Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
18. dub 2010

Norisku-díky 😉 haha, akorát teď přemýšlím, jestli ten můj dortovej výtvor vážně připomíná mašinky, když jsou to autíčka z CARS.... 😀

norisek
18. dub 2010

Jéééééééééé Baru promin 🙂 to víš, nejsem ještě v těch dětských postavičkách zběhlá... 🙂 Ale mašinka nebo autíčko, je to excelentní výtvor!!! 🙂

ajscha
19. dub 2010

Ahoj holky,
dlouho jsem nepsala, ale čtu Vás každý den.
Nakonec jsem musela jet za Anuškou na vyvolání MS.
13.04. jsem byla na KETíku (doufám, že to bude stejně úspěšné datum jako 13.03. 😉 )
3 dny jsem byla doma, tak nějak jsem se snažila polehávat (nic pro mě, strašlivě mě to nebaví, tak jsem si vzala tlustý román a dala si závazek, že ho stihnu přečíst, abych se udržela tak nějak v klidu). Ale o víkendu už jsem normálně fungovala a užívala si sluníčka. Od dneška jsem normálka v práci (v pohodičce své kanceláře, doma bych se opravdu zbláznila), tak uvidíme. Nechtěla jsem na testík spěchat, ale ve čtvrtek mám narozeniny, tak to asi zkusím 😉
Kromě bolavých prsů a večer pocitu překrvené pánve mi více méně nic není - necháme to koňovi, uvidíme.

Holkám z 13.03. moc gratuluju k těhu!!!

aktaka
19. dub 2010

čau babky

Baruš, dort supert tedy 😎 klobouk dolů, já bych se s tím tak nesrala 😅 😀
a už Luky odpaluje? 🙂

Ajschi, tak držím pěsti 😉

norisek
19. dub 2010

Ajschi - držím pěsti. Já testovala 9. den a nebylo tam nic a pak taky na své narozeniny - to bylo 11. den a už tam byl duch. takže nejkrásnější dárek 🙂 Buď na sebe opatrná a hlavně žádné nervy!!!!!!!!

ajscha
19. dub 2010

To naprosto chápu - taky to na ty narozky prostě nevydržím, byl by to nádherný dáreček pro oba, ale uvidíme, snažím se držet se tak nějak stranou - neradovat se, ani nesmutnit, prostě o výsledku raději ani nepřemýšlím a jsem ráda, že už nejsem doma, člověk nemá čas se pozorovat a konstruovat geniální příznakové teorie 😀 . Upřímně přemýšlím, že tu "oslavu" s partnerem odložím na víkend a to testování bych nechala až těsně před, ať je to co nejdéle.
Jen teď nevím, jak se počítají dny po KETu - včetně datumu KETu nebo bez něj?
Baru - jsi fakt dobrá, sice vařím, peču, ale tohle bych asi nedala. Jenom jednou jsem dělala marcipánové figurky a jejich dešifrování chtělo hodně bohatou fantazii 😀

baraf
19. dub 2010

ahoj,

Akty- já si to taky kdysi říkala, ale když jsem viděla ceny dortů...... tak jsem to riskla. ale až letos, vloni měl ještě koupenej....

Ajschi-taky držím palečky... a i Tobě dík za pochvalu.

u nás je dnes zase hezky, tak doufám, že to vydrží..

aktaka
19. dub 2010

Baruš, zase u těch domácích máš jistotu, že víš jak bude chutnat. mně kupovaný málojaký chutná

tady taky krásně, ale prý mají přijít deště, tak snad až na noc a zítra ať zase svítí

danda78
19. dub 2010

ahoj holky,
hlásím se po víkendu, docela náročném jak pracovně,tak i jinak..
byla jsem v práci v sobotu večer,včera od 2-8 a tak dnes ráno jsem prala a teď trošku uklízím a navečer na 7 tam zase jdu..
ale nebojte jen tak lehce, nepřeháním to a hlavně nic těžkého nezvedám,to kdyžtak někomu vždycky řeknu..
baruš dort nádehrný, já teda dorty moc nemusím,ale vím,že děti od ségry jsou vždy nadšený když na narozeniny nějaký dostanou a spokojený,tak luky byl určitě taky..
u nás je krásně,tak už mi visí 2 pračky prádla na balkóně...
ajschi,věřím že i datum 13.4. bude to šťastné a brzo nám tady nahlásíš dobré zprávy..
tak já běžím,mějte se,užívejte sluníčka a brzo ahoj.
d.

sonka.77
19. dub 2010

Norisku, taky moc gratuluji! Holky teda ta 13 byla pořádně šťastná! 🙂 Ajscho, přeju ti, aby i tvoje 13 vyšla! 🙂

Dandi a ty se koukej šetřit! 😠 🙂

sonka.77
19. dub 2010

Garp, tak jak dopadlo OPU? 🙂

Holky, dneska jsem byla uznaná, za stimulaci vhodná, takže jsem vyfásla Synarel a od středy budu stříkat. Držte palce. 🙂

ajscha
20. dub 2010

Ahoj všem,
Sonko, tak to je super, tak držím palečky, ať stimulku dobře snášíš a na konci jsou vytoužené // 😉
Holky, díky za psychickou podporu, to je fakt děsné, jak se člověk pořád pozoruje a hledá nějaké příznaky 😅

aktaka
20. dub 2010

hola hola

Soni, tak už jo?? tak držím pěsti a nepustím! snad z toho neporodím 😅 😀

danda78
20. dub 2010

ahoj holky,
zdravím po ránu...
sonko taky budeme moc držet pěstičky ať se to vyvíjí dobrým směrem...
a co ty ajscho kdy se chystáš testovat?? myslím si že na konci týdne,nejdýl o víkendu už by tam mohlo něco být ne??
přeji krásný den všem,dnes budu víc lenošit a zítra zase pracovat,musím to střídat,ať se tolik neunavím a miminko to zvládne se mnou...
d.

garp776
20. dub 2010

ahoj holky,
Sonka..moc držím palečky, ať jde všechno v pohodě. Já včera měla OPU..tak nakonec našli 7 vajíček.., což je moc prima..Jen jsem se chtěla zeptat, jak vám po OPU bylo..mě večer trochu břicho nateklo,.. jsem se do práce dovalila, ale nechci nic zanedbat..takže jen pít, pít a pít?
Báro..teda to je dort..kde si se to naučila

aktaka
20. dub 2010

Garp, tak super, 7 vajíče je dobrá úroda 🙂
a jak to vypadá s oplodněním, už sis volala? nebo až v poledne? já tuším měla volat až v poledne
mě trochu břicho bolelo jak na ms. akorát se nijak nepřepínej, jinak to snad bude v pohodě. a pít samozřejmě. a kdyby tě začalo bolet nějak víc, měla jsi pocit plných střev nebo zaražených prdů, tak raději k dr, přesně tak se mi projevoval ohss

garp776
20. dub 2010

dík aktako, volat budu až v poledne.. no jinak tak trochu mám pocit plného močáku..střev ..no nevím..pracuju u počítače..takže žádná velká námaha..co ti proti tomu ohss dělali?

sonka.77
20. dub 2010

Ahoj Garp, super výsledek, to je pěkné. Tak dej pak vědět jak se oplodnili. 🙂

Mě břicho bolelo nejvíc až ten další den (pátek - OPU bylo ve středu), to jsem myslela, že bude OHSS, ale v sobotu ráno už bylo vše OK.

garp776
20. dub 2010

sonka..tak to dík za uklidnění..myslím, že to bude ok.

aktaka
20. dub 2010

Garp, nedělali mi nic. vzali mi krev kvůli jaterním testům, to bylo v pohodě. měla jsem nařízeno vypít min 4l tekutin denně a jíst hodně bílkovin. s tím klidně můžeš taky začít. ono zase mírný nevadí, když je ta krev v pohodě, lépe se při něm zahnízdí embrya, údajně. no ale jak to zařídit, aby to bylo tak akorát, co? 😅

ajscha
20. dub 2010

Dandi, poprvé asi zkusím testík ve čtvrtek, mám narozky, tak by to byl pěkný dáreček 😉
Garp držím palce, ať se všechna oplodní a pěkně vyvíjí.

garp776
20. dub 2010

..tak už mám zprávu-máme 2 embrya z IVF a 3 z ISCI, v pátek mám volat, kdybude ET..tak snad nějaká vydrží..

aktaka
20. dub 2010

Ajschi, to by mohlo vyjít, já poprvé testovala zase a manželovi narozeniny 🙂

Garp, paráda, to můžou vydržet všechna 😉

baraf
20. dub 2010

hoj,hoj....

Garp-hezké zprávičky, tak ať jde všechno jak má a embryjka vydrží... a díky za pochvalu dortu, nikde jsem se to neučila, musel mi stačit internet s obrázkama 😀

Soni-budu na Tebe myslet a držím palce

Ajschi- tak to bys mohla mít hezkej dárek

garp776
20. dub 2010

baraf...tak to klobouk dolů, podle fotek jste na oslavu měli báječný počasí.
..nevím, jak do pátku vydržím, abych neotravovala iscare s nějakými zprávami ohledně embryí..

danda78
20. dub 2010

ajschi tak to zkus tedy ve čtvrtek to už by tam něco mohlo být vidět, věřím,že bude...
garp, nakonec pěkná úrodička, já mám zkušenosti po OPV vždy takové,že jsem byla ráda,že jsem první 3 dny došla na záchod a zpět do postele, břicho jako balón a vždy OHSS,sice mírný ale byl tam.. jenže já měla tak kolem 24-28 vajíček,takže tam se to tak předpokládá..
d.

garp776
20. dub 2010

..ještě jedna otázka..na recepci mi dnes řekli, že si mám zavolat až v pátek ráno, jestli bude ET v pátek nebo sobotu, ale na stránkách Iscaru píší, že se má volat každý den ráno..jak jste volaly vy?

elana
20. dub 2010

Ahojky🙂

Garp, to je pěkná úrodička 😉 jinak já bych zavolala, jak Ti řekli, tj. v pátek. Kdyby to s embryama vypadalo jó špatně a embryoložka rozhodla, že musí do dělohy co nejdřív, tak oni by je umřít nenechali, určitě by se ozvali sami, ale vypadá to, že mají šanci na PK, tak asi proto Ti to takhle rovnou řekli.

Jinak já po OPU asi 2h slabé MS křeče a potom už nic, akorát pár dnů (až do ET) mě pobolívalo chvílema břicho spíš jako kdybych hodně cvičila a bylo namožené.

sonka.77
20. dub 2010

Ahoj holky,

Garp, já bych taky volala až v pátek, jak říká El vypadá to dobře, takže to vidí na PK. Kdyby se něco zvrtlo, tak se ti určitě sami ozvou. 🙂

elana
20. dub 2010

Ahoj Soní 😵