Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
22. zář 2009

pravda, nedělní odjezd není důvod 😀

dneska je mi celý den divně. jestli to počasí či co, mám asi nízký tlak

před chvílí jsem zjistila, že začal podzim ☹

a taky mám neochvějný pocit, že doma degeneruji, asi budu muset začít něco studovat

elana
22. zář 2009

Akty, seš těhotná, divně Ti asi ještě nějakou dobu bude 😉 buď ráda, že jsi doma, můžeš odpočívat jak chceš. Ale s tím degenerováním se Ti nedivím, toho bych se bála a proto doufám, že budu moct být jednou v práci až do mateřský. Studuj, dej se na pletení...cokoli Ti bude krátit čas a těšit Tě🙂

Jo, podzim. Já to zjistila o víkendu. Už se stromy hrozně barví a tak vůbec, i když sluníčko, tak už je to pod takovým barevným oparem všechno.

aktaka
22. zář 2009

upřímně si vůbec nedovedu představit, že bych chodila do práce. já jsem občas schopná usnout i za chůze 😅
asi opráším tu angličtinu 🙂

dneska ale bylo celkem vedro, jsem chvíli stála na sluníčku a stačilo

elana
22. zář 2009

Možná by se Ti spíš hodilo oprášit pletení, můžeš se pustit do výbavičky🙂

Jo, ono je venku krásně a příjemně, nakonec prvních podzimních dnů takhle vyvedených moc není...ale i tak, no. Za 3 měsíce už jsou pozítří Vánoce🙂

aktaka
22. zář 2009

pletení nevím nevím, já sama na sobě moc pletené nemám ráda, tak nebudu mít tendence do toho oblékat ani svoje děti...

ježíš, za tři měsíce už jo? no fakt. toto letí

a my máme zíta tříleté výročí svatby 😵

baraf
22. zář 2009

Akty-takže bude oslava?

no,jo Vánoce,já už dokonce mám v úschovně nějaké dárečky...... a už si lámu hlavu,co Lukymu. ten už mluví o tom, že musí být hodnej, že přijde Ježíšek.....
😉

elana
22. zář 2009

Já pletený můžu a líbí se mi miminka oblíkaný jako miminka a ne jako malí dospělí, jak je teď trendem. Na druhou stranu, já dětem nikdy nic neupletu, protože to neumím, učit se nehodlám a trpělivost na to nemám🙂

Jůů, tak to jste si zadělali krásný dárek/dárky 😵 Tak těch výročí ještě aspoň 20x tolik 😉

elana
22. zář 2009

Tyjo Baruš, to seš borec, už mít dárky🙂 Já budu, ostatně jako každý rok, tápat ještě v polovině prosince po nápadech...

aktaka
22. zář 2009

Baruš, my to neslavíme. počítám, že manžel si ani nevpozmene 😅
tjo, já nakupuju týden před vánoci 😅

El, jako že 20 dětí, jo? 😀

baraf
22. zář 2009

já pak nějak nemusím ty narvaný obchody, kde nic není a člověk koupí cokoli..... radši jdu na trh na svařák...

baraf
22. zář 2009

Akty-tak to manžel si vzpomněl zatím vždy.... svoji jsme 5let. ale jinak spolu skoro 17.....

elana
22. zář 2009

Těch výročí😀 Děti budou stačit teď dvě a za dva roky další dvě, ne?😀

Mně manžel taky zapomněl a mrzelo mě to..měli jsme teď v červenci 4 roky. No, pak se to snažil odčinit, to je fakt...ale už to není ono🙂

aktaka
22. zář 2009

17 let? to jste začali na základce ještě, ne?
my si na ty výročí nějak nepotrpíme, takže já to nehrotím

4 děti, jo? no to by manžel nerozdýchal. já se ho snažím ukecat na tři, zatím marně 😅

baraf
22. zář 2009

Akty- my to taky nějak neslavíme. dostanu kytku,pusu..... a já udělám něco dobrýho... jo a začli jsme spolu až po základce 😀 a taky bych chtěla 3 děti.

elana
22. zář 2009

No, já taky nečekám dary, květy, večeře...to ani náhodou, vím, že na to neni, tak tohle mě nemrzí. Ale úplně to zazdít a ani si i jen ve srandě nepovzdechnout, jak je dobrej, že to se mnou vydržel🙂...to mě prostě mrzelo. Myslím že dobrý je si vážit každýho dne ve vztahu a tuplem pak každého roku.

aktaka
22. zář 2009

Baruš kolik ti je? mi nějak nevycházejí počty 17let a až po základce....

elana
22. zář 2009

Já jsem skromná, mně by stačily děti 2 😅 Kdyby někdy přišlo neplánovaný třetí (pokud mi nebude 45😀) tak bych byla po prvním šoku ráda...ale "plánuji" (haha, myslela jsem, že neplodnost už toto slovo vyřadila z mého života 😝 ) ty dvě.

aktaka
22. zář 2009

no já si třeba loni na naše výročí taky nevzpomněla. resp. až po pár dnech stylem: jé, my jsme měli výročí 😅 😀

já si třeba te´d plánuju, že v květnu porodím, tak doufám, že to ty děti/dítě berou na vědomí 🙂

baraf
22. zář 2009

AKty-je mi 32..... (byla jsem čerstvě v prváku 😀 takže to už není základka)

elana
22. zář 2009

Kdy máš vlastně termín?

aktaka
22. zář 2009

Baruš, tak to já bych ti neřekla víc jak třicet. teď už mi to tedy vychází 🙂
tak to klobouk dolů, že tak brzy a vydrželo vám to

El, zatím 21. května

baraf
22. zář 2009

Akty-teda díky, až se tu červenám 😉 jo, jo vydrželo, velká zkouška byla ta Danova nemoc-to je letos deset let...

elana
22. zář 2009

Akty, to tak by Ti tu Baruš práskla, že byla ještě pod zákonem 😅

Jé, to je výročí mojí maturity😀.....i když jestli jsou bobánci dva, tak budeš zaklínat, aby aspoň ten květen přivítali, co?

aktaka
22. zář 2009

jo, to věřím. to jsou takové věci, buď to člověka stmelí nebo rozdělí. ale očividně jste to zvládli bravurně 🙂

aktaka
22. zář 2009

jj, to je fakt, a´t vydrží aspoň do začátku května
no uvidíme, ještě nemám ani po první utz a už rodím 😀
dřív jsem se ale cítila na jedno, poslední dobou na dvě. ale možná je to jen tím, že s tím začínám smiřovat 😅

elana
22. zář 2009

Jen roď, ale nejdřív na prvního máje🙂

baraf
22. zář 2009

Akty- moji sourozenci jsou dvojčata a přenošený.... ségra měla přes tři kila a brácha něco přes dvě a půl.....

El-jo, pod zákonem...naši mě hlídali s brokovnicí

aktaka
22. zář 2009

jj, já to prckům vyřídím, aby chápali, co se po nich chce 😀

aktaka
22. zář 2009

přenošená dvojčata? to se hned tak nevidí
ještě řekni, že mamča rodila přirozeně

elana
22. zář 2009

Baruš, dobře dělali🙂 že hlídali. Já bych taky hlídala, kdyby mi céra chodila v patnácti s klukem 😝 (ale co bych asi uhlídala, žejo🙂)

Tyjo, přenošený dvojčata. To je nářez. Tak Akty, vezmi si příklad.