Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

mishi
19. zář 2010

dando - na to brneni se zeptej co nejdriv doktora, jestli jdes na kotrolu az za dlouho, tak jim zavolej, nebo zkus praktika.
ty iontove napije ci magnesium je dobry napad, jak radi madli

zasada nakupovani - kdyz uz koupis, tak nesmis si vsimat po cene v dalsich obchodech. 😒 jasne ze to zamrzi, ale bud stastna, ze uz mas nakoupeno co jsi chtela a uzila sis to s pritelem
dnes jsme byli asi 4hod na nakupech a okukovani....bylo to narocne, hlavne pro stepana🙂) ale vedel, do ceho jde. nejdriv jsme byli znopva obejit detsky raj ve vysocanech a ohmatat si cely set od xlandera (dando - my mame vybrany XA - 4 vetsi kola, sportovni, ale ne trojkolka). stepa se ptal, kdy bude nova kolekce 2011 -nekdy na podzim, chce se pockat na hezci barvy,z roku 2010 jsme jedine pro energy - malinova.ja bych do ni klidne sla, ale dodani je max mesic nebo skladem,tak mame cas. uvidme, zda stihneme v dobrerm terminu jeste 2011. ale zacatkem prosince chci mit kocar pekne ve sklepe u rodicu🙂))
v mothercare - 3 osusky v setu,ponozky,teplejsi rukavice,polodupky do pasu
hm - 2x teplacky,cepice, rukavice bavlna
tesco- 3x bile body dl.rukav, 3x body od disney s prasatkem,set v jemne zlute (stepa zacina nesnaset ruzovou🙂)) - overal,body,bryndak,cepka,rukavice, osuska od disney

takze zaklad hadriku mame (i kombinez,bunda,semis teply overal,medvidkovy overal,kabatky s kapuckama), jen nejaky dziny,kalhoty,lacliky, ale cekam na benefit z prace banky na rijen a to nakoupim ve spenceru
no a pak tu mame oblibene aukro 😀

navic betka se narodi v lednu (doufam), v dobe slev, do letnan to mame 7 minut autem, co bude treba, se nakoupi pak podle situace

postylku a vse k tomu bude ikea, takze klidne listopad
veci na kojeni - od aventu, az jak to budu zvladat, ale elektronicka odsavacka nas asi nemine

na netu budu kupovat ten zbytek - matrace,zavinovacky,....

😀

aktaka
20. zář 2010

ahoj holky
koukám jen v letu, po zedníkách nastoupil malíř (manžel 🙂 ), takže je to tu pořád jak po výbuchu, jelikož maluje jen o víkendu

@madlinka nutriton se dává na blinkání, ne? to nevím, jeslti ti vyřeší problém častého hladu. asi mají prcci rychlé spalování 🙂 já bych se poradila s dr asi, třeba bys jim mohla dávat víc nebo častěji. když mají prcci spurt, tak taky jedí víc a nenechávají se vyhladovět...

@danda78 já bych si raději být tebou zašla k dr, brnění rukou může být i průvodní jev preeklapsie

doufám, že jinak všechno u všech v pohodě, kupujete výbavičky a tak 🙂
u nás v pohodě, Sára pořád hodné miminko, takže já jsem opravdu na dovolené 😀

pajinkaa28
20. zář 2010

Ahoj holky! 🙂
Tak koukám že jste všichni v pohodě a že i Mishi nakupuje.
dandi,jeak tu píšou holky,určitě se na to brnění zeptej u dr.
Jinak se mějte.Pa pa

danda78
21. zář 2010

ahoj...
tak druhý pokus, napsala jsem takový dlouhý příspěvek,ale dnes to nějak blbne,takže se mi neuložil a nahlásilo to chybu...
hlásím se asi po 2 dnech, jako tradičně nestíhám,ale dočtené vás mám...
dnes jsem si volala na gyndu skrz to brnění rukou,tak mám jíst 3x denně magnezium a pokud to do pátku nebude lepší,tak přijet...
jinak jsem se včera taky objednala na předporodní kurz do porodnice, jsou to 3dny za sebou, od 2.-4.11. tak se snad něco dozvím a obhlídnu to tam.. budu zrovna v 36tt a to je prý tak akorát, dřív to nemá cenu,protože kdybych náhodou rodila dřív,stejně by mě převáželi jinam..
zítra mám 1.plavání,tak se taky těším..
jinak poslední dobou,tak ten týden pociťuju,že jsem víc unavená a nejraději bych si šla lehnout každý den po obědě, občas když celý den lítám a nebo jsem dlouho na nohách tak mám otoky,ale do rána to je ok..do toho to brnění, teď jsem ještě někde od někoho nastydla, tak kýchám, smrkám..od toho 30tt to začíná být kruté..
včera jsem si psala s paní,co jsem k ní loni chodila na kineziologii a co mi předpověděla,že letos otěhotním, bude to střelec a kluk.... zatím jí to vše vychází,tak jsem jí psala jak se máme a skrz jména,které máme vybrané - Kryštof a Šimon tak prý jednoznačně dát Šimona, bude se to prý na něj hodit i povahově..
vy co máte tu chytrou knížku o jménech, koukli by jste mi tam prosím na jméno Šimon a Kryštof co znamenají??? díky moc..
jinak skrz tchýně,tak ta moje se teď snaží, co jsem těhotná tak mi i žehlila, párkrát vytřela doma zem.. a teď se ptá na mimi, vše co jsme pro něj minulý týden koupili, nám zaplatili... překvapuje.. snad jí to vydrží i až se narodí a bude chodit vozit a hlídat. zato naši,kteří už jsou oba na důchodu a nemají co dělat,tak za mnou za celou dobu co jsem těhu byli jen 1x a to na otočku, vlakem.. a to to mají 150km k nám a večer jeli zase zpátky..
jo a skrz věci do porodnice achystání tašek nestrašte,já to nemám ani nakoupené to co tam potřebuju, natož sbalené...
teď jsem se vrátila se psem z lesa, tak se jdu osprchovat a umýt vlasy, a čistit a krájet houby..
kouknu na vás večer nebo zítra..
d.

aktaka
21. zář 2010

Dandi vy máte vybraná úplně stejná klučičí jména jak my 🙂

http://cs.wikipedia.org/wiki/Kryštof
http://cs.wikipedia.org/wiki/Šimon

danda78
22. zář 2010

akty fakt jo??
a jaké jste nakonec napsali v porodce kdyby to byl kluk??
já pořád váhám..
příjmení máme .....mistra leonarda, takže nevím co se k tomu hodí víc.. asi se rozhodneme na poslední chvíli....
pěkný večer
dobrou
d.

aktaka
22. zář 2010

Dandi nenapsali jsme nic, protože jsem rodila o měsíc dřív a papír jsme vyplňovali, když už byla Sára na světě a bylo jasné, že je to holka 🙂 jinak by ale pravděpodobně byl Šimon, protože příjmení nám začíná na V a Kryštof V.. se podle mě blbě vyslovuje

danda78
23. zář 2010

no naše příjmení je takové jak jsem psala výš.. začíná na Š ...
tak taky nevím..
asi necháme hlasovat...

aktaka
23. zář 2010

Dandi já bych ve vašem případě dala asi taky spíš toho Šimona. a měl by pěkný monogram šš 🙂

danda78
23. zář 2010

tak jsem zpátky..
byla jsem dopolko ve městě, vyzvednout bagety do provozovny, na nákupu, natankovat, v bance, v barvách lacích vrátit katalog který jsem tam měla půjčený skrz tapety, pak na provozovně něco udělat a nachystat a pak sjem jela 100km abych vyřídila přeložku plynu - msuela jsem tam osobně podepsat 4 papíry a 2 z toho jsem dostala..
teď teprve obědvám, a pak si udělám čaj a půjdu si asi lehnout a chvíli odpočívat.. mám rýmu a jsem nachlazená,...
předtím si vás ale dočtu a nakouknu pak navečer.
stále dávám ¨hlasovat o jménu - Šimon nebo Kryštof???
díky
pěkné odpolko všem.
d.

pajinkaa28
23. zář 2010

Ahoj holky!
Tak se nám drží stále hezké počasí a to mě těší.Vypadá to,že příští víkend se pojedem podívat na veletrh For kids do Letňan,se moc těším.Přišly nám na mejlík vstupenky zdarma. 😉 Tak proč toho nevyužít.
Dandi,máte vybraná moc hezká jména,je to těžké rozhodování,ale hlasuji pro Šimona.Já jsem si pro 2 kluka uplně zamilovala Tobiáše a pro holčičku Amálku,je to takové roztomilé. 🙂
Jinak se mějte hezky a opetrujte se.Ozvu se.Pa pa

danda78
23. zář 2010

ahoj paji,
amálka bbyla taky jedna z mých favoritek,ale je to kluk,takže pak už jsme dál nepřemýšleli a začali se orientovat na klučičí jména...
tobiáš je taky moc pěkné a nezvyklé jméno..

mishi
23. zář 2010

dandi - take hlasuji pro simona - k vasemu prijmeni pujde idealne. krestni mekke, prijmeni s "r". kdyby byl krystof,ta navaznost je tezka, take vice r. navic simon ma vice obmen.
ale krystof se mi asi pred 2 lety libil taky🙂))

mishi
23. zář 2010

paji - tobias hezke jmeno, take se mi libi, u nas doma by ale nikdy neproslo:(

mishi
23. zář 2010

akty - gratuluju k tem vyrocim🙂) to je hezke

danda78
23. zář 2010

tak magnezium na tu ruku zatím moc nepomohlo,takže zítra ráno tam budu volat a budu tam muset jet...
snad doktor něco vymyslí a bude to ok...
a hlavně aby malý byl v pořádku..
budu muset přivézt i moč a možná mi budou brát krev,taksnad to bude v pohodě a nic tam nenajdou,jak jsem teď ještě nastÿdlá tak nevím..
držte pěsti, odpolko napíšu.
díky
d.

pajinkaa28
23. zář 2010

Jsem si ani Tobiáše neprosazovala,manža si vydupal Jiřika,tak u druhého mimi je volba jména na mě a naštěstí se mu to líbí 😉

danda78
24. zář 2010

ahoj
tak jen hlásím,že na tu gyndu jdu až dnes na 13.45 před chvílí jsem¨tam volala,takže se ohlásím až navečer..
sestřička říkala že mě pošle asi na neurologii zda nemám někde ucpané cévy,tak snad ne..
držte pěsti.
pěkný den všem.
d,.

danda78
24. zář 2010

ahoj
tak jsem tady..
u doktora ok, prohlídku nedělal, jen mi předepsal léky které mám brát 2x denně, jsou na uvolnění žil a cévního prokrvení a pokud se to nezlepší do kontroly, tj. do 5.10. pošle mě pak k neurologovi..
ale už teď mi připadá že to mám lepší než dopoledne a to jsem si vzala jen 2 prášky..
uvidíme..
jinak vařím už na zítra - fazolovou polévku s klobásou a sekanou se zelím a bramborem..
přítel byl na tréninku na fotbale a za chvíli jde na pivo..
jdu si vás dočíst...
pěkný večer.

aktaka
24. zář 2010

Mishi děkuju 🙂

Madli tak snad léky zaberou a nebude se to muset nijak dál řešit

baraf
25. zář 2010

ahoj všem,

Dandi-tak jak je? brnění už ustává? jinak jsem taky pro ŠIMONA, k vašemu příjmení to jde krásně.

baraf
25. zář 2010

jinak, pro zvědavky 😀 už jsem si dala do pasu termín porodu 😉 čekala jsem, protože mně vyšli špatně triple testy, tak až po velkém utz. pan doktor všechno pořádně prohlídnul a povídal,že čekáme krásné, zdravé miminko 🙂
tak jsem si táááááákhle oddechla. tak teď už to snad bez problémů dotáhnem do konce.

Lukášek se na miminko moc těší,přeje si ségru,tak uvidíme, zda se mu přání splní.

pajinkaa28
25. zář 2010

Ahoj holky!
Baru,tak to velká gratulace k zdravému mimi,to věřím že sis tááááááááákhle oddechla,hlavně že je vše v pořádku 😉
Posledních pár dní mám divný tlak v podbříšku,jak před menzes,ale teoreticky bych to měla dostat až 4.10. a nikdy předtím jsem to takto nepocit'ovala.Možná to byla ovulka,kámoška mi říká že to muže být nervové,ale jsem v pohodě a nemám se z čeho nervovat a nebo jsem prý těhu,ale tomu moc nevěřim. 🙂
Přeji Vám hezkou neděli.Pa

danda78
26. zář 2010

díky za hlasování ohledně jména,asi to tak nakonec dopadne a bude to Šimon Š....
to brnění zatím nic moc, přes den je to možná toršku lepší, ale v noci stejné..
snad tam opravdu nemám ucpané nějaké ty cévy, toby bylo ještě nadělení..
baru, tak hlavně že to dopadlo ok a mimi je v pořádku a máš to už teda taky krásné, 22tt...
paji tak že by??
moc bych ti to přála..
dnes je hnusně, prší už od noci, já jdu stejně do práce,tak je mi to celkem jedno..
mějte se..
d.

dvojcata2
26. zář 2010

Ahojky zdravím z deštivého Liberce hlásím se po delší době abych toho neměla málo po dovče jsem skončila v nemocnici mněla jsem nějakou potvoruv krvi napadla mi plíce a ledvinu ted marodím,ale proč píšu už mui tady byla krásně popsána cesta do Iscare a ted jsme byly s přítelem v IMUMEDU autem ale 7.10. tam pojedu autobusem můžete mi prosím opět pomoci a napsat cestu metrem s Černáku??Jinak jsem se divila že tam berou odběry spermie a ten můj jsi to musí udělat na Wc nemaj odběrovou místnost to jsem teda koukala.DÍKY

baraf
26. zář 2010

@dvojcata2 ahoj, tak hlavně se brzy uzdrav.

metrem jeď z ČM na na náměstí republiky ( je to trasa B,takže bez přestupu).
tam vystoupíš z metra směr Masarykovo nádraží a pojedeš tramvají 3 nebo 5 dvě zastávky do stanice Těšnov.Půjdeš Petrskou ulicí a je to 4.ulice vpravo. A nebo se tam pak už doptáš. pa a hodně štěstí!

dvojcata2
26. zář 2010

díky moc i minole jsi mi supr poradila 😉

baraf
27. zář 2010

@dvojcata2 doufám,že to najdeš.... možná tam těch tramvají jezdí víc, kdyžtak se podívej na zastávce.

mishi
28. zář 2010

teda baru, to je super, te to dobre dopadlo, uz jsi ve 2.pol.:)) a je fajn, ze jsi dodala udaje do pasu, uz se nebudeme ptat kazdou chvili jako zvedavky zvedave. tak luky chce sestricku 😀

dando - ty si pekne "uzivas", to je mi lito s tim brnenim, jako bys nemela malo starosti. drzim pesti, ta ti leky zaberou a neni to n ic vazneho a nemusis na tu neurologii.a simon - dobra volba 😉

paji - dej urco vedet, jaky bude vysledek tech bolesti, mozna to bylo kolem ovulace, mozna ne.....

dvojce - zadej si na www.mapy.cz adresu imumed a dojed metrem B z cernaku na florenc a zbytek muzes v klidu dojit pesky - z ulice na porici.....

mishi
28. zář 2010

jsem ted sama doma, stepa je s klukama na schuzi softballu, byli jsme dnes na navsteve u svagriku, male neteri jsem prohrabla cely batoh do skoly, je prvnanda a desne me zajima, co se dnesni deti uci. stepa ji pak musel predcitat ctyrlistek a blbli spolu, bylo to krasny je pozorovat. videla jsem tam uz malou Bebe 😀
ta se mi prave ted hlasi kopanim do bricha. nejspis ma hlavicku nalevo, levou stranu mam vic vyboulenou 🙂

ve ctvrtek na 10h jdu po 4 tydnech k hulvertovi, se desne tesime, az ji zase uvidime
vazim se ted obden, hlidam si vahu, behem tehu mam zatim 5 kg nahore, koncim 25tyden. zsa se mi, ze roste jen bricho veprostred

jo a taky se chystame do letnan na veletrh, asi v sobotu, ve vsedni den nestiham, vracim se z banky po 19h
planuju tum objednat x landera pres detsky raj, by mohla byt nejak sleva, kterou slibuji🙂)