Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
5. led 2010

tak na utz jdu v úterý na 10,40 k Anušce

a jinak by mi to kafe vyhovovalo asi nejlíp ve středu nebo v pondělí. pže od čt. mám manžu doma.....

madlinka
5. led 2010

Barů tak Anušku pozdravuj, že jí děkuju, Hulvertovi jsem poděkovala za péči po celou dobu, ale transfer byl od ní...........holky je to divný že do Iscaru třeba už nikdy nepojedu.........

aktaka
5. led 2010

Madli, buď ráda, mě tam pár návštěv ještě asi čeká, přeci jen chceme dvě děti. pokud se tedy nestane nějaký zázrak 🙂 jen doufám, že těch našich devět mrazáků na jedno zdravé dítě bude stačit 😅

sonka.77
5. led 2010

Akti, já myslím, že to druhé už bude přirozeně, spousta holek to tak má. Jak se jednou pohnojí, už to jde samo. 🙂

Báro, já v pondělí rozhodně ne, budu v práci do večera. Mě by spíš vyhovoval ten čtvrtek, pátek, nebo ta středa.

baraf
5. led 2010

tak nevím, tu středu?

aktaka
5. led 2010

Soni, já tak nějak doufám, že by to podruhé mohlo klapnout přirozeně, ale nespoléhám na to

tak v tom případě jedině středa, čt pá nemůžu já

elana
5. led 2010

Ahojky, pořád čtu a monitoruju, tak jsem ráda za dobré zprávy!

Baruš...držííím palce. Jak snášíš Estrofem?

Soni...věř nevěř, ale já se toho KETu hrozně bojím, když jsem podstupovala IVF, tak to tak nějak bylo plynule a přirozeně od začátku do konce, ale ten KET mi přijde, ač se vynechává stimulka, není tam OPU atd. mnohem větší nápor (hlavně teda na psychiku, ale to je fuk). Když jsem se dozvěděla, že máme mrazáčky, byla jsem přešťastná, ale co KET klepe na dveře, mám z toho stažíno 1000x víc 😖

Užijte si kafčo holky 😉

baraf
5. led 2010

takže středa?

El, zatím docela v pohodě to snáším. ale je fakt, že já jsem vůbec v posl.době nějaká citlivka, takže brečím i u reklamy.....

danda78
5. led 2010

ahoj holky,
zdravím v novém roce a všem přeji hlavně zdravíčko, těm co už mají nebo čekají miminka tak ať jsou hodná, usměvavá, nezlobí a nám co se na ně teprve chystáme a těšíme ať je ten rok 2010 pro nás konečně úspěšný........
já se konečně musím opět rozhoupat a zavolat do Iscare a naplánovat si další IVF + ICSI - už 3. a poslední hrazené pojišťovnou, je to takový divný pocit a strach co když to zase nevyjde..
taky jsme teď počítali peníze, se vším co musíme platit teď vystačíme tak akorát a to bychom chtěli na jaře, pokud nám dopadne stavební povolení, začít stavět a rekonstruovat tu naši provozovnu, tak se rozhodujeme zda do toho jít nebo ne...
ale jsme pevně rozhodnutí, že miminko je nejdůležitější, na to těch 30tisíc prostě musíme někde sehnat a zkusit to znovu.
přemýšlím o tom, zda ještě nejít na inseminaci, ale v našem případě to asi už nemá cenu, třeba pro nás konečně ISCARE a krátký protokol budou tou výhrou... /předcházející 2 pokusy jsem měla v Unice/
jinak siki tobě to pěkně utíká, už se ti to blíží...
madlinko, tobě moc gratuluju k dvěma dutinkám, musí to být nádhera...
akty, ty už máš taky pěkné bříško....
a barča, sonka, elana a já se budeme připravovat a doufat, že nám to letos co nejdříve vyjde...
holky moc na vás myslím, užijte si srazík pokud budete nějaký mít a já se zase ozvu, dočítám, ale stíhám reagovat jen občas, ale přehled o vás mám a myslím na vás co se s kterou děje...
mějte se D.

elana
5. led 2010

Baruš, já to mám poslední dobou taky (a to na mě Estrofem teprve čeká v šuplíku), tuhle jsem se rozbrečela, když se narodila Růženka v Jak se budí princezny😀...takže jsem jasná 😝

Dandi, Ty chodíš asi jak já...já to teď pěkně flákám. Čtu denně, ale přispívat moc nepřispívám 😔 Zkusím se polepšit, jdeš do toho se mnou? 😉 Věřím, že Ti to v Iscaru vyjde, bez ohledu na to, že jsem odtud (z logistických důvodů, jiné fakt nebyly a stýská se mi po něm) odešla, tak si myslím, že to tam fakt umí a kdyby to jen trochu šlo, zůstala bych.

baraf
5. led 2010

Dando-držím moooc palečky,však to vyjde, uvidíš.

El-já taky brečím pořád, a když koukal Lukáš na stromeček a rozbaloval dárky a na silvestra byl hotovej z ohňostroje a musel si s náma připít jsem taky slzela....

elana
5. led 2010

No, ale to věřím, že dojemný bylo moc...a nedivím se Ti.

baraf
5. led 2010

El-to bylo... až se donutím, dám nějakou fotku

madlinka
5. led 2010

Dandi a Elano, taky vám přeju vše nejnej, hlavně to miminkování ať jde dobře 😀

Dandi a Iscaru věř, fakt to tam umí........ 😀

baraf
6. led 2010

hezký den všem!

dneska jsem nebyla schopná vyhrabat se z pelechu, tma je tu ještě teď. a ta zima... 😠 zatopila jsem si v krbu ať tu je teploučko.

madlinka
6. led 2010

Holky tak jsem zpět od svého dr. kde jsem byla předat zprávu z Iscaru a sebe zpět do péče a jsem z toho nějaká smutná 😔 .......dělal mi klasickou prohlídku a říkal že se mu to nezdá, že nemám zvětšenou dělohu tak jak by odpovídalo dvojčatům v 8+0 ... tak mě objednal za týden na utz ☹

baraf
6. led 2010

Madli-ale když jsi měla dvě srdíčka v Iscaru -ten utz si to nevymyslel.proč ti neudělal teda utz hned?

aktaka
6. led 2010

čau babky 🙂

ad dojímání, musím říct, že já se teď v těhu dojímám míň jak při stimulce 😅

Madli, to je blbost. to tě jen prohmátl a utz nedělal? ono je někde psáno, že každá ženská má stejnou dělohu, která se jí musí naprosto stejně v těhotenství zvětšovat jak všem ostatním? takovou kravinou bych se vůbec nenechala rozhodit a brala bych jako bernou minci ten utz z iscaru, oni si je tam na ten monitor nedokreslili 🙂

ajscha
6. led 2010

Ahoj všem,
Madli, já bych taky věřila Iscaru - mají super vybavení, takže jestli viděli oni na svém utz srdíčka, tak tam určitě jsou a přesně jak píše Akty - nevypadly jsme všechny z jedné formičky - jen nechápu, proč v případě jakýchkoliv pochybností ti doktor neudělá opravdu utz hned a nechá tě takhle nervovat, to není fér - bude to všechno vpořádku, uvidíš, věřím Iscaru. Držím všechny palce.
Baru, drzim palce do stimulky!

baraf
6. led 2010

Ajscho-díky moc 😉

madlinka
6. led 2010

Holky díky za uklidnění...no on má utz ve vedlejší orinaci a má na to zvlášť ordinační hodiny....... Já vím že tam jsou a oba, viděla jsem je na vlastní oči.......... snad to bude o.k., už jsem se uklidnila........Díky!!!!!

baraf
6. led 2010

Madli-já fakt nechápu, proč ti teda neudělal utz-nebo to má do vedlejší ordinace daleko?takhle tě nervovat, to se fakt nedělá

siki26
6. led 2010

Ahoj holky,

Akty, já taky objednávala zimní fusaky. Počítat se zimou se musí...
Dnes jsme byli na matrice pro dokument o uznání otcovství. Tak si Honza podepsal Matěje, takže už nemůže couvnout 😀 V Tescu jsem udělala poslední nákupy. Chci to mít pro jistotu už vše připravené, kdyby něco...

Se srazíkem taky souhlasím a hodina a den je mi jedno, stejně jsem většinou doma. Takže se nějak domluvte a já se ráda připojím 🙂

madlinka
6. led 2010

Holky on to moc dramaticky neřekl, jsem z toho udělala trochu komára z velblouda když si to tak promítám zpáky teď už v klidu 😀 , jsem teď prostě vyplašená ze všeho..........hlavně kdyby se mu opravdu něco nezdálo, udělal by mi ten utz hned, to vím, znám ho, on je důkladnej........no jsem vůl.......

Dala jsem vám sem fotečku bobíska z toho pondělka......mám bohužel jen jednoho, ale ten druhej vypdal úplně stejně 😀 😀 😀

baraf
6. led 2010

Siki-ale ještě se to dá změnit 😀 my měli podepsanej papír o jménech a na sále a manžela se znova ptali, jak se bude mimi jmenovat.... ne, nebudu tě zlobit 😉

Madli¨-tak to je fajn,že už jsi klidná. a fotka bublinky je super

aktaka
7. led 2010

ahoj holky
dnes jsem tu první či co 🙂

Siki, ale ty budeš mít prcky o dva měsíce dřív jak já, to bych taky teplé oblečení vůbec neřešila a nakupovala, to je jasné. nicméně i v květnu může být chladno, tak jednu teplou kombinézu asi nakoupím

takže SRAZ - příští středu cca v kolem čtvrté v Letňanech? vyjádřete se, jestli to tak platí

jinak jsem byla v poradně, ale nedělala mi utz, pže příští týden jdu na velký. akorát si poslechla, že prckovi tluče srdíčko. výduť prý nic nebyla, jen bublina v obalech placenty, že to je v pohodě, tak jsem ráda. a prcek se teď i mele, tak mu snad nic nechybí 🙂

baraf
7. led 2010

ahojky

se srazíkem souhlasím a počítám. teda, pokud nebude nějaká kalamita.

Akty-teplou kombinezu nekupuj, to je hloupost na květen. pokud by byla jo zima, tak ti bude stačit fusak a normální oblečení... teda to je můj názor. já měla pro Lukyho fleecový kabátky a nějakou mikču a svetři. ale spíš si kup punčocháčky, to byl v květnu nedostatkovej artikl 🙂 a super, že kontrola v pohodě.....

siki26
7. led 2010

Madli, určitě je všechno v pořádku. V Iscare jsou jedničky a když ti řekli, že jsou tam 2, tak jsou tam prostě 2 a basta...Vůbec bych si tím nelámala hlavu. Uvidíš, že na příštím utz se to potvrdí.

Akty, asi bych taky kombinézku nekupovala. Sice může být květen ještě studený, ale přeci jen se už blíží léto, takže bych to taky viděla na zimní fusak a svetřík. A jak říká Baruš, punčocháčky jsou jasňačka, bez nich si to ani nedokážu představit...

Příští středa kolem čtvrté mi vyhovuje 🙂 Takže já se přidávám. Těším se.

madlinka
7. led 2010

Holky děkuju za uklidnění...........dneska mám malého ježíška......kolegyně z práce, porodila v létě holčičku mi dneska dala obrovskou tašku plnou těhu oblečení, patery kalhoty, dvě sukně, halenky, trička, kojící podprdy a kojící pyžama......a chce za to jen 3 000,- 😲 ....... má z toho strašnou radost!

aktaka
7. led 2010

jak jsem to dopsala, tak mi došlo, že budu mít vlastně teplý fusak, takže nějaká kombineza je fakt zbytečná. to je tak, když nad tím moc přemýšlím 🙂

Madli, tak to je dobré, pokud ti to padne 🙂