Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

karlos12
31. říj 2016

@lussinka88 celé je to nějak rychlé . Jdu ve čtvrtek , už se těším a bojím , aby tam něco bylo . Dle bolesti břicha se asi něco klube , ale co 😉

lussinka88
31. říj 2016

@karlos12 určitě se tam něco klube 😀 já ti říkala, že je to mega rychlý!!!! 🙂) Já to břicho cítila jen po té stimulaci, jak jsem si píchla ovitrelle (2dny před OPU) tak jsem úplně přestala všechno cítit a chtěla jsem jít i běhat.... fakt jsem byla přesvědčená že už jsem po OVU a byly tam 🙂 Jinak já na kontrole měla odhad 13-15foliku a nakonec mi jich odsáli 30 😀 takže tam taky něco budeš mít... ale je lepší jich mít mín než víc...

karlos12
31. říj 2016

@lussinka88 už se na ně těším 😉 Jsem zvědavá kolik jich bude . Jak se cítíš ?

lussinka88
31. říj 2016

@karlos12 no necitim vubec nic zvlastniho... tak nevim jestli to neni chyba testu. Jen me teda boli zada, tot vse. 🙂)

monrougemerise
31. říj 2016

@karlos12 dnes prvni injekce Oveleapu. A pristi pondeli kontrola a asi ve stredu OPU. ☺️

karlos12
31. říj 2016

@monrougemerise to je fofr , se s námi nes......, co ? Držím pěsti 😉

karlos12
31. říj 2016

@lussinka88 však těhotenství není nemoc , a záda prý bolívaj . Kdy chceš zase zlobit s testem ? 😉

lussinka88
31. říj 2016

@karlos12 asi ve stredu. Koupila jsem si dneska ten digitest ale uvidim jak to vydrzim ze jo 😁... vite to prvni, zatim to jinde prisne tajim abych zbytecne neplasila... 🙂

8karolina4
1. lis 2016

@karlos12 to chapu, fuj, uz bud doma 🙂)

monrougemerise
1. lis 2016

@karlos12 ja to vedela. Mam rozepsany protokol uz mesic.

karlos12
1. lis 2016

@lussinka88 však jo, já už jsem zvědavá. Kolik stojí? Jinak furt dobrý? Právě jsem dopila nutridrink - káva, je dobrý, asi bych to nechtěla pít dlouho, ale takhle fajn. Odpověz se vytáhnout ten test dřív ;)

karlos12
1. lis 2016

@monrougemerise aha, a víc si píchat nemusíš? Jako dobře, jen jsem překvapená

karlos12
1. lis 2016

@8karolina4 budu, dnes poslední noční. Hurá 🙆

monrougemerise
1. lis 2016

@karlos12 ty uz pijes ted Nutridrinky? Me psala
@lussinka88 ze az po OPU se ma pit.
Jak to myslis, ze si vic pichat nemusim? Mam 250 jednotek Oveleapu denne a pak k tomu 3 injekce Orgalutranu.

jani1982
1. lis 2016

Hooolky, tak ja koukam jak blazen, dneska kontrola a uz ode dneska stimulace 🙂 Vajecniky totalne utlumeny. Akorat jsem dostala Fostimon a jsem z toho cela vyplasena :( tesila jsem se na Puregon, to pero-jednoduchy...tohle se nak micha a kdyz vidim tu jehlu, chce se mi brecet. Uz ted s tim Decapeptylem mam problem.
@monrougemerise taky jdu v pindeli na kontrolu a uvidi se, kdy bude OPU, treba pujdeme stejne 🙂

lussinka88
1. lis 2016

@karlos12 jinak furt dobry. Ten digitest je docela drahej kupovala jsem za 200, mozna neco pres 200... pokud bude rano pozitivni tak ho dam rano Martinovi 🙂) jooo jinak ty nutridrinky si nech po OPU, to se pije pak!!

lussinka88
1. lis 2016

@jani1982 ty jooo, to to uteklo vid?? Jsi statecna ze to z takhle zvladas pichat, zachvili to mas zasebou a bude po jehlach! 🙂

Zachvili budete vsechny tehu 🙂

monrougemerise
1. lis 2016

@jani1982 jeee, super! Ja jdu 9:20 v pondeli. To co mas vubec neznam za injekce, hlavne, aby pomohly. ☺️

salenas
1. lis 2016

@monrougemerise
@lussinka88 hele já teda měla místo nutridrinků Protifar bílkovinu, ale měla jsem ji pít již pár dní před OPU. Po nutridrinkách se přibírá a jsou drahý, když k nim nemáš přístup v nemocnici jako zaměstnanec :D

salenas
1. lis 2016

@lussinka88 zkoušíš testovat ovu nebo ne ?

lussinka88
1. lis 2016

@salenas jojo zkusila jsem rano (nejsou tak syty jak to na prvni pohled vypada 🙂)

jani1982
1. lis 2016

@monrougemerise Ja je taky neznam, nejak se micha prasek s vodou a docela velka jehla bych rekla :( Rikala drze je pouziva radsi pri dlouhem protokolu prave a to ja mam, takze ted budu pichat dve denne, ach jo... Ja jdu tedy v pondeli az 15:20, tak to se nepotkame :(

monrougemerise
1. lis 2016

@jani1982 treba se potkame na OPU. No musis vydrzet, hlavne at to zabere co nejlip. 😉

karlos12
1. lis 2016

@monrougemerise aha , to jsem špatně pobrala .Myslela jsem že máš jen jednu a konec . Dneska mi to fakt jde 😒

karlos12
1. lis 2016

@lussinka88 dobře , já jsem dneska fakt mimo . Zjistila jsem že mám milion jehel , ale Puregon prázdný . Plný je doma . Musím ho píchnout ráno , co se dá dělat ☹

karlos12
1. lis 2016

@jani1982 hodně štěstí při píchání . Jakou máš jehlu ? Myslím barvu .

monrougemerise
1. lis 2016

@karlos12 no to je blby. Nemuze to ho nekdo dovezt?

monrougemerise
1. lis 2016

@karlos12 to neva. Zitra bude lip.

karlos12
1. lis 2016

@monrougemerise nemůže , ale vytáhla jsem inzulínkou zbytek , tak tam něco mám . Úplně mi vypadlo že je v lednici . Hlavně že jsem si něco píchla .

karlos12
1. lis 2016

@monrougemerise a jestli zítra bude líp , to teda nevim . Ale horší už to snad nebude 😉