Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
23. čer 2010
madlinka
24. čer 2010

Barů tak to je mazec, ale vypadá vesele......

sonka.77
24. čer 2010

Barů, chudáček, ach jo, jak to snáší? Vypadá vesele, ale ležet takhle tři týdny, tak se skoro zblázní i dospělý. 🙂 Tak ať to rychle utíká, víte jak ještě dlouho bude v nemocnici?

baraf
24. čer 2010

vcera mel poprve docela dobrou naladu.... akorat ma teplotu, tak doufam,ze to je jen k tomu, jak telo bojuje..

Soni-zatim nevime, v patek jde na rentgen, kterej vubec napovi, co se za ten tyden v ty nozicce deje, tak drzte palce.
pisu z Motola, manza jel si trosku orazit do prace 🙂 a Luky spi...

danda78
24. čer 2010

ahoj
teda baru to je děs, chudák malej, snad rentgen bude ok a brzo ho pustí domů, musí to být dlouhé....
jinak já mám za sebou opět náročnější den, který ještě nekončí..
ráno jsem šla na kosmetiku, pak do práce,na nákup, do banky.. odpoledne jela k vlaku vyzvednout babičku s dědou kteří se vraceli z dovolené,takže 25km tam a 25zpět, s nima na nákup, protože nebyli doma skoro 14 dní,tak tam nic nemají... a teď jsem doma douklízela, vyprala povlečení, převlíkla postel...
chvíli si dám oraz a pak jdu na 7 do práce, jo vlastně předtím musím jít ještě s pesanem tak na hodinku na procházku,takže toho volna mi už moc nezbývá....
takže tak já trávím těhu...
každý den je něco, zatím mi je ok, tak to jde.. ale až budu mít větší bříško a bude vedro,tak nevím...
kouknu na vás zase zítra..
opatrujte se všechny a ať tady jsou jen dobré zprávy..
d.

madlinka
24. čer 2010

Teda Dando 17tt 😕 ........tobě to nějak strašně rychle utíká!!!!!!!!!!!!!!!

danda78
24. čer 2010

taky mi to tak přijde, nemám vůbec čas na to myslet v kolikátém tt jsem a jen si vždy přečtu tady na koníkovi,že už mi to zase poskočilo...
a to ještě nemám nakoupeno vůbec nic, jako fakt ani 1 obleček jsem nekoupila... tak budu muset pomalu začít po tom velkém ultrazvuku,ale to bude až za měsíc..
snad nás nic nepřekvapí a bude to stačit...
zítra na mě myslete, mám kontrolu u svého gyndaře, tak snad budou jen dobré zprávy..
pěkný večer všem..

madlinka
24. čer 2010

No opravdu mě ten posun u tebe neustále šokuje jak to letí...........ale to je dobře, jen ať máš prcinka u sebe 😉

Nedělej si hlavu s nákupy, já taky panikařila aľe ono se to díky nákupům přes internet dá zvládnout za chvilku a neboj nic vás nepřekvapí, vše bude tak jak má!!!!!!

sonka.77
25. čer 2010

Holky, to je ale krásně, už se těším na víkend! 🙂

Madli, kdy máš další kontrolu?

Dandi, tak co dneska na kontrole?

Baruš, co rentgen?

baraf
25. čer 2010

Soni-zatím nevím, už je noha vyfocená, tak uvidíme... až budu něco vědět, určo písnu

dvojcata2
25. čer 2010

Ahoj holky doufíám že nevadí že vám jsem lezu.Jsem z Liberce a přecházím z Libereckého Genetu jsem k vám ted jsem se objednala na první konzultaci a jdu 30.7. což jsem myslela že to bude trvat déle.Prosím o jakoukoliv informacijak to probíhá.Mám za sebou 2 IVF a 2 Ket žádné problémy nemáme vše bylo vždy v pořádku prostě to u mně nechtělo být.Asi mi udělají imunologii na kterou bych stejně musela do Prahy jen doufám že tam nezabloudím já zabloudím i tady v Liberci 😀 .Díky moc za jakékoliv info díky moc!!!

dvojcata2
25. čer 2010

Za oplátku jestli někdo chce můžu nějaké štastné čekatelce poradit s výběrem kočárku pracuji v dětském 8 let tak se v nich malinko vyznám(aspon doufám) 😀

biris
25. čer 2010

Tak jsem se sem konečně na chvilku dostala,za chvíli pádím do práce!Včera jsem byla v iscare a Anuška mi řekla že se mám objednat v červenci nebo v srpnu 19 až 22 den ciklu a rovnou k Hulvertovi že je větší odborník!Tak jsem zvědavá co semnou vymyslí!Prý budou muset zkusit jiné léky a samo že dražší,tak budu muset pošetřit.Doufám že to už tentokrát výjde!!!
Baru přeju malýmu aby mu to rychle v té nemocnici uteklo.

madlinka
25. čer 2010

Sonko kontrolu mám teď každý pondělí včetně monitoru.........

Birisko tentokrát to už vyjden, neboj......... 😉

baraf
25. čer 2010

dvojce- vítej u nás...pravděpodobně tě na imunologii pošlou... mimochodem, si myslím, že to už měli dávno. neboj, nezabloudíš.... 😉

biris-díky,snad nám to všem rychle uteče a hlavně aby bylo vše v pořádku

dvojcata2
25. čer 2010

Díky zkoušela jsem najít nějaký ceník abych to trochu srovnala s naším Genetem nevíte kde ho najít nebo nemohli by jste mi napsat nějaké ceny ISCI, PK, Zamrazení a Ket díky moc

baraf
25. čer 2010

@dvojcata2
ceník ti dají na recepci: ICSI-2-6 vajíček 9tis, každé další 1-3 tuším 3tis, KET kolem 4tis, zamrazení tuším 3500...

sonka.77
25. čer 2010

Ahoj dvojce, vítám tě u nás. 🙂

PK stojí 4 tis. Kč, ted jsme jí platili. 🙂 Já má za sebou taky dvě IVF, ale nikdy žádní mražáčci a teď jdeme na tu imunologii a genetiku. Počítám, že vás pošlou, protože po druhém pokusu už je to nezbytné, vy navíc měli dva KETy.

dvojcata2
25. čer 2010

A Iscare je státní???To jsou taky pěkný pálky já tady platila za ISCI 7000,- PK 3500,- KET 5200,-

sonka.77
25. čer 2010

Ne, je to soukromé centrum. V těch státních to bývá levnější. 🙂

mishi
25. čer 2010

ahoj holky
teda baru, ten luky je ale statecnej, je mi ho chudaka tak lito, nohy nahoru, to musi byt desny, sice mu nenatekaj🙂) ale ani podrbat se nemuze a zmenit polohu, a to je dite ciperny. snad se mu to bude hojit rychle a pusti ho dle moznosti co nejdrive.
a jak se citis ty? mas uz nejake tehu priznaky?

biris - na hulverta peju chvalu, snad neco vymysli. ja jsem s nim na 200% spokojena. uvidis, ze to dobre dopadne
madli - ty jo, bezi ti 33tyden, jen tak dal, trebna ti budou jeste porod vyvovavat 😀 😀 i kdyz to bych ti fakt neprala, co vim od kamosek, tak to neni nic moc

sonko, co dovca? nepojedete si nekam odpocibnout?
my letos misto dovolene planujeme dalsi vestavnou skrin, uz druhou do chodby. tu pariz jsme v cevnu zrusili a more si odpustime, postaci cechy - cechy krasne, cechy me 😉

dvojcata2
25. čer 2010

I když nemám na rozdávání tak kdyby se aspon povedlo žádných peněz litovat nebudu.Ta imunologie to je z krve a jak to dlouho trvá??,

mishi
25. čer 2010

dvojce - nekolik zkumavek krve od tebe a od partnera taky + vzorek spermatu 😎 na vysledky se ceka ruzne 3-6 tydnu, zalezi kde ti to budou delat, jak maji plno, jak dovolene

danda78
25. čer 2010

ahoj holky,
tak jsem zpátky z kontroly...
vše je ok, akorát mimi mělo před sebou placentu,takže pohlaví opět nebylo vidět a bylo natočené tak,že to stejně nepoznal.. říkal,že placenta tlačí trošku na dělohu,ale jak se bude děloha zvětšovat tak by to mělo být ok... měří zhruba 12-13cm a termín mi nechává dle PM... na 2.12.
tlak jsem měla 122/73,váhu mám taky stejnou jako před měsícem,tak snad ok.. na další kontrolu k němu jdu až 4.8. mezitím do gennetu na ultrazvuk ve 21tt a naposledy k mrázkovi s výsledkama, takže teď mimi neuvidím až do toho 19.7. kde už nám asi řeknou co to je...
taky sám gyndař říkal,že ten screening v 1.trimestru je nepřesnější,ale ten bohužel pojišťovny nehradí a hradí až ten ve 20-22tt,ale že pokud jsou výsledky z toho 1.dobré,nemuselo by se na ten druhý posílat, prootože ten vychází často falešně pozitivní, prý tak 2 ženské z 5 kvůli němu pak zbytečně posílají na amniocintézu,tak doufám,že nám se to vyhne...a taky se ty výsledky prý nějak slučují z toho 1.a 2. ultrazvuku a dělá se konečné riziko takže snad to bude ok..
dvojčato, vítám tě mezi námi, já jsem měla v jiném caru taky za sebou 2x IVF+ICSI a 3x KET vše bezúspěšně a v iscare to vyšlo hned napoprvé, předtím jsme si tedy zkusili pár IVI a nativů,ale IVF vyšlo hned a to mám ještě 17ks v mrazáku...
genetiku ať vám raději udělají, taky jsme ji měli po 2.IVF i muno...
a ohledně kočárků, mně určitě poradit můžeš, chtěla bych nějaký lehký, dobře ovladatelný,skladný do kufru u auta,ale zároveň stabilní, odpružený a s větší korbičkou, zatím se mi líbí jané slalom, cam cortina - tam mi akorát vadí to vysttrčené kolečko vepředu.,maxi cosi,quinny nebo x-lander..
ráda si vyslechnu tvůj názor a třeba i jiný typ.. zatím jsme nidke koukat nebyli,tak až to v létě půjdeme obhlídnout s mojím,tak uvidím...

danda78
25. čer 2010

mám chvíli času,tak vás jdu dočíst..
jinak dnes kromě své kontroly a ujetí 50km k ní jsem zvládla jet pro kámošku dalších 50km opačným směrem,nakoupit, pak k babičce na oběd, do zveráku vyzvednout pelíšek pro psa, má o víkendu narozeniny,+znovu nákup na víkendovou akci přítele z práce..teď chvíli vegetím doma a večer jdu do práce, dnes to bude dlouhé počítám tak od 20-2 až 3.

dvojcata2
25. čer 2010

@danda78 Ahojky tohle co píšeš potřebuju číst protože síly na další pokusy mně nějak opuštějí.K těm kočárkům.X-Lander je pěkný na to ale jak ho zdražili bych ho nechtěla Cam Cortinu už vůbec ne je hodně plastový a do auta taky není moc skladný.Jané je dobrý kočárek i když i ten má mouchy ale který ne.Všichi mají ale jednu vadu (kromně Cortiny)Nejde obracet sporták.Já jsem svojí neteři doporučila Tako Jumper Varior je to Polský kočárek ale kam se na něj hrabou kočárky z německa nebo itálie.Má or´točná kola je lehký mají krásné barvy super do terénu i skladný do auta.Ted jsem zrovna přijela s malou z procházky a kdyby jste viděli přes jaký terén tady s ním musím jezdit a jak to jde parádně.Doporučila jsem ho jedný mamině ze spolubojovnic a přijeli z Prahy ke mně do krámu ted v něm vozí malou a je nesmírně spokojená.Mrkni na něj cenově je kolem 7500 a 1500za autosedačku.

madlinka
25. čer 2010

Souhlasím s Mishi.....na Hulverta taky pěju chválu......díky němu mám ty dva prďolky a napoprvé!!!!!!!
Jo a Mishi dej mi pokoj s vyvoláváním 😀 , já rodím 7.7. jsem se rozhodla 😉 😀 😝

biris
26. čer 2010

madli tak doufám že mi to s Hulvertem výjde taky na poprvé!!!Obrazně řečeno,když mi to na poprvé nevyšlo!!! 😉 A přeji ti aby ti to toho 7.7. vyšlo!!!Držím palečky!!!
Dvojče na ten polský kočárek taky mrknu!

baraf
26. čer 2010

ahoj všem

¨rentgen v rámci možností dobrej, operace zatím ne, ale př.týden domů určitě nepůjdou.

hezký víkend

sonka.77
26. čer 2010

Baruš, myslím na vás, nezbývá než vydržet; dobře, že to není na operaci.

Madli, držím palce na pondělní kontrolu, ať vás stále nechají doma. 🙂

Biris, mě Hulvert dělal OPU, moc milý doktor. 🙂