Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
21. bře 2011

@pajinkaa28 taky jsem si to myslela, ale všichni mi říkali čím dřív, tím líp a když jim to tak krásně šlo, tak jsme sem tam na nočník posadili. Samozřejmě jsem je musela držet. Páteř mají v pořádku, tak snad jim to nijak neublížilo.
Dneska bylo opravdu krásně, taky jsme si sluníčka užívali celý den 🙂 🙂

@dvojcata2 odpočívej a držíme palečky 😉

baraf
21. bře 2011

@dvojcata2 držím moc palce a odpočívej jak to půjde!

dvojcata2
21. bře 2011

děkuji moc pokouším se na to ted nemyslet a nějak ani nemám nervy jak to dopadne už to není jako u prvních pokusů

dvojcata2
22. bře 2011

Tak jsem volala do Iscare a k zamrazení nic nezbylo.Takže opravdu tohle byl můj poslední pokus doufám že bude stát zato.

danda78
22. bře 2011

ahoj
tak vidím,že alespoň někdo sem přišel po dlouhé době kouknout...
@siki - dětičky jsou nádherné..
@dvojcata2 - musíš jim věřit, určitě to budou bojovníčci a alespoň 1 se udrží...budu držet pěstičky....pak dej vědět jak jsi dopadla..

dvojcata2
25. bře 2011

Ahoj holky tak mám roupy asi půjdu v pondělí do práce doma mně to nebaví a snad na to nebudu myslet příští týden bude zlý bude se blížit testování a já mám hrozný strach v práci nebudu mít čas na to myslet.

siki26
25. bře 2011

@dvojcata2 ahoj, já jsem taky chodila do práce a rozhodně to bylo lepší než sedět doma, takže pokud ti bude dobře, tak to jen schvaluji 😉

danda78
26. bře 2011

ahoj
@dvojcata2 - já taky při posledním pokusu ležela jen 3 dny a pak dělala vše normálně jako dřív a vyplatilo se.. do práce jsem taky chodila..
ty dva předchozí jsem poctivě ležela skoro 14dní a byla doma, bylo to na palici a psychice to taky nepomohlo...
takže pokud ti je dobře,tak to mohu jen doporučit..
pěkný víkendík všem.
d.

fori
28. bře 2011

Ahoj, chtěla bych se vás zeptat, prý do Iscaru nastoupili nový lékaři, a Mrázek už není primářem?? Na stránkách Iscaru, je Hulvert jako primář. A Mrázek tam je nebo ne?? byla jsem v Iscaru jen jednou na vstupní konzultaci ......a nevíím no, chtěla bych chodit jen k Mrázkovi nebo Hulvertovi ale to asi nemám šanci co??

dvojcata2
28. bře 2011

Mrázek tam je dělal mi Et a říkali mu pane primáři.

dvojcata2
30. bře 2011

Ahojky tak jsem nevydržela a testla jsou tam // jasně vyditelný já se zblázním.Snad už vydrží.

pajinkaa28
30. bře 2011

Ahojky holky,
tak jak užíváte krásného slunečného dne?
Budu Vás muset dočíst,ale koukám že toho moc není. 😀
@siki26 Ahojky,taky my všichni říkali čim dřív,tím líp,ale podle druhých se nemůžeme řídit a samo dítko neklépe pochopí kdy je jeho čas.Ale vy jte to zvládli a znovu posíláme vééélikánskou pochvalu.Už začínáme trénovat bez plenek i mimo domov 😎 Tak snad to bude brzy ok.

aktaka
30. bře 2011

ahoj ve spolek

@dvojcata2 obrovská gratulace!!! 😵

dvojcata2
30. bře 2011

@aktaka Děkuju mooooc!!!!!!!!!!!! 🙂

aktaka
30. bře 2011

@dvojcata2 a kolikátý jsi den po ET?

siki26
30. bře 2011

@dvojcata2 Tak to je úžasný, moc gratulujeme a držíme pěsti pro jistotu dál, drž se 🙂

dvojcata2
30. bře 2011

Dnes 9 když nepočítám den ET

dvojcata2
30. bře 2011

@siki26 Děkuju moc to jo pěsti potřebuju držet; jsem už starší není to jak v 21 letech.V pondělí na krev a jestli to potvrdí teprve pak si i když trochu odychnu

dvojcata2
30. bře 2011

není to dobře vyfocené ale trochu to vidět je

siki26
30. bře 2011

Je to vidět krásně 😵

baraf
30. bře 2011

@dvojcata2 supeeer,gratuluju!!!!!!!

dvojcata2
30. bře 2011

@baraf Díky moc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

chersi
31. bře 2011

Ahojky chci se Vás zeptat, v Iscsre yní v dubnu podstoupím své 2 UIU, povedlo se některé z Vás IUI v Iscare ?

dvojcata2
1. dub 2011

Ahojky tak i dnes testík ukazuje // malilinko silnější ale mám strach začla jsem špinit hrozně se bojím!!!!!!

baraf
2. dub 2011

@dvojcata2 já jsem špinila u každýho těhu..... dvakrát to dopadlo, jednou to skončilo v 6tt....
držím palce, ať je to O.K.!
jdeš v po na krev? tak jim to tam řekni.

siki26
2. dub 2011

@dvojcata2 Je jasný, že se bojíš, ale špinění na začátku těhu je normální. Určitě to dopadne dobře, hlavně se zkus moc nestresovat, je to těžký já vím 😒

aktaka
4. dub 2011

@dvojcata2 neboj, já jsem taky špinila, to je fakt strašně časté

danda78
4. dub 2011

ahoj
@dvojcata - tak čtu samé dobré zprávy, mooooc gratuluju...
jak jsi dopadla dneska na krvi?? za chvíli tam budeš asi volat ne?? tak pak napiš...
a jinak já jsem taky špinila asi 6.-10.den od ET a bylo to asi tím,že jedno mimi odcházelo....
ale u tebe to bude určitě ok..
dej pak vědět hodnotu hcg
myslíme na tebe

danda78
4. dub 2011

tomu mému broučkovi už jsou dneska přesně 4 měsíce, letí to šíleně...

dvojcata2
4. dub 2011

@danda78 Děkuji moc tak Hcg 468,6 a ráno na testu jasné tlusté//.Snad to vydrží!! 🙂