Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

belhana
12. říj 2012

Ahoj holky,
tak jsem všera volala do ISCARE a jsem objednaná na 25. 10. To jsem ani nečekala, že to bude takto rychle...
Jaké máte prosím zkušenosti ohledně první schůzky....Dělají se už nějaké vyšetření atd....
Za každé info budu ráda.... Je pravda, že pokaždé jednáte s jiným doktorem?
Děkuji a všem co se snaží tak hodně úspěchů 🙂

belhana
12. říj 2012

@medvedinka Ahojky, četla jsem, že jdeš 18.10 . poprvé, já jdu 25. 10. také poprvé, tak jsem strašně moc zvědavá jak to zvládnete a když potom písneš jaký to bylo a jaký máš dojmy... případně, jestli už dělali nějaké testy... 🙂 ..
budu moc , moc držet palečky
měj se hezky.... 😅

mishi
13. říj 2012

@kaijko od rana se mrkam, zda jsi testovala a vysledek jsi nam sdelila. prozivam to s tebou! tak jak?

mishi
13. říj 2012

jelikoz jeste nikdo neprispel na moji otazku, prosim znova, podelte se prosim!!!

!!!! velka otazka pro vsechny!!!

jak to probihalo u vas, kdyz jste cekaly 14dni po ET - a nebylo uspesne? co muzu cekat? kolikaty den po ET se dostavila MS (i pres to, ze jste braly treba utrogestan)? nebo se dostavila, az jste uplne vysadily leky?

cim vic o tom napisete, tim lepe samozrejme

DEKUJI

mishi
13. říj 2012

@danda78 aspon na tvou odpoved spoleham, az budes mit cas, napis mi o tom neco. diky dandi 😉

danda78
13. říj 2012

ahoj
@mishi - píšu hned jak můžu..
každý to má jinak, já nikdy nedostala menzes,i když jsem nebyla těhotná...prostě mi to prášky držela,až jsem je vysadila,tak teprve se dostavila,ale třeba až do týdne.....
ale vím,že některé holky začnou krvácet i přes utrogestan a tak na to nespoléhej..
tak jako příznaky má každá jiné,tak i toto
já u toho posledního pokusu - úspěšného.. jsem špinila asi od 4.-8.dne po ET to se asi zahnizďovalo.. tak jsem jela do Iscare,tam mě Mrázek prohlídl,nic neřekl,jen že to je vše ok a pak za týden nato jsem tam jela na test.. mezitím jsem si dělala doma, od toho cca. 9.dne od ET a už tam byly slabé // , ty jsem taky nikdy předtím neviděla,stejně jako to špinění bylo poprvé.. a 14.den od ET na krev, tehdy byla hodnota cca. 142,5 j. nic moc..tak jsem se bála a zašla si pak ještě 1x sama jako samoplátce po týdnu,abych měla jistotu,že to roste..

danda78
13. říj 2012

@mishi - tobě¨ale přeji,at´ i tento pokus se vydaří a nemusíte podstupovat nic dalšího..
@kaijko - tak jak?? testovala jsi?? taky netrpělivě čekám.....

mishi
13. říj 2012

@danda78 ty jsi uzasna bajecna skvela 😎 😎 😎 😀 takze muzu cekat cokoliv, proste musim cekat, co se bude dit.
jetsli to chapu spravne:
a) objevi se mi za par dni // a budou silit (jako s alzbetkou) - tedy asi tehu
b) nebudu krvacet ani spinit, ale testy stale negativ, utrogestan mi tu MS udrzi, dostanu MS treba az za nekolik dni po vysazeni progesteronu..... to asi zavolam hulvertovi, zda mam po 14dnech vysadit??? - to me desne stve, ze uz nedelaji v iscare automatciky test z krve, to si zajistim nekde sama a zaplatim si test hcg
c) testy negativ za par dni a zacnu i MS, i kdyz beru utrogestan a 14dni ani jeste neuplynulo
d) muzu spinit, i kdyz budu uz kratce tehu (to jsem mela s bebe - 3dny testy pozitiv, spineni asi 2dny, uz jsem to chtela zabalit, ale prestalo to🙂) a nic spatneho to neznamena

mishi
13. říj 2012

@danda78 dekuju za prani. umis si to predstavit, jaky by to byl zazrak, kdyby to vyslo? 😎 😎 pouze zamrazene 1 embryo, oplozene ve stejny den jako bety, navic uz 2,5 roku v mrazaku, prezilo rozmrazovani, je to 2 (ne jednicka =bebe)......???

nedelam si iluze a nedavam si velke sance...navic jsem desne nachcipana....ale je jasny, ze uvnitr verim ve velky zazrak a stesti (ktere jsme dosud meli)

mishi
13. říj 2012

@danda78 me bolelo brisko (jako pri zacatku MS) 2dny po KET, vcera byl den 3 a pichani, dnes necitim nic, je mi uplne poho. jsem tak strasne zvedava, jeste vic, nez jsem cekala na betku. uz chci znat vysledek, at je jakykoliv🙂))

danda78
13. říj 2012

@mishi - chytrá holka.... přesně tak..přeji ti buď variantu a) a nebo d) nic jiného neberu........ 🙂
a proč by to nemohlo vyjít?? nám se předtím taky vždy rozmrazili, zavedli mi je,ale u mě se neuchytili..
a myslím,že i to nachlazení tomu pomáhá,mám takové tušení,že brzo budeš hlásit //

evitaa
13. říj 2012

@mishi Máme za sebou neúspěšný ET. Domácí testy vycházely negativně a netěhotenství potvrdil i test z krve po 14 dnech u obvodního gynekologa. Pořád jsme doufali, protože ms se nedostavila. Po té krvi řekl Hulvert vysadit utroš a ms dorazila po 4 dnech. V úterý jsme objednaný do Iscare a boj začíná nanovo.

kaijko
14. říj 2012

@mishi @danda78 Holky vcera byl duch,ale pekne videt a dneska jsem mela slabsiho ducha ;( no,tak nevim 😒 Mam strach,ze to bude slabnout a ze ty duchacci jsou jeste z Pregnylu ☹

mishi
14. říj 2012

@evitaa to je mi moc lito, ze to nevyslo....neves hlavu, odpocinte si a jak pises, jdete na to znova. nekomu otehotni, ani nevi jak, nekomu to trva dele. ale jednou to vyjde, kdyz tomu budes verit a tesit se na to, nebat se, tak se podari. preju ti hodne stesti a kupu dobre psychiky!!

mishi
14. říj 2012

@kaijko ja na tebe tak myslim kazdy den, jsem se sem divala vcera od rana, zda nam sdelis vysledek....to je super, ze se neco ukazalo, neves hlavu, ze se ti zda, ze to slabne...delala jsi to ve stejnou hodinu, stejnou znacku testu, nenaredila jsi dnes ranni moc zapitim velke zizne?zkus napsat doatz do poradny na webovkach, s pregnylem nemam zkusenost. ja jsem po KET v nativnim cyklu, zacala jsem brat jen utrogestan 2 dny pred KET, jinak zadne preparaty....zkusim testovat asi v ut rano

danda78
14. říj 2012

@kaijko - to je dobré znamení..může to být tím,že jsi víc pila nebo jiný druh testu..... zkusila bych znovu zítra a pak každý den a uvidíš..ale myslím,že jsi na dobré cestě..já ten 8.nebo 9. den co jsem poprvé testovala jsem to měla taky hrozně slabé a pak mi přišlo,že to moc nesílí..až fakt kolem toho 14.dne to bylo znát víc.
@evitaa - to je mi líto...ale nevzdávej to a těš se na další pokus, určitě to jednou vyjde
@mishi - už v úterý jo?? tak budu držet pěsti aby tam něco bylo....

kaijko
14. říj 2012

Diky, holky!!! Jsem ve vsem takova,a v tomhle pripade,kdyz se hoodne upnu,ze to vyslo,tak budu mooc zklamana.. Tak se trochu psychicky pripravuju co kdyz ne...
A v utery se pochlubis Ty ;) Hodne stesti!!!

mishi
15. říj 2012

po dloooouhe dobe jsem si upolne umazala fotku, radsi. mozna, ze casem sem nejakou lipnu

@kaijko kdy si nechas udelat test z krve? moc ti drzim pesti

mishi
15. říj 2012

@kaijko jak vypada test dnes? kdyz je polozis pod sebe, co ti ukazuji? a jak jsme se obe s dandou ptaly, stejne testy, stejny cas, nezredila jsi tu moc???

kaijko
15. říj 2012

@mishi 1. Test byl silnejsi duch, vcera byl o malinko slabsi a dnes zase silnejsi.. Vcera jsem se testovala normalne jako dnes, na lacno... Na krev nevim..Zavolam Hulvertovi do ordinace. Jestli bude porad pozitivni test,tak si musim pro neschopenku,ted jsem na dovolene. Taky bych asi zustala doma, delam servirku a chci se poradit, ale urcite to nechci pokouset!!! Citis porad brisko?Ja kazdy den,jako pri ms..

kaijko
15. říj 2012
kaijko
15. říj 2012

To je dnesni, 12. Den po ET

evitaa
15. říj 2012

@kaijko Ten je jasně pozitivní 😀

medvedinka
15. říj 2012

@kaijko ten je jasnej🙂

mishi
15. říj 2012

@kaijko 😀 😀 tak ti muzu potichu gratulovat. no jasne, test je jasne pozitivni. uvidis, ze po par dnech to bude fialovejsi a fialovejsi a // se ti budou ukazovat cim dal drive, klidne uz po par sec. a ne az do 3min.

co se tyce neschopenky, ja bych na ni v tvem pripade 100% sla, jako servirka jsi celou smenu na nohach, to neni nic dobreho pro zacatek tehu. zustala bych na ni nekolik tydnu a pokud by bylo treba, klidne i cele tehu. to mimco ti za to stoji!!! nemocenska neni nic moc, ale penize jsou jen penize, nejaky cas se to da pretrpet.

jeste je brzy, ale tfuj tfuj, uvidis, vse bude v poradku, hulvert ti to brzy potvrdi i z UTZ, gestacni vacek a "neco" v deloze. ja jsem mela prvni utz 6t a par dni, ale stacia mi ta jistota, ze embryo se uchytilo v deloze a nezabloudilo nekam, kde nema co delat🙂 odpocivej, male prochazky, zadne velke uklidy, delej prijemne veci nebo na co nebyl cas drive (v mem pripade trideni a mazani fotek za x mesicu zpatky, stazeni filnu, ktere jsem chtela videt, atd).
HODNE STESTI, AT CARKY SILI A VYSOKOU HLADINU HCG V KRVI!!!
moc ti to preju!!!

mishi
15. říj 2012

@kaijko jeste jsi se ptala na brisko - tak bolesti a male krece asi 2_3 den po KET, pak nic a vcera 5den trosku vecer.

mishi
15. říj 2012

tady se muzete podivat, kdo nam to vyrostl ze //, na novy rok ji bude presne 2 roky 😀

mishi
15. říj 2012

a tady jeste netusime 😎 😎 ani nemam moc odvahu to sem dat, je to z dnesniho dne. muze se stat cokoliv, ja vim. necham se prekvapit, jak to bude pokracovat dalsi dny🙂

danda78
15. říj 2012

@kaijko - tak super.... myslím,že je to jasně pozitivní....... 🙂 jen tak dále.. já neměla takový test snad ani ten 14.den od ET
šetři se a raději si vem neschopenku, při tvé práci určitě..
@mishi- ty už jsi dneska testovala???? paráda.... to je bomba...... 🙂 moooooc vám to přeju a a´t jen sílí a je vše ok.
přítel včera přišel s tím,že už by taky klidně chtěl druhé a kdy teda bude??? tak říkám,že to není jen tak,tak prý mi dává cca. 3 měsíce normálně a jinak jdeme po novém roce taky pro mrazáčky.... 🙂 tak uvidíme zda si to nerozmyslí....🙂

mishi
15. říj 2012

@danda78 diky. ano, ja uz jsem DNES testovala🙂) asi jsem nemela, hulvert mi rikal cca od 11dne. ale s betynou jsem mela take kratke cykly a tak jsem si tehdy zkusila udelat test v den ocekavane MS (jako testuji ty, co otehotni prirozene) a uz tam duch byl. tak jsem to zkusila i v tomto "pokusu". akorat teda, ne v den ocekavane MS (to bych musela testoval 2 dny po ET), ale 6dni. no vubec jsem to necekala, ze tam neco bude, spis jsem si ho udelala, jako ze je jeste brzy a bude negativ, a tak abych se na to postupne pripravovala, kdyz i ostatni dny budou negativ. no a mela jsi pravvdu s tim tvym tusenim....budu ted i dalsi dny delat mamatest (mam s nim nej zkusenosti) a v patek na rano jedu do iscare na krev. vysli mi vstric. to budu 11den po KET, tak kdyz budou testy stale pozitiv a silit, melo by byt hcg uz na vysi tehotne. s bebe jsem mela 14dni po ET hodnotu 1503, docela teda vysokou