Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

sonka.77
17. lis 2009

Ahoj holky!

Dando, no to víš, to už tak je, to je život, ale já věřím, že každému se něco daří a něco nedaří a i když vypadá život těch druhých idilicky, ne moc často to tak opravdu je. Prostě každý má svoje problémy, které ostatní nemusí vidět. Ale chápu tě, taky mě vždycky trošku píchne u srdce, když se dozvím o někom z okolí, že jsou těhotní. Vždycky si řeknu "a my zase ne", ale přeju jim to, tak to prostě chodí.

Madli, tak to je super, že kamarádka je OK, to je moc dobrá zpráva. Madli, však jí budeš za tři týny následovat. Věřím, že tu rozpoutáš těhulecí vlnu a po novém roce nás vechny spláchne.

Holky, tak jsme byli nakupovat v Neměcku a je to hrůza, ale skoro nic jsem si nekoupila. Chtěla jsem hlavně oblečení, ale letošní móda jde fakt úplně mimo mě. Vše mi připadá jako vytahaný hadr, hnusné barvy, prostě nevyberu si, i když regály byly narvané k prasknutí. Ach jo, už aby se ta móda zase změnila.

ajscha
18. lis 2009

Ahoj všem!
Taky jsem minulý týden absolvovala nákupy, sháněla jsem bundu a musím říct, že jsem asi divná - nic se mi nelíbí, pokud se mi něco líbí, tak to zahlédnu spíš na někom, ale v krámech se mi nelíbí nic.
Taky se mi teď v okolí s těhulkami a čerstvými miminky roztrhl pytel, tak snad se po vánocích přidáme 😉

aktaka
18. lis 2009

ahoj holky

tak jaký jste měly víked a svátek?
já je strávila u tchánovců, ale aspoň jsem si tam koupila boty, nemohla jsem vůbec žádné sehnat

Soni, s těmi nákupy oblečení naprosto souhlas - já když teď narazím na něco, co se mi líbí, tak to je malý zázrak. a nejhorší fakt byly ty boty, všude alá 80. léta a mně se to prostě nelíbí 🙄

holky, netruchlete, po novém roce se to tu roztěhotní, i když Madli to určitě zvládne ještě letos 🙂

siki26
18. lis 2009

Ahoj holky,

Dando, život je prostě takový. Taky mi někdy přijde, že je dost nespravedlivý. Ale teď mi to aspoň trošku vynahradil těmi mrňousky, tak si raději nestěžuju 🙂

Soni, u mě nejde jen o módu, mně se prostě nelíbí vůbec nic, takže vánoční dárky budou nejspíš jen o kosmetice, ta se hodí vždycky...

madlinka
18. lis 2009

ahojky holky, dneska nestíhám nebyla jsem 2 dny v práci a je to znát 😒

Sonko doufam že tu těhu vlnu tady rozpoutám, přála byvch to sobě i vám 😉 😀 !!!! A snad to tak bude!

S tím oblečením mi to povídejte......taky mi přijde, že co teď prodávaj že je strašný 😠

baraf
18. lis 2009

ahoj všem,

tak se taky přidávám k těm co chodí po obchodech a nekoupí nic. navíc mám veeeelkou nohu,takže to kolikrát vypadá,že budu chodit bosa...

Madli-tak držím palečky a doufám, že tady tu další vlnu rozpoutáš

u nás dobrý, Luky má akorát rýmu,ale na to,že chodí do školky,tak to není s tím maroděním tak hrozný (ťuk,ťuk..).zítra mají den tatínků ve školce, něco nacvičujou,tak jsem na to zvědavá...

aktaka
18. lis 2009

ja jsem vyrazila na nakup jidla do letnan,to je snad jeste horsi jak to obleceni. Stavila jsem se pro posilnenou na obed,tak snad to preziju 🙂

siki26
18. lis 2009

Teda tady to celý den jede 😀

Já jdu po práci se sestřenkou na pokec, tak si dám nejspíš v Mc zmrzku s karamelem, mňam, mňam 🙂

aktaka
19. lis 2009

cau kecalky 🙂 jak to jde? Mne muz zase sebral pc,tak bych mela asi jit neco delat,ale vuubec se mi nechce. Vcera jsem stala 3hod u zehliciho prkna,tak jsem vecer padla jak stata. .... A kdepak mame El? Ze ona uz se uplne prestehovala do pronatalske diskuze? 🙂 ... Jinak ja se jedu zitra registrovat do podoli,vstavam v pet,tak snad tam stihnu byt tak,aby me jeste vzali

siki26
19. lis 2009

Ahoj holky,

Akty, takže vyhrálo Podolí? Tak budu držet palce, aby jsi se tam vešla 😉

Včera jsem byla se sestřenkou a hned si fotila moje bříško. Tak jsem si ho musela dát do albíčka, mrkněte 🙂 Takovej basketbalovej míč 😀

baraf
19. lis 2009

krásný den 🙂

Siki-krááááááááásný bříško, jakej míč...

Akty-tak zítra hooodně sil a štěstí 😉

siki26
19. lis 2009

Baruš ani jsem nechtěla věřit, že už je fakt tak vidět. když mi tu fotku ukázala, tak jsem na ní koukala jak z jara 😀

baraf
19. lis 2009

je fakt kráááásný. a navíc tam máš dva prďolky 😉

já dnes jedu s manžou do Prahy, má sraz ze základky,tak mu dělám řidiče. doufám,že dokoupím zbytek vánočních dárků,abych pak měla klid.

siki26
19. lis 2009

No Baruš, nevím nevím,jestli v Praze objevíš něco, co u vás nemáte...Já se snažím něco objevit už 2 měsíce a pořád nic 😠 Tak hodně štěstí a sil v těch narvaných obchodech

baraf
19. lis 2009

u nás se dobře nakupuje,to jo. ale mám vyhlídnutý něco, co u nás fakt neseženu.....

a už potřebuju jen pár věcí.vlastně jen tátovi a manžovi, jinak už to mám podchycený. zlatej internet. v hračkářství jsem to obhlídla a po netu nakoupila 😉

siki26
19. lis 2009

šikovná 🙂 Já teda taky dost brouzdám po internetu, protože ty narvaný obchody jsou vážně děsný ☹
A co máš pro Lukyho hezkýho?

baraf
19. lis 2009

dostane Lego Duplo-na tom ujíždí úplně úděsně-už má mašinky (když se to postaví je to přes celý jeho pokojíček),autoopravnu,farmu a já nevím co ještě. teď mají letiště a on si ho tak přeje-chodíme se na něj koukat do hračkářství.... pak dostane velký auto(to musí být), magnetickou tabuli, dětský holeni (musí být jako táta) a nesmí chybět ani oblečení (je horší jak ženská) a společenskou hru a samozřejmě knížky. možná ještě něco vykoumám. už se těším na jeho očička, to vždycky slzím....

madlinka
19. lis 2009

Ahoj holky.....Siki to je krásnej pupík 😀 😀 😀 !!!!!!

Já teď nemám moc čas.....chci si v práci vyčistit stůl, v pondělí jdu na utz a je možný že se bude hned rozmrazovat.......tak raději.......

a navíc dneska dorazila tchýně a budou u nás až do neděle 😒

baraf
19. lis 2009

Madli-tak přežij návštěvu tchýně...... a už se ti to blíží,co? tak tfuj,tfuj,tfuj....

siki26
19. lis 2009

Baruš, tak to bude Ježíšek jak vyšitý 😵 Já už se taky těším na příští Vánoce. s těmi dětmi to bude určitě kouzelnější, i když z toho ještě tolik mít nebudou...Luky je šťastný chlapeček 😉

Madli, děkuju 😵 Pořád bych na sebe koukala v zrcadle 😅
Tak šup, šup, ať jsi brzy v našich řadách...a ostatní holky postupně za tebou. Nebo klidně i všechny najednou 😀

baraf
19. lis 2009

siki-kdy máš termín? Luky je v dubnu a vánoce už byly docela sranda....i když tonechápal. ale vybalovat dárky ho pekelně bavilo 😉 my v rodině si dáme mezi sebou jen pozornosti, hlavně děti,aby měly

siki26
19. lis 2009

měla bych rodit 9.3., ale myslím, že prckové se narodí už v únoru...Tak to už by mohly trošku kulit oči ne? 😀 Jojo, děti jsou důležitější, my si taky budeme dávat jen drobnosti.

elana
19. lis 2009

Ahojky, já Vám nikam neutekla, ale nebyla jsem teď moc na Koníku vůbec (málo času), od teď to snad už bude lepší. A upřímně-spíš teď jen dočítám a jsem ráda, že tady vše ok, u mě se teď nic neděje, tak mi přijde blbé jen pozdravit🙂

Ale mám fakt radost, že těhulky se krásně kulatí a snažilky to berou s nadhledem, co taky zbývá, žejo 😝 Musíme zatnout zuby a tu káru táhnout dál, třeba nám do ní čáp nebo vrána nějaký to mimino taky upustí😀

sonka.77
19. lis 2009

Akti, tak držím palce do fronty! 🙂
Siki, no to je krásný bříško, to jsem zvědavá kam ještě poroste. 🙂
Báro, takhle krásně vymyšlený vánoční dárky teda nemám, vlatně vůbec, letos nemám žádný nápad, dokonce ani pro sebe. 🙂
Madli, tak už v pondělí, no budu na tebe myslet a držet pěstičky. 🙂
Eli, však já taky nic moc jinýho nedělám, než, že napíšu AHOJ. 🙂 Co rodokmen?

Dneska jsem byla naposled u dr. kvůli tomu psycho-cvičení a jsem objednaná na leden jak to vypadá, ale už jsem sestře řekla, že bych stejně ráda podstoupila terapii, třeba je ve mě nějaký blok, kdo ví, prostě vezmu to z gruntu.

Jinak přítel marodí, chudák měl teplotu skoro 40 a propotil asi deset triček. No už má ATB, takže se to lepší. P.S. prasečí chřipka to není. 🙂

madlinka
20. lis 2009

Holky děkuju moc za podporu a palečky, děkuju, budu je potřebovat...........

Jinak s tchýňou je to mazec, bzučí mi v hlavě.....dneska asi budu mít velkej přesčas v práci 😅

madlinka
20. lis 2009

jo holky a 18.11. jdu ke kartářce........ 😕

siki26
20. lis 2009

Madli, to jseš odvážná. Já jsem kartářku taky vždycky chtěla zkusit, ale nemám odvahu 😅 Co to, že k ní jdeš?

madlinka
20. lis 2009

Já byla kdysi, to mi bylo asi 16 ....... do té doby jsem tomu nevěřila a smála se takových věcem, ale ona mi tenkrát řekla takový věci... 😕 ..... tenkrát mi řekla že budu mít dvojčata, nejspíš kluky.....a pak asi ve dvaceti mi jedna karátřka řekla že budu mít dvojčata kluky.........no nedavno na rodinné oslavě mi teta říkala že jde ke kartářce a nějaké dobré, tak jsem se toho chytla a řekla že to zkusím do třetice 😀

sonka.77
20. lis 2009

Madli, kdy že k ní jdeš? 18.11. už bylo. 😉 Já byla u kartářky jen jednou v životě asi před 10 lety a v podstatě vše se splnilo a mě to tak vyděsilo, že už bych nikdy ke kartářce nešla. Fakt nechci nic vědět, i když mi tehdá předpověděla jen samá pozitiva. Jedinou špatnou věc řekla, že budu mít problém s otěhotněním, což můžete posoudit samy, jestli se trefila. 😀 😀 😀 A já blbá dvaadvacetiletá se tehdá ani nezeptala, jaké ty problémy budou a zda a kdy se nakonec zadaří. No husa, co víc říct, ale v tom věku mě to FAKT nezajímalo. 😀

madlinka
20. lis 2009

o jééééé jsem ale šikovná 😀 , jasně že jdu 18.12. 😅