Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

sonka.77
3. únor 2010

Baruš a copak máš dobrého?

elana
3. únor 2010

Svatá pravda...taky pamatuju, kdysi to bývalo. Fakt jen blbinka, když mi přivezl jen tak hrošíka Happy Hipo, byla jsem bez sebe štěstím. Teď si ho hážu u pokladny na pás sama a ještě koulí očima, že "áá, hrošík" 😝

sonka.77
3. únor 2010

Teda holky, dneska snad jsme snad trhly kecací rekord. 😀

baraf
3. únor 2010

toustíky. Luky je má moc rád, těšil se na ně a teď se ofrňuje,pacholek 😠 ale už to jíí a pochoduje s tím tady. on prostě nemůže sedět v klidu!

elana
3. únor 2010

Soni, to jo😀

Je vidět, že společné "trápení" nás sbližuje😀😀

sonka.77
3. únor 2010

Báro a jak moc jsi musela slevit ze svých představ o výchově? 😀

baraf
3. únor 2010

El 😀 😀 😀 ááá hrošík. ty fakt perlíš

baraf
3. únor 2010

Soni-no trochu jo.... ale ne moc. jsou hranice, za který fakt nejdu. jako,že musí poslouchat a slušně se chovat na veřejnosti.

sonka.77
3. únor 2010

Holky, teda ale, pojďme se netrápit, jo? 🙂 Život je boj a jedna prohraná bitva nic neznamená, ani dvě. 😀

baraf
3. únor 2010

však já už se tím netrápím....aspoň ne tolik. teď se tady fakt směju 😀

sonka.77
3. únor 2010

Tak to je Báro dobrý, já mám docela jasný představy a bojím, že budu muset slevovat, jinak by to naše dítko bylo úplně dokonalý. 😀

elana
3. únor 2010

Baru a neškrábou ho v krku? Nebo už ho kašel přešel?

Když jste u výchovy, vedle na Gardě psala holčina, že byla na gyndě, nějaká frajerka, 87 ročník, s sebou dvě děti, ale tak nevychovaný, sestře otvíraly kartotéku, ječely, lítaly...a doktor jí mezitím vyplňoval papíry na interrupci s dvojčaty v 10.tt 🤐 fakt síla.

baraf
3. únor 2010

Soni-neboj, slevíš ze svých zásad,slevíš.... znám fakt zarytý ženský a taky slevily a děti jsou teĎ na tom z výchovou hůř, než Luky-jedna holčička tady LUkyho kousala a maminka ani popel.......

sonka.77
3. únor 2010

Jo, jo to je věčná nespravedlnost světa. Tak to prostě chodí. 😒

baraf
3. únor 2010

El-tak přesně to nechci,aby Lukyn dělal..... prostě nějaký slušný chování musí bejt

baraf
3. únor 2010

El-neškrábou,jen u toho prostě nemohl sedět 😀

sonka.77
3. únor 2010

U nás bude teda spíš tvrdší výchova, spíš se bojím, abysme nebyli tvrdí moc, ale možná až uvidím toho nejsladšího vymodleného andílka, tak vyměknu a bude to pěkný rozmazlenec. 🙂

elana
3. únor 2010

No přesně. Jak jsem psala holkám...nechci dítě nerváčka, co sedí s rukama za zády a šoupe nohama, ale musí mít mantinely, vědět, že jeho právo mávat pěstí končí u nosu druhých lidí.

sonka.77
3. únor 2010

Holky musím na chvíli odběhnout.

baraf
3. únor 2010

Soni-záleží na tom,co si představuješ pod pojmem tvrdá výchova.
ale jinak LUkyn taky jí u stolu. ale teď to má pravda volnější. už týden ho držím v posteli, tak jak má možnost z ní vylézt ven, tak toho zneužívá.

elana
3. únor 2010

Myslím že tvrdá výchova podle Soni, jak jsem ji viděla🙂, nebude zas tak tvrdá, aspoň si to neumím představit 😅

baraf
3. únor 2010

El-taky myslím 😀

baraf
3. únor 2010

teď ke mně ten "rošťák" přišel a povídá mi "mami, já Tě mám strašně rád" brouček můj

elana
3. únor 2010

No ale ještěže ten sraz proběhl🙂, nevidět a neslyšet Sonku naživo, nevím nevím, co bysme si myslely 😅

baraf
3. únor 2010

😀 😀 😀 😀

sonka.77
3. únor 2010

No kolem sebe vidím samý dětičky co dělaj něco co se rodičům nelíbí a oni jim nakonec povolí a nechají je, doufám, že já budu umět říct ne.

To jsem podle vás jako měkouš jo? 😠 😀 😀

Tuhle jsem byla v obchoďáku a dceruška se dohadovala s maminkou, že chce nějakou sladkost, mamka řekla třikrát ne, ale holčička to stejně vzala a hodila do košíku a maminka jen mávla rukou, "tak už to teda nech" a šly. To mi připadá hrozný, doufám, že k tomuhle nesklouznu.

baraf
3. únor 2010

Soni-tak tohle nedělám, když řeknu ne,tak ne.....a nějaký dožadování se řevem na mě neplatí

elana
3. únor 2010

Soni, nejde o to, že bys podle nás byla měkouš-spíš nevypadáš na tvrďáka😀 Je to skoro stejný, ale cítíš tam ten rozdíl, žejo 😝

sonka.77
3. únor 2010

No tohle ale kolem sebe moc nevidím, skoro všichni ustupují a děti jim skoro skáčou po hlavě. Doufám, že to fakt dělat nebudu, ale děti nemám, tak co já vím, jak je to těžký.

sonka.77
3. únor 2010

Eli, já bych tam viděla mezi tím ještě jedno slovíčko - "normální"? 😀