Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

garp776
27. dub 2010

tak žádné mrazáčky nemám ☹

baraf
27. dub 2010

Garp- tak to mě mrzí.... ale tím Ti asi nepomůžu,co? Držím moooc palce, ať to vyjde!

garp776
27. dub 2010

nedá se nic dělat...musím se s tím vyrovnat jako vy...no jo hormony se bouří, ale tchána se švagrem bych zastřelila i před stimulací.. 😠

baraf
27. dub 2010

chlapi mizerný 😠 a manža se tě nezastal?

garp776
27. dub 2010

ale jo, ale taky někdy na ně nestačí..jsou dva proti němu a už od začátku našeho vztahu ho proti mě očkují..mají rádi jen submisivní ženy, které poslouchají na slovo a já jsem pro ně furie..

ajscha
27. dub 2010

Baru, mně při tom OHSS zamrazili všech 12 eskymáčků, na tenhle první KETík rozmrazili 2, takže půjdu zase jenom na KETík.
Co ty, chystáte se na další nebo si dáváte pauzu?

baraf
27. dub 2010

Garp- to je teda dobrý 😠 na slovo poslouchá max.dobře cvičenej pes, nedej se...

Ajschi-chystáme, ale ještě nevím kdy 😀 tak budu držet palečky

danda78
27. dub 2010

ahoj holky,
tak jsem to tady jen přelítla, před chvílí jsem dorazila z práce,takže dnes perný den, zítra více odpočívací...
jdu si udělat něco k večeři a konečně zasednu k tv...
garp, to je škoda že nemáte žádné mrazáčky, ale doufejme,že nebudou potřeba, někdy právě když to nejmíň čekáš a jsi ve stresu,tak to zrovna dopadne..... věř....
ajscho,tobě přeju ať je další KET úspěšnější než tento.. mrazáčků máš dost,tak to musí klapnout..
baruš a co vy?? kdy se do toho pustíte??
potkala jsem kamarádku ve městě, mají holčičku, rok a 4 měsíce po 2.IVFa teď je přirozeně těhotná asi v 7 týdnu....takže děti budou od sebe přesně 2 roky, a to měli problém se spermiema a najednou to taky jde, zázraky se dějí...
jinak dnes se přítelové sestřenici, co žije v Brně narodila holčička, o týden dřív, v 0.55 ráno, vážila 3,39kg a měřila 53cm, takže doceela obr...asi po tatínkovi, maminku má malou a byla drobná, ale těhotenstvím přibrala snad 25kg....
jeli tam v 7 večer, doktorka je chtěla poslat ještě domů,že to je ok, ale pak tam na ni koukl ještě 1 doktor, a říká,už tady zůstaňte, tak do 5 hodin bude dítě na světě, a opravdu, Karolínka se narodila před 1 ráno... porodnice prý byla pěkně nacpaná tak se jim stejně už domů ani nechtělo..
přeji hezký večer, zítra budu mít volněji,snad,tak kouknu....
d.

danda78
27. dub 2010

jo a kde máme ivču??? jak se ti daří?? taky se sem někdy ukaž,ať víme co je nového......
a akty tebe už asi za chvíli pustí s malou domů ne?? nebo tam budete muset ještě být,než trošku přibere??

baraf
28. dub 2010

ahoooj,

tak venku je tak hezky a já tvrdnu doma.... chytla jsem od Lukyho nějakej bacil a mám ATB, Luky to zvládnul bez nich......má jen něco jinýho na kašel

danda78
28. dub 2010

baru to je teda pech,ale teď řádí nějaké virózy skoro všude, hodně lidí je nemocných,tak se ani nedivím..
ať se brzo uzdravíš...
d.

biris
28. dub 2010

Ahoj holky,v iscare jsem byla poprvé 11.března,mám za sebou odběry a přítel spermio které je špatné.Sestřička která mi to sdělila mi řekla že oplodnění půjde jen icsi!Vpátek jdu na ultrazvuk a nevím co mně bude čekat dál!m

madlinka
28. dub 2010

Ahojky holky, tak dneska jsem byla v poradně a jsem z toho trochu smutná ☹ , dr. mi řekl že rdlo uzavřené, ale čípek mám zkrácený na 1,5cm a branka otevřená na špičku prstu.........on je zásadně pro dobrou psychiku, takže špatné zprávy nesděluje natvrdo, ale okecával to řečičkama o přirovnávání rozjetýho vlaku a kdy jde zastavit k rozběhnutému porodu......
Tak nevím co si myslet..........zítra asi zavolám k Apolináři i když se mi nechce bejt za hysterku........

Birisko vítej tady. Gratuluju k výběru, v Iscaru to umí 😉 ......já čekám dvojčátka na první pokus 😉
Cokoliv tě bude zajímat, ptej se, rádi ti poradíme!!!!!!!!

siki26
28. dub 2010

Jééé, Akty už to má taky za sebou 🙂 Moc gratulujeme 😵

siki26
28. dub 2010

Madli, to je ještě v pohodě, já měla to samé taky snad od 25tt a rodila jsem v 35tt. Takže hlavu vzhůru, bude to v pohodě 😉 A hysterka nejsi, prostě máš jen obavy, to se dá pohopit...

madlinka
28. dub 2010

Jééé Siki ahoj!!!!!! Jak se máte?????????

biris
29. dub 2010

Madlinko gratuluju 🙂 ,já mám sice už dva kluky doma ale kdyby se to povedlo byla bych šťastná i s dvojčátek.S přítelem jsme to už tak před pěti lety vzdali ale naštěstí jsem potkala pani která mi o iscare řekla,protože můj gynekolog mně od toho zrazoval a neporadil nic!Obě děti mám císařským řezem,tak že je to prý velké riziko atd...Nevíš co bude dál pokračovat když mi udělají zítra ultrazvuk?Sice mi doktorka řekla všechny možnosti ale přesně postup ne,sestřička mi řekla ať se ptám co chci vědět jenže ten první den jsem z toho byla vykulená tak jsem se nezeptala na nic.Bojím se toho icsi nevím jestli se to dělá při narkoze nebo né.

aktaka
29. dub 2010

ahoj holky
tak se hlásím z domu, včera nás konečně pustili
dala jsem do alba pár fotek
až se trochu zaklimatizujeme, napíšu víc

ajscha
29. dub 2010

Ahoj holky,
Madlinko, držím palce, ať je to tak, jak píše Siki a je to v pohodě
Akty, krásné fotečky, super, že už jste doma, těším se na veselé příspěvky novopečené maminy 😉

baraf
29. dub 2010

Ahojky

Akty-krááááááááááásnááááááááá beruška, fakt. tak si hezky na sebe zvykejte....

sonka.77
29. dub 2010

Aktinko, tak vítej doma! Sárinka je nádherné miminko, moc se vám povedla. Jaké máš pocity? Nezměrné štěstí? Únava? Cítíš se jako máma? Tý jo ty máš dítě! 😀 Holky, mě to někdy přijde až neskutečný, že nic nic, pak bříško a pak najednou miminko v náručí. To je krása. 🙂 🙂 🙂

Madli, jak píše Siki, neboj nic zlého to neznamená. Myslím, že kdybys bylo opravdu nějaké riziko, tak by tě dr. hnal do nemocnice. Odpočívej a bude to dobré. 🙂

Garpíku, nevadí, hlavně hýčkej svoje miminka v bříšku, ty jsou teď nejdůležitější. 🙂

Ajscho, budu držet palce na další KET. 🙂

Biris vítej mezi námi. Jak můžeš vidět, jsou tu skoro samé těhulky, bohužel kromě mě teda. 😀

madlinka
29. dub 2010

Čauky holky, tak jsem zpět od APolináře. Dr. říkal že to je na hraně.....čípek se zkracuje a měkně, branka otevřená na špičku prstu, ale zatím mě nechal doma. Mám naordinován klid na lůžku a 6 magnezek denně. Kontrola za tři dny ...... takže asi tak ☹

Birisko ICSI se opravdu bát nemusíš 😉 , je to metoda kdy se napichuje spermie přímo do vajíčka (protože je špatný spermiogram) a to dělají v laboratoři na misce u toho s manžou přítomni nejste 🙂 . My taky ICSI mít museli......

baraf
29. dub 2010

Madli-odpočívej,odpočívej,odpočívej....

mishi
29. dub 2010

ahoj po par mesicich🙂) zase si chci napsat o vase zkusenosti. jsem 4.den po ET, kultivace 5dni, tedy mu je 9 dni🙂
navic jserm ve studii, takze mi dali jen 1 embryo, ale pry exklusivni, ktere se jen tak nevidi. tak snad se ve me zavrta a bude dal rust🙂)

chci se optat tech, ktere uz jsou tehotne nabo maji dite - meli jste po ET bolesti dolniho briska? prirovnala bych to PMS, ale MS by mela byt asi v utery, tak mam casu dost. spineni ani krvaceni neni. kamosky z gymplu na spoluzacich mi napsaly, ze by to mohlo byt uhnizdovani a zeto mely take - ony ale nebyly po IVF - a trvalo to nektre i meisc....take jsem o tom uz nekde cetla.

dekuji moc za vase odpovedi!!! jsou pro me cenne!

hulvertovi jsem psala sms a on mi napsal - je to ok, vydrzte!

muzu trosicku doufat, ze to je na dobre ceste?

elana
29. dub 2010

Ahojky🙂

Akty, krásná holčička...a je Ti hroozně podobná 😵

Baruš, už je Ti líp? 😕

Mishi, neboj...je to opravdu ok, nebudu říkat, že je to tutovka, spoustu příznaků a tzv. příznaků způsobujou hormony, které užíváš, ale obecně takové pocity jako na MS (slaboučké křeče, nebo jen takové vlnky křečí) jsou docela spolehlivým příznakem (zvlášť pokud předchází termín menses), já jsem je anni moc neměla, spíš mě tak jako tlačila děloha a později v ní jakoby cosi škrabalo🙂 (doslova se zakusoval😀), je to fakt různý a individuální, tak budeš muset čekat...ale jak píše dr. "je to na dobré cestě" 😉

madlinka
30. dub 2010

Mishi musím se přidat k ostatním, skutečně je to o.k., přesně to jsem pociťovala také 😀

baraf
30. dub 2010

nazdárek,

Madli-odpočíváš?
Mishi-El má pravdu, je to v pohodě
El- už je mi trošku líp...
Biris-vítej mezi námi..

garp776
30. dub 2010

akti...moc moc gratuluju!
jinak já mám malou zprávu, včera jsem odpol. zkusila testík(rapidclear) a dnes mamatest a na obou jsou růžové druhé čárky..vím, že to nic neznamená, pokud ještě nemám po termínu ms(dnes, zítra nebo ne), ale snad se to nějak nezvrtne..jsem 11DPO a 7DPET..hrozně se bojím 😔
Mishi..drž se, jsou to nervy, každé zabolení břicha mě taky hrozně vystraší.

baraf
30. dub 2010

Garp-tééééda, to vypadá dobře!

garp776
30. dub 2010

díky báro...jen ten strach mě ubíjí..samozřejmě neustále lítám na wc jestli se už ms nerozjela...sedím u stolu a nohy zkřížené(jako by to snad moho vypadnout..) štve mne, že i doma se bojím cokoliv dělat..(myslím tím na zahradě..) Dnes jsme jeli do Prahy multikárou, která hrozně nadskakuje a já myslela, že mi nervy vytečou..(neli něco jiného)