Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
2. čer 2009

Siki, mě se to srovnalo prakticky hned, mě to zjistil v rámci HP před rokem gynekolog, odeslal mě na endo, dr. mě taky jen prohmátla krk, poslala na uzv a na základě těch hormonů co vyšly gynekologovi mi dala zkušebně tabletku Letroxu s tím, že za měsíc na kontrolu k ní...a to už jsem měla hormony ok, tak mi to nechala tak.

Akty, jasan, každýmu sedí někdo jiný. Jako já jí taky nerozumím, to je fakt🙂 ale nebolí od ní ten uzv a zas k Hulvertovi nechci, bo mám radši ženský gynekoložky, tak si je musím užít😀

aktaka
2. čer 2009

raději jí zabal do bublinkové obálky 😅

siki26
2. čer 2009

El, tak doufám, že u mě to taky bude mít tak hladký průběh.

Akty, tak hotovo - máš ji?

aktaka
2. čer 2009

Siki, ne, ale kolegyně chroustá kornou, tak možná se to nějak proměnilo či co a přistála u ní 🙄 😀

El, mně je taky příjemná. o utz ani nemluvím. když jsem dostala na vybranou mezi ní a turkovou, tak jsem šla raději k ní. no uvidíme, já se jí zeptám, a když jí nebudu rozumět, tak se objednám k hulvertovi, mně chlapi nevadí 😀

siki26
2. čer 2009

tak to nevím, komu jsem ji hodila...Ale chytla ji zdatně, zlodějka jedna 😀

holky, já si na turkovou zatím nestěžuju. Možná to bude tím, že jsem byla pak jen u Mayera a tu rusku vůbec neznám...

aktaka
2. čer 2009

Siki, já si na turkovou stěžuju jen co se toho utz týče, bolel mě a pak jsem dva dny špinila 😠 jinak ale přístup dobrý, i když sama od sebe toho moc nenakecá, musela jsem se jí ptát

siki26
2. čer 2009

já vím...já se k ní teď objednávám spíš z toho důvodu, abych nebyla pokaždé u někoho jiného. Je lepší, když si mě pamatuje a nemusím to samé vykládat pokaždé jinému doktorovi.

aktaka
2. čer 2009

a myslíš, že si pamatuje? já mám pocit, že je to tam jak na běžícím pásu. ale je pravda, my jsme první dvě návštěvy byli u Langerové (ta tam teď není), a ta si nás podruhé pamatovala. stejně se ale dívají do těch jejich složek a pc, co tam vyčtou

tak děvčice, já už to balím. mám hroznou chuť na banán, tak si musím cestou koupit. když nevyšla ta zmrzlina 😀

mějte se krásně a zítra papa

elana
2. čer 2009

Tak ahoj, Akty🙂, pochutnej si na banánu🙂

siki26
2. čer 2009

Tak papa a hezký večer

Jinak mě si pamatovala, tak nevím, třeba jsem nějaká divná, tak proto 😀

elana
2. čer 2009

Siki, říkej radši výjimečná, to zní líp😀

siki26
2. čer 2009

Dobře, tak vyjímečná 😉

Tak jsem se dozvěděla, že hodnota šž je přes 5. A norma je prý 3, tak nevím, jestli je to hodně nebo málo.
to je hrozný, budu na to pořád myslet... 😠

elana
2. čer 2009

A čeho? Já mám jen tu subklinickou formu, tam je zvýšený TSH (na prvním odběru jsem měla 9!), ale T3 i T4 jsou (a byly v pořádku). Teď už je kompenzovaný i TSH. Trošku tam byly i zvýšený autoimunitní protilátky, to bylo vidět i na tom uzv že tam proběhl zánět (to zní hrozivě, ale já nic necítila a dr. říkal, že to je běžný), hlavně že na ní nebyly nějaký "uzlíky", ty jsou problém.

siki26
2. čer 2009

já nevím čeho, uvidím to asi až ve čtvrtek. ale mluvila jen o jedné hodnotě, tak ty ostatní jsou snad v poho.

už mažu domů, tak se měj krásně a děkuju. papa

elana
2. čer 2009

Tak to si myslím, že máš to, co já (a dalších x lidí, hlavně ženy našeho věku to mívají). Bude to TSH, odpovídá tomu i ta norma, myslím že 3 tam bylo.

Tak ahoj🙂

sonka.77
2. čer 2009

No tak jestli už jste zas všechny pryč, tak jdu skočit z okna. ☹

elana
2. čer 2009

Soni neskákej, až tak za 10 min, to vypadnu i já😀

Bané, vůbec nikdy, chyběla bys nám tu🙂

sonka.77
2. čer 2009

Jů, Eli tu je! To je super!

Teď jsem dočetla a my jsme fakt dvojčata, mám úplně to samý se šž jako ty. Když mi na to přišli měla jsem TSH 11 a po práci vždycky doma zapadla do postele a nic víc nemohla. Beru teda Euthyrox, ale od tý doby co ho beru je vše v pohodě. 🙂

elana
2. čer 2009

Soni ty bláho, to je dobrý🙂

Takže Siki, vidíš, výjimečná budeš, ale ne v diagnoze subklinická hypotyreoza, lze říct, že 75% pacientek Iscare Praha tím trpí😀😀

Co, Akty, nechceš se přidat? 😝

Mě už je taky dobře po tom Letroxu, i jsem si zvykla ho brát pravidelně. Vždycky, když ho vyzvednu, tak věnuju příšernou půlhodinu vylupování těch malých bílých tabletiček🙂, naházím je do skleničky od Clostilu (kdo neznáte, je taková maličká, roztomilá 😵 ) a ráno, ještě v polospánku, hned jak zazvoní budík, tak do sebe jeden kopnu. No a když se někdy zapomene (třeba jedu k našim nebo tak), tak se taky prd stane 😉

sonka.77
2. čer 2009

Tak já to dělám stejně, mám je teda normálně v platíčku a jak ráno zazvoní budík, tak to do sebe lupnu a ještě dospávám. Nijak jinak bych nestihla mít tu mezeru mezi práškem a snídaní. I tak z toho vytřískám jen asi 15 minut. Taky občas zapomenu, ale hlavně když cestuju. Jeden prášek nic neřeší. 🙂

U nás v práci to má taky hromada ženských, je to jak epidemie. Maj to už skoro všichni.

elana
2. čer 2009

Tak já snídám až v práci, tak to neřeším, ale i tak, jak bych o tom začala přemýšlet, určitě to zasunu a už si prášek nevezmu. Takže v tom polospánku je to ideální🙂

U nás to mám asi jen já, jedna kolegyně má spíš hyperfunkci...ale jinak je fakt, že to má kdekdo. Kamarádka se trápí se štítkou už od dětství a její sestra i maminka taky.

aktaka
2. čer 2009

Ahoj Soni

Neee,ja nechci,jen si ji nechte,ja mam svou udajne zvetsenou,ta mi bohate staci 😀

Ja ted uplne brutalne usinam ve vlaku ☹

elana
2. čer 2009

Akty, tak zalez do postele v 8, jestli se Ti podaří usnout, to je pohádka, když se člověk vzbudí ve dvě a ona je pořád ještě noc a dlooouhý spánek přede mnou🙂

Holky, musím utěkať, mějte se prima, ahoj zítra.

sonka.77
2. čer 2009

Ahoj Akti! No to se to tu schází! 🙂 Ty jsi ve vlaku?

Já musím snídat doma, jsem tak zvyklá a radši bych šla do práce nenamalovaná než hladová. Do práce bych nevydržela.

sonka.77
2. čer 2009

Eli, ahoj! 🙂

sonka.77
2. čer 2009

Tak Aktaka asi tvrdě spí. 😀 Ach jo, tak já to taky balím. 🙂

aktaka
2. čer 2009

já jsem tůůůůů

aktaka
2. čer 2009

Soni vrať se, to je rozkaz! 😀

aktaka
2. čer 2009

hůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
jsem tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
a budu tu strašit ještě půl hodinuuuuuuuuuuuuu

aktaka
2. čer 2009

no dobře, takže jsi odešla, si budu pamatovat 🙄 😀 😀