Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

danda78
4. dub 2011

@dvojcata2 - moc grätuluju, to je krásné číslo.. já měla jen 111,5jednotek a to tam byli na začátku 2ks

baraf
4. dub 2011

@dvojcata2 no tak super, moooc gratuluju! Ať probíhá vše tak jak má!

siki26
4. dub 2011

@dvojcata2 skvělá zprávička, jste šikulky, tak vydržte 😉

baraf
4. dub 2011

ahoj, tak tady je náš Filípek

dvojcata2
5. dub 2011

@baraf Bože ten je krásnej má nosánek jak knoflíček.Stejně jsou děti nejkrásnější když spí dokázala jsem se na holku dívat pořád když spala.Opavdu je to miminko na fotku do dětského časopusu

baraf
5. dub 2011

@dvojcata2 děkuju 😉

siki26
7. dub 2011

@baraf Krásný zlatíčko 😵 Už si ani nepamatuju, že moje děti byly taky tak malincí...Tak ať krásně roste 😉

pajinkaa28
7. dub 2011

Ahojky holky 🙂
Tak jsem se na Vás přišla podívat.
@baraf Je opravdu moc krásný,v Iscaru dělají jen krásné děti 😉
@dvojcata2 Posíláme veeeelikánskou gratulaci a moc,moc držíme pěsti,myslím na Tebe 🙂
Holky,v úterý mi umřela nadějě 😢 V pondělí jsem měla 9 dní zpoždění,tak mi to nedalo a testla jsem,byly na testíku //,sice jen duch,nechtěla jsem tomu věřit,že by se zadařilo přirozeně,tak mi to nedalo a šla jsem k dr.na krev,udělal mi i utz a říkala že sliznice dostatečně vysoká a že na menstruaci se to nepřipravuje,napsala mi Utrogestan a listovku,prostě neuvěřitelné zprávy.A v úterý to přišlo,dopoledne se dostavila menstruace 😢 a když jsem si volala na výsledky z krve,tak taky negativní,ani nevím jestli tam byla nějaká hodnota hcg,tak jsem jí řekla že po menzesu příjdu ať mi srovná cyklus.Možná jsem těhu byla a neudrželo se,to nevím.Už jsem si opravdu myslela že se stal zázrak,ach jo,tak se snad brzy zadaří.
Mějte se hezky a já se zas ukážu.Pa pa a dobrou noc

baraf
8. dub 2011

@siki26 @pajinkaa28 díky za pochvalu 😉

@pajinkaa28 to je smůla teda... držím moc palce,ať s vám brzo zadaří

chersi
16. dub 2011

Ahojky holky, včera jsme byly v Iscare na druhém pokusu IUI - tentokráte jsem byla u DR. Anny ........nevím jak přesně se píše příjmení. Ale to se chci zeptat to že pokus se na něco nezeptáte tak to nevíte to už vím, ale bolelo vás někdy od ní vyšetření. jako že jsem minule ani nevěděla že se se mnou něco děje, tak ted jsem cítíla snad úplně všechno...

siki26
16. dub 2011

Ahoj Chersi, od Anušky mě nikdy vyšetření nebolelo. Pak mě vyšetřovala ještě dr. Turková (myslím, že se tak jmenovala) a od ní jsem taky snad cítila všechno. Takže myslím, že to záleží - jednou to bolí, podruhé ne a je jedno kdo tě vyšetřuje...

dvojcata2
17. dub 2011

Ahojky já mám zase zkušenosti že od chlapa dr mně to nikdy nebolelo a od dr ženskejch vždycky prostě si myslím že chlapi jsou citlivější.

baraf
17. dub 2011

@chersi já to měla jak Siki, od Anušky mě to nebolelo a od Turkové jo.... prostě někdy to bolí někdy ne.

@dvojcata2 jakpak se cítíš? koukala jsem na termín porodu, to se narodil náš Filípek.

dvojcata2
18. dub 2011

@baraf Děkuju je mi fajn ale hrozně žeru nevím jestli si to namlouvám že to je k těhu.Já ten termín si tam dala podle oka na UTZ jdu za týden tak to upravím ale třeba jsem se trefila.Filípek byl malinkej vid?Už se nemůžu dočkat UTZ abych ten flíček viděla jelikož mi nic není ani se jako těhu necítím tak to už chci vidět a samozřejmně se i bojím ale to je asi normální.

baraf
18. dub 2011

@dvojcata2 Filípek měl 1445g, ale už to krásně dohání. že se bojíš je naprosto normální, uvidíš, bude vše O.K. ,držím palce.

biris
19. dub 2011

Tak po dlouhý době a po dvou neúspěších jsem se odhodlala zapojit do konverzace.Koukám samé krásné zprávy!
Báro Filípek je opravdu miminečko k sežrání!!!
Dvojčata:tys v loni začala chodit do iscare a dnes už 6 týdnů těhotenství moc gratuluju!!!
My jsme museli změnit car a jdeme na genetiku a imunologii,tak doufám že zjistí proč to už dvakrát nevyšlo mněla jsem poprvý osmibuněčný embrio a podruhý dokonce dvě osmibuněčný.Myslím si že u mně zapracovala psichika!

dvojcata2
19. dub 2011

@biris Díky to byl můj případ co máš ty taky mi dělali imuno genetiku nic nenašli.Byla jsem trochu zklamaná protože jsem si říkala tak proč to teda nejde??Dala jsem si PICSI a řekla si že to je poslední pokus a nebudu se trápit.Naplánovala jsem si co budu dělat když se nepovede dělala jsem vše tak jako předtím nehlídala jsem se prostě jsem si řekla že když to nevýjde budu smuná ale svět se nezhroutí a budu dělat věci které jsem dosud nedělala.No a zase je dělat chvíli nebudu.Psichika je opravdu v tomto moc důležitá.Držíém pěsti do dalšího boje!!!

dvojcata2
19. dub 2011

@baraf on je dřív narozený?ten musel být maličký brouček.Tak at je hlavně zdravoučkej a krásně rosste 🙂 🙂 🙂

biris
20. dub 2011

@dvojcata2 ahoj chci se zeptat ta metoda PICSI je lepší než to ICSI ?Nevím totiž jaký je mezi tím rozdíl!A to PICSI asi nehradí pojišťovna vůbec CO?Už taky přemýšlím o tom že mi asi nic na genetice ani imunologii nenajdou a co pak!

pajinkaa28
20. dub 2011

Ahojky holky,
konečně je venku to správné počasí,taky jsem z broučkem skoro pořád venku,je to opravdu fajn. 😎
@biris Ahojky,klidně se přidej.My jsme 1.pokus měli taky rychlý,začli jsme Iscare navštěvovat ke konci listopadu 2007 a 3.března 2008 už byl ET.
@dvojcata2 Pořád na Tebe myslím a moc držím pěstičky ať je vše v naprostém pořádku.O tom PICSI jsem už něco slyšela,ale nějak jsem se o to nezajímala,ale určitě to je lepší.
A kde máme ostatní děvčata? Kam se nám ztratila třeba Mishi?

dvojcata2
20. dub 2011

@biris Isci je spojeni spermoše a vajíčka v misce pod mikroskopem je větší šance oplodnění vajuch.PICSI je to samé ale ty spermošky se dají do nějakého roztoku a vydrží to opravdu silné kusy,tím zjistí jejich DNA.My s přítelem jsme oba v pořádku dítě máme každý s prvního manželství mně pak vzali vejcovody a tak jsme se dali na IVF mysleli jsme že to bude hračka když není jiný problém.Dvě IVF Dvakrát KET a ani náznak tak jsem změnila CAR kvůli psichice a tady na koníkovi mi poradila jedna holčina tuhle metodu PICSI tak jsem říkala proč ne je to poslední pokus a vyšlo to.Embriolog totiž vidí jen jak je spermijka rychlá ale její DNA její vytrvalost nevidí a tohle ta metoda pozná.Taky ze 12 vajuch mně vydrželo jen jedno oploz.vajíčko osmibuněčné a jedno takové slabší.Když jsem mněla na ISCI tak jsem mněla 8 oploz.vajuch ale nic s toho nebylo.Já týhle metodě věřím když tolik pokusů selhalo.ISCI stojí myslím 9000kč a PICSI 13000kČ tak to není až takový rozdíl.
Ted jsem sežrala Matesy já za chvilku prasknu

dvojcata2
20. dub 2011

@pajinkaa28 Jsi moc hodná díky .pamatuju jako by to bylo nedávno když jsi psala o tvém začátku snažení a už lítáš s prckem venku.To je síla jak to letí.Tak hezké procházkování 🙂 🙂 🙂

pajinkaa28
20. dub 2011

@dvojcata2 To mi povídej,za chvíli tu budeš psát že za chvíli rodíš.Teda Ty to mimčo krmíš,máš pěkné chutě 😀

biris
21. dub 2011

@dvojcata2 Děkuju za povzbuzení.Ty máš ale pěknou úrodu vajíček já jich mněla poprvý 5 a z toho byli vhodný k oplodnění pouze 2 a jen jedno vydtrželo a podruhý po dlouhým protokolu jsem jich mněla 6 vajec z toho se oplodnily 2 a nezůstali tam potvůrky!!Tak jsem si říkala že už jsem asi stará,poslední porod jsem mněla před 13 lety že už je to moc dlouho,tak že kvůli tomu mi to nevychází!!!Určitě se zeptám na to PICSI doktorky a kdyžtak do toho půjdu!

dvojcata2
21. dub 2011

@biris Jak stará???Mně je 37 a mám 17 letou dceru.Sice vajuch ted hodně ale oplod. se 4 s toho zbyly 2

baraf
21. dub 2011

@dvojcata2 jo,jo je 33+0....

dvojcata2
26. dub 2011

Ahojky děvčátka tak hlísím jedna Folpice nebo Folpík srdíčko krásně tlouklo.Ani jsem nedokázala říct sestřičkám děkuju jak jsem se zalikala slzama

dvojcata2
26. dub 2011
baraf
26. dub 2011
pajinkaa28
29. dub 2011

@dvojcata2 Moc Ti gratuluji,je to nádhera,držím palečky 🙂