Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

pajinkaa28
28. zář 2010

Ahojky holky!
Tak jsem tu,bříško pořád pobolívá,ale neni to taková bolest,spíš menší tlak a je mi i chvílema trochu špatně,ale ne na zvracení.Pondělí bude rozhodující,já to vidím tak,že přijede mrcha. ☹
Taky asi pojedem na ten veletrh,ještě nevíme jestli v pátek nebo v sobotu,minulý rok jsme nebyly a letos se chci kouknout. 😉
Dandi,snad to brnění bude brzy pryč a nebude to nic vážného.
Dvojče,snad bude vše v pořádku,držíme palečky. 😉
Přidala jsem nějaké fotečky a budu průběžně přidávat.
Mějte se hezky a opatrujte se.
P.S.: Kámoška zítra bude testovat po Ket,jsem napnutá jak struna 😉

danda78
29. zář 2010

ahoj
mishi, tak to je fajn žejste ok a máte se dobře..
na ten veletrh jsme se taky chystali,ale asi to nedáme,.. máme to skoro 200km, a ještě tento víkend budeme mít naposledy otevženou provozovnu předtím než budeme zavírat a rekonstruovat vnitřky,takže víkend bude spíše pracovní...
a taky máme už většinu těch větších věcí koupených nebo obhlídlých, jen na ten kočárek čekáme na novou kolekci,ale ta bude stejně až tak za 3 týdny..
paji,tak uvidíš, třeba to vše znamená jen to jediné............ // moc bych ti to přála a kamarádce taky..
no brnění je možná o trošku lepší,ale nic moc,takže pokud do kontroly 5.10. to nebude ok,tak mě pošle k tomu neurologovi, se fakt těším..
tento týden v pátek nebo v pondělí musím ještě skočit do té diabetologické poradny, no samé pěkné návštěvy..
začaly mi taky otíkat nohy, jak pořád někde běhám nebo stojím v práci,tak jsem je měla za víkend jak konve,teď teprve odpuchají..
chtěla jsem jít na těhu plavání, začínaly minulou středu,ale to jsem chytla rýmu a stále ji mám,takže dnes to asi opět nedopadne...
pěkný den všem a dejte vědět jak jste na tom..
d.

pajinkaa28
29. zář 2010

Ahojky holky!
Tak kámoška psala,že tam má slabounkou čárečku,tak jsem ji napsala,at' nevěší hlavu a otestuje se ještě večer.Zaváděli jí jen 1 embryjko,kvuli zdr.problémům.
Dandi,měla by jsi víc odpočívat,aby Tě ještě nezavřeli do nemocnice,tak se šetři 😉
Mějte se.Pa

baraf
29. zář 2010

ahoj,

Paji-tak držím palečky a kamarádce taky.

Dandi-tak už se trošku šetři, ať tě ještě nenechaj ve špitále....

a jinak všem děkuju, doufám, že teď už si to fakt začnu trošku užívat.

madlinka
29. zář 2010

Ahojdulky holky, tak se hlásím po delší době, jak se máte, nějak nestíhám dočítat.......???
Nějak nestíhám spoustu věcí😀 .... a máme trošku obíhačky s doktorama.....Karolínka musí na oční bo šilhá, je to sice normální u miminek ale dr. nás tam radši poslala.
S Matesem je to horší, hrozí nám kraniostenóza tak musíme na neurochirurgii do Motola ☹ , jsem moc zvědavá co nám řeknou........
Jinak mimča začínají být hodní, večer ulehají po sedmé, vsávají v 6, ale přes noc jsou hodní a baští jen jednou kolem druhé. Přes den zas krásně spinkají na balkoně přes poledne, tak si stíhám obstarat něco v domácnosti a odpolko jsou venku v kočárku taky hodní.......

ringle
29. zář 2010

Ahoj Holky, moc sem už nechodím, ale i tak jsem se chtěla podělit o moje štěstí díky ISCARE 😉 16.09. se nám narodil Honzík a je pravda, že kdyby nebylo Is. tak jsme miminko ani neměli, takže kdo se o mimi snažíte DRŽÍM VŠECHNY PALCE CO MÁME, aby Vám to vyšlo stejně jako nám 🙂

baraf
29. zář 2010

Madli-držím vám palečky, ať vyšetření u dětí dopadnou dobře!!!!!!!

baraf
29. zář 2010

@ringle velká gratulace k Honzíkovi!!!!

aktaka
29. zář 2010

ahoj ve spolek

Dandi, tobě se chce do nemocnice, co? 😅 začni už se trochu šetřit

Paji - třeba to budou ty správné bolesti 😉

Madli, no vidíš, tak už tě prckové šetří. a moc držím pěsti ať jsou v pořádku!

aktaka
29. zář 2010

@ringle gratuluji!! ať Honzík krásně prospívá a dělá vám jen radost

aktaka
29. zář 2010

jinak my se máme celkem dobře, až na spaní, Sára se začala budit v noci každé tři hodiny. je zvyklá usínat u prsa, takže ho pak v noci asi hledá. takže jsme začali trénovat, aby usínala sama, no zatím to jsou nervy, ale trénujeme teprve první den, tak snad se to zlepší

ringle
29. zář 2010

Děkujeme Všem 🙂
😉

danda78
29. zář 2010

ahoj holky,
nestrašte s nemocnicí, snažím se už i více odpočívat, přece jenom zítra začínám 32tt a nějaké ty menší problémky se už dostavily,tak bych opravdu nerada skončila někde s nohama nahoře a nebo dokonce už teď s mimi v náručí... na to je ještě čas..
ringle - gratuluju k chlapečkovi, taky nedám na iscare dopustit..
akty, vydržte a určitě se to srovná..
paji tak co?? dorazila mrcha nebo se můžeme radovat??
madli,ať kontroly u dětí dopadnou co nejlépe a máš je už oba brzo u sebe..
pěkný večer všem.
d.

madlinka
30. zář 2010

Tak dneska jsme byli na tom očním a moc jsme nepořídili.....dr. oči rozkapala a chtěla zkontrolovat oční pozadí a změřit dioptrie ale to se se zlou potázala....Karolínka tam ztropila takovou scénu že to prostě nešlo, nenechala si na ty očka sáhnout 😖 ...... a paní doktorka potřebovala vidět jak teda šilhá a ona jak na potvoru celou dobu nezašilhala ani nepatrně 😀 Tak máme přijít za tři měsíce.........

danda78
30. zář 2010

ahoj holky,
mám vás dočteno a hlásím se..
dnes jsem měla zase pracovní den, přivezli nám na provozovnu okna,tak jsem tam musela být s nimi, ve 14 stupních i vevnitř... a odjeli až kolem 6 večer..
mezitím jsem si skočila do města - byla jsem v lékárně kde jsem nechala skoro tisícovku - kou¨pila jsem si kalhotky do porodnice, porodnické vložky, digi teploměr, nůžky kulaté, bepanthen, emulgel proti nadýmání, 1 flaštičku od aventu, kosmetiku pro mimi..
no a pak jsem malému koupila 3 čepičky teplé na zimu, capáčky a 2x ponožky froté teplejší.. ještě mi zbývají dokoupit rukavičky, min.1-2 povlečení do postýlky na výměnu, mám jen jedno, monitor dechu, kočár, světlo k postýlce - jaké jste měli?? jen do zásuvky nebo na postýlku??, ubrousky, plíny, noční košili, vložky do podprsenky, přebalovací pult s podložkou...a bude to cca. vše
tak snad to stihneme..
ale to malování a vše kolem doma vázne, přípravy,tak nevím kdy to stihneme, ani nemluvím o praní a o výrobě skříně na věcičky, pak teprve začnu prát až to budu mít kam dávat...
no před chvílí jsem dodělala krtkův dort, známý ho chtěl udělat pro přítelkyni,jdeme s nima ztíra na večeři, ona slaví narozeniny, v životě jsme ji neviděli,ale dělám jí dort, mám pro ni kytku + bonboniéru..
zítra moc nebudu, spíš až v sobotu..
mějte se fajn.
d.

pajinkaa28
30. zář 2010

Ahojky holky!
Jsem tu jen na skok,
Madli,já se ani nedivím,že si Karolínka na sebe nenechala sáhnout,je to docela nepříjemné,vím to z vlastní zkušenosti,chudinka malá.Snad to bude s Matyáškem dobré,držíme palečky a myslíme na Vás. 😉
Dandi,snad to vše stihneš a miminko příde do hotového.
Dneska jsem tu měla elektrikáře,takže jsem musela vstávat už v půl7.
Bříško chvílema bolí i víc a někdy vubec,tak nevím.Od včerejška se přidali ještě křížové bolesti,ale to jsem spíš nastydlá.
Rozhodující den je v pondělí,takže ještě dlouhé 3 dny.
Mějte se hezky a užijte si víkend.Pa pa

mishi
1. říj 2010

madli, to jsou starosti teda....a co je kraniostenoza u matyho? drzim palce, at vam to dobre dopadne

dando- to uvidis, ze to stihnes. nebo to proste dokoupi pritel. jen si napis, co presne chces, jakou znacku a kde to koupit, at to ma pak po ruce
jeste si kup - ctverecky gazy a alkohol na osetreni pupiku (to mi radila kamaradka)

my byli vcera u hulverta na kontrole, Bebe ma 776 g, takze se zdvojnasobila🙂 vsechny grafy ok a ja jsem taky v poradku, takmjsem si zase oddechla. byla tam hlavou smerem dolu a kdyz melo dojit k zaznamu a ulozni videa, tak se jeste otocila, asi se ji to nelibilo a nechtela se "predvadet". je uzasny videt, jak vypada jeji oblicej, jaky ma nosik, pusinku, ....

danda78
1. říj 2010

ahoj holky,
tak jsem dnes ráno myslela,že už snad pojedu..
nevím co tam malej dělal v tom břiše,ale tak hrozně mě píchalo na pravé straně v podbřišku,že jsem myslela,žeuž to jsou začínající kontrakce...
tak jsem jela do práce, jelikož je 1.tak jsem musela udělat papíry, zajít do banky, na poštu... na nákup, no vyřizování bylo asi na 5 hodin..
a pak jsem jen skočila k babičce na oběd asi na půl hodinky a teď jsem chvíli doma a už je líp..
večer jdeme na večeři se známým a jeho novou přítelkyní,která slaví narozky, včera jsem pro ni dělala dort a kupovala dárek a to jsem ji ještě v životě neviděla,takže to bude zajímavé...
ale zatím se mi vůbec nechce, nejraději bych zůstala v tom pyžamu co jsem teď po koupání...
přítel taky ještě nedorazil z práce,takže to bude opět na poslední chvíli..
věcičky taky vyprané ještě nemám, ani jednu pračku, dokonce ještě není ani udělaná skříň, do které přijdou,tak čekám až se vyrobí skříň,pak se začne prát..
z větších věcí nám chybí kočár, přebalovák, monitor dechu..
jinak už by to mělo být vše..
pěkný večer všem.
kouknu zítra..
d.

danda78
1. říj 2010

takhle jo?? to je jeden náš kamarád, letos 5.12.bude slavit 40let,tak ten by byl moc rád,kdyby byl stejně jako on... můj přítel je 10.12., kamarádka 1.12., přítelův brácha 2.12. já 24.12. no máme to v tom prosinci pěkně nabité...
a pak ještě konec listopadu - 27.11. slaví 2 kamarádi, 28.11. neteř

danda78
1. říj 2010

teď koukám,že 5.12. je úplněk a kolem úplňku se rodí hodně dětí,tak že by??
termín mám 2.12.,dle ultrazvuku z 12.tt 4.12. tak uvidíme..

danda78
1. říj 2010

jeslti to bude nakonec ten šimon,tak bude mít ještě svátek 22.12. no chudák, vše v 1 měsíci, jako tatínek..

madlinka
1. říj 2010

Dandi moje Karolínka má svátek přesně týden před narozeninami 😒

danda78
2. říj 2010

ahoj tak jsem tady po náročném večeru a další přede mnou... naštěstí snad na dýl poslední..
včera jsme byli s těma známýma na večeři, pak ještě u nás v baru, nakonec že budou spát u nás,domů jsme přišli po 3hod. ráno a já jim šla ještě rozestlat, nachystat, povlíct..
ráno jsme vstávali před 10, přítell udělal míchané vajíčka, fazole, kafe..
odjeli kolem 12, přítel šel dělat něco do práce + má schůzky se řemeslní¨kama..
já jsem zatím doma, dělám tomatovou polévku, kuřecí řízek a petrželový salát..
dnes večer máme naposledy otevřeno před rekonstrukcí,takže to bude dlouhá noc +¨zítra ráno děláme inventuru a budeme vše demontovat a odvážet,takže celý den zabitý a náročný..
v pondělí asi budu ko.
nohy už mi pěkně otékají, jak víc stojím nebo dýl sedím,tak je mám napuchlé ještě teď..
u nás svítí sluníčko, konečně, ale je pěkná zima..
přeji všem pěkný den.
mějte se.
d.

danda78
2. říj 2010

tak tady byl známý, bude nám asi dodělávat tu skříň do ložnice ať mám kam dát věci na prcka...
a konečně je pak můžu vyprat,ale mají toho teď hodně, tak to bude tak za měsíc..
v pohodě, to stihneme..
přítel odjel opět na nějakou schůzku skrz stavbu, psa odvezl ke tchýni na zahradu,tak mám chvilku pro sebe, půjdu asi do postele si číst, dát nohy nahoru a možná i usnu..
dlouhá noc a den přede mnou...
mějte se
d.-

baraf
2. říj 2010

Dandi-držím palečky, ať to všechno v klídku zvládnete do porodu 😉

baraf
2. říj 2010

@mishi super, že je všechno v pořádku!

baraf
2. říj 2010

@madlinka beruška Karolínka, asi se jí dr. nelíbila....navíc kapání do očí je hnus... a třeba to s tím šilháním nebude tak hrozný. myslím, že má ještě nárok.

madlinka
3. říj 2010

Jojo, nárok má do půli roka, snad to pak bude dobrý. 😉

baraf
3. říj 2010

Madli, uvidíš, že to bude v pohodě.

u nás se marodí.... Lukáš v noci přišel do ložnice, že má žízeň a než jsem se zvedla, tak že ho bolí bříško a zvracel....
takže jsem si v jednu v noci střihla úklid ložnice. ráno vstávat, měl 37,9 za dvě hodiny už 38,8, tak jsem mu šoupla sirup a srazila to. moc nejí, jen pár piškotů a půl housky.říká, že ho bolí celý tělo, tak uvidím do zítra, kdyžtak pomažem k mudře. ale myslím, že má takovou tu dvoudenní střevní virozu.

danda78
4. říj 2010

ahoj
tak se hlásím po víkendu, dnes jsem ko..
v pátek jsme byli na té večeři, šli spát asi ve 4, v sobotu jsem pracovala a do postele se dostala asi taky kolem 4, a včera jsem na 9 už byla zase v práci, dělaly jsme s holkama inventuru a vyklízeli a odváželi celou provozovnu, kluci bourali krb, vysazovali okna,,,....no byli jsme tam od 9-16.00 pak jsem jela pro pejska, domů jsem se dostala po 5 úplně ko...
no a v noci mě opět trápilo brnění těch rukou,takže jsem se moc nevyspala až k ránu to bylo ok..
dopolko jsem byla na masáži šíje,ale zatím to na to moc nepomáhá a teď jsem doobědvala a musím na kontrolu do diabetologické poradny..
zítra razím ke svému gyndaři,tak se těším až zase po měsíci uvidím malého, měl by ho měřit i vážit,tak pak nahlásím jak jsme dopadli..
dočtu vás dneska,ale asi až dýl..
věřím že jste všechny ok.
mějte se.
d.