Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
6. bře 2010

Dandi-tak to je dobře, že jste to dokázali vymyslet.... a držím palečky

siki26
7. bře 2010

Ahoj holky, tak mám zase chvilku čas než se mi prckové vzbudí 🙂 Procházka byla super. už jsem potřebovala vypadnout na vzduch. Včera hlídala mamča, takže jsme si s Honzou zašli i na kafčo a zmrzku do tesca.Bodlo provětrat hlavu, ale stejně jsem pořád myslela na to, co se asi děje u nás doma 😅

Dando, tak už se ti to blíží 🙂 Budeme držet palce a určitě budeš mít hodně vajíček uvidíš 😉

baraf
7. bře 2010

ahojík,

Siki-tak to je super, že jste byli na kafíčku sami. a co broučkové, jsou hodní?

my byli dnes s Lukym v ZOO, naprostá pohoda, málo lidí a zvířátka měla dobrou náladu 😀

ajscha
8. bře 2010

Ahoj holky,
Dandi, je dobře, že jste to s odvozem nakonec dali dohromady, i když člověka nic nebolí, tak by se mu mohlo udělat špatně a hlavně psychika je potvora - já jsem byla ráda, že mě partner čekal, posílal mi sms, odvezl mě domů - i když potom jel do práce, ale to už jsem byla zavrtana v pelíšku s oblíbeným CD a knížkou a zásobou hektolitru pití na dosah 😉
Dandi, Madli - držím palečky s mazlíčkama, ať se rychle uzdraví, taky mám zvířátka a je to hrozné, když je něco bolí a člověk jim moc nemůže pomoct.

aktaka
8. bře 2010

ahoj holky

jaký jste měly víkend? u nás proběhla v sobotu oslava, mamča měla padesátku. ale už to není nic pro mě, sedět delší dobu na tvrdé židli, bolel mě celý člověk

Dandi, to je dobře, že se ti to podařilo zařídit. přeci jen cestovat někde tak dlouho po narkoze, to by nebylo dobré

Siki, to máte tedy zlaté prcky, když vám dovolí vyrazit si na kafčo, bledá závist 🙂

Baruš, to jste byli v praze v zoo? jste to vyhráli, včera zrovna bylo tak nádherně

baraf
8. bře 2010

ahojík,

Akty-jo,jo v Praze jsme byli. když jsem ráno viděla,jak je krásně, tak mě to prostě napadlo. a fakt jsme si to užili.

aktaka
8. bře 2010

nás taky to počasí vyhnalo ven ještě před obědem

tak se mi podařilo asi na podesáté dovolat se do podolí a objednat nás na předporodní kurz
a upřímně začínám chytat trochu nerva jak to všechno zvládnu, starat se o takového drobka malého 😅

sonka.77
8. bře 2010

Dandi, tak už to máš za sebou, doufám, že úroda je pěkná. 🙂 Dobré řešení, sama vlakem by určitě bylo hodně vyčerpávající.

Siki, to je moc hezký, že zajdete i na kafčo, je to potřeba. 🙂

Akti neboj vše zvládneš, budeš mamina jako fík. 🙂

Baruš, a nebyla zima? Ale je fakt, že bylo krásně.

Mě přišla mrcha, a tak se musím objednat na tu kontrolu, no jsem na tu cystu zvědavá, doufám, že si už dávno sbalila kufry a vypadla. 🙂

baraf
8. bře 2010

Akty-nebooooj, zvládneš to, však Ti všechno vysvětlí 😅

Soni-ani nebyla zima, dali jsme si čajík teplej a bylo fajn. byla to super procházka. Luky tam byl naposled v prosinci, tak se těšil 😀

aktaka
8. bře 2010

Baruš, toho se právě bojím, že mi to všechno vysvětlí 😀
to máte nějaký skautský úkol, co tři měsíce do zoo? 😀

Soni, mrcha cysta určitě odejde s mrchou ms 🙂

baraf
8. bře 2010

Akty-nene, ale Lukymu se tam hrooozně líbí, je to super procházka a výlet. mám roční vstupenku a Luky taky, takže tam chodíme dooost často. třeba se k nám s kočárkem přidáš?

Soni-přeju,aby cysta byla fuč

aktaka
8. bře 2010

já klidně, já to v zoo ráda 🙂

baraf
8. bře 2010

tak jo, domluveno 😉 my to tam taky máme moc rádi.

sonka.77
9. bře 2010

Tak jsem objednaná k Anušce na pondělí, tak uvidíme.

Holky, tak vy takhle spolu do ZOO? Já mám tu pražskou taky ráda, my tam jedem tak jednou za rok. Tady u nás je ale taky pěkná a moc se mi líbila i zoo v Jihlavě, tam je malá, rodinná, ale parádně udělaná.

Dandi, tak už máš vyspáno, těším se na tvé novinky! 🙂

siki26
9. bře 2010

Ahoj holky,

Baruš, prckové jsou celkem hodní. Dneska v noci jsem se po dlouhé době vyspala, kojila jsem v 1h a pak až v 5:15, takže pohoda...Nechci ale nic zakřiknout 🙂 Chtěla jsem jít dnes s nimi na procházku, ale i když svítí sluníčko, tak pěkně mrzne, tak to raději necháme na později, škoda...
Já už se taky těším (teda spíš babička 🙂 ) až budeme moct s prckama do ZOO. To bude už veselejší 🙂

Akty, předporodní kurz jo? Já jsem na žádný nechodila. Nejdřív jsem chtěla, ale nakonec jsem ráda, že jsem od toho upustila, jelikož bych ho s císařem stejně moc nevyužila. Ty si to ale užij 😵

Soni, takže v pondělí držíme palečky, aby pro tebe měla Anuška jen samé dobré zprávy 😉 A bude mít, uvidíš...

danda78
9. bře 2010

ahoj holky,
tak se konečně ozývám. Děkuji vám moc že jste na mě myslely a držely mi palečky, stálo to za to.
Ráno jsme vstávali ve 4, Praha ucpaná, takže já už nervózní, sestřičky už na mě čekaly,tlak vysoký, a ani jsem si nelehla do postele a šla jsem rovnou na sál. Pak už si nepamatuju nic, probrala jsem se až v posteli na pokoji.
Přišel primář za náma a hned mi hlásil, že tam toho bylo hodně, takže hodně pít, odpočívat a vážit se, protože je tam opět náběh na hyperstimulák.
Pak už jsem ani nespala, povídaly jsme si s ostatníma ženskýma na pokoji, břicho začalo pěkně bolet, a pak přišel embryolog a řekl mi, že bylo asi 28 folikulů a z toho je 24 vajíček!!!!! Takže transfer bude asi až v sbootu po 5ti denní PK.
Holky co byly se mnou na pokoji měly jen 4 a 5 vajíček, tak jsem si tam připadala jak nějaká nosnice a ptala se zda jde zařídit nějakouhromadnou slevu na ICSI když jich je tolik.
Pak jsem musela jít ještě dolů do ordinace k Mrázkovi, řekl mi, že za dělohou odebral tekutinu, která tam bývá i normálně a že náběh na hyperstimulák tam opět je, takže mám být opatrná a ještě přijet na kontrolní ultrazvuk... Dle krve jsem měla hodnoty ¨na OHSS hraniční, tak si to chce ještě ohlídat..
Po tolika vpichách jsem byla ráda že mě přítel odvezl na ten jejich hotel, tam jsem si objednala jídlo až na pokoj a spala, četla, koukala na TV a čekala na něj až do 20.30 než přijdede z práce. Domů jsme dorazili až kolem 23.00.
Musím se teď vážit a měřit břicho zda nepřibírám a ještě víc se nezvětšuje, i když už teď si připadám jak v 5.měsíci, zda nezadržuju vodu, a ve čtvrtek tedy jedu na kontrolní ultrazvuk a v sobotu pokud bude vše ok, snad ET.
Dnes jsem ještě doma, jsem ráda, že sedokážu pohybovat po bytě, jak ležím tak je to ok,ale jak vstanu, tak to ještě dost bolí.
A teď se držte, volala jsem jak se vyvíjí a z 24 vajíček se nám jich 23 oplodnilo.......!!!!!!🙂
Takže super, uvidíme dál. Přítel si dělal srandu že to je pomalu celá 1 třída ve školce. Určitě si necháme nějaké zamrazit...
Mám si teď volat ještě zítra jak to vypadá a nebo počkat až na ten čtvrtek na ten kontrolní utz????
Děkuji všem za držení palečků a nejdýl ve čtvrtek se zase ozvu jak jsem na tom...
ZOO závidím, taky tam ráda chodím ale není tolik příležitosti a hlavně s kým...
sonko držím pěsti na pondělí k Anušce, včera tam taky byla na vedlejším sále u OPV a je příjemná, pak šla ještě na pokoj je zkontrolovat..
S pejskem jdu na kontrolu ve čtvrtek odpoledne tak to bude náročný den.
Mějte se všechny fajn, moc na vás myslím. D.

baraf
9. bře 2010

Dandi-tak to je super, tolik vajíček, tak se opatruj a držím palce, ať jsi v pořádku!!!!!!!

Soni-taky držím palečky, ať Tě Anuška v pondělí potěší. Jo a mě se ZOO v Jihlavě moc nelíbila, ale já tam byla před třema lety, tak nevím, jestli teď to není lepší. tenkrát to tam bylo všechno v přestavbě a ohrady prázdný

petrala
9. bře 2010

Ahj vsem!
Minuli rok v kvetnu jsme byla na druhem IuI neuspesne v iscare praha 7
Dr mi rekl ze v nasem pripade kdy mame pomale spermie by prestoupil na IVF
rekli jsme si ze si date rok pohov od tech vsech doktoru,prohlidek a leku ....
Chtela jsem se vas zeptat ted az budu chtit znovu do iscare budu muset vse to vysetreni podstupovat znovu?myslim tim krevni testy,prohlidky ...atd?
🙂

baraf
9. bře 2010

Petrala-určitě Tě prohlédnou. a krev ti pravděpodobně taky vezmou. rok je docela dlouho. zavolej si tam a oni Ti řeknou. A hodně štěstí při IVF

darkwitch
9. bře 2010

ahoj holky
snazime se neco pres rok a zatim se nepodarilo, tak premyslim, ze nas objednam nekam do CARu, rozhoduju se mezi Gennetem a ISCARE - muzete mi k ISCARE neco napsat... dekuju

baraf
9. bře 2010

Darkwitch-co bys chtěla vědět? myslím, že my všechny jsme tam spokojené.... jsou šikovní 😉

petrala
9. bře 2010

baraf-dekuji 🙂

aktaka
10. bře 2010

čau babky 🙂

Dandi, ty jsi tedy fakt nosnice 😀 tak držím pěsti, ať je jich co nejvíc v ačkové kvalitě. jinak já si volala druhý den po opu, a pak až den před et. mezi tím jsem prostě doufala, že to zmáknou 🙂
a jinak kromě pití ještě hodně bílkovin, ale to ti asi říkali

Baruš, takže hned jak mi slečna dovolí vytáhnout paty z domu na větší vzdálenost, tak se mnou počítej, jdeme do zoo 🙂

Darkwitch, zajímá tě něco konkrétního? protože takhle všeobecně ti iscare stejně všechny pochválíme, jelikož tam všechny chodíme nebo čekáme přírustek nebo už máme doma prcky. já jsem tam byla spokojená, lidi příjemní, prostředí příjemné
akorát ti můžu říct, pokud by ses nakonec rozhodla pro Gennet, doporučuji dr Langerovou. pracovala dřív v iscare a je opravdu moc příjemná a všechno super vysvětlí

darkwitch
10. bře 2010

ahoj ja jsem si to tak nejak myslela, ze mi to vsechny pochvalite a stejne to udelaji i na diskuzi ke gennetu 😀 ale protoze stejne nevim jak si takove centrum vybrat tak jsem zkusila povsechny dotaz, a nakonec si asi hodim korunou, ale ziskala jsem dalsi cas (pro sebe) premyslet o tom, protoze chci udelat dalsi krok a sverit se do rukou odborniku a zaroven se toho bojim 🙂
tak aspon jednu konkretni otazku ma clovek jednoho doktora celou dobu nebo se doktori stridaji?

aktaka
10. bře 2010

Dark, doktoři se střídají. to je ale praxe v každém caru. oni mají své směny, které si nemůžou řídit podle ms cyklů pacientek 🙂 samozřejmě ale, pokud si někoho oblíbíš, můžeš se vždycky snažit objednat se nejdřív k němu. mně se třeba povedlo, že ten cyklus, kdy jsem absolvovala ivf, mi odběr vajíček, transfer i utz s prckem dělala jedna doktorka

darkwitch
10. bře 2010

aktaka ja jsem prave slysela, ze v gennetu je clovek u jednoho doktora...

baraf
10. bře 2010

Darkwitch-já slyšela chválu i na gennet, mě do iscare poslal můj dr. kdysi. spokojená jsem, mám doma už 4letýho lumpa 😀 . a souhlasím s Akty-pokud půjdeš do gennetu, dr.Langerová je super!!!!!!!!

Akty-slečna (mimochodem,už máte jméno?) bude zajisté hodná, takže tu zoo dáme určitě brzo 😀

baraf
10. bře 2010

Dark-já taky chodím v iscare k jedný doktorce. zatím se to tak daří.

darkwitch
10. bře 2010

ja jsem prave taky slysela chvalu na gennet, iscare a apolinare - ale tam me odradila kritika zachodu - a pokud se clovek nemuze rozhodnout i to je meritko 🙂

sonka.77
10. bře 2010

Siki, tak to je paráda! I se vyspíš, to je moc důležitý. A dá se už pozorovat rozdílnost povah Natálky a Matýska? Jací jsou? 🙂

Dandi, tak to je teda super úspěch, držím palce dál, ať pěkně prospívají a ať OHSS rychle ustoupí. Ještě, že jsi nemusela domů vlakem, že? 😀

Báro, my byli v té Jihlavě asi před šesti lety a nádhera a kamarádka byla letos a taky říkala nádhera. Prostě jste se nestrefili, velká škoda, že zrovna přestavovali. 😒

Ahoj Darkwitch, ráda tě tu vidím! Já jsem s Iscare spokojená, i když nám loni IVF nevyšlo. Nechodila jsem ale přímo do Prahy, ale k dr. tady u nás ve městě a s jejím přístupem jsem nebyla na 100% spokojená, tak další IVF budu zkoušet přímo v Praze. Zatím jsem tam byla dvakrát a vždy se objednávám ke stejné dr., pak při stimulaci to asi nevyjde, ale to nevadí, jsou všichni dobří. Gennet vůbec neznám, mě Iscare poradil přímo můj gynekolog, a já mu důvěřuju, takže tak a zatím maximální spokojenost s péčí.