotní

aktaka
12. říj 2009

tjo, to je mazec. a jak dlouho je nosil? pár měsíců a šlus, co?

baraf
12. říj 2009

tak,tak.... ale mám je schovaný.... 😀

danda78
12. říj 2009

ahoj holky, tak se zase hlásím, to je ale venku hnus fialový...... a má být ještě hůř, zítra a ve středu jen 4-8 stupňů a skoro sněžení... 😒 😒 😒
jinak jsem vám koukala do albíčka, akty a siki moooooooc pěkné bříška, taky už bych chtěla takové 😉 😉 😉
dnes jsem se objednala na gyndu na příští úterý na preventivní prohlídku tak snad mi tam napíše ten duphaston ať pro něj nemusím až do Prahy...
psala jsem minulý týden Mrázkovi maila, že jsem se rozhodla to IVF odložit asi o měsíc až dva kvůli té kineziologii a pilates, kam teď chodím a ani mi neodpověděl....... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 tak snad nebude moc nadávat až tam přijedu se domluvit na začátku IVF.
elana pěkně ti to už utíká a určitě to bude ku prospěchu věci,......
holky, mějte se fajn, dočítám pravidelně, ale oodpovídat nestíhám... teď valím do práce a příjdu až pozdě večer......
mějte se D.

aktaka
12. říj 2009

což mi připomnělo, jak v tom filmu "jeho fotr to je lotr" schovávali tu kůžičku po obřízce 😅 😀
to jako nic proti schovaným botkách, taky bych si je nechala, jen mi to připomnělo

baraf
12. říj 2009

no Akty.... 😀 mám toho schovanýho víc 😀

siki26
12. říj 2009

Holky, já ráčkuju taky 🙂 Teda jak kdy, někdy mám úplně precizní "r" a jindy ho pěkně zarrrráčkuju 🙂 Proto taky nechci jméno, kde je "r".

Dando, Mrázka jsem bohužel nezažila, takže ani nevím, jeslti z něj srší pochopení nebo se bude tvářit jak kakabus 😝 ale to snad ne, protože si myslím, že rozhodnutí je pouze na tobě. Držím palce

baraf
12. říj 2009

Dando-proč by měl nadávat? prostě to chceš posunout, to je jen tvoje věc. hlavně, ať to vyjde 😉

aktaka
12. říj 2009

Baruš, neříkej, že taky obřízku 😅
jinak já mám schované ještě svoje osmičky, a kdybych pohledala, určitě by se našly i mléčné zuby 😀

Danda, z mrázka si nic nedělej, on asi nebude mít čas ti odpovědět. vezme to na vědomí, ale kdy začneš, to je mu nějak jedno, si myslím

Siki, tak to jsem si vůbec nevšimla, že bys zaráčkovala

baraf
12. říj 2009

obřízku ne.... ale třeba pásek,co měl luky na ručičce v porodnici, účet, který D platil, když ho byl zapíjet.... a tak

aktaka
12. říj 2009

tak to jo, ale to jsou takové normální věci, nic exotického 🙂

baraf
12. říj 2009

tak já nějakou exotiku vyrobím.. 😀 no nic, jedu pro Lukýna a pak se půjdem podívat na ty botky. tak zatím

aktaka
12. říj 2009

tak dobře pořiďte

baraf
12. říj 2009

koupili jsme prd..... tak zítra pojedem do Prahy

aktaka
12. říj 2009

v praze by to snad mohlo být lepší

elana
12. říj 2009

Ahoj, pěkný večer, čije a čije 😠

Dando, já Mrázka zažila jen při OPU, přišel mi takový normální, ani ryba ani rak, neměla jsem vyloženě pozitivní ani negativní dojem. Spíš si myslím co psala Akty, že to vzal na vědomí, je to Tvá věc, kdy se dostavíš k IVF.

aktaka
13. říj 2009

dobré podoledne

nikde nikdo?

jsem se teď šla trochu cournout ven, dokud tam svítí sluníčko. akorát fouká dost vítr, tak mě bolí hlava a uši. kdyby mi to nebylo blbé, vzala bych si klidně čepici 😅

elana
13. říj 2009

Já tu jsem, ale tady nikdo nebyl😀

Čepici si klidně vem, nebo kapucu, tu alibisticky nosím já🙂 Mě taky hned nafouká do uší a o to vůbec nestojím 🤐

aktaka
13. říj 2009

kapuca je dobrý nápad, jenže tu mám akorát na zimní bundě a to se mi ještě vytahovat nechce 😅

něco nového ve františkách?

elana
13. říj 2009

Jo, velká změna, už 20minut neprší😀 😠

To je nemožnej kraj, tohleto🙂

aktaka
13. říj 2009

tak to bys toho měla využít a vystrčit čumák ven 🙂

tady je dnes hezky, mám dojem, že ráno (někdy kolem sedmé) pršelo, ale úplně jistá si tím nejsem, byla jsem tak v polospánku 😅 ale co jsem vzhůru, tak svítí sluníčko, jen sem tam se přežene mrak

a vůbec nevím, co si mám udělat k obědu, nějaká rada, nebyla by? 🙂

elana
13. říj 2009

Čumák vystrčím až za hodinu, to mám proceduru🙂 pak půjdu na oběd, pak cvičit a pak za Len 😅

Můžu Ti napsat max. co mám dnes vybráno já: takže k obědu boloňský špagety a k večeři kuřecí roládu s hráškem a sýrem 😝

aktaka
13. říj 2009

hm, tak bolonské jsem měla v sobotu a kuřecí roládu mi nikdo neudělá 😅
nejhorší je, že nemám vůbec na nic chuť, od rána je mi blbě, tak to se pak blbě vymýšlí ☹

elana
13. říj 2009

No, to máš pravdu 😒 tak třeba ještě na něco kápneš🙂