Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
13. led 2010

ahoj holky

Baruš, to je mrzuté. ale mohla bys to mít opravdu z toho utz, já po něm taky špinila, někdy i po normální prohlídce bez utz. tak uvidíš, co ti řeknou v caru.
jinak se mi včera podařilo s autem vyjet, takže do letňan přifrčím, někdy kolem té jedné, stavím se tam ještě asi u meka na oběd, nechce se mi vařit 😅

Madli, držím pěsti, uvidíš, že to bude v pořádku. podej pak hned zprávu

baraf
13. led 2010

Akty-tak pak dej vědět a někde se sejdem... těším se

😉

madlinka
13. led 2010

Holky děkuju za palečky jdu pak rovnou ještě nakoupit a vyzvednout mamku, tak dorazím později, ale dám vědět......

Barů já být tebou tak do Iscaru raději cinknu jestli je to ok.!!! Budeš klidná.....

madlinka
13. led 2010

Holky taky jsem zpět z kontroly........jsou oba v pořádku, prý bezchybní 2.7 a 2.6 cm. Dr. mi pouštěl nahlas jejich srdíčka, počítal prstíky a tak, koukala jsem jak se tam mrskaj, bečela jsem jak želva....... podle ms jsem 9+0, podle UTZ o 3 dny víc. Na NT jdu 5.2. a příští týden si jdu pro těhu průkazku a rozpis kontrol.....

baraf
13. led 2010

Madli-tak supeeer!

madlinka
13. led 2010

Barů co špinění?????

baraf
13. led 2010

už jen trošku (ťuk, ťuk...) uvidím ráno. kdyžtak tam brnku, co a jak

madlinka
13. led 2010

Barů tak snad to bude v poho......tak už aby bylo pondělí......teda......ať už je za dva týdny a máš // 😀
Budu ti držet moc palečky.....a že jich teď mám!!!!!!!!!!! 😀

baraf
13. led 2010

Madli-díky moc!!!! taky doufám, že to klapne 😉

madlinka
13. led 2010

Klapne, to je jasný, hlavně věř na 100%, zabírá to 😉 to vím 😉 😀

baraf
13. led 2010

věřit se musí, to se ví 🙂 však už mám skoro 4letýho rošťáka 😀

baraf
14. led 2010

Dobré ránko holky,

tak jsem volala do caru a jdu zítra k anušce na kontrolu ještě. prej mi kdyžtak upraví dávkování prášků. tak uvidíme. špinění už je o poznání lepší (ťuk,ťuk...)

Siki-chtěla jsem se zeptat, uměl by přítel přivézt z Anglie i "crocsky" ?

s Akty jsme se včera viděly, bříško jí moc sluší a Luky se jí ptal, jestli k nám přijede na prázdniny 😀

aktaka
14. led 2010

ahoj holky

Madli, velká gratulace k prckům. ale konec konců, my jsme tu všechny říkaly, že to bude dobré 😎 😀

Baruš, o prázdninách se mnou počítej, jsem u vás jak na koni 😀

jinak jsem byla na utz, prcek je zdravý, má všechno tak jak má být, váží 450g
a kdo hádal, že to bude kluk, tak se plete, čekáme HOLČIČKU 😵 prý tak na 98%, kávové zrno jsem poznala i já 🙂

baraf
14. led 2010

Akty-klíďo o prázdninách přijeď.... školka bude mít omezenej provoz,aspoň si Tě Lukáš užije 😝 a gratuluju k holčičce, co na to říkal manžel?

aktaka
14. led 2010

manže to tak nějak skousl 😅 on chtěl hrozně kluka,ale počítal, že bude mít holku, takže ho to nijak nepřekvapilo. mně to bylo jedno, takže já bych se radovala tak jako tak

Baruš ještě mě napadlo, nemohla jsi špinit z ovu? já tedy nevím jak se tělo před tím ketem stimuluje, ale to se taky stává

baraf
14. led 2010

Právě, že jsi včera říkala, že se s holčičkou musí smířit 😀

s tím špiněním, možný to je. uvidíme, co zítra řekne Anuška, je lepší, ať se podívá, než aby rozmrazily broučky nanučky a nic z toho...

aktaka
14. led 2010

tak je jasné, že nejásal, ale hlavně je rád, že je zdravá 🙂
ale konečně nemusím nakupovat jen neutrální oblečení 😀

to určitě, raději ať tě prohlédle. lepší to na jeden měsíc odložit, to se zase svět nezboří 🙂

baraf
14. led 2010

haha, všechno růžové???? 😝

aktaka
14. led 2010

no, tak nějak 😅 ale narazila jsem zrovna na pěkný bílý kousek s červenou výšivkou, tak to by šlo, to přenesu přes srdce 😀

baraf
14. led 2010

no vidíš, ale holčičkám sluší i modrá, fakt.... já sama mám modrou moc ráda. ale někde jsem viděla vyloženě bonbónkovej obleček, ten by se Ti určitě líbil 😀

madlinka
14. led 2010

Akti gratuluju k holčičce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

Barů tak super, tak to asi ničemu nevadí, co? Zítra Anušku pozdravuj 😉

elana
14. led 2010

Ahojky🙂

Akty, tak jsem se taky spletla, bylas pro mě jasně modrá😀...tak moc gratuluju. Co jméno? 😉

Baruš, s Estrofemem se neovuluje...jsou to umělý estrogeny, který normálně produkuje rostoucí folikul...takže tělo si říká "á, něco tam roste, to musím další ovulace zbrzdit"...takže tak. Uvidíš na té kontrole, co Anuš na to.

siki26
14. led 2010

Tak postupně:

Madli, gratuluju ke krásným broučkům 🙂

Akty, tak holčička? Já sice tipovala kluka, ale nemůžu mít pořád pravdu 😀 Tak držím moc pěsti, aby holčička byla zdravá, krásná a hlavně po mamince 😉

Baruš, pošlu ti tu nabídku pro Lukyho...Croksy vozí, ale jde o to, aby se člověk trefil do velikosti. Většinou se tam to číslování liší. Ale jelikož se jedná o dobrý ceny, tak se to vždycky někomu udá a může se objednat zboží znovu.
Jinak držím pěstičky, aby špinění nezabránilo Ketíku, což si nemyslím, určitě to bude v pořádku a brzy si půjdeš pro dalšího prďolu jako je Lukášek 🙂

Já byla dnes na EKG, srdce bije jako zvon, takže vše v pořádku. Další údaj v průkazce v pořádku 🙂

misha1009
14. led 2010

ahoj holky, můžu se přidat? máme v plánu se objednat na vstupní pohovor a chtěla bych se zeptat, jak to probíhá?

siki26
14. led 2010

Ahoj Misho 🙂 Klidně se přidej, nové tváře vítáme 🙂

Můj vstupní pohovor probíhal tak, že jsme si s doktorem promluvili o našem problému, která vyšetření jsme už podstoupili, co všechno máme za sebou...Odebrali nám oběma krev a mně ještě provedli cytologii. To je snad vše. Závisí to na tom, jaký je u vás problém. Objednejte se co nejdříve, čekací lhůta na první konzultaci je docela dlouhá...Pak už to jde ale celkem rychle.

aktaka
14. led 2010

Baruš, já mám plnou tašku věcí po synovci, takže u nás bude i ta modrá. budu to muset ředit, protože tchýně se zblázní, to budou pak ty cukrkandlové oblečky 😝

holky ale já se taky sama tipovala na kluka 😅 no tak vnitřní smysl selhal no, holka taky dobrá 🙂
náhodou je to ale super, mě by nikdy nenapadlo, že jen taková blbost, že vím, co to je, mě k tomu prckovi zase trochu víc přiblíží 😵

El, já jsem si myslela, že to asi nebude jen tak s těmi hormony. a jak u tebe, kdy se chystáte dojít si pro miminka?
jména zatím vůbec nevíme. manžel rozhodl, že jméno vybírá on (asi satisfakce za tu křivdu, že nemá kluka 😀 ), takže jsem sama zvědavá, s čím přijde. snad se nějak domluvíme. já bych moc chtěla Sáru, ale tu mi zavrhl rezolutně už před časem, tak se snažím ukecat aspoň Lauru 🙂

ahoj Misho, vítej mezi nás 🙂
u nás probíhala první konzultace stejně jak píše Siki. dr probrala celou anamnézu, co máme nemáme za sebou, všechny možné nemoci, i dědičné u rodičů. pokud bys byla 2. nebo 3.DC, tak by ti i odebrali krev na hormonální profil, žloutenku a přenosné pohlavní choroby. jinak ji vezmou jen manželovi/příteli, a pokud by byl 3 4 dny abstinence, tak by mohl rovnou odevzdat i vzorek spermatu. pokud tedy nemáte nějaký čerstvý spermiogram za sebou. to vše, co mě teď napadlo

elana
14. led 2010

Siki, gratulace k dalšímu odškrtnutému okýnku u doktorů, hrozně to utíká🙂

Akty, někdy bude KET, ale zatím nevíme kdy. Laura je krásný jméno (mně třeba se líbí mnohem víc než Sára, ale tak to je věcí vkusu)...tak ukecávej🙂

Misho, ahoj...já moc nechodím, z Iscaru jsem odešla do Pronatalu (ale z praktických důvodů, ne že by mě naštvali🙂), spíš holky čtu a v myšlenkách podporuju, ale i tak vítej🙂

petrala
14. led 2010

Ahoj vsem

aktaka
14. led 2010

našla jsem tuto tabulku s mírami v těhotenství, přijde mi to daleko přesnější než takový ten obrázek, co tu koluje, mám ho i já v albu. tam ty míry moc nesedí
http://www.maminkam.cz/tabulka-velikosti-plodu-...

aktaka
14. led 2010

jo a když jsme dnes byli v gennetu na tom utz, tak jsme tam potkali pí dr Langerovou. tady jí zažila asi už jen Barča, co? každopádně nás poznala, tak to bylo takové milé, byli jsme u ní jen dvakrát. ale zase jsem zalitovala, že odešla, podlle mě bezkonkurenčně nejlepší dr v iscaru