Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
24. zář 2009

jo,jo jsou.... budou nám povídat spíš o provozu školky ale určo se dozvím i něco na Lukyho 😀

aktaka
24. zář 2009

jako že je to nejhodnější chlapeček jakého tam kdy měli? 😀

ringle
24. zář 2009

Ahojky Holky 🙂
nějak nemám čas písat, ale sem tam si vás čtu, dočtu 🙂

El: to je škoda, že se nesetkáme u Františka.....takže já přijedu o týden později....ach jo...měla jsem tam mít kámošku, ale pojišťovna jí to nepřimázla, tak tam budu taky samotinká..... 😢

ale už se těším na akci po lázních 🙂 na naše mrazáčky miláčky 😉

elana
24. zář 2009

Ahoj🙂

Ringle, oni to někdy někomu neschválí? Tyjo..já myslela, že už s tím moc ofuky teď nedělají. Takže Ty jdeš taky po lázních na KET? 😉

Baruš, jak jsi dopadla u dr.? Bude KETík?

katrin32
24. zář 2009

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jak dlouho probíhá ten odběr OPU, od kolika do kolika jste tam byly? a dělají to i v sobotu? když to tak vyjde? díky

elana
24. zář 2009

Katrin, přijdeš tam v 7:00, uloží Tě do postele, vyšetří (ale jen sestra, změří tlak) a čekáš až přijdeš na řadu. Já čekala asi 2h (i když jsem tam byla sama), protože OPU musí být 36h po Pregnylu (Ovitrelle), aby byly zralý vajíčka těsně před prasknutím folikulů. Samotné OPU (ta narkoza) trvá tak 10-15min maximálně, vzbudíš se až na pokoji, když Tě ukládá zřízenec zpět na lůžko. Pak posečkáš zas tak 2h, sestra znova změří tlak a jdeš domů.

elana
24. zář 2009

Jo a OPU i ET se dělají i v sobotu. Iscare nepracuje pouze v neděli 😉

baraf
24. zář 2009

Ahoj,

El- ještě čekám na výsledky cytologie, ale jinak prý jsem úplně v pořádku.... 🙂 takže si půjdu za 14 dní pro zprávu a hurá do iscaru

Akty-jo,jo tak něco bych v tý školce chtěla slyšet 😀

elana
24. zář 2009

Baruš, jo Tys byla u klasického gyndaře, tak to jo. Já myslela, že už v Iscaru. No, ale dva týdny, to je jen chvilička 😵

baraf
24. zář 2009

El-tak,tak. kdybych šla do iscaru,tak to hlásím 😀

elana
24. zář 2009

Ajo, to je fakt😀 to bysme musely vědět, abysme mohly setnout pěsti 😉

katrin32
24. zář 2009

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat , která z vás užívala gonal f, jak jste si spočítali tu dávku na třetí dávku, mám pero na 450, už jsem vypotřebovala 385, zbývá mi 75 , připočítává se tam i těch 37,5 na první vystříknutí (které jsem nedělala) nebo ne, dík

tictac
24. zář 2009

sorry, ze vam sem lezu 😉
katrin, tech 37.5 je navic, nepocita se do davek, obcas tam byva o neco vic, ale je to nemerene. Pokud jsi tech 37.5 nevystrikla na zacatku, tak bych to asi zapocitala k tem 75, ale radsi bych se zeptala v CARu.

aktaka
25. zář 2009

ahoj babky

Baruš a co, slyšela jsi jen samou chválu? 🙂

Katrin, u mě opu stejně jak u El, akorát jsem se probudila už na sále
jinak gonal má 450 + 37,5 a pokud jsi tedy těch 37,5 na začátku nevystříkla, tak je tam pořád máš a můžeš je započítat do dávky

katrin32
25. zář 2009

ahoj, volala jsem do caru a řekli mi že tam je rezerva dokonce 75, tak nevím, uvidím co se mi pak objeví na peru

aktaka
25. zář 2009

tak to nevím, já tam měla navíc těch 37,5, víc mi to nedalo

katrin32
25. zář 2009

akt, a jak jsi měla rozpis?

aktaka
25. zář 2009

první den 225 a pak 150. poslední dva dny mi to snížili na 112,5 (nebo jak je tam ta dávka)

katrin32
25. zář 2009

já měla 225,150,150,150, tak uvidím, jak se mi dneska pero nalije 🙂

aktaka
25. zář 2009

to máš stejné jak já. kdy jdeš na utz?

katrin32
25. zář 2009

zítra mám kontrolu, vycházela mi na neděli ale mám přijít zítra, tak uvidím, kolik jsi vypotřebovala per, mě napsali zatím 2

aktaka
25. zář 2009

já spotřebovala 3, ale do poslední dávky mi chybělo 75j, tak abych si nemusela kvůli tomu kupovat čtvrté, dali mi, co jim tam vrací pacientky

elana
25. zář 2009

Ahoj🙂

Já měla ty první dávky do kontroly 225, 150, 150, 150, 225, 225, tak jsem načala první den jedno pero, druhý den druhé pero, to jsem za ty tři dny po stopadesátkách vystříkala úplně a pak jsem se vrátila k prvnímu a taky ho dodělala-radila mi to tak sestra, já bych na takový logický manévr nepřišla🙂 Jinak jsem jich měla 5, mezi 2. a 3.kontrolou se folíci zasekli☹...to páté jsem nedodělala. OPU byla 14.DC.

aktaka
25. zář 2009

ahoj El

tak už se ti to povážlivě krátí 🙂
máš už zabaleno? 😀

aktaka
25. zář 2009

El, prosím tě, kolik jste dali za to icsi? vy už jste to měli podle nového, že?

elana
25. zář 2009

Akty-nemám😀

Jo, za ICSI jsme dali 18 000. 6 vajec stálo 12 000 a každé další 6 000 a nám "dobrovolně" 😝 udělali jedno vejce navíc🙂

baraf
25. zář 2009

ahojky,

nešel nám dnes celej den net 😠

El-tak příjemný pobyt v lázních. a už něco sbal 😝

Akty-jo, jo samou chválu 😀 jak je Ti, dobrý?

elana
25. zář 2009

Baruš, dneska ještě né🙂 Ale zítra, to už musím 😠

aktaka
25. zář 2009

oni mají fakt nějaké divné počty. my jsme měli icsi 6 vajuch a počítali nám za to 9tis....

ahoj Baruš
já si říkám, kde se celý den poflakuješ 🙂
kromě bolení hlavy, únavy a sem tam divného žaludku je úplně dobře 😀

elana
25. zář 2009

No, tak to počítají zvláštně. Ale co, už to "přebolelo" 😝 pořád si říkám, že nemůžu moc nadávat, co když se nám z toho 7. statečného za 6000káčé narodí dítě😀

To je dobře, že je Ti takhle úplně dobře😀 aspoň víš, že jsi zdravě těhotná.