Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
28. kvě 2010

Biris-chápu, že jsi to obrečela.... ale uvidíš,bude to bojovník!!!

madlinka
28. kvě 2010

Biris tak držím palce ať je to bojovníček a vše klapne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A neboj, jeden stačí 😉

danda78
28. kvě 2010

ajo je mi to moc líto...
biris taky držím moc pěsti, i když je jen 1 tak určitě bojovník,tak ať se udrží a nepustí...

danda78
29. kvě 2010

ahoj holky,
zdravím při sobotě, u nás je konečně hezky, tak peru povlečení, vařím...
odpolko jdu s kámoškou na narozky známého,má to venku i s grilovačkou,tak snad počasí vydrží...
jinak je mi ok, mám stále necelé 2kg nahoře, netloustnu,tak snad je mimi ok, v pondělí jedu na 7.20 do Iscare, asi už naposledy, tak uvidíme co mi primář řekne, už se těším až bobka zase uvidím...
pěkný víkend všem.
d,

biris
29. kvě 2010

holky tak jsem doma z ET,embrijko zabojovalo!!!Dovolat se ráno kvůli transféru byli nervy ale pak sme hned uháněli a nakonec jsemještě hoďku čekala takže jsem se málem počůrala.Díky moc vám všem za podporu,je to fajn se tady s váma podělit o to všechno.Přítel mi nařídil že mám ležet tak to jsem zvědavá jak dlouho to vydržím!

danda78
29. kvě 2010

biris no vidíš, moc gratuluju, dobrá zpráva...
teď miminko pěkně opatruj a alespoň 3 dny si naordinuj klidovější režim,já taky moc nejsem na žádné ležení ale 3 dny jsem orpavdu odpočívala a vyplatilo se...
tak podávej zprávy jak ti je a co nového..
pádím na ty narozky, pak do práce večer...
takže se ukážu až zítra..
pěkné odpoledne a večer všem.
d.

baraf
29. kvě 2010

Biris-bezva!!!!!

madlinka
29. kvě 2010

Biris super 😀 , tak a za 14 dní // 😉

danda78
30. kvě 2010

ahoj,
tak včera oslava ok, těšila jsem se na grilované masíčko,ale bylo nějaké divné,tak jsem si dala 1 malý kousek a zbytek jsem nechala ostatním... byly jsme tam s kámoškou asi 3 hodiny, pak jsem se jela domů osprchovat, převléct a do práce, přišla jsem kolem půlnoci...
dnes ráno mě vzbudil pejsek, kňučela za dveřma, koukla jsem na hodinky už bylo skoro 8 tak jsem vylezla, udělala si snídani,šla hodit prádlo do pračky a co myslíte teď???
pejsek si spokojeně chrupčí na sedačce, přítel v ložnici a já jediná jsem už na nohách...
takže pověsím prádlo, pak půjdu na nákup, do práce udělat papíry, co mě tam čekají za celý týden..
oběd mám hotový ze včerejška, takže dnes nevařím, odpolko mě čeká ještě žehlení a jinak asi pohodička...
zítra jedu na 7.20 na snad už poslední kontrolu do CAR takže budu vstávat ve 4,přítel mě veze, půjde tam se mnou a pak zůstane v Praze pracovně a já pojedu zpátky vlakem, odpolko mám práci,tak to bude náročný den....
biris, doufám,že odpočíváš, alespoň dnes a zítra ještě nic moc nedělej, pak už by mělo být zakouslé,tak to už pak moc neovlivníš....
madli, ty se taaky šetři,ať alespoň pár týdnů ještě vydržíš...
a co aktaka?? dlouho se tady neukázala...
a ivča????? tu už tady vyvolávám snad měsíc a nic.... ráda bych věděla, jak se ti daří, tak napiš... díky.
pěknou neděli všem, večer nakouknu..
d.

biris
30. kvě 2010

Ahoj dando,to víš že se snažím odpočívat občas tady projdu po domě.Jen jsem dala píct maso tak doufám že to nevadí-jíst se musí to by mně sežrali místo oběda.Ráno v 5 mně ale vzbudila bolest břicha a bylo mi na zvracení,trochu jako před MS tak už jsem šílela jestli se něco neděje!Mněla jsi po ET taky trochu citlivý prsa?Grilovali jsme včera večer a tak jsem přítele honila že já nic dělat nebudu!

danda78
30. kvě 2010

ahoj biris,
jo neboj prsa jsem měla citlivý hodně, ale bývá to způsobené i těma všema lékama co bereš a hormonama co máš v sobě,ale pocit na ms je dobré znamení..
neboj, po bytě jsem taky chodila, i mimo něj - s pejskem ven..... ale snažila jsem se ty 3 dny šetřit,pak už vše normálně, kromě žehlení, vytírání,zvedání těžkých věcí....
tak držím pěstičky...
d.

biris
30. kvě 2010

díky dandi za útěchu,zas mi je o trochu líp když si to čtu.Doma jsem řekla že s úklidem ať nepopčítaj,buď doma bude binec nebo mi budou muset pomoct!Hold to ňákej den budou muse skousnout!Přítel jel pracovat na barák tak tu jsem skoro pořád sama a čekám jestli přijede ségra s prckem je mu rok a 3 měsíce a je to pěkný éro ale zlatý!

baraf
30. kvě 2010

biris-prsa tě bolí po těch všech hormonech.... a špatně se ti klidně mohlo udělat taky po nich, holt každá to snáší jinak. držím palečky!!!!!!

biris
30. kvě 2010

báro díky!

aktaka
31. kvě 2010

ahoj holky
už vás nějak nestíhám dočítat 😅
doufám, že je všechno u všech v pořádku

my nějak pořád válčíme, akorát Sára je poslední dny víc uřvaná, tak snad jí nic není, jen se tak ventiluje. a už mi fakt leze krkem tohle hrozné počasí, než se vyhrabeme ven, tak začne pršet 😠
v pátek jsme byly na prohlídce kyčlí, tak to má v pořádku. se mi ulevilo, trochu jsem se bála jak je nedonošenec

mishi
31. kvě 2010

tak jsem precetla za 3dny zpet🙂 ahoj holky🙂
biris - drzim ti moc palce, aby se embryjko zakouslo a nepustilo. jak radi ostatni, dodrz ten klidovy rezim, je to dulezite, myslim, teda ja 100%ne doporucuju
prsa mas urco citliva z hormoonu, ja je mela taky, uz 5den, co jsem brala utrogestan.

dando, doufam, ze napises vecer par radku, co jsi dnes v iscare videla na monitoru🙂) a co ti rekl lekar

ja byla v v iscare taky dnes, ale na 8h. dokonce jsem tam zahledfla tohoh novyho mudt schmitze, je mensi, tmave kudrnate vlasy a mel myslim bradku nebo strniste. vypadfal sympaticky, vek cca 40let
malej stepa (to je pracovni nazev, stepan je muj muz) nebo mala stepova meri 11,7mm a dle utz jsem dnes 7tt + 3dny.
jestli se mi to nezda, tak lze na utz rozlisit, kde je hlavicka, telo a nozicky. proste embryo /plod vidim rozdelene na 3 casti🙂))
primar mrazek rikal, ze je vse ok a je s mym tehu spokojeny. napsal zporavu pro hulverta a posledni kontrola bude 9.7, to je 10tydnu po ET.
tak jsem si nechala ukoncit k dnesku neschopenku a zitra se vracim do bankovniho prostredi. hurrraaaa! chybi mi lidi a prace, a hlavne to bude rychleji utikat

a co garp, moje spolubojovnice v tehotenswtvi? jak se ti dari??? kjdy jdes zase na kontrolu? myslim na tebe

baraf
31. kvě 2010

ahoj všem,

Akty- nesmíš se vypravovat tak dlouho 😝

Mishi-tak super, že je vše v pořádku

garp776
31. kvě 2010

ahoj holky,
biris..taky moc gratuluju..
aktako..ahooj....počasí je děsný...škoda, že se nedá ještě Sárinka utahat jako ten můj 6letej divoch( teď je naštěstí na týden s tetou na chatě), co nějaké ty hudební/pohádkový CDčka pro minimrňata?
Mishi..ahoj..koukám, že si tě Iscare pěkně hýčká, mě už Anuška "vykopla" z jejich péče minulé pondělí, chystám se příští týden už ke své gynekoložce..Jinak já docela poslední dny trpím..je mi dost zle..celý víkend jsem proležela v posteli, dnes se doplazila do práce a vážně uvažuju o tom jak zůstat pár dní doma.. jinak břicho( a nejen břicho) roste o 106, už jsem si dnes musela vytáhnout pásek z kalhot...asi se půjdu brzo podívat po nějakých kalhotech na gumu 😝

mishi
31. kvě 2010

jeee, ahoj garp, no konecne taky nejaka zprava od tebe. to je moc fajn, ze jsi v poradku. jeste spinis?
tak rostes, jo🙂))? nediv se, kdyz tam mas 2 srdicka. mi lito, ze ti je spatne, ja zatim dobry (musim to zaklepat).ja kynu od podzimu:( takze jsem tehu zacinala uz s malou nadvahou.
zatim mam 1kg nahore a speky se zvetsuji...a ty prsa, hruza.....uz jsem si koupila vetsi dziny na aukru, zkuzsim s nimi vydrzet co nejdele a kdyz nebude zbyti, tak holt poridim kalhoty s pasem pres brisko.
a do banky budu kombinovat co mi jeste jakz takz je

mishi
31. kvě 2010

na tu dalsi kontolru k primatrovi jdu jen z toho duvodu, ze jsem v te studii a v te se pise, ze kontrolni utz 10-11tydnu po ET.
tak to jsi mela s anuskou v normalu

mishi
31. kvě 2010

akty, a co vecer? jak casto v noci kojis a jak se vyspis?
muzes spat pres den se sarou?

garp776
31. kvě 2010

mishi..už skoro nešpiním a na váhu radši nelezu 😝

aktaka
31. kvě 2010

Baruš víš jakou to dá práci zamaskovat kruhy po očima? 😀
a jak se máte? v pátek mi končí šestinedělí, v pondělí jdu s malou k dr, tak bychom se pak někdy mohly domluvit na to kafčo, co říkáš? když najdeme termín

Mishi noc jak kdy. kojím co tři hodiny, akorát posledních pár dní jí trápí nějak prdy, tak ze spaní hrozně tlačí. což mě vzbudí, tak jí jdu vždycky pomačka nohy na břicho, to zase vzbudí jí, takže musím kojit. tzn. v noci krmím tak po 2,5hod. občas se stane, že se jí pak nechce usnout, takže třeba dvě hodiny pochodujeme po bytě 😅 ale dnes třeba po každém kojení hned vytuhla, tak to je pak v pohodě. i když že bych se cítila vyspalá, tak to fakt ne 😀 přes den bych s ní mohla spát v pohodě, ale většinou se mi nechce, využívám toho, že něco aspoň doma udělám

baraf
31. kvě 2010

Akty-termín určitě najdem....už se moooc těším 😉

madlinka
31. kvě 2010

Holky děláte mi radost 😉

danda78
31. kvě 2010

ahoj holky..
garp tak paráda, jsem ráda žejsi ok...
a mishi,ty samozřejmě taky.. dnes je možné že jsme se tam potkaly... jelikož jsme měli jet na 7.20 ale praha byla ucpaná tak jsme přijeli asi o 15 min. dýl...a pak nás vzal až těsně před 8 mrázek....
neseděla¨jsi náhodou vedle mně?? to by byl gól, já jsem tam byla s přítelem...
jinak co se týká ko,tak vše v pořádku, nejprve mě prohlédl spodkem,to bylo krásně na monitoru vidět,ale říkal,že už je docela velké a blbě se mu to měří,tak mi udělal utz i přes břicho a tam ho změřil - má cca.7cm od hlavy po kostrč + nohy takže tak celkem 9cm, odpovídáme + - termínu..... bylo dnes natočené tak alespoň dle té fotky z ultrazvuku to tak vypadá,že bylo předkem,takže jsme se mohli zeptat,zda tam něco nevidí,ale to nás v tu chvíli vůbec nenapadlo...
až potom...
jinak říkal,že ještě klidně můžu chodit k němu,ale žeje vše ok a tak stačí když se mu ukážu ještě po tom 2.screeningu někdy ve 22.týdnu....
protože říkal,že to vstávání - dnes jsme museli vstvávat ve 4, cestování - skoro 200km a tak vůbec taky není moc dobrý... teď mi to zatím tak nevadí,ale pak si nedovedu představit když jsou kontroly po 3,2,týdnu....
takže zavolám svému gyndařovi a už budu chodit k němu...
akty určitě to zvládáš dle možností nejlépe co to jde, a že malá někdy zlobí víc a někdy míň je asi normální ne???
přeji pěkný večer všem.
d.

mishi
1. čer 2010

ty jooo, DANDO, TAK TO JSME SE OPRAVDU VIDĚLY A NEVĚDĚLY JSME O TOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja tam prisla kratce pred 8, byla jsem objednana na 8h, uvnitr byla nejaka pani. ty jsi sedela s priotelem vedle, on hezky tmavovlasy mlady muz, ty drobna blondynka s dlouhymi vlasy, myslim, ze jsi mela nejakou zelenou tuniku a uz ti bylo videt brisko 😉 😉

ja mela dziny a svetlemodrou kosili a sla jsem k mrazkovi hned po vas🙂

vypadali jste moc stastne!!!!

mishi
1. čer 2010

a jinak samozrejme blahopreju k dobre zprave z utz, tak vidis, uz mas nerizikovejsi prvni trimestr za sebou, screening v pohode, tak si to muzete zacit poradne uzivat🙂)

sonka.77
1. čer 2010

Ahoj holky! Jé, tak jste se tam viděly, to je paráda. 🙂 Já byla u Anušky dneska, mám ta doporučení, tak vzhůru do toho. Co se týká našeho výsledku 2. IVF, tak řekla jen, že příště nebudeme dělat PK, což je jasný, ale chápu, že nikdo neví, proč nám ti embroušci nevydrželi.

Holky, gratuluju k UTZ, to je super, že je vše OK, mám radost. Jo je fakt, že ta Ivča se tu už pak neukázala. Škoda.

Madlinko, jak u vás, držíte se? Kdy máš další kontrolu?

Akti, no jo je to fičák, ale až tě zas bude Sárinka v noci budit, vzpomeň na nás, co zatím nemáme tu možnost se nechat budit a zatni zuby a vydrž. 😀 Jak už vyrostla? Kolik váží a co už umí? Povídej... 🙂

madlinka
1. čer 2010

Sonko držíme se, ale řekla bych že už zuby nehty 😖 , čuchám že to už nadlouho nebude........

Na kontrolu jdu v pondělí, nervóznim z toho už teď, ale ani se tak neděsím kontroly gynekologické, to vím že je nahovno už odposledně a bude to zas horší, ale nemám dobrý pocit z utz........z malého pupku, mám strach že dvojčata nerostou.....