Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

garp776
14. dub 2010

jdu zítra na kontrolu..tak snad to bude dobré. je zvláštní, že tě na laparku neposlali..mě Turková k ní přemluvila, že je pak IUI menší sázka do loterie a to už jedno dítě mám.

garp776
14. dub 2010

ahoj Báro, tak kdy začneš stimulovat?

zlatonka123
14. dub 2010

Tak budu držet palečky, zítra dej určitě vědět 🙂 mě o ní říkal M. Mrázek i Anuška, ale pak se najednou rozhodla pro IUI no. Jak dlouho jsi byla KO?

garp776
14. dub 2010

KO?

aktaka
14. dub 2010

Baruš jo, já jí jednou taky zažila takovou veselou. ale byla jsem z toho nesvá, že není všechno jak má být 😀

zlatonka123
14. dub 2010

jako po laparoskopii. Jde mi o to, jak dlouho nebudu třeba v práci.🙂

garp776
14. dub 2010

já jsem ve středu ve 14:00 nastoupila, v sobotu jsem dopoledne jela domů a v pondělí šla do práce 😉 Takže nic moc hroznýho, 2,5 dne dovolené to schramstlo. Nechtělo se mi vůbec, přišlo mi to jako ztráta času, ale jsem ráda, že to mám za sebou a vím, že je vše docela v pořádku(kromě drobných ložisek endometriozy, které odstranili a jedné malé cysty)

zlatonka123
14. dub 2010

tak to je v pohodě, na delší dobu by mě asi zabili 🙂 zkusím se s ní domluvit. Aby sis teď neodnesla dvojčátka 😀

garp776
14. dub 2010

abych pravdu řekla..brala bych už všechno

zlatonka123
14. dub 2010

čekáš dlouho?

aktaka
14. dub 2010

Garp, to jsi šla tak brzy po laparce? to já si vůbec nedovedla představit, první týden jsem byla pořád strašně unavená. doma jsem byla pak ještě jeden týden, ale to už jsem si tak jen užívala pohody, nechtělo se mi do práce, měla jsem tam dost stresy, tak jsem si aspoň odpočala

garp776
14. dub 2010

zlatonka..už to bude rok..takže nic závažnýho, ale už mi to leze na nerv 😠
aktaka: no nic mi nebylo..bříško sice trochu bolelo, ale v kanclu mám klid, doma bych nevydržela..každá to asi máme jiné..

zlatonka123
14. dub 2010

Akty, ono to asi působí na každého jinak ☹ v 18 mi brali slepák laparoskopicky a po týdnu jsem byla v pohodě, ale tohle je asi jiné ☹ jen daší jizvy navíc 🙂

zlatonka123
14. dub 2010

Garp 🙂 tak to znám. My se snažili bez doktorů rok a půl a od ledna s nimi. No jsem zvědavá. |Vím, že to chce trpělivost, ale to se lehce řekne 🙂

aktaka
14. dub 2010

Garp a dělali ti současně i hysteroskopii?

garp776
14. dub 2010

aktaka, ano dělali..ta byla asi ok, nic k ní neřekli. Vím, že Turková poznamenala, že když laparo tak hysterku při jednom..

baraf
14. dub 2010

achoooj,

tak jsme doma, Luky spokojenej, zbouchnul obr pohár s jahodama a já si dala kapučínko a horký lesní plody.....

aktaka
14. dub 2010

no ale Baruš, ty nic neslavíš, tys tam měla sedět o vodě. a ještě bez bublin 😀

baraf
14. dub 2010

jooo,tu jsem měla taky. a to ovoce byl jen kopeček zmrzky. ale je fakt, že toho ovoce byla hromada, byla to mňamka

aktaka
14. dub 2010

a co bunda, nepůjde s ní Luky i spát? 🙂

baraf
14. dub 2010

no skoro.....

siki26
14. dub 2010

Ahoj holky,

večery jsou teď moje 🙂 Konečně jsem asi po dvou hodinách uspala Matýska, tak doufám, že bude spinkat min. do 3h. Natálka by se měla vzbudit každou chvíli, tak mě to čeká nanovo. Někdy už je to vážně na palici 😝 Ale jsou to naše zlatíčka 🙂

Akty neboj, když čekáš jedno miminko, tak určitě do 38tt vydržíš. Nakonec budeš ještě přenášet, uvidíš 😀 Nebo ti už měkne hrdlo?

Baruš, tak až budeš vědět, co by Lukyn potřeboval, tak se ozvi, Honza ti připraví nějakou nabídku.

Zlati, to byla teda kontrola na pytel co? Doufám, že to silné krvácení už ustalo.

Máme za sebou první kontrolu kyčlí. Vše v pořádku, pro jistotu mám dávat ještě 2 pleny a další kontrola za 8 týdnů. Zítra nás čeká ta riziková poradna - to je děs, pořád nějaký doktor 😝

baraf
15. dub 2010

krásné ráno,

mám chvilku,než vyrazíme do školky. Luky dneska vstával zadkem na před a podle toho taky vypadá dnešní ráno. 😠 Tenhle jogurt nechce a chce si umazat tričko a tohle chce jinak... 😖 už aby byl ve školce.....

mě dnes čeká úklid,aby se tady v sobotu dalo slavit. pořád slibujou hezký počasí, ale zatím to nevypadá,takže venku to asi letos nebude. už mám vyrobený figurky na dort, matlala jsem to včera. Luky chce Bleska McQuenna, tak snad se mu to bude líbit.

garp776
15. dub 2010

ahoj siky,
můžu se zeptat..manžel dováží nějaké dětské oblečení?

Báro..jak starý je Luky? Já mám 5,5 letého kluka..a taky je to někdy mazec...moc obdivuji učitelky v Mš.

aktaka
15. dub 2010

čauves
hnusné ráno, tady je fuj počasí, se mi vůbec nechtělo vstávat a jsem jak praštěná. a to mě ještě čeká nákup jídla. dneska den na ho... 🙄

Siki, mě už právě začalo měknout a zkracovat se hrdlo, dr to odsoudila na CS3 a že by to mohlo přijít dřív. jinak bych jen tak neplašila

Baruš, já pevně věřím, že počasí na víkend vyjde dle předpovědi. musí prostě, muž bude brousit a malovat kolébku, už je fakt na čase dát to do kupy 😅

baraf
15. dub 2010

Garp-včera mu byly 4.... ale diskutuje se mnou jak puberťák, no mám se ještě na co těšit...

AKty- stále máte modrou kolíbku? ale to je taky hezká barva, já osobně mám modrou ráda a holčičkám sluší...

u nás je teda taky obr hnusně, pořád odsouvám praní prádla,že bude hezky, abych to nemusela sušit v baráku,tak spoléhám na zítřek, jinak nemáme v čem chodit.

aktaka
15. dub 2010

Baruš já věřím, že to někdy leze krkem, ale zase za sebe můžu říct, že s Luky je super děcko. právě jak je takový "dospělý". když to srovnám se synovcem, tomu budou 4 v srpnu... to ani nejde srovnávat, on je prostě pořád takové miminko. ale asi je to i tím, že se k němu tak všichni chovají, samé ťuťu ňuňu

kolébka je pořád modrá a já bohužel modrou opravdu nemám ráda. navíc k tomu mám látku na nebesa bílo-lososovo-šedou kostičku a ono to k té modré moc nepasuje 😅

garp776
15. dub 2010

aktaka...tak to máš šikovného manžela..vyráběl jí sám?
bára...aktaka má pravdu..alespoň máš parťáka a ne přerostlé mimino, s mým synem je někdy taky kříž, ale užijeme si hodně srandy
já pádím za anuško, doufám, že se folíci trochu rozmnožili

aktaka
15. dub 2010

Garp nevyráběl, to je kolébka ještě po něm 🙂 jen jí musí natřít a na to zase nemusí být extra šikovný, to bych zvládla snad i já 😅

baraf
15. dub 2010

Akty-díky za pochvalu 😉 jo, Luky je perfektní,je s ním sranda, učitelky ve školce ho taky maj rády. Máš pravdu, že kolikrát bych ho přetrhla, ale už je prostě samostatnej a hlavně se domluvíme.

Garp-tak držím pěsti 😉