Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

madlinka
20. kvě 2010

Soni ještě nevěš hlavu, však oni zabojujou!!!!!!!!

Katrin tak tfuj tfuj ať se mu líbí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

danda78
20. kvě 2010

ahoj holky,
občas nakukuju, mám vás přečtené,ale znáte mě, pořád v jednom kole,takže nestíhám odpovídat......
ale vím co se děje...
sonko, moc si přeji i za tebe,aby byly v pořádku a min.1-2 vydržely do zítřka, je pravda,že na ně každý den nekoukají,taky mi to tak říkali,prý je to pro embryjka lepší,tak jim věř....
katrin, tobě přeji ať i ten 1 je pořádný bojovníček a udrží se celý těhu....
mishi, gratuluju ke kontrole a k tomu,že je vše v pořádku, myslím že číslo máš nádherné, to by mohli být i 2 mimi ....
já měla 13.den po ET 112j. a za týden na to 1297j. takže to máš určitě v pořádku a brzo už je zase uvidíš...
já jsem pořád někde, špatně mi ještě nezačalo být, únava už taky ustupuje,tak snad je vše ok... volala jsem si do Iscare,takže v sobotu bych měla začínat 13.tt tak mám tento týden postupně vyřazovat všechny léky co beru, a pak už nebrat nic...
v pondělí 24.5.jedu na ten nt screening a 31.5. jdu k mrázkovi na kontrolu,asi už poslední,tak mi doporučí nějaké vitamíny....
doufám,že mimísek je v pořádku a daří se mu dobře, už jsem ho neviděla skoro 3 týdny, tak mám trošku obavy,ale to je asi normální..
měly jste to taky tak s těma práškama???
přeji pěkné odpoledne, budu zase v práci,ale kolem 7-8 nakouknu jak jste dopadly a co nového...
d.

danda78
20. kvě 2010

ráno jsem byla v práci,teď jsem se vrátila z nehtů, obědvám,pak mám 2 hodiny času,tak se pustím do úklidu skříně v předsíni a pak jdu zase do práce..... takže tak.....ale jinak pohoda...

danda78
20. kvě 2010

jo a dnes v noci jsem byla 3x na záchodě... 😒 😒 😒 a pořád se mi zdají nějaké sny, většinou pěkné kraviny,ale třeba klidně ještě i v 7 ráno, měly jste to taky tak???

katrin32
20. kvě 2010

Ahoj holky, tak mám jedináčka u sebe, tak snad se mě už nepustí. Sonko dneska jsem tě tam hledala, na jednu pani jsem vystartovala jestli není z koníka 😀, tak ti přeji také úspěšný transfer, ještě není všem dnům konec.

sonka.77
20. kvě 2010

Ahoj Katrin, tak ho pěkně drž a nepusť! 🙂 No škoda, že jsme tam nemohly být spolu. 🙂

Já teda myslím, že už je všem dnům konec, z toho jak mluvila embryoložka si moc šancí nedávám. ☹ No ale co, budu to mít za sebou hned, než čekat 14 dní a pak mít stejně negativní testík.

Kolik vás tam dneska bylo?

katrin32
20. kvě 2010

Ahoj, já tě chápu, toho zklamání je na jednoho člověka dost. Dneska jsme tam byli 4 , 2 po odběru a 2 na KET. Sice mě potěšila embryoložka, že moje embryjko je jednička na stupnici, ale to nic neznamená. Těch 14 dnů bude krutých.

biris
20. kvě 2010

Ahoj holky,tak jsem si dnes volala hned ráno do iscare a sestřička mi řekla že to je těma hormonama že se to srovná a že nemám číst ten příbalovej leták!A už vůbec né nežádoucí účinky!Ty jsem si hned četla když mně začalo být šoufl.Tak tam jedu zítra a dozvím se jestli půjdu v pondělí na odběr!
Soni:drž se držím palečky aby to dopadlo dobře!
Katrin:gratuluju ať se pořádně zakousne!

sonka.77
20. kvě 2010

Biris, tak to je dobře, žes tam volala, oni mají zkušenosti. 🙂

baraf
20. kvě 2010

Katrin-tak ať se drží......

Soni-nemá cenu Tě utěšovat, viď? ty sama nejlíp cítíš jak to je..... přeju Ti hodně moc síly a pevné nervy do dalšího boje. Myslím na Tebe...

Biris-no tak uvidíš, zítra na kontrole. jak jsi na tom s tím předop. vyšetřením?

Dando-utíká to, ty jo... a je fajn, že ti není moc špatně. já když si vzpomenu na svoje těhu....

elana
20. kvě 2010

Ahoj🙂

Soni 😔 vůbec nevíš, jak líto mi to je...vlastně víš 😒 tak budem ještě doufat, když se tu všechny spojíme, třeba jim dodáme síly.

Mishi, to je dobře, že ses tu uvelebila🙂, máš pravdu, ono to hodně pomáhá.

Já třeba to mám jak Bára, že nepíšu co kdy kde jak...ale dřív či později se nás to všech tady týká/týkalo/týkat bude, tak už jen proto je dobře vědět, že v tom nejsme samy.

elana
20. kvě 2010

Jů, zapomněla jsem Kat popřát hodně štěstí, ať Ti to čekání na test rychle uteče, ať nedorazí MS a hlavně-ať najdeš //...a dál, mnohem dál. Prostě v zimě-zdravý mimčo. A hotovo 😀

sonka.77
20. kvě 2010

Baruš nemá, to je prostě život, umí být sviňa. Prostě to přebolí a budem bojovat dál, co jiného nám zbývá, že?
Eli, vím, díky, embryoložka říkala, že možný je všechno, že za svou praxi viděla už lecos, ale pravděpodobnost je malá. Aspoň v něčem to bylo lepší než minule, třetí den to byly jedničky, minule tak trojky.

sonka.77
20. kvě 2010

Jinak jako vůbec nechápu, proč jsem tam měla kvůli ET volat včera, když se na ně od úterka nepodívali.

elana
20. kvě 2010

Soni, vůbec to nebudu komentovat, myslím že tady někdo hodně selhal a snaží se to trošku zakrýt, spíš lenost a nedbalost, než profesionální erudice..,nicméně pro Tebe je to prašť jak uhoď 😖 ale máš pravdu, zázraky se dějou, tak ještě budem doufat v dobrou zprávu.

sonka.77
20. kvě 2010

Eli fakt myslíš, že je to spíš pochybení? Já teď nějak nemůžu ani moc přemýšlet, nemám čistou hlavu. Ale přece ani u Garp na ně nekoukali a rovnou jí řekli, ať volá až pátý den. Vím, že už dřív jsem četla, že pokud jsou embryjka dobrá, tak se zbytečně často nezkoumají. No nevím, možná to tam někdo pokonil, měl se na ně včera podívat a nepodíval a dneska už bylo pozdě.

baraf
20. kvě 2010

je fakt, že mě taky přijde divný, že včera Ti řekli, že O.K. a dnes, že jsou pozadu..... no ale ty s tím fakt nic nenaděláš....

sonka.77
20. kvě 2010

Jo je fakt, že to bylo trochu zmatené. V úterý řekli, vše v pořádku, transfer asi zítra. Ve středu řekli, vše v pořádku, transfer ve čtvrtek. Proč původně mluvili o ET ve středu, když by věděli, že na ně stejně koukat nebudou?

elana
20. kvě 2010

Hm, mně to prostě přijdde, že to nesedí časově, víš...to je vše. Vůbec nechci vytvářet komploty, někoho obviňovat, natož Tebe rozesmutňovat a přítele naštvávat, to fakt ne 😒 stejně co se stalo, nedá se odestát a co si na kom vezmeš.

sonka.77
20. kvě 2010

Eli, souhlasím naprosto. Pořádně se na to ještě vyptám, ale vím, že to k ničemu nebude.

baraf
20. kvě 2010

Soni-jo,jo můžeš se "jen" ptát, stejně Ti řeknou ,že se to prostě stává....

elana
20. kvě 2010

Přesně tak, oni jsou krytý tím že "vše je příroda" a stejně jak se dějou zázraky pozitivní, tak bohužel se dějou i nepochopitelný lapsusy a to je jejich obrana, ať už mají či nemají čistý svědomí. Optej se, třeba je to vysvětlení úplně normální...ale spíš asi počítáš s tím, že se nedozvíš kloudnýho nic 😒

Ty zítra ráno voláš a řeknou ortel, jezděte-nejezděte? Nebo tam máš schůzku v laborce a uvidí se až na místě?

sonka.77
20. kvě 2010

Jo zítra ráno budu volat a řeknou, zda přijet nebo ne.

Může na to být tisíc vysvětlení, od pochybení až po skutečnost, že naše embryjka prostě nezvládají vícedenní vývoj.

katrin32
20. kvě 2010

sonko, a nechceš si tam zajet a zeptat se na podrobnosti, já se třeba dneska dozvěděla, že ovitrelle je lepší píchat už v 8 hodin než v 9, já bych třeba nepřišla o vajíčka, která se asi vstřebala. Jinak si myslím, že jsem měla mít odběr v sobotu nebo v neděli, pondělí už asi bylo pozdě a divím se, že ty dvě vajíčka byla najednou špatná, jaktože jedno se napíchlo dobře a to druhé rozpadlo, spíš to mohl dělat amatér

sonka.77
20. kvě 2010

Jinak pokud nebude ET, tak mám nárok ještě na dva hrazené pokusy. Aspoň něco. A jsem zvědavá, jak se k tomu postaví, jestli mě nechají zaplatit tu PK. Vím, že v některých centrech se PK bez ET neplatí.

sonka.77
20. kvě 2010

Katrin a to ti řekl kdo o tom Ovitrelle? To by spíš mělo být naopak, píchnout později?

elana
20. kvě 2010

Kat, já myslím že Ovitrelle se řídí tak, že se podá 36h před odběrem, protože po delší době už folikuly prasknou. Takže oni když mají na OPU na den objednaný třeba 6 paní, tak jedna píchá v 8, druhá v 8:30, třetí v 9..prostě aby bylo zaručeno, že budou vejce zralá a zároveň zůstanou a oboje se udá jen díky Ovitrellu. Tak já bych se bála to, co mi řeknou, nedodržet, aby mi zas folikuly nepraskly, než se dostanu na řadu 😒

Soni, i to je bohužel možný...ale snad se nezastaví z minuty na minutu....mohli vidět už v to úterý nebo kdy, že se jim nezdají. No, to je jedno 😒 teda neni to jedno, ale víš jak to myslím.

katrin32
20. kvě 2010

Jedna holka, prý to zastává dr.Hulvert

sonka.77
20. kvě 2010

Holky, přece v tom centru nejsou úplný amatéři, když mají jednu z nejvyšších úspěšností v ČR.

sonka.77
20. kvě 2010

Eli, to se muselo zvrtnout ten čtvrtý den. Když na ně koukli naposled třetí den tak byli perfektní a tak je nechali dál na PK.

Jo já se taky od Ovitrelle bála, aby folíci nepraskli, natož ještě píchnout dřív. To mi nějak nesedí.