Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
2. bře 2010

Akty-už bude teplo, můžeš chodit za keříček 😝 😀

sonka.77
2. bře 2010

Akti, přece když jdeš domů na wc, tak je to pořád procházka, jen se doma nesmíš moc zastavovat. 😀 Jen čůrnout a zas pochodovat. 😀

Baru, čau!

baraf
2. bře 2010

Soni,ahoj!

sonka.77
2. bře 2010

Holky, já jsem u psychoušky moc spokojená, jen se bojím do toho vkládat nějaké větší naděje. Pomáhá mi a hodně, ale pomůže to i k miminku? Doufám, že jo, ale kdo ví. Zatím teda musím říct, že se mi na žádné další IVF vůbec nechce, nejradši bych se snažila nějakou dobu přirozeně. Ale zase kdo ví, jestli mi to ty vejcovody fakt může uvolnit. No nevím nevím.

sonka.77
2. bře 2010

Báro a na jakých horách jste to vlastně byli? 🙂

baraf
2. bře 2010

Soni-myslím,že nějakým způsobem Ti určitě pomoct může, jen si netroufám odhadovat, jak moc.ale držím palce.
byli jsme v Jizerkách-hlavně kvůli Lukymu, známe tam osvědčené dětské sjezdovky-a myslím,že se to vyplatilo. a snad klapnou ty Alpy v březnu.

sonka.77
2. bře 2010

Báro, v Jizerkách to znám, jezdili jsme tam lyžovat a jednou tam zapadli s autem. To bylo. 🙂

Já chci taky dovolenou! Já se snad sbalím, pak sbalím někoho na ulici a vyjedu do hor. 😀 Naposled jsme byli v Alpách při minulé zimní olympiádě. To je jako věčnost.

sonka.77
2. bře 2010

A Akti nám furt pochoduje a pochoduje. Už jsem to pochopila, že píše vždy v intervalech, to je vždycky doma na wc pauzu. 😀

aktaka
2. bře 2010

srandičky srandičky, jen počkej, já ti to vrátím 😝 😀

baraf
2. bře 2010

Soni-mohla jsi jet s námi, když to Akty vzdala 😀

aktaka
2. bře 2010

jo Soni, mohla jsi jet s nimi, dělat chůvu. Baruš by se aspoň vyspala 😀

baraf
2. bře 2010

nevyspala.... ty postele byly šílený.... nevyspalá jsem právě kvůli tomu. děti byly zlatý 😝

aktaka
2. bře 2010

achááá..... tak jinak, Soni, mohla jsi jet taky, byla bys krásně nevyspalá 🙂

ale blbá postel, to je děs. my jsme teď spali u tchánů v jejich posteli, mají novou i nové matrace, ale hrozně tvrdé. tak nejen, že já teď blbě spím sama od sebe, ale ještě k tomu mě bolely záda. ale druhá noc už byla lepší. asi by si tělo zvyklo 🙂

baraf
2. bře 2010

já mám radši tvrdší matraci-tohle bylo proleželý až hrůza a hlavně jsem se teda štítila a to se mi málokdy stává.....

aktaka
2. bře 2010

mně dřív taky vyhovovaly spíš tvdrší, ale co spím teď spíš na boku, tak mě z nich bolí záda. máme v plánu si teď koupit nové, tak doufám, že vybereme nějaké dobré

já se takhle jednou štítila lůžkovin. strašně smrděli zatuchlinou. naštěstí jsme si s sebou vezli úplně náhodou spacák, takže já v penzionu spala ve spacáku....

baraf
2. bře 2010

manža taky spal ve spacáku,byla mu zima 😀 máme doma prodloužený deky a tyhle byly zase asi zkrácený... 😕

aktaka
2. bře 2010

kolik má manža?

baraf
2. bře 2010

nevím.... 😉 se stydím. ale my máme doma deky 220cm dýlku a je na ně zvyklej, takže kratší mu vadí....

aktaka
2. bře 2010

tjo, to má aspoň dva metry, ne? 🙂

můj muž zase pořád spí s nohama venku, takže jemu by ani krátká deka nevadila 🙂

baraf
2. bře 2010

no do dvou metrů má,víc ne.... ale on je zvyklej si kus deky zmuchlat pod hlavu, takže mu pak koukaj nohy 😀 a to on nesnáší 😅

aktaka
2. bře 2010

to chápu, taky to nesnáším

sonka.77
2. bře 2010

Čau holky, tak jsem doma od psychoušky a fakt jsem tentokrát vůbec nebulela, taky už nebylo proč, že jo 🙂 . Probíraly jsme ten můj uragánový zážitek, a ona mě pochválila, že jsme to tak pěkně vyřešili. Příště jdu až za měsíc. Uvidíme jestli mi to vydrží. 😀

Jinak řekla, že za svou 16 letou pracovní kariéru jsem teprve třetí neplodka, co se u ní léčí a že u tý jedný neví, ale ta druhá se dočkala zdravé holčičky. 🙂

Já taky radši tvrdší. 🙂

baraf
2. bře 2010

Soni-tak to je super! čiší z Tebe pozitivní nálada 😉

sonka.77
2. bře 2010

Jo Baruš, jsem nabitá pozitivní energií, posílám trochu i vám všem. 🙂

aktaka
2. bře 2010

Soni, i kdyby nic jinéhe, tak to, že jsi z toho taková pozitivní, je super

baraf
2. bře 2010

Soni-díky moc 😉

danda78
2. bře 2010

ahoj holky, dočítám ale nestíhám reagovat, před chvílí jsem dorazila z práce..
zítra jedu na kontrolní ultrazvuk, budu už 7.den cyklu a 5 dnů už si píchám gonal + dnes ještě cetrotide.. tak zíta podám info jak jsem dopadla....Břciho mám už teď jak ve 4.měsíci.
mějte se všechny fajn. D.

baraf
2. bře 2010

Dandi-tak držím palečky...

ajscha
3. bře 2010

Ahoj holky, koukám, že jste včera nelenily 😉
Byla jsem na kontrole a po všech těch hrozbách OHSS a kompletnímu zamražení eskymačků jsem po necelém měsíci naprosto ok, vaječníky se tváří jako neviňátka a vůbec není vidět, že se něco dělo. Takže jsem byla dneska pro jistotu ještě na jaterních testech a teď už jenom čekám na MS a od 2. dne se s Estrofemem budeme připravovat na KETík - to byl fofr, v jaký jsem ani nedoufala, už jsem takřka hodila flintu do obilí a začala jsem se smiřovat s 3-měsíčním čekáním a on zázrak 😀 Partner si moc přeje dáreček pod stromeček, tak třeba to nakonec ještě stihneme 😉
Dandi, držím palce, ať to vyjde napoprvé

baraf
3. bře 2010

dobré ránko,

Ajscho-tak to je bezva, tak hurá do toho, držíme palečky.

mě dnes čeká návštěva u zubaře, tak se na to psych.připravuju. A to ještě před tím musím nakoupit, bo tu máme po dovolený ledničku tak max. na ceduli k pronájmu 😀