Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
22. čer 2009

uf, už jsem fakt začala přemýšlet jak je to možný 😀

Tak si odpočiň, zatím papa

aktaka
22. čer 2009

tjooo, El má dnes pyžámkový den 😀 bledá závist 😖

siki26
22. čer 2009

jo, taky bych si ho dala líbit 🙂 I když pak když jsem doma, tak se zase těším do práce. nevím, co bych... 😀

aktaka
22. čer 2009

tak já, když jsem byla doma po té laparce, tak jsem se taky bála, že nebudu vědět co bych, ale vůbec. pořád jsem něco kutila, vydržela bych doma ještě tak měsíc určitě 🙂 ale asi to bylo tím, že jsme v novém a je pořád co dělat 🙂

siki26
22. čer 2009

Hmm, možná je to tím, že tu není co dělat 😝 Máme hotovo a já se snažím dokopat dělat takové ty věci, co nejsou nutné a to mě neba. ale těším se, že budu po transferu doma.

kdy že to testuješ? Už jsem se ptala, ale nevím, jestli jsi napsala kdy...

😅

aktaka
22. čer 2009

aspoň si trochu odpočineš. pár dní doma nikoho nezabije 😀

v pondělí. jako to příští 🙂 pokud to tedy do té doby nedostanu

elana
22. čer 2009

Tak už zas nakukuju, než se mi osmaží Mozzarella, jsem fakt mlsná jako prase🙂 Ještěže budu doma jen 5 dní, jinak by mě museli vynést ven asi heverem🙂

siki26
22. čer 2009

Eli nedá ti to viď? 😀 Já měla taky tendenci pořád nakukovat.

z toho si nic nedělej, já běžně doma do sebe láduju co se dá. ale to jsou někdy kombinace, to bych se z toho 😝

aktaka
22. čer 2009

no holky, já dnes celý den žeru (to se nedá ani nazvat jezením 😅 ) třešně zapíjím to bílým kafem 😀 ale zatím dobrý, ještě jsem se nepo... 😀 😀

jinak já jsem strašně žravá tak týden před ms, to mám fakt pořád hlad, blbé je, že se mi to hned odrazí na váze ☹

siki26
22. čer 2009

tak se mi to blííííží, za hoďku a něco jdu domů. Jdeme s přítelem na kafčo a zmrzku do kavárny. Moc teplo sice není, ale pak skočím do auta, takže zmrzka musí být 😀

aktaka
22. čer 2009

jéé, se máš. já jsem si dnes plánovala, že si zase vyjedu na kole, ale kulové, budu tu trčet bůh ví do kdy ☹ 🙄 😠

siki26
22. čer 2009

Proč? chápala bych kdyby jsi nemohla kvůli tomu hnusnýmu počasí 😠 ale proč musíš dřepět v práci?

aktaka
22. čer 2009

musím dodělat závěrku, ještě mi chybí celé inventarizace a zítra to má být hotové ☹ 😠
ty už jsi asi šla, tak hezký zbytek dne a snad zítra ráno už ti v caru řeknou něco pozitivního o et 😉

aktaka
22. čer 2009

haloooooooo není tu někdo?

sonka.77
22. čer 2009

Já jsem tu! Ale asi pozdě. 🙂

aktaka
23. čer 2009

dobré ráno všem

Soni, jsme se zase dobře minuly ☹

siki26
23. čer 2009

ahojky 🙂 Tak jsem tu taky...

Na transfer jdu zítra. Všech 5 bojovníčků se zatím drží a prý jsou v naprostém pořádku, tak z toho mám dobrý pocit. Doufám, že budou dost silní a bude se jim u mě líbit 😉

A co vy? jaký máte den, když je tak hnusně? 😠

aktaka
23. čer 2009

Siki, supeeeer! jsem to říkala, že je to dobrá zpráva, když tě tak napínají 🙂
a v kolik tam jdeš, hned ráno? jak dlouho zůstaneš doma? máš doma net? konec výslechu 😵

já mám dneska úplně nejdebilnější náladu jakou snad můžu mít, jsem nasratá, otrávená, smutná a trochu v depresi, všechno najednou 😠
a jinak jsem začala slabounce špinit, takže ms se hlásí. tomu by nasvědčovala i ta nálada 😒

siki26
23. čer 2009

slabounce špinit ještě neznamená, že ms přichází...třeba se jedná o zahnizďování. To ale uvidíš...budu držel palce 😉 Hlavně minule jsi psala, že když tě bolí (teď nevím přesně co), tak se jedná o příznak, že ms přichází...Teď jsi to měla taky?

Zítra tam mám být po 12h (to nevydržím 😅 ). Ve 13h se začíná, tak doufám, že půjdu mezi prvními. Do konce týdne budu doma. Honza mi vypálil druhou sérii Tudorovců, tak budu čučet na bednu 😀 Net doma mám, takže se budu určitě hlásit 😉

aktaka
23. čer 2009

tjo, to už nevím, co jsem plácala, že mě bolí 😅 každopádně ta nasranost dnešní by odpovídala, to mívám občas taky... no uivdíme, ještě to nebudu řešit
jo vlastně asi prsa. tak to tentokrát nemám vůbec

a jdeš ještě zítra do práce?
oni tam mají asi všechno od dvanácti, na iui chodím taky vždycky ve 12
jé, tudorovce, se máš, bledě závidím 🙂

siki26
23. čer 2009

jj, byly to prsa 🙂 máš recht, neřeš to a ono se to vyřeší samo.

oni dělají ráno odběry, to jsem tam musela být už na 7h a po 12h transfery. Ne, do práce už nepůjdu, pojedu domů pěkně odpočívat 😀 Dneska v noci mě vzbudila bolest vaječníků, strašně mě v nich píchalo, ale bylo to jen chvilkový. Tak snad je to po odběrech normální.

Já miluju tyhle historický filmy. Ráda čtu i historický romány. A Tudorovci stojí fakt za to. Dávali je v TV dost pozdě, to jsem nikdy nevydržela, tak jsem je musela mít vypálené 😀

elana
23. čer 2009

Ahoj🙂

Siki, paráda, jsou to šikulkové. Když to tak půjde, budou i mrazáčci, ať si můžete přijít časem pro sourozence 😅

Akty, vražednou náladu před MS mívám taky🙂, teda spíš takovou sebevražednou😀 ne v pravém slova smyslu, ale protivná jsem i sama sobě, tak akorát si nafackovat a zalézt a přestat obtěžovat slušný lidi🙂. Jinak vzteklina jsem od přirození, tak to se nepočítá 😝

aktaka
23. čer 2009

Siki to je asi normální po těch odběrech. vůbec při ivf, přeci jen je to záhul na tělo, tak se vaječníky trochu bouří asi 🙂

já mám hlavně ráda tuhle dobu, zrovna nedávno jsem si znovu ze cviku přečetla šest žen Jinřicha VIII. 🙂

ahoj El!
jak je? všechno v pohodě?

tak já nemám sebevražednou, ale vyloženě vražednou, někdo se na mě křivě podívá a už bych po něm skočila 😀 ale teď po o to trochu polevilo, i když to ještě není úplně ono

siki26
23. čer 2009

Ahoj El!

Akty, Jindřicha VIII. a jeho dobu taky miluju 🙂 Mám z té doby přečtené už 3 romány (o jeho manželkách). Dobrý film, je Králova přízeň - viděla jsi to? Fakt to stojí za to...Vřele doporučuju.

elana
23. čer 2009

Akty, jojo, zítra jdu na kontrolu k doktoru, tak snad budou dobrý zprávy. Akorát pořád trošičku krvácím (tak dvě kapky za den), ale je to opruz, no, asi je to normální, byla jsem přece jen pár týdnů těhotná...ale i tak, už je to týden. Tak snad to vyšetření půjde, abych vklidu mohla jet na dovču.

aktaka
23. čer 2009

Siki neviděla, ale četla jsem to

El, dvě kapičky za den, to nic není, to určitě bude dobré
a kam jedete na dovolenou?

Sik, kdy vy jedete do té itálie?

mě čeká akorát příští čt pá volno, jedeme do jeseníků. pak si dáme někdy přelom červenec srpen prodloužený víkend na jižní moravě a ještě koncem srpna vezmeme nějaký last minute k moři, tak snad to vyjde

siki26
23. čer 2009

El, neboj to bude v pořádku, pokud je ti jinak dobře, tak 2 kapky nic neznamenají. Držím palce, aby kontrola proběhla bez problémů 😉

Akty, my jedeme 3.července a už se nemůžu dočkat. Jen mě děsí to, že když se umělko nepodaří, tak tam budu trapčit s ms 😠 Ale ono se podaří, tak na to raději nemyslím 😀
Taky pěkně výletníte co? Je to potřeba. potřebujeme odpočinet od všech těch stresů.

elana
23. čer 2009

Akty, jo, je to jen maloulinko, ale o to víc je to protivný, nevím z čeho to může být🙂 A druhá věc, co jsem dnes zjistila, normálně od pupíku k jizvě mám úplně necitlivou tu kůži, musím se zítra zeptat, jestli nemůže být něco špatně i vevnitř. Jinak jedem do Alp, my to střídáme, jeden rok hory, druhý moře, tak letos budem chodit. No, chodit😀.....budu se ploužit po městě a semtam vyjedem někam lanovkou 😝

Jinak koukám, že jste taky historiomilky. Mě doba J.VIII. nic neříká...ale miluju českou gotiku, poslední Přemyslovci a jejich doba plus Lucemburkové.

siki26
23. čer 2009

Tak koukám, že jsme se tady docela sešly 😉
To je fajn, že máme další společné téma a ne jen zdlouhavou cestu k miminku.

aktaka
23. čer 2009

El, tjo, to je divné, na to se určitě zeptej. a pak dej vědět, co to bylo, mě to zajímá 🙂

Sik, máš rech, musíme se patřičně odreagovat, to v práci nejde, to dá rozum 🙂

El, to by sis rozuměla s mou mamčou, ta je posledními přemyslovci a lucemburky úplně posedlá 😀