Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

ringle
29. črc 2009

Dobré ránko všem 🙂

Soni: myslím, že by určitě neuškodily...... 😎

sonka.77
29. črc 2009

Dobré ráno, Ringle, tys ranní ptáče. 🙂

Siki, tak tu na tebe čekám. 🙂

siki26
29. črc 2009

Dobré ráno holky,

mám super zprávičku - máme 2 srdíčka 😵 😵 Jeden plod má 12,5mm a druhý 11,9mm. Byla jsem odkázána už k mé gynekoložce. Jsem tak šťastná a jak jsem řekla, přítel uronil i slzičku 😀

k upřesnění - mně je 27, ani jsme se nestihli snažit a rovnou šup do caru a bydlím v Praze v Letňanech.
ringle na 1.IVF jsem byla v Brně v Repromedě. Jsou tam taky super doktoři a sestřičky, ale jak jsem psala výše, líp jsem se cítila v Iscare. V gennetu jsme byly jen na odběru krve a musím říct, že to tam na mě působilo dost studeně. Chybělo by to domácké prostředí, které je v Iscare 🙂

sonka.77
29. črc 2009

Siki, to je nádhera, taky roním slzičku! Moc moc Ti gratuluji a přeji pohodové těhotenství až do 40tt. 🙂

Je to skvělý, takováhle zpráva zažene všechny naše chmury! 🙂 Siki, krásně si to užívej, moc moc ti to přeju!!! 🙂

ardillas
29. črc 2009

ahoj siki. BLAHPREJ!!! Dnes jsme se v Iscare potkaly. Kdyz jste odchazeli, bylo na Vas videt, ze vse dopadlo nad ocekavani dobre 🙂 Pro nas s manzelem, kteri jsme na zacatku, to znamenalo velike povzbuzeni. Moc vam blohoprejeme!

siki26
29. črc 2009

Ahoj Ardi, a jak jsi mě poznala? Všimla jsem si tě?

sonka.77
29. črc 2009

Ahoj Ardi, taky chodíš do Iscare? Nechceš se přidat k nám na tuhle diskusi? 🙂

siki26
29. črc 2009

jj, další do party vítáme 😉

sonka.77
29. črc 2009

Siki a kolik jsi tt? 🙂

siki26
29. črc 2009

7tt+3, to jsme tak nějak počítaly viď? jsme to ale holky chytrý 😉

Holky, děkuju moc...a připravujte se na úžasný pocit, protože nemine ani jednu z nás 😉

sonka.77
29. črc 2009

Jo jo, přesně to sedí na naše vědecké výpočty. 🙂

Siki, fakt mám velkou radost, je to prostě skvělý!!! 🙂

ardillas
29. črc 2009

ahoj, ja uz jsme pred casem v diskuzi byla, ale pak jsme se nejak ztratila. Prave Siki me jiz drive podrobne informovala o M/T metode, kterou ted podstoupime- mame totiz velmi podobny problem. Jeste jednou diky.

Siki: stali jsme hned rano spolecne "ve fronte na deti", byla jsme tam s manzelem. Poznala jsme Vas podle fotky, podle a vcera jsi hlasila, ze jdete dnes na srdicka.

siki26
29. črc 2009

Ardi: jj, stála jsi hned naproti mně viď? Tak to je skvělé 🙂 vidíš a mělo to pozitivní výsledek, tak budu držet palečky, aby byl pozitivní i ve vašem případě. A kdy jdete na M/T?

Soni: ještě jednou děkuju, zvlášť ty jsi mi moc pomohla, měla jsi pro mě opravdu skvělé rady a informace 🙂

sonka.77
29. črc 2009

Siki, fakt? To jsem ani netušila, ale jsem moc ráda, že jsme si tu mohly navzájem pomoct. Ty teďka budeš pomáhat nám, zatím neuspěšným, jako zářný příklad, že to jde a krásně. 🙂

Kde je ta fronta na děti? Já si tam jdu hned taky stoupnout. 🙂

siki26
29. črc 2009

Soni, vždyť už tam taky dávno stojíš a za chvilku přijde na tebe řada neboj 😉

sonka.77
29. črc 2009

Holky, tak vypadá to, že mrška je za dveřma, doufám, že proběhne tak jak má a další cyklus bude taky normální. 🙂 Jo musím mít radost i z menších úspěchů. 😀

sonka.77
29. črc 2009

No, tak to jsem klidná, mám svý místo ve frontě a už stačí jen chvilku počkat. Je fakt, že do teďka jsem dva roky stála v úplně špatný frontě. 😀

siki26
29. črc 2009

jak já na ni čekala jak na smilování boží. Doufám, že ji ještě tak 7měsíců neuvidím, mrchu jednu mrchovatou 😠

sonka.77
29. črc 2009

Některý holky píšou, že jim přišla hrozně slabá nebo, že se jim nějak rozházel cyklus. Doufám, že budu OK.

To víš, že na ní teď můžeš v klídku zapomenout. 😉

siki26
29. črc 2009

Tak to já ji naopak měla dost silnou a bolestivou. šly ze mě i kusy sraženin, hrozný 😝 Tak doufám, že ta tvoje tak bolestivá nebude 🙂

aktaka
29. črc 2009

Ahoj
jen v rychlosti nakukuju

Siki nadhera,mamino tuplovana! Ted uz to pujde jen jak na dratkach 🙂

siki26
29. črc 2009

Akty, tebe jsem tu už dlouho neviděla 😠 ale já vím, snažíš se poslušně makáčo viď?
Děkuju moc, jsem opravdu šťastná. A jak jste na tom vůbec vy?

danda78
29. črc 2009

ahoj holky, můžu se k vám přidat???? Něco málo o mně. Je mi 30 let, příteli 31. O miminko se snažíme skoro 5 let, nejprve doma, potom asi 2,5 roku v centru Unica v Brně kde jsem absolvovala 2x IVF + ICSI, 3x KET - vše bez úspěchu. Nyní necelý rok dojíždím do Iscare, jsem tam spokojená. Zkusili jsme nejprve šetrnější metody - 3x IVI, 4x nativ v přirozeném cyklu - nikdy nebylo vajíčko a teď čekám na schválení léků od pojišťovny na 3.IVF. mezitím jsme si zkusili ještě 5tý nativ v přirozeném cyklu - tentokrát vzniklo vajíčko, oplodnilo se a v pondělí mi zavedli 4buněčné embryjko. Teď budu čekat na výsledek....
Siki tobě moc gratuluji k dvojčátkům a všem ostatním přeji hodně úspěchů, pevné nervy a víru v to, že se to jednou podaří každé z nás....

ringle
29. črc 2009

Siki: moooooc mociiiiiinky gratuluju ke dvěma nádherným srdíčkům, mám velikou radost, že se to další z nás povedlo 😉 no a taky stojím ve frontě na děti....l 😀

a máš pro nás nějaký rady jak se chovat po ET, aby to vyšlo a tak prostě radit a radit 🙂 Mamino naše 😅

sonka.77
30. črc 2009

Ahoj Dando! Vítej mezi nás! 🙂 Takže máš u sebe jedno embryjko, tak to Ti budu moc držet palce, aby to tentokrát dopadlo dobře. Kdy máš testovací den?

sonka.77
30. črc 2009

Dandi a v tom nativu vůbec nestimuluješ léky? Nebo bereš třeba Clostyl? My plánujeme na podzim 2. IVF, ale pokud by nevyšlo, tak bych možná taky chtěla zkusit nativ než půjdeme do třetího.

siki26
30. črc 2009

Dobré ráno holčiny,

Vítám tě, Dando, tedy vy jste si koukám taky dost užili. Tak držím palečky, aby se to ebrijko chytlo tak jak má 😉 A jsem celá nedočkavá na testovací den...

Ringle: rady nemám, jen vím, že ležet celých 14dnů a dodržovat klidový režim nemá vůbec cenu. Já jsem při 1.IVF byla na neschopence a opravdu jsem byla celou dobu v klidu a nepovedlo se. Při 2.IVF jsem odpočívala 3dny, pak jsem šla do práce, pak na týden autem do Itálie a povedlo se (zaťukávám, kde můžu 🙂 ). Takže podle mě má smysl, odpočívat po transferu tak ty 3dny a pak žít tak, jak jsi zvyklá. Spousta holek říká, že se nemá ani žehlit, ani vytírat, ale já tohle všechno dělala a dělám a zatím bez problémů. Samozřejmě když mi bylo zle nebo mě bolelo břicho, tak jsem si na chvilku lehla.

sonka.77
30. črc 2009

Holky, tak ta mrška si ze mě dělá srandu, myslela jsem, že bude bouřlivá a ona jen tak polehounku, nic moc. No asi ty holky věděly o čem mluví, když psaly, že měly po IVF jen slabou MS. No uvidíme. Bolesti žádný, jen nepatrně včera.

Siki, já teda taky dělala všechno stejně a prd. 😀 Ale fakt myslím, že ležení neprospívá, určitě dělat vše jak normálně. 🙂

katrin32
30. črc 2009

Ahoj holky, tak v útery mě čeká první IUI, tak jsem nafasovala léky a jsem zvědavá jak to dopadne. Moc ale nedoufám, to s IUI je malá šance, no uvidíme 🙂

sonka.77
30. črc 2009

Katrin, přesto držím palce! 🙂