Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

sonka.77
13. kvě 2010

Ajo, hormonální profil mi teď dělali, ale výsledky neznám.

mishi
13. kvě 2010

sonko -. to je super, velmi dobre cislo!!!
k ovitrelle - pichnout na druhou stranu, nez co FSH, takze jak pises. ale ono je to asi jedno 🙂

sonka.77
13. kvě 2010

Mishi, takže UTZ už za 13 dní! To teda předběhneš i Garpíka. 🙂 A na tu druhou krev půjdeš kdy?

mishi
13. kvě 2010

madli - co je OGTT? musis ted lezet, kdyz ti hrozi predcasny porod? a jakou porodnici sis vybrala? asi to nekde bude, ze, myslim apolinar 😉

elana
13. kvě 2010

Ahoj🙂

Ajo, ten AMH se dělá v CARech v Anglii, co vím, jedou tam prakticky jen na něj...u nás je indikátorem vaječníkové kapacity spíš FSH (a jeho poměr ku LH)..

Ajo, já už rovnou do první kontroly dostala nikoli konstantní, ale hopsající dávky Gonalu, už si to moc nepamatuju, je to rok (tyjo, vlastně dnes přesně rok od OPU 😝 ), ale vím že ten začátek byl 225, pak 3x 150, 225, 225 a potom už to dolaďovali podle uzv, i takovoutu divnou sumu s desetinnými místy jsem brala🙂. Je to normální, oni ví, co dělají.

mishi
13. kvě 2010

sonko - ano, s datumem bych ji mela predbehnout, ale ona toho asi uvidi vic nez ja, i kdyz mozna nejakych 5 dni zase nehraje takovou roli. nevim, nejsem zkusena 🙂

na tu krev chci jit pristi ct nebo pa, abych kazdy tyden mela nejaky vysledek 😀 😀
tento tyden krev hcg, pristi tyden krev hcg, dalsi tyden utz hulvert a dasli tyden iscare utz

no plan mam peknej, coz o to, hlavne aby byly vysledky kladne a supesne

strasne se bojim.......................

sonka.77
13. kvě 2010

Mishi, neboj se, uvidíš, až budeš mít další krev jak pěkně roste hcg. 🙂

aja37
13. kvě 2010

Elena, tak ja uz neviem. Ja proste skusim ten native v Iscare a uvidime, co to spravi. A ak sa nezadari, tak skusim este jeden normalny IVF, ale to uz asi bude fakt posledny a potom asi pojdem na tie darovane vajicka. Uz som z tych vsetkych informacii, co dostavam, raz take, raz take, zmatana jak lesna vcela.

To AMH vraj robia aj v BAA, ale vraj to posielaju do Viedne. Ja mam FSH a LH dobre, aj kombinaciu a aj opakovane.

Baby, drzim vam palce, aby vam na OPU a tak vsetko dobre dopadlo .... 🙂

sonka.77
13. kvě 2010

Ajo a tys byla v Iscare v Praze nebo v Bratislavě? Nějak jsem se teď zmátla. 🙂

baraf
13. kvě 2010

ahooj, všem....

Soni,Katrin-gratuluju k úrodičce,krásný počet 😉

aja37
13. kvě 2010

V Prahe. Asi ta matie moja slovenstina. Ja ale zijem v Prahe 😉

danda78
13. kvě 2010

ahoj holky,
tak jsem napsala dlouhý článek a ono nic, kleknul počítač, tak znovu,ale stručněji...
mishi, tak to máme podobné s tou mini dovolenou, taky jsme letenky měli od wizzair, a dali jsme je na aukro,ale nikdo si je nekoupil protože za přepis chtějí 2 tis. na osobu, a za tu cenu máš pomalu novou.... takže nám propadli ale nikdo nám nenabídl náhradu 1000,-kč jak píšeš...
sonko a katrink, krásná úrodička, jen tak dále..
ať je pro vás sobota i pondělí šťastné.
já měla OPV v pondělí a ET v sobotu,tak to určitě taky klapne..
jinak mně už nic není, nezvracela jsem ani pře¨dtím,ale opouští mě i ta únava a cítím se úplně ok... a to stále ještrě beru utroš..
dnes jsem byla v práci,pak lítání po městě, doma praní,žehlení, úklid celého bytu - prach a vysávání.. povlečení postele......... teď chvíli odpočívám a pak valím ještě znovu do práce tak od 18.30-23.00
ale zatím jsem ok,tak to jde..
jen se už hrozně těším znovu na ultrazvuk, uvidím mimi toho 24.5. na nt screeningu tak se nemůžu dočkat..
přeji všem krásné odpoledne a večer, ukážu se asi až zítra..
d.

aktaka
13. kvě 2010

ahoj holky

Soni, Kat, držím moc pěsti na opu, ať z vás vytahají samé super kvalitní vajucha 😵

nám dnes přijedou manželovo rodiče a zůstanou až do neděle, tak dnes gruntuju jak divá, už trochu padám na pusu 🙄 na dnešek jsem naspala asi 5 hodin, Sára bude noční pták a občas se jí v noci nechce spát 😅

baraf
13. kvě 2010

Akty-tak tu návštěvu přežij.... tý jo, Sáře už budou 3 týdny, to letí.... po kom asi bude ta roztomilá mladá dáma noční pták 😀

madlinka
13. kvě 2010

Misho OGTT je zátěžový test na cukrovku v těhu..........všichni straší jak je to strašlivý.......bála jsem se toho jak čert a dneska to mám za sebou a úplně v pohodě. Nic mi na tom nevadilo, jen snad ty dvě hodiny co musíš čekat v čekárně.......
Mám naordinovaný klidový režim, co nejvíc ležet a ležet.......a trefila ses, je to Apolinář 😉
A NEBOJ ty výsledky vyjdou dobře každý ten týden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Akti Sárinka bude zlobidlo?????? Po kom pak?????? 😀 😀 😀

ajscha
14. kvě 2010

Ahoj holky,
Soni a Katrin, tak moc držím palce na OPU, ať je úrodička co nejkvalitnější, IVF úspěšné a eskymáčci k tomu 😉
Akty, všichni tvrdí, že se to po šestinedělí srovná, tak snad se pak slečna přeprogramuje na denní režim 😉

ajscha
14. kvě 2010

Akty, pěkné fotky 😀 - slečna vypadá jako andílek, ne jakou maminou líčené zlobidlo 😀 😀 😀

baraf
14. kvě 2010

Akty-malá je fakt sladká 🙂

mishi
15. kvě 2010

soni - dnes je sobota, uz jsi urcite po OPU. doufam, ze budes s vysledkem spokojena
verim, ze to dopadlo dobre a je pekna urodicka

hezky, ac destivy, vikend vsem!!! 🙂

baraf
15. kvě 2010

ahoj všem,

Soni-myslím na Tebe, dobrý?

sonka.77
15. kvě 2010

Ahoj holky, tak jsem dlouze vyspávala. 🙂 Vše proběhlo v pohodě a máme 11 vajíček. Dělal to Hulvert, tak jsem ho aspoň poprvé v životě viděla. Trochu to bolí, tak se tu ploužím po bytě, ale snad to do zítra bude OK. Byly jsme tam dneska jen dvě.
Díky moc za držení palečků. 🙂

biris
15. kvě 2010

Ahoj Soni držím palečky bude to Ok neboj!Pro štěstí tfuj-tfuj-tfuj!Tak koukej odpočívat.
Já byla včera u Anušky napsala mi dlouhý protokol a budu si od 3 dne mc píchat tři ampulky Menopuru,což je v pondělí tak se na to psichicky připravuju.Nevím jak si to píchnu,přítel říkal že mi to bude píchat ale u něj není jistý kdy se vrátí z práce.A mám si to píchat ve stejnou dobu.Má se píchat přes den nebo můžu i navečer?Pa

sonka.77
15. kvě 2010

Ahoj biris, tak už začínáte, tak ti přeju moc štěstí. 🙂 A ten menopur se píchá do břicha? Dobu nevím, při prvním IVF jsem si píchala ráno a teď večer. Když tak zavolej sestřičkám.

baraf
15. kvě 2010

Soni-tak to je krásný počet.... tak ať se hezky oplodněj a vyvíjej 😉

sonka.77
15. kvě 2010

No budu volat zítra ráno, tak jsem zvědavá. Snad budou lepší než loni. 🙂

baraf
15. kvě 2010

držím palečky....

garp776
15. kvě 2010

soni..gratuluju, tak dej zítra vědět, kolik máte embryek..

jinak mám malý dotaz, včera a dnes mám zase trochu hnědého hlenu...mám se obávat nejhoršího? Radši jsem se objednala na pondělí k Anušce

baraf
15. kvě 2010

Garp-já to měla taky,když jsem byla poprvé těhu, vstřebávalo se jednou embryjko. ale kontrolou u Anušky nic nezkazíš. držím palce.může to být cokoli...

biris
15. kvě 2010

sonko:Radši si v pondělí sestřičkám zavolám!Menopur si budu píchat do břicha,sice mi to sestřička vysvětlila a dala obrázkovej návod ale stejně se bojím že to píchnu blbě! Má se píchat v pravým úhlu,dělala jsem si srandu že ještě že mám špek na břiše tak aspoň se to bude líp píchat.
Držím palečky musíš věřit, budou to pořádný bojovníci a nedaj se!

madlinka
15. kvě 2010

Sonko tak to je super, krásný číslo 😀