Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
7. črc 2009

tak držíme palečky,papa

elana
7. črc 2009

Ahoj, tak se drž 😉

Baruš, to je pravda, my ve 3. patře km od řeky si to fakt nepředstavíme, co to musí být za zoufalství, sledovat tu vodu. Tady je hooodně zataženo a vypadá to, že každou chvíli začne cedit, ale zatím nic a už je to dobrý dvě hodiny.

baraf
7. črc 2009

tak tady se teda slušně ochladilo. Luky už je v posteli, tak doufám, že brzo usne. už dlouho nespí po obědě, tak jsem ráda, když je v pelelchu 😀

aktaka
8. črc 2009

ahoj holky
koukám, že jsem vás zase propásla chjo 🙄

Soni, moc držím pěsti na dnešek, určitě se musíš hned ozvat jak jsi dopadla 🙂

jinak to počasí je trapné tedy. jsem vyrazila v tričku a svetříku a ona si je klidně kosa 😠

baraf
8. črc 2009

akty-teda,tak abys nenastydla.... je fakt,že dneska je opravdu chladno..... taky jsem dneska nešla ráno pro housky v tílečku... 😀

aktaka
8. črc 2009

hlásím v centru phy svítí oskar, ale nějak fučí vítr

a taky hlásím, že se mi ani trochu nechce pracovat, ale to není žádná novinka 😀

baraf
8. črc 2009

akty-jak já se teď přemlouvala, abych začla vařit.... bejt doma sama, odbydu se houskou....
ale už se nám to vaří, tak si snad pošmáknem.... luky s tím jídlem teď vážně zlobí

u nás taky svítí, ale fouká. aspoň mi dobře schne prádlo

aktaka
8. črc 2009

a co vaříš?
já akorát dumám, co bych si dala k obědu

sonka.77
8. črc 2009

Ahoj holky, tak jsem doma, vše proběhlo hladce, máme 8 vajíček a dobrý spermio, tak zítra budu volat, jak se oplodnily. Jsou tam všichni moc milí a příjemní, zákrok dělal primář Mrázek. 🙂

baraf
8. črc 2009

akty- hovětí plátky s rýží

soni-tak super,tak ať jich je co nejvíc..... a hezky odpočívej. jak se cítíš?

sonka.77
8. črc 2009

Cítím se fajn, malinko mě pobolívá podbřišek, ale ani se nedá říct bolest, jen ho prostě cítím, ani to není jako při MS, prostě úplně super, všechno šlo jak na drátkách. Na OPU jsme dnes byly tři a tak jsme i pokecaly, samé fajn ženské. 🙂

sonka.77
8. črc 2009

Holky vy vaříte, já zrovna snídám, mám hlad jak vlk, a pak začnu přemýšlet co si dám k obědu. 😀

baraf
8. črc 2009

tak to je fajn, že se cítíš dobře.....

jen se hezky najez....

sonka.77
8. črc 2009

No už aby bylo zítra a co nejvíc pěkných embryek. 🙂

baraf
8. črc 2009

jo,jo to znám,taky jsem se nemohla dočkat a navíc jsem se tam nemohla ani dovolat... 😀 byly to teda nervy

ale to vydržíš a do zítřka to rychle uteče... pusť si nějaký pěkný film...

aktaka
8. črc 2009

Soni, no super, to se bude oplodňovat taková úrodička 🙂

sonka.77
8. črc 2009

Nebo by mi mohli dát 14ti denní narkozu a vzbudili by mě až s pozitivním těhu testem. 😀

No je fakt, že z těch 16 folíků jsem čekala těch vajuch víc, ale 8 je taky krásný. 🙂

sonka.77
8. črc 2009

No to doufám Akti, že se pěkně oplodnějí, když kvůli nim "maminka" tolik zkusí. 😀 😀 😀

sonka.77
8. črc 2009

Akti, koukám, že jdeš zítra na UTZ. Ty nějak stimuluješ na to IUI nebo to je v přirozeném cyklu?

sonka.77
8. črc 2009

Holky, tak jsem nasnídaná a víte co žeru teď - čokoládu! Jsem pažravec, já vím. 😀

aktaka
8. črc 2009

Soni a budeš doma do testování nebo půjdeš do práce?

nemám žádnou stimulaci, je to v přirozeném, jen píchám ovitrelle na ovu

jéé, se máš. já musím jít splašit něco k tomu jídlu sakra, už mi tu žaludek vyhrává jak kdybych ho týden nenakrmila 😀

sonka.77
8. črc 2009

Akti, ET by mělo být v sobotu nebo v pondělí, a já mám zase ve středu a ve čtvrtek nějaké blbé školení (ono teda asi bude fajn, ale za těchto okolností je blbé) no takže pokud půjdu až v pondělí, tak budu doma jen v úterý a v tu středu půjdu do práce, budu tam sedět, tak už nevidím rozdíl mezi poleháváním/posedáváním doma a v práci. Nechtěla bych to nějak podcenit, ale myslím, že to sezení fakt nemůže škodit, ne? Pokud by bylo ET v sobotu, tak je to úplně v poho, budu doma do úterka a pak už děj se vůle boží.

A zítra budeš jaký den cyklu? Kolikrát chodíš na UTZ před IUI?

aktaka
8. črc 2009

Soni, ale doplň to nějakou procházkou. ono se nemá vyloženě nic nedělat, jen ne nic namáhavého. pohyb totiž prokrvuje dělohu a to teď potřebuješ, tak procházkuj, když celý den prosedíš v kanclu 🙂

zítra jsem 14dc, ovu mívám většinou 17 nebo 18dc

sonka.77
8. črc 2009

Akti, já vím, já se i během toho sezení v kanclu budu snažit chodit, ještě jsem si četla na porodnici. cz, kde MUDr. Řežábek radí vůbec neležet, že je nejlepší dělat vše jako normálně, jen ne samozřejmě něco hodně namáhavého. Tak pokud půjdu hned ve středu do práce, tak nic nezanedbám.

Akti, tak ať vám to tentokrát vyjde! 🙂

sonka.77
8. črc 2009

Holky, tak já se jdu trochu natáhnout. Papa a zítra dám zprávu, jak jsme na tom. 🙂

baraf
8. črc 2009

já byla doma od OPU, protože u nás v práci bylá šíííííííííííííílená zima a hlavně tam všichni hulili jak bouchlej komín.... teď si tady připadám jak simulant, ale chovala jsem se normálně, jen jsem se nenamáhala....

tak hezky doma odpočívej

baraf
8. črc 2009

akty,co bylo k obědu?

aktaka
8. črc 2009

jj, nic se nemá přehánět, ani to nicnedělání 😀

Soni mohlo by to vyjít, do třetice všeho dobrého... vůbec bych se nezlobila 🙂
tak relaxuj a připravuj se na příchod potomstva 😎

Baruš nakonec jsem si jen skočila pro pizzu

baraf
8. črc 2009

jak "jen" pro pizzu? to je docela dobrej oběd,ne?

a snad už Ti to vyjde teda..... držím palečky

aktaka
8. črc 2009

já to beru jako takovou nouzovku, když si jí přinesu sem do práce 😅
jo kdybych si šla posedět někam do pizzerky, dala si pití a pak kafíčko, tak to by byla jiná 😀