Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
21. zář 2009

a ty okna,co? se má manža na co těšit-to bude dovolená 😀

taky Siki závidím. hned bych jela, když je takhle hezky...

aktaka
21. zář 2009

jj, asi i ta okna
no ale on si jí bere přímo na to, tak si nemůže stěžovat 😀

jj, počasí jim vyšlo parádně. taky uvažujeme, že ještě někam vypadneme, ale to až v truhém trimestru, jestli vůbec

baraf
21. zář 2009

jen si někam jeďte odpočinout..... my třeba byli v zimě na horách... chodili jsme na procházky a bylo to super.než nám začalo pršet 😠

už mi pomalu to kafe dochází, musím si ho šetřit 😀

aktaka
21. zář 2009

jj. loudej se 😀

jedu za chvíli do práce oznámit, že už se nevrátím. nakonec jsem se rozhodla, že je nebudu tahat za nos, bylo by mi to nepříjemné
ale vůbec se mi do toho nechce ☹

baraf
21. zář 2009

tak to držím palce,ať to proběhne dobře... pak napiš, jak to dopadlo....

aktaka
21. zář 2009

jj, určo napíšu
jsem moc zvědavá jak se tam s tím poperou. jeslti si myslí, že jim tam budu jezdit denně někoho zaučovat, nebo ještě i pracovat, tak to jsou na omylu

baraf
21. zář 2009

to se ví, nedej se.přece tam nebudeš jezdit.....

baraf
21. zář 2009

no nic, kávička došla,jdu na ten zbytek....

baraf
21. zář 2009

tak žádný okna, volala babi,že mám přijít na oběd 😝

aktaka
21. zář 2009

tak jsem zpět
šéf to vzal v rámci možností. co má taky dělat, že jo 🙂
jen si myslím, že to nebude trvat dlouho a je z toho veřejná věc ☹

Baruš, ty to tedy flákáš ti povím 😀

baraf
21. zář 2009

Akty-promiň...... 😝 takže v práci v pohodě?
Okna umytý, v podkroví vygruntováno komplet-podlahy,prach (já jsem tak šikovná) 😀
teď jsem přivezla Lukyho, dám si kafe a půjdu pověsit záclony.... zbytek zítra,ona mi ta práce nikam neuteče 😎

aktaka
21. zář 2009

jj, v práci v pohodě. ale začátkem října tam máme předaudit, tak to jsem zvědavá, jak to tam zvládnou

to víš, že jo, neuteče. já jdu poutírat prach, aspoň to bych mohla udělat

elana
21. zář 2009

Ahojky🙂

Akty, to ses překonala🙂, gratuluju k (myslím že správnému, férovému určitě) rozhodnutí.

Ještě jsem enstihla dočíst, jdu na to🙂

aktaka
21. zář 2009

ahoj El

doufám,ž e to bylo správné rozhodnutí 😅 jen jsem zvědavá jak dlouho bude trvat než se to v práci roznese. dávám tomu týden, maximálně dva

co u tebe, nějaké novinky? už máš zabaleno? 🙂

elana
21. zář 2009

Akty, no, to myslím že je reálný🙂, týden nebo dva. Možná i míň. Ale co, vždyť je to šumák 😝

Zabaleno? Haha a proč?😀 jedu AŽ za 6 dnů 😅 to já pěkně v sobotu ráno začnu zlehýnka 😉

baraf
21. zář 2009

ahoj El,

taky bych balila až v sobotu 😀 a jak se vede?

Akty-a budeš dodělávat to co ti tam zbylo nebo už za tebe bude pracovat někdo jiný? však oni to tam bez tebe s tím auditem zvládnou 😉 a že se to roznese? no a co,aspoň tě nebudou pomlouvat,že se doma jen tak válíš...

aktaka
21. zář 2009

co když ti bude něco chybět? abys to stihla ještě dokoupit 🙂

dodělávat nic nebudu, nevím kdy. abych tam jezdila každý den,t ak to ani omylem. máme tam naší super hlavní účetní (kráva neskutečná), tak at si s tím madam poradí sama 😝

baraf
21. zář 2009

Akty-to se ví, co bys tam hledala 😀

El-docela ti ty lázně "závidím", taky bych jela, ale mě by stačil prodlouženej víkend...

aktaka
21. zář 2009

taky bych někam vypadla. nevím,c o tu budu dělat v zimě, se uklovu nudou. asi se dám na ruční práce 😀

elana
21. zář 2009

Akty, nejedu na Sibíř, když bude něco chybět, tak dokoupím na místě. A pokud na to přijdu ještě doma, tak 24h Tesco to jistí😀

Holky, no právě, mě se tam nechce, páč mám strach, že se tam budu hrozně nudit. Vezu knížky, časopisy, budu mít (doufám že) net (pokud bude fungovat)...ale i tak.

aktaka
21. zář 2009

to byla ukázka pražáckého syndromu - nikde jinde kromě prahy se nedá nakopit od pěti odpoledne dále 😀

ale budeš chodit pořád na nějaké procedury, to uteče, uvidíš, že jo. a určitě se tam i s někým seznámíš. na víkendy bude jezdit manžel, ne?

baraf
21. zář 2009

El-manža byl vloni 3 týdny v lázních-a nenudil se.teda na 14 dnů jsme za ním přijeli,ale řekla bych,že jsme mu dost nabourali jeho "lázeňský život" 😀

AKty-nebudeš se nudit..... znovu opakuji svou nabídku-půjčím Lukáška 😝

aktaka
21. zář 2009

Baruš klidně, ale jenom když bude hodnoučký 😀

elana
21. zář 2009

Akty, pražácký syndrom mě rozesmál😀 Náhodou, tohle je návykový, já si v Rakousku vůbec nemohla zvyknout na to, že v sobotu večer a CELOU neděli 😠 si nekoupím ani olivu😀

Baruš, no jsem na to zvědavá🙂 však já se Vám ozvu, jak se mi tam líbí-nelíbí 😉

aktaka
21. zář 2009

no já jsem s tím ale hrozná, manžel ze mě nemůže. tuhle jsme si udělali výlet do liberce, cestou k ještědu vidím mekáč a volám: ježíš, tady mají taky meka! manžel si tukal na čelo, že jako nejsme v nějaké horní dolní... mno nic 🙂

elana
21. zář 2009

😀 to bych z Tebe taky nemohla😀

haaribo
21. zář 2009

Ahoj Elano, děkuju za podporu, protože mě to zkracování cyklu fakt točí....

aktaka
21. zář 2009

nj, děs se mnou, jsem si toho vědoma 🙂

mno nic, pro dnešek se s vámi loučím, jdu se hodit do horizontální polohy, za chvíli tu mám muže, jedeme pak ještě nakupovat

tak hezký zbytek dne a zase zítra

elana
21. zář 2009

Akty, ahoj, pěkný večer.

Haaribo, rádo se stalo, tak či tak, bude to dobrý 😉

haaribo
21. zář 2009

No uvidíme, ale co jsem mrkla do albíčka Aktaky, je to úplně stejný...