Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
3. srp 2009

ahoj všem!!!!!!!! zdravím po mém výletování.. na moravě bylo super, moc jsme si to užili.

nevím, na co všechno reagovat, dočítám vás za velké účasti lukáškovýho halekání básniček 😀

hlavně jsem chtěla popřát siki-je to suuuuuuuuuuuuper zprávička!!!!takže pohodový těhu, ať je všechno tak jak má a na konci zdravý raubíře.

a vítám všechny nové snažilky a držím palečky.

já jsem teda asi vyjímka, lukyho máme na první pokus... a taky pro doplnění údajů 😀 je mi 32 a manžovi 35 a bydlíme u slanýho.

sonka.77
3. srp 2009

Ahoj holky! Koukám, že jste si všechny užily krásný sluníčkový víkend! To je dobře, relaxace není nikdy dost. 🙂

Já pomalu najíždím do starých kolejí, sportuju a dívám se na svět veseleji. 🙂 Mrška už končí, tak opravdu byla slabá, ale dlouhá normálně, ani jsem o ní moc nevěděla. 🙂

Rozhodla jsem se, že do dalšího pokusu IVF zkusím udělat něco pro naše mimi na spirituální úrovni. Máme tu ve městě paní, co dělá různé masáže vycházející z východní medicíny a když jsem se jí zeptala na ty moje vejcovody, tak řekla, že by to podle ní šlo. Objednala jsem se na příští pondělí a uvidíme. Vím, že hodně pomohla i lidem s daleko horšími, pohybovými, problémy, tak proč by třeba ty moje vejcovody neotevřela. Třeba jsou fakt jen v nějaké křeči.
Taky zvažuju kurz pro uvedení se do hladiny alfa. Znáte to některá? Je to hlavně pro relaxaci a odbourání stresů a nervů, něco jako meditace. Ale když už to pak člověk umí, tak se tím lze i léčit, odnaučit kouření a tak. No zní to možná trochu až moc neuvěřitelně, ale já věřím na ovlivnění těla myšlením a o tom to je. A navíc je to oficiální metoda používaná i psychology. 🙂

No a když to vše selže, tak bude to 2. IVF, minimálně snad budu umět tu relaxaci a to celému IVF taky jen prospěje. 😀

elana
3. srp 2009

Ahojky, krásné odpoledne.

Baruš, vítej doma, to je fajn, že jste se měli krásně. Já na Vás myslela, jak bylo min. týden to teplo, že závidím volno🙂

Soni, ale tak veselá mysl, půl zdraví a když Ti to udělá dobře na duchu (a věřím, že i na těle), tak proč ne? Zkusit se má všechno dobré a tohle Ti určitě neuškodí. Tu alfu jsem kdysi slyšela, ale neznám, nevím přesně oč jde.

sonka.77
3. srp 2009

Eli, alfa je stav mysli. Vlastně to všichni každý den prožíváme těsně před usnutím a těsně po probuzení. A v tomto stavu se dá krásně relaxovat a i ovlivňovat své chování pozitivním směrem. Zbavit se trémy, kouření, únavy, negativních emocí atd. Asi se dá dělat vše, ale nesmí se to přehánět.

Našla jsem si kurz na víkend 5-6.9. v Praze. Jde někdo se mnou? 🙂

elana
3. srp 2009

Aha, tak to může být příjemný🙂 no, počkám si na Tvoje zážitky, na mě je to zatím opravdu až moc spiriristický 😉

sonka.77
3. srp 2009

Já mezitím vařím večeři, tak odbíhám.

No je to trochu nadpozemský, ale myslím, že jen proto, že nás to nikdo od malička neučil. Něco jako koukání na 3D obrázky, kdy člověk musí zašilhat a pak vidí věci! 🙂

Tak už jsem se přihlásila a zážitky vám teda pak povím, doufám, že budou jen příjemné. 🙂

elana
3. srp 2009

to máš pravdu, než já se naučila koukat na ty 3D, to bylo vzteku😀

Jo, já proti tomu nic nemám, jsem hodně intuitivní člověk, ale prostě tohle jsou fakt už pole, do kterých se trochu bojím 😉 😔

Co přítel, s jakou se vrátil? ještě má náladu na dělání dětí?😀

sonka.77
3. srp 2009

Mě šly ty 3D dobře, vlastně jsem to uměla už předtím, třeba když se koukneš na puntíkatý ubrus, tak se taky dá vidět 3D. 😀

Já se taky trochu bála, když jsem o tom poprvé slyšela, ale kamarádka to teď zkouší a taky jsem včera narazila na člověka, co přímo na tom kurzu byl a doporučoval to. Takže jdu do toho, je to o mě, ne že by mě třeba hypnotizoval nebo ovlivňoval někdo jiný, jsem tam jen já a já ovlivňuju sebe samu.

Jo miláčka už mám doma, hnedka mi to zvedlo náladu, budem bojovat dál a prostě se to jednou povede. On je naštěstí ještě nezdolnější optimista než já. 🙂

elana
3. srp 2009

To je fakt, já si někdy z legrace taky zkouším 3D na ne3Déčkových plochách😀

Prima, že je doma, uteklo to jak voda. Já spíš myslela, jestli mu z těch dětí ještě nešla hlava kolem 😝

sonka.77
3. srp 2009

Eli, taky se směješ pod fousy u tématu "snažení 4. cyklus a stále se nedaří" ? Občas mám chuť tam napsat, snažíme se 28 cyklů a stále se nedaří. 😀 No ale když si vzpomenu na sebe, byla jsem stejná. 😀

sonka.77
3. srp 2009

Jó ták! Né on byl ve svým živlu, baví ho to. Takže to abysme měli aspoň trojčata. 😀

Co tvé lázně? ještě nevolali?

elana
3. srp 2009

Se vsaď😀 bavím se u toho od začátku🙂 ale pravda je, že sice 4.-6. cyklus jsem se přímo nehroutila, ale už začala čout neplechu🙂.........no a taky že jo🙂

sonka.77
3. srp 2009

Mňam mňam květáková polívčička, tu já ráda.... 🙂

elana
3. srp 2009

Prosimtě, já jsem lempl největší, ještě jsem to tam nedonesla. Min. středu jsem jela do tý Prahy skrzevá myom a dneska se mi nechtělo čekat na trolejbus 😝 pozítří to jistí 🤐 😅

sonka.77
3. srp 2009

Já myslím, že největší nervy jsem měla tak 5-9 cyklus, pak už jsem tak nějak pochopila, že se musí čekat a tak pořád čekám. 🙂 🙂 🙂

sonka.77
3. srp 2009

No tak šup šup, ať jsou lázně!

A co ta poradna? jaký to bylo?

baraf
3. srp 2009

ahojky

eli-to víš, užili jsme si to, bylo fakt hezky. a šup šup, s papírama na lázně a hezky si to užij. manža, když dostal lázně,tak si tam nejprv volal a sám do¨mluvil termín a teprv pak to nesl na pojišťovnu-baba na něj koukala a prej jak je možný, že si drze domluvil termín sám, co když mu to neschválej,ale schválili 😀 😝

soni-zkusit se má opravdu všechno, tak proč ne. jsem zvědavá na tvoje zážitky

elana
3. srp 2009

Poradna parádní, pan doktor sympaťák (Lukáš Vaculík v mladším a drobnějším vydání🙂), perfektně rozebral anamnézu, ultrazvuk tak dlouhej, jak jsem ještě nikdy neměla🙂...fakt prima. No a výsledek je, že myom je maličkej (vlatně jsou 3, ale největší nemá ani 2cm) a ještě na zadní straně dělohy a navíc vyklenutý jako dozadu do těla, takže by vůbec otěhu, donošení a spont.porodu bránit neměl. Myslí si, že GEU po IVF byla prostě blbá náhoda. Tak mě potěšil.

Hele, te´d tam nějaká Rosienka napsala dost drsnej komentář. Nojo, chápu, že na některý vycukaný dlouhodobý snažilky tohle musí působit jak červenej hadr na bejka 😅 nám cynickým čekatelkám to vyvolá ledva útrpný úsměv na rtech, což? 😝

elana
3. srp 2009

Baruš, manža je dobrák😀 to se nedivím, že se to těm pojišťovacím krychlím moc nezdálo🙂

baraf
3. srp 2009

eli-on je dost pracovně vytíženej, tak našel 3 týdny, kdy fakt mohl a domluvil si to tam 😀 hlavně,že jel. a příští rok si je plánuje zas. tak snad to klapne.

jo dala jsem do alba tři nový fotky našeho draka 😉

elana
3. srp 2009

Nojo, jasný🙂 však já to taky budu mít blbý, čekají nás zrovna na podzim nějaký přesuny v práci, tak to bude vypadat, že se tomu chci vyhnout. Ale budu fér-jestli mi to schválí,zajdu za šéfem a řeknu mu, že kdy teda můžu. Když řekne konec září-říjen, bude to tak, když až říjen, tak to taky tak nechám. Však mi nic neuteče.

Koukala jsem na fotky, to je fakt krásnej kluk, aby sis za pár let pořídila baseballku na obdivovatelky🙂

sonka.77
3. srp 2009

No jo, Rosience to nějak zkrátilo žíly. 😀 😀 😀

No tak super, to mám radost, že pan dr. byl fajn a řekl ti samá pozitiva a ještě byl hezkej. 😀 Vidíš, příště už to bude tutovka. 🙂

Baruš, manža je šikula! 🙂

elana
3. srp 2009

Zkrátilo žíly, dobrý😀

Nojo, za dva roky na Koníku už si člověk zvykne na leccos🙂 Teď je nové téma, Čápe, tady jsem 😅 (ale ta nešťastnice se snaží už 3r a teprve teď se dopracovali k IUI, myslím že na rozdíl od princezen ze 4. měsíce má tato trpělivosti na rozdávání😀)

sonka.77
3. srp 2009

Báro, fakt krásnej kluk! Těm doktorům to teda jde. 🙂

Eli, jo to bude fér se dohodnout s šéfem, půjdem pak do Iscare spolu v listopadu. 🙂

elana
3. srp 2009

Soni, tak. On nejspíš řekne, že je mu to jedno a mám volit podle sebe, tak prostě to budu brát jako osud, na kdy mi to připraví, pže od toho se bude odvíjet termín KETu.

sonka.77
3. srp 2009

Jo každá jsme jiná. Ty tři roky je fakt dost, asi je mladá ne?

Teď si říkám, že jsem měla jít na tu laparku tak o půl roku dřív. Ale co, zase bych třeba nepoznala vás tady, protože už bych měla teďka tak dva měsíce do porodu. 😀 😀 😀

baraf
3. srp 2009

holky,díky za pochvalu 😉 vždycky,když někdo povídá, že se "nám" povedl, odpovídám, že to byly šikovný ruce doktorů 😉

my tu fakt budem těhulit najednou. já jdu v září k dr. a pak se uvidí, ale jestli to bude jak minule,tak listopad to jistí 😀

elana
3. srp 2009

Soni, my jsme taky mladý 😉 🙂

Baruš a představ si, kdyby Pán Bůh dal a opravdu jsme otěhotněly v tom listopadu všechny...jak to tu bude vypadat touto dobou za rok😀 3 valící se koule nadávající na vedro, otoky a břicho😀😀

baraf
3. srp 2009

nééé,já nechci být oteklá jak minule 😠 holky,kdybyste viděly moje kolena..... ale já měla preeklampsii a k tý to patří (luky se proto narodil v 36tt)

sonka.77
3. srp 2009

Eli, to je krásná představa, ty valící se koule, ale budou 4! 🙂