Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

biris
19. srp 2011

@pajinkaa28 chtěla jsem se tě zeptat kolik chtějí za nativ v iscare?A je to konečná cena nebo ještě platíš za ubytování atd?

pajinkaa28
20. srp 2011

@biris Ahojky,já jsem na nativu nebyla,ale mají v ceníku 15 000,- a když chceš ještě ICSI,tak se přilácí,mají na stránkách ceník,tak jukni 😉

lenka1302
22. srp 2011

@pajinkaa28 děkuji,šetřím se 🙂

pavlinka83
26. srp 2011

Tak jsem dnes byla na první konzultaci v Iscare u Dr.Turkový a udělala na mě dobrý dojem a celkově se mi tam líbilo, hezký prostředí.

puckal
29. srp 2011

@pavlinka83 přesně, je tam opravdu hezký prostředí a milý personál. Já chodím sice k jiné Dr. ale to je jedno. A jak jsi dopadla na konzultaci??? Já ted už čekám na MS, vysadila utrogestan a po MS začnu stimulovat na IUI. Já nemám ovulku a manža má mín spemoníků, takže to máme složitější z obou stan ☹

darrez
30. srp 2011

Ahoj holky,jdu si k vam pro radu 🙂 ted v záři to bude rok,co se snažíme.uz jsem si vybrala i car,jak vidíte 😉 chtela jsem se vas zeptat,co si myslíte o tom,ze bych se objednala uz ted (předpokládám,ze jsou dlouhe čekací doby). Na kontrolu ke svému doktoru jdu 13.9. Ze by sem tim padem zkratka posunula ta konzultace na driv. Jenže jeste ani nemam zadanku od toho svyho doktora.zase si říkám,ze mi ji za těch 14dni dá.co vy na to? A meli jste všechny zadanku?dik,snad jsem to napsala srozumitelné 😉

petronela82
30. srp 2011

@darrez - jestli jste rozhodnutý jít do CARu, tak myslím že není na co čekat, a zavolej a objednej se, žádanku mít žádnou nemusíš, a čekací doba byla myslím cca 3 týdny => hodně štěstí. Isacre mohu jen a jen doporučit, a hlavně primáře MUDr. Hulverta, držím ti palečky aby, aby Vás v Iscare udělali tak šťastný jako se jim to povedlo u nás 😉

bugee
31. srp 2011

Ahoj holky, rozhodně můžu Iscare doporučit - sice po dlouhé době u nich (po 9 letech), ale přeci jen jsem se ve svých 36 letech dočkala - dnes na UTZ 5mm fazolka se srdíčkem 🙂 Jsem 6+4 a doufám, že dojdu zdárně až k porodu. Milý personál, pěkné prostředí, sice dražší služby, ale standard péče je vysoký.

puckal
31. srp 2011

@darrez ahojky, také jsem neměla žádanku, jen jsem vzala výslekdy hormonálního profilu a objednala se. Objednaly mě cca za 14 dní a ted už půjdu na první IUI. Co snad po tobě potom budou chtít, výsledky poslední cytologie od Dr. ale to snad můžeš dodat. POkud jsi rozhodnutá, tak se prostě objednej, na doporučení nečekej 😉

puckal
31. srp 2011

@bugee Tak to jsi si hezky počkala ale jak jde vidět, tak se to asi vyplatilo, co? Hlavně hodně zdravíčka 😵

pajinkaa28
31. srp 2011

@puckal Ahojky a to s takovýi výsledky budete mít IUI? Já jsem tedy v pořádku,ale manža má horší spermiogram a hned nás hnali do IVF.Moc držím pěsti,ať to klapne a jste šťastní 😉

puckal
1. zář 2011

@pajinkaa28 jo jo, já to nechci hned hnát do IVF a ani oni mě do něj nehnaly, a když ovulku nahodí, a manžovi vyberou dobré spermijky tak šance je vždycky 😉 Ale jsme domluvené tak, že 1-2 IUI a když nic tak do IVF jdeme. Jen chci zkusit i ty přirozenější metody 🙂

danda78
1. zář 2011

ahoj
tak kdo se chystá na srazík v sobotu???
hlaste se, těšíme se tam hrozně, nakonec asi pojedeme vlakem,tak snad to s malým nějak zvládneme...
jinak všem můžu ISCARE taky doporučit, nám zkoušeli IVI, nativ....Mrázek chtěl nejrpve ty šetrnější metody,ale povedlo se nakonec až IVF,ale hned napoprvé a ještě máme 17ks v mrazáku... a to jsem předtím už 2x IVF a 4x KET absolvovala jinde a nic....
takže všem doporučuju...

pajinkaa28
1. zář 2011

puckal-aha,tak to ju,jsem nad IUI taky přemýšlela,ale myslela jsem že když je horší spermiogram,že to nepujde,tak uvidíme.Hlavně ať Vám to klapne 😉

pajinkaa28
1. zář 2011

Ahojky holky,
my na srazík bohužel nejedeme,ani nám nedorazila pozvánka ani mejlík,je to divné.Manža je bohužel v práci,tak snad příští rok.Užijte si to.Pa pa

puckal
1. zář 2011

@pajinkaa28 já jsem to také nevěděla ale zeptala jsem se Dr, a ten řekl, že to můžeme zkusit 😉

pajinkaa28
1. zář 2011

Aha,my když jsme se ptali,tak tenkrát říkali že to nemá cenu,ale teď už je to jedno.Tak alespoň vím do budoucna.Pa

lenka1302
1. zář 2011

Nám nabídli 2x IUI a pak IVF,taky máme horší spermio

puckal
2. zář 2011

@lenka1302 přesně, já mám také ve zprávě napsáno 2xIUI potom IVF+ISCI 🙂 A jak to u tebe dopadlo?

puckal
2. zář 2011

@pajinkaa28- to je jasné, časem se vždy něco změní 😉 A co ty, pokud se nezadaří, půjdete znovu do Iscare? Jinak včera jsem tam četla, že je setkání na střeše OD Harfa 🙂

lenka1302
2. zář 2011

@puckal první IVF+ICSI jsem měla před třemi lety a hned se zadařilo máme holčičku,letos v únoru jsem měla druhé IVF a to bohužel skončilo biochemickým těhotenstvím a ted v srpnu jsem měla třeti IVF+PICSI a ještě týden a něco a jdu na ultrazvuk,abych se dozvěděla,jak to dopadla,nechci to zakřiknout.......... 🙂

kuc
3. zář 2011

Ahoj děvčata, dnes jsme byli na srazíku, bylo to krásné a dojemné.Zítra to bude přesně 12 let co jsme byli na ET,
ještě na Hloubětínském zámečku, byla to sobota a právě tam probíhalo setkání dětiček, a sestřička mě ujiš'tovala že za rok tam budeme také a skutečně povedlo se napoprvé a další rok jsme tam byli s tříměsíčním miminkem.
Všem snažilkám přeji co nejdříve // ať je nás tam rok od roku víc.

pajinkaa28
4. zář 2011

@puckal Ahojky,asi zas v budoucnu zabloudíme do Iscaru,ale jen zkusit IUI.Jinak je to pro nás bohužel moc drahé a to by jsme asi jen tak nenašetřily.Třeba v Motole mají nativ za 7 500,- a to je mnohem příznivější.No uvidíme,zatím to necháváme na přírodě.

pajinkaa28
4. zář 2011

@lenka1302 Ahojky,moc držím pěsti ať je tam bublinka (y)

puckal
5. zář 2011

@lenka1302 tak to držím pěsti aby to vyšlo 😉

lenka1302
5. zář 2011

děkuju 🙂

pavlinka83
5. zář 2011

@puckal No my ještě nemáme všechny výsleky, manža jde teď v září na spermio a mě čeká za týden laparoskopie+hystereskopie jestli mám průchdoné vejcovody. Byla jsi také na tom zákroku? A podle výsledků se rozhodne jestli IUI nebo IVF. Dr.Turková mi říkala, že doporučuje IUI max.3x i když ho pojištovna proplácí 6x, že pak se zhoršují výsledky při IVF. HP mám v pořádku.

pavlinka83
5. zář 2011

@darrez Mě dali termín za 14dní, akorát jsem si zašla k mojí dr. pro výsledky HP, který mi dělala a napsala mi zprávu o mojím zdravot.stavu a doporučení, ale to nemusíš mít i když jsem tam volala tak se mě na něj ptali.

pajinkaa28
5. zář 2011

@pavlinka83 Ahojky,jak se můžou pak zhoršovat výsledky u ivf,když IUI je jako přirozené početí,jen je spermíkům nápomocno a jsou stříknuty přímo k vajíčku.IUI je od pojišťovny proplácena každý rok 6x,takže se může podstupovat i víckrát,tedy ba to tak mělo být.

pavlinka83
5. zář 2011

@pajinkaa28 Dr.mi řekla, že když se děla IUI víc jak třikrát, takže se pak zhoršuje šance na otěhotnění při IVF. Není to úplně to samé jako přirozené, píchnou ti před ovulací Pregnyl a pak bereš Utrogestan nebo Duphaston, takže prostě do sebe nějaké hormony cpeš a tělo na to může zareagovat asi různým způsobem.