Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

sonka.77
4. kvě 2009

Tady bude pozitivních příkladů!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

elana
4. kvě 2009

No to doufám🙂

I když je fakt, že mi udělalo radost, když jsem pročítala ty začátky tématu, tak skoro každá holčina tam má (dřív či později), mimčo🙂

sonka.77
4. kvě 2009

Jo jo, taky jsem si toho všimla, že jsou v podstatě všechny maminy. To je super.

Teď je na nás, abysme v jejich odkazu pokračovaly. 🙂

elana
4. kvě 2009

To jo, rozjely nám to holky dobře🙂

No ale stejně mi neříkej, že na celým Koni jsme tu momentálně čtyři, co chodí do Iscaru😀

sonka.77
4. kvě 2009

No ony holky z Iscaru nemaj čas, protože všechny lítaj kolem svých miminek. 😎

aktaka
4. kvě 2009

ahoj kocky

tady se normalne blafe 😵

elana
4. kvě 2009

A jó, já zapomněla 😝

sonka.77
4. kvě 2009

Á máme tady posilu!!!! Jak se válejí šunky? 😀

elana
4. kvě 2009

No Akty, ahoooj, kde ses válela?😀

sonka.77
4. kvě 2009

Akti, kde jsííííí?

elana
4. kvě 2009

Akty nás přišla jen zkontrolovat a zas šla asi marodit🙂

Nebo jí samou radostí, že tu někdo je, trefilo🙂

sonka.77
4. kvě 2009

No tak to sedí! 😀 😀 😀

Akti, dejchej, dejchej, není to přelud, my jsme fakt tadýýý. 😀

aktaka
4. kvě 2009

😀 😀
ja abych se nenudila,tak jezdim kazdou pul hodinu na nadrazi pro manzela. Nechal si doma tel,tak nevim,kdy prijede. Super kseft 🙂

elana
4. kvě 2009

😀😀 no tak se obávám, že touhle resuscitací jsi jí přivodila akorát tak zástavu od zaskočení🙂

Takže, zbyly jsme tři...tam ta dam 😎

elana
4. kvě 2009

A hele, přece ne😀

No, ale to sis zvolila fakt prima program na májový podvečer🙂

sonka.77
4. kvě 2009

Akto, cožéééé? To je teda nářez! 😀 Vždyť jsi v rekonvalescenci, šetři se a manžu nech dojít pěšky. 😀

elana
4. kvě 2009

Soni, to jsem jí chtěla napsat taky, ale přece jen nevím, kde bydlí, tak mi přišlo krutý doporučovat třeba ho nechat jít pěšky 5km😀.....na druhou stranu, co neni v hlavě, musí být v nohách, žejo 😝

aktaka
4. kvě 2009

Ja jsem mekkota,ono je to od vlaku k nam pul hodiny do kopce,tak je mi ho lito. Ale ted jsem to vzdala,pockam rovnou na dalsi vlak.
Se tu prochazim a brouzdam po konovi,ta technika,to je narez 🙂

sonka.77
4. kvě 2009

Jo jo, on by to určitě došel! 😎 Akti, tak kdy zas jedeš? 😀 Promiň, že se bavíme na tvůj účet, ale to se fakt nedá.... 😀 😀 😀

elana
4. kvě 2009

Akty, to je rozumný🙂 a on v nejhorším dojde, aspoň se provětrá (pokud teda u Vás neleje, to by mi ho bylo taky líto🙂)

aktaka
4. kvě 2009

A to se nam jeste nejaky inteligent postavil za auto,ze jsem manevrovala jak silena,abych vyjela 😠

aktaka
4. kvě 2009

V pohode,jen se bavte,aspon nekdo 😀

elana
4. kvě 2009

Já Vás pobavím obě🙂...teď jsem vyšpehovala na Vítězkách, že Anngie má pozitivní hcg a hoodně vysoko🙂 zkušený tam hádají dvojky a škodolibky trojky😀

sonka.77
4. kvě 2009

Wow! Super! To je paráda! To nám to krásně začíná! Doufám, že se dojde pochlubit! GRATULUJŮ! 🙂

Kolik má to HCG?

elana
4. kvě 2009

Tyjo, tuším 12OO🙂 (doufám že nešířím fámy 😅 )

aktaka
4. kvě 2009

A nam nenahlasi,co? 🙂

sonka.77
4. kvě 2009

No na Vítězkách to nahlásila před hodinou a půl, tak to je fakt čerstvé. Dvoječky budou, tralala.

elana
4. kvě 2009

Já myslím, že až se vzpamatuje, tak přijde se pochlubit🙂

aktaka
4. kvě 2009

Tak se uvidi. Ono se to hcg neda brat moc vazne. Kamoska mela vyssi a je 1. Ale ne ze bych to Ann neprala 🙂

elana
4. kvě 2009

Já ani nevím, kolik transferovali prďolů. Nepamatujete si některá?