Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
6. srp 2009

eli-jo,díky za optání. jen bych potřebovala pořádně propláchnout dutiny...... luky bude spát ještě dnes u babičky,páč se mu tam líbí-babi už tak nadšená není 😀 ale jen ať si vnoučka užívá 😝

danda78
6. srp 2009

ahoj díky za rady. Je to přesně tak jak jsem nechtěla, ale dobře mi tak..... nemám být nedočkavá a měla jsem vyčkat alespoň do toho víkendu, pak už by to bylo jisté. Nevadí,...........
Já jsem si koupila všechny testy mamatest, ale to dvojbalení, nevím zda ty jedno jsou kvalitnější.....
Zítra bych ráda vydržela, protože jak píše Elana, stejně HCG se zdvojnásobuje ob den, takže zítra počítám že by test byl stejný jako dnes a až v sobotu by to mohlo být lepší... pokud tam něco má být....
Baruš užívej si volna bez Lukyho, však ono ti to potom zase začne...
pěkné odpolko a večer a já ještě určitě dneska nakouknu, tak mě můžete ještě uklidňovat 😉 😉 😉 😉 😉

danda78
6. srp 2009

jo, příteli jsem zatím nic neříkala, on tomu vždy věří až do negativního výsledku z krve, tak ho chci nechat ještě chvíli v naději..... a já???? po těch letech a neúspěších už jsem nějaká otupělá a vždy si pobrečím jen chvíli cestou domů z krve, pak už to je celkem ok a přemýšlím co a jak dál.....
Máte to taky tak????

danda78
6. srp 2009

jinak Siki jak dopadl utz???? Pochlub se nám ať se můžeme radovat a těšit společně s tebou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

baraf
6. srp 2009

dandi-ten mamatest je dobrej, já testovala tímhle. tak uvidíš pozítří (jestli teda zítra vydržíš) stále držím palečky. volna si užívám, on je luky jen o kousek vedle..... a zítra už nám dorazí taťka z cest,tak přijde domů,aby si ho zase užil tatínek 😀
siki-co ty, všechno v pořádku?

danda78
6. srp 2009

ahoj, jen nakukuju a vidím,že tady nikdo nebyl..... ani siki na nás nemyslí a nepochlubí se jak dopadl utz!!! 😠 😠 😠 😠 😠 věřím, že vše ok.
tak já se půjdu okoupat ať si tady nepovídám sama se sebou a pomalu si půjdu lehnout....Zítra snad vydržím a v sobotu už budu vědět na čem jsem.
dobrou

sonka.77
7. srp 2009

Ahoj holky, zdravím po pár dnech, jsem teď nějak v jednom kole. 🙂

Doufám, že tu budeme všechny stejně jako Bára zázraky přírody a to mimi po IVF se nám prostě povede.
Baruš, brzo se uzdrav. 🙂

Dandi, vydrž, fakt jsi testla brzo, držím palce na příští testování. 🙂 Já jsem teda svým rentgenovým zrakem (který má asi každá snažilka 😀 ) viděla takového miniaturního ducha i na mamatestu 2x, ale jen v nějakém úhlu a myslím, že to bylo prostě to místo, kde se má udělat druhá čárka a nějaké to barvivo tam je připravené, tak ho lze vykoukat, ale reálně byl test sněhobílý.

Včera jsem měla cestu do Prahy a stavila se v Iscare a paní mi řekla, že naše zaváděná embrya byla C a 2G, takže fakt nic moc, dost špatný, tak asi nebyla moc šance na uchycení. Snad to příště bude lepší.

Jdu ještě dočíst, všechno si nepamatuju. 🙂

sonka.77
7. srp 2009

Akti, tak už v září!? No to je dobře, uděláme zase sérku a snad bude hodně úspěšná. 🙂

Siki, tak co zprávy z UTZ??? Jsem zvědavá.

V pondělí jdu ke své dr. tak doufám proberem ta špatná embrya a hlavně vymyslíme jak se dopracovat k áčkovým. 🙂 Taky v pondělí jdu na první sezení na tu východní masáž pro otevření vejcovodů, tak jsem fakt zvědavá jak to bude probíhat. Mělo by jít hlavně o hluboké uvolnění, což by mi docela bodlo. 🙂

danda78
7. srp 2009

ahoj a dobré dopoledne.... tak je to asi přesně tak jak píše sonka..... to víte že jsem opět nevydržela ale dnes už tam nebyl ani duch druhé čárky..... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a to jsem testovala stejným typem testu jako včera....
takže se pomalu smiřuji s tím, že to opět nevyšlo, a musíme jít dál......
to víte, že malá naděje ve mně ještě je, ale dnes už to je 11.den od ET, takže pomalu mizí........
přeji vám hezký den, já jdu vozit kámošce mimčo a navečer se opět ukážu...
tak co siki jsme zvědavé jak jsi dopadla????

danda78
7. srp 2009

jo, jinak jak jsem měla ty testy schované od včerejška a ten dnešní, tak už jsou v koši, nemohla jsem se na tu / dívat 😖 😖 😖 😖 😖 😖

siki26
7. srp 2009

Ahoj holky,

nebojte, myslím na vás v jednom kuse 😀
A jak mi dopadlo vyšetření? Utz se nekonal, prý to nemá smysl, když je mi dobře a dělali mi ho minulý týden, takže mě na něj objednala 27.8. - to nevydržím ☹ Jinak mi vzali 4 zkumavky krve (snad na všechno, co jde), prohmatala mi břicho, udělala cytologii, tak uvidíme....Trošku mě ten nekonaný utz zklamal, ale zase si říkám, že určitě ví, co dělá.

Soni, taková embryjka mi zaváděli při 1.IVF (moc jsem jim nevěřila). Další budou určitě áčková 😉

Baruš, odpočívej, dokud babička hlídá 😀

baraf
7. srp 2009

ahojky při pátku,

soni-jsem zvědavá na tu tvoji masáž, tak pak dej vědět, jaký to bylo. a držím palečky,aby příště byla embryjka lepší 🙂

dandi-tak to je mi teda líto..... moc si to užij u kámošky s mimčem

siki-věřím, že jsi byla zklamaná, to já bych byla taky..... tak ať ty tři týdny do další kontroly rychle utečou....

já pořád čekám na ms a pořád potvora nikde-když ji nechci přijde a když by měla přijít,tak nic 😠 a to už jsem měla mít po a balit na dovolenou 😒

tak se opatrujte a pokud se už "neuvidíme" tak hezký víkend všem!!!!!

sonka.77
7. srp 2009

Holky, budu celý víkend pryč, tak si ho taky všechny užijte!

Dandi, doufám, až se vrátím, že tu pro mě budeš mít pozitivní zprávičku 🙂

Pa a dobrou noc všem. 🙂

sonka.77
9. srp 2009

Ahojky, tak jsem zpět. Koukám tady nikde nikdo. 🙂

Dandi, co testík?

danda78
9. srp 2009

ahoj holky, koukám nikde nikdo, tak ani nemám co dočítat.
jsem z toho blázen, teď 2 dny na testu ani náznak, ani duch druhé čárky, a dnes 13.den od ET opět jen takový světlý duch, stín, který je spíše barvy šedivé než růžové, ale trošičku je tam..... Je to normální?????
No nic, zítra už se to rozlouskne, pojedu do Prahy už zítra, protože pokud to bude negativní, chci v úterý už normálně do práce a máme naplánovanou inventuru 😖 😖 😖 😖 😖 😖
tak šup sem s vašimi poznatky...

sonka.77
9. srp 2009

Dandi, s testíkama ti moc neporadím, za celý život jsem si jich udělala jen asi 8, všechny sněhobílé a jen jak jsem psala dvakrát na mamatestu sotva tušitelná čárka, která byla spíš zbožným přáním než realitou. Takže držím palce na krev. Ta to opravdu rozlouskne. 🙂

danda78
9. srp 2009

díky, taky to nechápu. Teď po 2 dnech když tam nic nebylo jsem to už vzdala, ale jelikož mám doma ještě testíky, tak jsem dnes ráno opět testla a je tam něco, ale opravdu velmi slabé, rozhodně ne růžové, ale spíše jen taková šedivá /. Do zítra už vydržím, ale moc tomu nevěřím....

danda78
9. srp 2009

tak na mě holky myslete zítra, pak dám vědět, ale až navečer, jedu tam sice už po 6 ráno, ale výsledek budu vědět až ve 3. I když si myslím, že je to spíš jen formalita.... 😒 😒 😒 😒 😒
pěkný večer.

siki26
10. srp 2009

Dobré ráno holčiny,

Dando - držím moc palečky a určitě dej pak vědět 🙂

A jaký jste měli víkend? Já celkem klidný. V sobotu rodinná oslava narozenin a v neděli kávička a zmrzlinka s kamarádem. Jinak nic zvláštního. Počasí se vyvedlo, takže super.

baraf
10. srp 2009

ahojky, po víkendu,

dando-držím palečky a dej určitě vědět!

siki-to jsi měla krásný víkend....

já v sobotu proležela, se mi nějak přitížilo.... dnes už je líp,ale šíleně kašlu.

tak pěkný den 🙂

aktaka
10. srp 2009

Ahoj kocky
nemam vubec cas vas docitat,snad vecer se mi postesti tu na nekoho natrefit
potrebuju akorat zjistit,za jak dlouho od zacatku stimulace (pocitam 2.DC?) jste sly na prvni utz? Diky moc za odpovedi

siki26
10. srp 2009

Baruš, jestli je to nějaká vlezlá viróza, tak si dává docela na čas...to už je přes týden, co na tebe něco leze viď? 😠

Akty, jakmile jsem si začala píchat, tak na 1.utz jsem šla 6-tý den. Pak už ale chodíš tak každý třetí, podle toho jak folíky rostou.

sonka.77
10. srp 2009

Zdravím všechny, jenom nakukuju a mám info pro Aktaku. Injekce jsem začala píchat 3DC a na UTZ jsem byla 5DC, 7DC a 11DC (což by bývalo bylo 10DC, ale v pondělí byl svátek). OPU 12DC.

Pa všem přeju krásný den.

elana
10. srp 2009

Akty já jsem šla tuším 8.DC na uzv poprvé a pak obden až do OPU 14.DC. To vše při krátkém s antagonisty, píchala jsem od 2.DC stimulku a od 7.DC antago.

My jsme se tu vůbec sešly, Siki měla dlouhý, Sonka krátký s agonisty a já s antagonisty. Tak se zařiď podle svého😀

Dandi, tak co?

Báro, Tebe to drží, to je nějaká šeredná brebera teda 😝

sonka.77
10. srp 2009

Ahojky, tak jsem byla u dr., v půli září dá žádost na pojišťovnu, aby nám schválili Puregon. A pak to zkusíme znovu.
Dostala jsem doporučení k psycholožce (jsem objednaná na září) a na ty lázně mám nárok, ale prý se nejezdí mezi IVF. Prý když to nevyjde podruhé, tak s delším odstupem před 3.IVF a nebo bez odstupu před KET pokud bude co.

Taky jsem dneska byla u té paní na masáži. Povídala moc hezky, masáž byla taky příjemná, doporučila mi nějaké čaje na celkové uvolnění, no bylo to spíš takové psychologicko filozofické, takže nevím, půjdu tam zase za měsíc, tak uvidíme.

Holky, mám od zítřka dovču do příští středy, nemáte někdo cestu nebo chuť se sejít, třeba v Praze?

Eli, jak ty tvoje lázně, něco nového?

sonka.77
10. srp 2009

V půl zas frčím na cvičení, minule to byl docela záhul, tak si dám zas do těla. 🙂

elana
10. srp 2009

Ahojky Soni🙂

A asi odkládat kvůli lázním 2.IVF se Ti nechce, viď? I když teda je to zajímavý argument, já o tom nikdy neslyšela, ba naopak, že je to nejlepší před IVF (co nejtěsněji). Ale tak rozhodnutí je na Tobě, sami dva víte, jak moc chcete spěchat-nespěchat.

Já bych se sešla, ale dovču nemám☹ tak snad jindy.

Na lázně čekám, už jsem podala žádost a do konce měsíce by se snad měli ozvat, jestli to schválili.

sonka.77
10. srp 2009

Eli, ahoj, no nevím vlastně jak velký odstup dr. myslela, ale tak nějak bych radši zkusila to 2. IVF a když nic tak lázně a další pokus až třeba zase v létě. Kdybych to teďka odložila, tak by 2.IVF připadalo v úvahu až tak v březnu a to mi přijde strašně za dlouho.

elana
10. srp 2009

No jasný, to záleží na Vás a pokud cítíš, že máš energii na 2.IVF "hned", tak proč ne? Já se chystám asi fakt až na ten březen...nějak jsem teď taková otupělá a mám pocit, že to stejně ještě bude běh na dlouhou trať. Ani nevím proč-prostě tak 😅

sonka.77
10. srp 2009

Eli, myslíš jako KETík až v březnu? No třeba načerpáš v lázních sílu a budeš to vidět jinak, ale samozřejmě jednej podle sebe, určitě není dobré chodit dřív nebo později než se cítíš.
Já to teďka zkusím po té duchovní stránce a taky se rozhoduju, že začnu nový "business", takže mám úplně jiné myšlenky než na těhulení. Dokonce si i tak nějak myslím, že se nám mimi může třeba do roka povést přirozeně, že ty vejcovody prostě uvolním a rozhýbu, takže pokud by nevyšlo 2.IVF, tak dám čas hlavně tomuhle. Ségře se povedlo IVF taky před Vánoci 🙂 .